דפנה פוקס ושות', משרד עורכי דין

נדל"ן על כל היבטיו

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2019
תחום: נדל"ן על כל היבטיו
כתובת: מגדל המוזיאון, רח' ברקוביץ' 4 (קומה 9) תל אביב
טלפון: 03-6099166 052-3808853
פקס: 03-6093710
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

  • דפנה פוקס

    עו"ד דפנה פוקס

    מייסדת ובעלים

    דפנה פוקס ושות', משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות דפנה פוקס ושות', משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין דפנה פוקס ושות' הוקם על ידי עו"ד פוקס, משפטנית ותיקה בעלת ניסיון מקצועי של למעלה מ-17 שנים במשרדים גדולים ונחשבים בתחומי המקרקעין. המשרד מתמחה בכל קשת הנדל"ן – יזמות למגורים, נדל"ן מניב, התחדשות עירונית,  עסקאות קומבינציה, מימון עסקאות נדל"ן ועוד.  המשרד הנחשב אמנם לצעיר פורמלית זכה כבר במהלך השנה החולפת לבלוט בשטח עם מניפת לקוחות רחבה בה נכללות חברות מהגדולות במשק תוך ליווי תיקים בהיקפים כספיים גדולים מאוד. נוכח ניסיונה ארוך השנים של דפנה כעורכת דין שכירה ושותפה במשרדים גדולים, משרדה הפרטי מתאפיין ביכולות ובקיאות משפטית של משרד גדול לצד יחס בוטיקי, מסירות ומעורבות אישית כלפי הלקוחות.

One stop shop

המשרד מתמחה כאמור בכל קשת עולם הנדל"ן המשפטי בין השאר בייצוג יזמים ובעלי קרקעות בעסקאות קומבינציה מורכבות, ייצוג קבוצות רכישה וייצוג יזמים בכל הליכי רכישת הקרקע והבנייה החל מבדיקות נאותות של העסקה, ניהול הליכי המשא ומתן לרכישת הקרקע, הסכמי מימון וליווי בנקאי, קידום הליכים מול הרשויות ועד למכירת הדירות בפרויקטים למגורים או לחילופין השכרות וטיפול מול שוכרים בפרויקטים של נדל"ן מניב (משרדים ושטחי מסחר). על לקוחות המשרד נמנות חברות בנייה, חברות יזמות, חברות ביטוח, חברות ציבוריות, נציגויות דיירים, קרנות פנסיה, גופים חקלאיים, ומשקיעים פרטיים.

עסקאות קומבינציה

המשרד מייצג יזמים ובעלי קרקעות בעסקאות קומבינציה מורכבות, משלב איתור היזמים הפוטנציאליים ואף במקרה של ייצוג בעלי הקרקע תוך מתן סיוע לבעלי הקרקע באיתורם ועד לגמר הפרויקט, כולל בשלב רישום הזכויות. המשרד מלווה ומסייע בפתרון הבעיות השונות שעשויות להתעורר במהלך התהליך כולו וזאת כחלק מליווי כולל שמעניק המשרד במסגרת עסקאות אלה לבעלי קרקעות וליזמים. לפי הצורך, דואג המשרד להפנות את הצדדים גם למומחים הרלבנטיים לסוגיות הנלוות השונות לעסקה כדוגמת יועץ מיסוי ושמאי מקרקעין, ומסייע להם אף בבחירתם, כך שגם בעלי קרקע שמבצעים עסקת קומבינציה ראשונה בחייהם יקבלו  ליווי צמוד בכל התהליך עד להשלמתו.

התחדשות עירונית

המשרד מייצג יזמים ודיירים כאחד בפרויקטים מסוג התחדשות עירונית על כל גווניהם - יזמות ובנייה במסלולי תמ"א 38 ופינוי בינוי. כאשר מדובר בחברות יזמות מלווה המשרד את הפרויקט לכל אורכו משלב גיבוש ההסכם בין הצדדים, הגשת התוכנית לקבלת היתר, דרך תקופת הביצוע וכלה בגמר הפרויקט ורישום הבית המשותף. במקרים בהם מייצג המשרד דיירים הוא דואג לגבש נציגויות דיירים שיהיו מוסכמות על כלל בעלי הזכויות, יציאה למכרז יזמים, גיבוש ההסכם מול היזם הזוכה ובדיקה קפדנית לאורך כל ההליך כי זכויות הדיירים נשמרות וכי התמורות אותן קיבלו הן המקסימליות שיכלו לקבל בתנאי השוק לצד קבלת בטוחות ראויות מהיזם לשמירה על זכויותיהם.

עסקאות השבה מול רשות מקרקעי ישראל

כמי שחיה ונושמת את עולם הנדל"ן  צברה עו"ד פוקס ניסיון ייחודי גם בתחום הנישה של עסקאות השבה מול רשות מקרקעי ישראל (רמ"י). במסגרת התמחותה זו מייצגת עו"ד פוקס בעלי קרקעות חקלאיות, בעלי זכויות בקרקע, קרנות או  אגודות שיתופיות שהחזיקו במשך עשרות שנים קרקע חקלאית ומתבקשים להחזירה לידי רמ"י עתה עקב שינוי ייעודם של המקרקעין וזאת תוך קבלת תמריצים כספיים מרמ"י וזכות ייזום בתוכנית החדשה שמקודמת על המקרקעין. עו"ד פוקס מלווה משפטית את כל התהליך למול נציגי רמ"י ומוודאת כי לקוחותיה מקבלים את התמורות או התמריצים אליהם הם שואפים.

שותפות לשעבר במשרד עורכי דין גדול ונחשב

טרם הקמת המשרד בבעלותה כיהנה דפנה במשך שנים רבות כשותפה ומנהלת מחלקת נדל"ן באחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל. במסגרת תפקידה זה הנחתה והובילה את צוות עורכי הדין במחלקה בטיפול בעסקות נדל"ן, הסכמי רכישה ומכירה, קבוצות רכישה, הסכמי בנייה שונים, הסכמי שיתוף והסכמי קומבינציה ועוד.

תיקים בולטים

במהלך שנות ניסיונה ייצגה עו"ד פוקס פרויקטים בהיקפים של עשרות ומיליוני שקלים. כך ליוותה בין היתר את קרן הפנסיה עמיתים במכירת נכסים שונים בבעלותה וייצגה את האגודה השיתופית בנהריה בעסקת קומבינציה להקמת מרכז מסחרי בעיר, את חברת היזמות יובלים בפרויקטים שונים למגורים ומסחר, את חברת אלמוג בפרויקטים מסוג התחדשות עירונית, חברות יזמות שונות בפרויקט אנדרומדה ביפו, ועוד ועוד.

יחס חברי וחם כלפי הלקוחות

במהלך השנים קנתה לה עו"ד פוקס שם כמשפטנית החותרת למקצוענות בתחומי עיסוקה  אך לצד יכולות מקצועיות אלו היא ידועה גם ביחס החם והלבבי כלפי לקוחותיה תוך דאגה לכל צרכיהם המשפטיים בכל היבטי העסקה. היחס האישי והדאגה הכנה לשמירת האינטרסים של הלקוחות הביאו במהלך השנים למעורבות אישית וחברית עם חלק מהלקוחות מה שמעניק לה את היכולת לראות את העסקה ממעוף הציפור תוך שקלול גורמים שאינם משפטיים בלבד. יתירה מכך, לקוחות המשרד מקבלים את מספרי הטלפון הנייד של דפנה ועורכי  הדין העובדים  עימה כבר עם תחילת הייצוג והם יודעים כי יש להם כתובת ממשית וזמינה לפנות אליה בכל עת לאורך התהליך המשפטי.

 

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך