דרים ישראל

יזמות נדל"ן, ניהול ופיקוח

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2006
תחום: יזמות נדל"ן, ניהול ופיקוח
כתובת: בנין בסר 4 מצדה 7 בני ברק
טלפון: *2071
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://dream-israel.co.il/
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • איתן אורי

  איתן אורי

  יו"ר ומנכ"ל הקבוצה

  דרים ישראל

 • לירן שורק

  לירן שורק

  סמנכ"ל פעילות ופרויקטים

  דרים ישראל

 • ניסים שלי

  ניסים שלי

  סמנכ"ל שיווק

  דרים ישראל

 • אשר אוחיון

  אשר אוחיון

  סמנכ"ל כספים

  דרים ישראל

 • דן ויזמן

  דן ויזמן

  מנהל שיווק ומכירות

  דרים ישראל

אייקון אודות

אודות דרים ישראל

קבוצת דרים ישראל נוסדה בשנת 2006 על ידי היזם הצרפתי-ישראלי איתן אורי, בעל ניסיון של כ-30 שנה ביזמות ושיווק נדל"ן באירופה ובישראל. עם עלייתו ארצה שימש איתן כמנהל שיווק תושבי חוץ בקבוצת הנדל"ן "י.ח דמרי". דרים ישראל עוסקת ביזמות נדל"ן, ניהול ופיקוח פרויקטים במסלולי התחדשות עירונית – תמ"א 38 ופינוי בינוי ובנתה מאות יח"ד חדשות ברמות האיכות הגבוהות ביותר. בימים אלו נמצאת החברה בשלבים שונים של קידומן וביצוען של 400 יחידות דיור חדשות. הקבוצה עובדת בפריסה ארצית ובין היתר בנתה ובונה בחיפה, נתניה, רעננה, ירושלים, רמת גן, תל אביב, ראשל"צ, בת ים ואשדוד. דרים ישראל מובילה ביזמות אורבנית בישראל וחרטה על דגלה את ערכי האיכות, המצוינות, המקצועיות וההגינות. הקבוצה מעניקה חווית לקוח מושלמת, תוך הבנת הצרכים של לקוחותיה וטיפוח קשרים ארוכי טווח עמם.

One Stop Shop

כל פרויקט של דרים ישראל החל משלב היזום והפיתוח ועד לסיומו המוצלח, מלווה ביחס אישי לכל דייר. הקבוצה מנהלת את כל אנשי המקצוע השונים (לרבות אדריכלית שינויי דיירים ומחלקת שיווק אינהאוס) תחת קורת גג אחת ובכך מעניקים ללקוחותיה שירות של "One Stop Shop", דבר המעניק לה יתרון וללקוחות ראש שקט ושלווה נפשית לאורך כל התהליך.

מבנה הקבוצה

דרים ישראל הינה למעשה חברת אחזקות המאגדת תחתיה כ-20 חברות פרויקט האחראיות כל אחת למספר פרויקטים. לצידה של דרים ישראל פועלת חברה אחות בשם "דרים ניהול ופיקוח" האחראית לניהול ופיקוח כלל הפרויקטים של הקבוצה. הקבוצה גאה ביכולתה לתת יחס אישי וחם לכל אחד מלקוחותיה ולרוכשי הדירות. לאור הצלחתה חברו אליה בשנת 2015 קבוצות משקיעים פרטיות מצרפת ומארה"ב כך שהיא נהנית מגב פיננסי רחב וייחודי, המאפשר לה ליזום פרויקטים בכל היקף כלכלי.

חברת "דרים ניהול ופיקוח"

"דרים ניהול ופיקוח" הינה הגוף המבצע באופן בלעדי את הניהול השוטף של כלל הפרויקטים בקבוצת דרים-ישראל. ניהול מעטפת זה כולל את כל שלבי הבנייה החל מבדיקות מקדימות, הפקת דוחות התכנות לפרויקטים, ניהול תקציבי ותזרימי וניהול מארג המתכננים והיועצים, דרך ייצוג בוועדות השונות, קידום מול רשויות ובדיקות הנדסיות ולבסוף תיאום תכנון, ניהול מכרזי קבלנים (קבלני מפתח וקבלני משנה) ופיקוח על הבניה. דרים ניהול ופיקוח מעסיקה שורת אנשי מקצוע, מהטובים בתחומם, וביניהם מנהלי פרויקטים, אדריכלים, מפקח בניה, מנהל שיווק, יועץ פיננסים, מנהלת משרד ועוד. כמו כן, היא מנהלת את הפעילות של מאות יועצים חיצוניים, מהטובים בארץ עבור הפרויקטים שלה. למעשה החברה מספקת שירות מעטפת לכל פרויקט של קבוצת דרים ישראל ומנהלי הפרויקטים שלה נמצאים מדי יום באתרי הבנייה תוך שהם מעניקים מענה מקצועי מידי לכל בעיה שמתעוררת בשטח. בראשות החברה עומדים המייסדים השותפים איתן אורי – בעלי דרים ישראל, ולירן שורק – יזם נדל"ן ותיק ומוכר בענף. לירן החל את דרכו המקצועית בהייטק ולימים עבר לענף הנדל"ן במטרה להביא בשורה חדשה לענף השמרני. ואכן, החברה בניהולו פועלת בשיטות עבודה חדשניות ומתקדמות המייעלות את תהליכי התכנון והביצוע תוך עמידה קפדנית בזמנים ובתקציב שהוגדר מראש. ללירן מעל 15 שנות ניסיון בייזום והקמת פרויקטים, ניהול ופיקוח על הבניה ובמרוצת השנים כיהן כמייסד-שותף בחברות בתחום הייזום והפיננסים:
ק.א.ל שמים וארץ מימון (כיום שותף-דירקטור) - חברת מימון חוץ בנקאית בתחום ההתחדשות העירונית.
החברה מלווה פיננסית פרויקטים ויזמים לתהליך ההיתר והבניה; החטיבה למימוש זכויות במקרקעין - (כיום שותף) חברת יזמות ובנייה הידועה בשמה המסחרי כ"חברה למימוש תמא 38". החברה נוסדה ע"י לירן שורק, יזמה ובנתה פרויקטים ופעילה משנת 2007 בתחום הנדל"ן.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך