הולין – הדס, משרד עורכי דין

דיני עבודה, דיני ספורט

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2010
תחום: דיני עבודה, דיני ספורט
כתובת: רח' מדינת היהודים 89, ת.ד 4099, הרצליה 4614001
טלפון: 09-9513366
פקס: 09-9513377
דוא"ל: office@holin-hadas.co.il
אתר החברה: http://www.holin-hadas.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • תומר הדס, הולין – הדס, משרד עורכי דין

  עו"ד תומר הדס

  שותף מייסד

  הולין – הדס, משרד עורכי דין

 • רפי הולין, הולין – הדס, משרד עורכי דין

  עו"ד ומגשר רפי הולין

  שותף מייסד

  הולין – הדס, משרד עורכי דין

 • כרמל חורב אלטמן, הולין – הדס, משרד עורכי דין

  עו"ד כרמל חורב אלטמן

  שותפה

  הולין – הדס, משרד עורכי דין

עורכי דין

  ירון סייגר
  מעיין ויס-לוי
  רון דינור
  דליה בושינסקי
  לירז מגידיש
אייקון אודות

אודות הולין – הדס, משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין הולין-הדס הוא מהמשרדים המובילים בישראל בתחום דיני עבודה.
המשרד מתמחה בכל תחומי משפט העבודה, ובכלל זה משפט העבודה הקיבוצי והאישי, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי. כמו כן, המשרד מתמחה בדיני ספורט ומלווה מועדונים, ארגונים וספורטאים, בייעוץ ובניהול סכסוכי ספורט, וזאת במסגרת מוסדות פנימיים של איגודים והתאחדויות ספורט ו/או בתי הדין לעבודה.
בכל שנה, לרבות בשנת 2019, המשרד מדורג, הן על ידי דן אנד ברדסטריט והן על ידי BDI, כאחד המשרדים המובילים, הן בתחום דיני העבודה והן בתחום דיני ספורט.

לקוחות המשרד

המשרד מייצג מעסיקים וארגוני מעסיקים, וכן עובדים בכירים וקבוצות עובדים.
בין הלקוחות העסקיים והמוסדיים של המשרד נכללים: חברות ממשלתיות, רשויות מקומיות, מוסדות להשכלה גבוהה וכן מעסיקים גדולים ובינוניים בכל תחומי המשק, לרבות: המסחר, התעשייה, השירותים, הבנקאות, המלונאות, ההיי-טק (חברות ישראליות ורב לאומיות), חברות שירותים וחברות כוח אדם.

תחומי עיסוק

דיני עבודה: המשרד מספק את כל מגוון השירותים בתחום משפט העבודה, לרבות:
• ייצוג בבתי הדין, בבתי המשפט ובבוררויות, בהליכים משפטיים ומעין - משפטיים, לרבות בהליכי שימוע ובהליכים משמעתיים.
• ייעוץ שוטף ומתן חוו"ד משפטיות בתחום דיני העבודה.
• ייעוץ, ייצוג וליווי בהליכים קיבוציים, לרבות בהתארגנות ראשונית, בסכסוכי עבודה ובשביתות.
• ליווי משפטי למעסיקים במסגרת תהליכים ארגוניים, לרבות בהליכי הבראה ורה-ארגון.
• ייעוץ וליווי משפטי לאנשי עסקים, לרואי חשבון ולעורכי דין בכל הקשור באספקטים של דיני עבודה ויחסי עבודה, הכרוכים בשינויים מבניים, לרבות בעסקאות מכר, הנפקות, פירוקים ורכישות, מיזוג והפרטה.
• עריכת הסכמי העסקה, הסכמי סודיות וקניין רוחני במקום העבודה, תכניות אופציות, תקנונים למניעת הטרדה מינית, ומסמכים משפטיים אחרים בתחום יחסי העבודה.
• ייעוץ וליווי בהליכי בירור תלונות בגין הטרדה מינית והתנכלות, וייצוג בהליכים משפטיים במידת הצורך.
• ייעוץ וליווי בהליכים לפי חוקי השוויון ומניעת אפליה בעבודה, וייצוג בהליכים משפטיים במידת הצורך.
• ייצוג קבוצות עובדים בהליכי פירוק, ובמיצוי זכויות העובד אל מול כונס הנכסים הרשמי והמוסד לביטוח לאומי.
• יישוב סכסוכים – עו"ד רפי הולין עוסק כיועץ, כמתווך וכמגשר בסכסוכי עבודה.

דיני ספורט: המשרד מספק מגוון שירותים בתחום משפט הספורט, לרבות:
• ייצוג וליווי של מועדונים, ארגונים וספורטאים בכל ענפי הספורט, לרבות ובפרט בענפי הכדורגל והכדורסל.
• הסדרת היחסים בין אגודות לבין איגודים/התאחדויות ספורט.
• הסדרת היחסים ומיצוי זכויות מועדונים מול רשויות מקומיות ו/או גופים ממשלתיים ו/או גופים מתקצבים למיניהם.
• הסדרת היחסים בין אגודות ספורט לבין בעלי תפקיד וספורטאים (לרבות הסכמי עבודה ו/או התקשרות על בסיס קבלני, העברה והשאלת שחקנים ועוד), ניהול ופתרון סכסוכים בבתי הדין לעבודה או בבוררויות לפי חוק הספורט (לפי העניין).
• ייעוץ על בסיס היכרות מעמיקה עם שינויי החקיקה בתחום דיני הספורט, והשלכותיה על ההיבטים התקציביים של כל ה"שחקנים" הרלוונטיים בתחום (מועדונים, איגודים, רשויות מקומיות).
• בנוסף, משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם סוכני כדורגל וכדורסל מובילים בארץ ובעולם.

בראש תחום דיני הספורט עומדים עו"ד תומר הדס ועו"ד דליה בושינסקי, חברי ועדת משפט וספורט של לשכת עורכי הדין.

שותפים

עו"ד רפי הולין
שותף מייסד, הוסמך כעו"ד בשנת 1997. בעל תואר ראשון (.LL.B) במשפטים, מאוניברסיטת ססקס, אנגליה. בעל תואר שני (.M.A) בפילוסופיה מאוניברסיטת תל אביב.
בעבר עבד כעורך דין במשרד הולין-מירוני ושות' ולאחר מכן כשותף במשרד הולין ושות'.
עו"ד הולין הוא חבר באגודה למשפט העבודה, נמנה על צוות המומחים של חשבים ומרצה במוסדות אקדמיים ומקצועיים בתחום דיני העבודה.
לעו"ד הולין מומחיות וניסיון רב בייצוג חברות וארגונים מהמובילים במשק, בייעוץ וליווי שוטף, ובניהול הליכים משפטיים בסכסוכים קיבוציים ואישיים בתחום משפט העבודה.
עו"ד הולין משמש כחבר (נציג מעסיקים) בוועדת ערר לעניין עיצומים כספיים מכוח החוק להגברת האכיפה של דיני עבודה. בנוסף, עו"ד הולין הוא מגשר מוסמך ומנוסה בסכסוכי עבודה, ונמנה על רשימת המגשרים המוסמכים של ביה"ד האזורי לעבודה בתל אביב.
כמו כן, עו"ד הולין הוא בעל הכשרה אקדמית בניהול מו"מ מאוניברסיטת אוקספורד, והוא בעל נסיון ומומחיות מיוחדים בניהול מו"מ וביישוב חילוקי דעות בסכסוכי עבודה.

עו"ד תומר הדס
שותף מייסד, הוסמך כעורך דין בשנת 1997. בעל תואר ראשון (בהצטיינות) במדעי המדינה (92) ובמשפטים (96) מטעם אוניברסיטת תל-אביב.
בעבר עבד כמתמחה וכעורך דין במשרד עוה"ד חיים ברנזון ושות', לאחר מכן ניהל כשותף את המחלקה לדיני עבודה במשרד עוה"ד נטוביץ-הלפרין-הדס ושות' וכן עמד בראש משרד עוה"ד תומר הדס ושות'.
עו"ד הדס חבר באגודה למשפט העבודה, חבר בוועדה לדיני עבודה בלשכת עורכי הדין וכן חבר הוועדה למשפט וספורט בלשכת עורכי הדין. עו"ד הדס משמש כממונה מיוחד מטעם מדינת ישראל/ כונס הנכסים הרשמי לבדיקת תביעות חוב של עובדים בהליכי פירוק.
לעו"ד הדס מומחיות וניסיון רב בייעוץ שוטף, ליווי וייצוג משפטי בהליכים ובסכסוכים בדיני עבודה, במישור הקיבוצי והאישי, הן של חברות וגופים מובילים מכל מגזרי המשק, והן של קבוצות עובדים ועובדים בכירים. כמו כן, עו"ד הדס בעל ידע וניסיון בייעוץ שוטף, ליווי וייצוג משפטי בתחום דיני ספורט, של מועדונים, ארגונים וספורטאים בכל ענפי הספורט, לרבות יישוב סכסוכי ספורט בבתי הדין לעבודה או בבוררויות לפי חוק הספורט.

עו"ד כרמל חורב אלטמן
כרמל היא בעלת תואר ראשון במשפטים (.LL.B) מאוניברסיטת חיפה, ותואר שני בלימודי עבודה (.M.A) מאוניברסיטת תל אביב.
כרמל התמחתה בבית הדין האזורי לעבודה בחיפה, אצל כב' הנשיא רמי כהן. בשנת 2005 כרמל הוסמכה ומאז עובדת במשרדנו. בשנת 2019 כרמל מונתה לשותפה במשרד.
כרמל מתמחה בניהול תיקי ליטיגציה, בליווי שוטף של מעסיקים, במתן ייעוץ ובניסוח חוות דעת בתחום משפט העבודה האישי והקיבוצי, ומתמחה במיוחד בנושא זכויות נשים בעבודה, ובתחום של מניעה וטיפול בהטרדה מינית במקום העבודה. בכלל זה, כרמל משמשת גם כממונה על מניעת הטרדה מינית אצל לקוחות המשרד, כבודקת חיצונית לתלונות בדבר הטרדה מינית המתקבלות אצל מעסיקים, וכן מייצגת צדדים לתלונות מסוג זה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גרושים? מה תעשו בתקופת הסגר?

  האתגרים החדשים שוירוס הקורונה מעמיד אותנו בהם

  גרושים? מה תעשו בתקופת הסגר?

 • ההשקעה הגרועה ביותר של סבא

  טיבה של השקעה שהיא כוללת בתוכה מרכיב של אי וודאות. ברוב המקרים יש קורלציה בין הסיכוי והסיכון. חוששים מהסיכון? שימו את הכסף בחיסכון, אנחנו בוחרים דווקא בסיכוי

  ההשקעה הגרועה ביותר של סבא

 • איך מהפכת הדור ה–5 משפיעה על מפעילי וספקי תקשורת?

  איך מהפכת הדור ה–5 משפיעה על מפעילי וספקי תקשורת?

 • יוזמים מצויינות

  עוד לפני פרסום נתוני השיא שנרשמו ברבעון השלישי לשנת 2019 על ידי 'אשדר חברה לבניה', החליט חבר השופטים על זכייתה של החברה באות המצוינות העסקית של DUN'S 100 בתחום יזום הנדל"ן, "זו גאווה גדולה להוביל את החברה ולהגיע לתוצאות כאלו" מספר ארנון פרידמן, מנכ"ל אשדר חברה לבניה, "במקצוע שלנו צריך לחשוב תמיד איך מנתוני פתיחה לא פשוטים אנחנו מצליחים לייצר את הערך הגבוה ביותר לפרויקט תוך נתינת ערך גבוה למוצר עצמו, התאמת המוצר ללקוח לשביעות רצונו, ועדיין להצליח להרוויח. עבורי התכנונים הללו מאתגרים ומהנים"

  יוזמים מצויינות