החברה הכלכלית לפיתוח ישראל

ייזום, ניהול, השבחת ומימוש מקרקעין

החברה הכלכלית לפיתוח ישראל
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2013
תחום: ייזום, ניהול, השבחת ומימוש מקרקעין
כתובת: רח' הנגר 24, הוד השרון
טלפון: 09-8808022
פקס: 03-3730045
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.iedc.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אופיר גרינברג

  אופיר גרינברג

  שותף מנהל

  החברה הכלכלית לפיתוח ישראל

 • עמית מנצור

  עמית מנצור

  מימון ואסטרטגיה

  החברה הכלכלית לפיתוח ישראל

 • אמיר חמיצר

  אמיר חמיצר

  שיווק ומכירות

  החברה הכלכלית לפיתוח ישראל

אייקון אודות

אודות החברה הכלכלית לפיתוח ישראל

החברה הכלכלית לפיתוח ישראל עוסקת ביזום, ניהול, השבחה ומימוש אופטימלי של מקרקעין, עבור עצמה ועבור מגוון חברות ויחידים במשק הישראלי. החברה הוקמה בשנת 2013 ופעילותה מתרכזת בשוק המקומי עם יתרון יחסי מובהק באזור השרון והמרכז. צוות העובדים בחברה מיומן ועתיר ניסיון וידע ביזום ופיתוח נדל"ן לסוגיו השונים. עובדי החברה מתמחים במימוש מיטבי של הפוטנציאל הנדל"ני הטמון במקרקעין וזאת בהתאמה לבעליו ולצרכיו האישיים. 

נדל"ן בהתאמה אישית

החברה מתנהלת במודל עבודה ייחודי - יזמות נדל"ן בהתאמה אישית. במסגרת הפעילות החברה מאפשרת בפני בעלי הנכסים חלופות מימוש מיטבי שונות למקרקעין שבבעלותם: ליזום ולבצע פרויקט השבחה עצמאי, ליזום ולבצע פרויקט תכנון ובניה באופן עצמאי, להתקשר בעסקת מכר מלא או חלקי עם צד שלישי ועוד. בכל החלופות פוטנציאל הרווח או התשואה מהנכס מותנה בצורה מובהקת בקיומו של הליך מקצועי ומובנה שמחייב ידע, ניסיון וכישורים מתאימים.

שירותי החברה

החברה מציעה ללקוחותיה שירותי מעטפת כ-ONE STOP SHOP. אלו כוללים את התחומים הבאים: ייעוץ אסטרטגי לבעלי נכסים המעוניינים לממש בצורה מיטבית את המקרקעין שבבעלותם; ניהול יזמות נדל"ני לבעלי מקרקעין במיקור חוץ, השבחת נכסים; ניהול הליך מכירת נכסי נדל"ן בשקיפות מלאה עבור בעלי מקרקעין; שרותי מימון מתקדמים בנדל"ן ומימון פרויקטלי ותאגידי בהתאמה אישית, וכן ניהול אירועים משמעותיים כדוגמת: התמודדות עם משברים ואיומים, הזדמנויות חד פעמיות, סוגיות שילוב משפחה בעסקים ועוד.

הנהלה

אופיר גרינברג, שותף מנהל - אופיר בעל ניסיון של עשרות שנים בניהול ויזום בנדל״ן. בעברו כיהן כמנכ״ל חברות הנדל״ן אזורים ושיכון ופיתוח, ובנוסף מילא תפקידים בכירים בקבוצת א. דורי ואשדר חברה לבניה. אופיר בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות, ותואר שני במנהל עסקים בהצטיינות מאוניברסיטת בן-גוריון. כמו כן הוא בוגר מצטיין בלימודי שמאות מקרקעין בטכניון, ובעל רישיון רואה חשבון ושמאי מקרקעין.

עמית מנצור, מימון ואסטרטגיה – עמית בעל ניסיון עשיר בעסקאות M&A, ייעוץ אסטרטגי ומימון מורכב. בעברו המקצועי מילא תפקידים בכירים באמפל ובקבוצת אלרוב. בהשכלתו הוא בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ותואר שני במנהל עסקים בהצטיינות יתרה, מאוניברסיטת בן-גוריון. בעל רישיון רואה חשבון.

בנייה לעסקים

החברה יוזמת ומקימה מרכזי עסקים ומסחר בהיקפים של מאות אלפי מ"ר. החברה שמה דגש על בניית מרכזים אלו בסמוך לריכוזי אוכלוסייה משמעותיים, בכדי לאפשר לתושבי האזור, לעבוד בסביבה חדשה ונעימה בסמוך למקום מגוריהם, ולשפר את איכות חייהם.

בנייה למגורים

החברה יוזמת ומקימה קהילות מגורים חדשות באזור השרון והמרכז, בהיקפים משמעותיים של מאות יחידות דיור. קהילות אלו מתוכננות בקפידה, במטרה להביא לשילוב נכון של הדיירים החדשים, בקהילת הסביבה, תוך מתן דגש לצרכים הייחודיים של כל דייר ודיירת. 

יזמות חברתית

החברה מקדמת את בנייתן של סביבות חיים המשלבות מגורים, תעסוקה ופנאי עבור אוכלוסיות מיוחדות עם מוגבלות שכלית התפתחותית ובעלי לקויות תקשורת (אוטיסטים).

ערכים מובילים

החברה הכלכלית לפיתוח ישראל פועלת לאורם של ארבעה ערכים מרכזיים: אהבת הארץ והאדם – ערך המבטא את בניית הארץ, תוך שימת דגש על רווחת הפרט. מקצוענות – ערך המבטא ידע נרחב, ניסיון רב שנים מהשטח, ניהול מקצועי מובנה, גמישות מחשבתית ויצירתיות. הגינות ושקיפות – ערך המבטא עבודת צוות ושיתוף מלא של כל הגורמים הקשורים לתהליך הבנייה, בהגינות ובשקיפות מלאה. קהילה – ערך המבטא את הסינרגיה שבבנייה המשלבת  משפחה, עסקים, מגורים, בילוי ופנאי. קהילה שסך חלקיה עולה על השלם. 

קהילות מגורים

פרויקט שלמה המלך, נתניה - קומפלקס מגורים חדש שנבנה באזור צפון מערב נתניה, 200 מטר מהים. 3 מבני בוטיק, מפרט עשיר, ותמהיל דירות רחב - דירות 3, 4, 5 ו-6 חדרים, מיני-פנטהאוזים, דירות גן וגג.

פרויקט רביבים, תל אביב - מתחם מגורים תל אביבי המתוכנן על ידי גידי בר אוריין בשכונת רביבים המבוקשת בצפון תל אביב. "טאון האוס" ובו כ-100 יח"ד בבניה מרקמית, תמהיל דירות מגוון ותכנון פנים מוקפד.

קהילות עסקים

פרויקט כיכר המושבה, הוד השרון - מרכז עסקים, מסחר ובילוי הנמצא בשלב בניה מתקדם במיקום אסטרטגי על גבול הוד השרון וכפר סבא, בצמוד לתחנת הרכבת והיציאה לכביש 531. המרכז כולל כלול שטחי תעסוקה, משרדים, מסחר, בילוי ופנאי בהיקף של כ-27,000 מ"ר עילי וחניון ובו כ-650 מקומות חניה.

פרויקט בית מנצור, רעננה - מרכז עסקים חדש ההולך ונבנה בימים אלו בלב פארק התעשייה והייטק של רעננה. מרכז העסקים כולל שני בניינים משרדים בני 11 קומות מעל קומת מסחר בהיקף כולל של כ-28,000 מ"ר, וחניון ובו כ-640 מקומות חניה.

מרכז עסקים AMYC, הוד השרון - מרכז עסקים שהוקם באזור התעשייה המתחדש של נווה נאמן. במרכז שטחי משרדים בהיקף של כ-15,000 מ"ר וכן קומת מסחר בשטח של כ-5000 מ"ר. המרכז מהווה סביבת עבודה חדשה לכ-150 עסקים קטנים ובינוניים מובילים של האזור, תוך יצירת קהילת עסקים פורה ונעימה.

נדל"ן בהתאמה אישית

נוימן פלדה, פתח תקווה ניהול ייזום במיקור חוץ של מקרקעי חברת נוימן פלדה.

יקב רקנאטי, דלתון ניהול וסיוע בהליכי תכנון, ביצוע ומימון.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הכלים המשפטיים להורשה – אינם עומדים על הצוואה לבדה

  רבים בטוחים כי הסדרת ההורשה נעשית באמצעות הצוואה לבדה, ואינם מודעים לעובדה כי הורשה נעשית גם באמצעות הסדרים משפטיים ספציפיים עליהם הם חתומים, מבלי שכלל היו מודעים לכך. דרך המלך להסדרת ההורשה באופן שייצר וודאות משפטית וימנע סכסוך משפחתי או כל התדיינות משפטית עתידית בתוך המשפחה - הינו באמצעות ראייה רחבה וכוללת של כלל ההסדרים המשפטיים בהם מעורב המוריש, אשר הצוואה היא רק חלק מהם

  הכלים המשפטיים להורשה – אינם עומדים על הצוואה לבדה

 • "מקרה זדורוב הוא ההוכחה שעניין הספק הסביר הוא השקר הגדול ביותר במשפט הישראלי"

  "לכאורה, שיטת המשפט הישראלית קובעת שאם יש ספק סביר צריך לזכות, אבל העיקרון הזה יפה לתיאוריה ולא קורה במציאות", טוען עו"ד אלון אייזנברג, העוסק בתחום המשפט הפלילי ואשר ייצג לקוחות כגון, יונתן היילו, סטפן מנדל, מארי פיזם ועוד, "היום התחושה היא שבתור סניגור אתה לא צריך להוכיח שיש ספק, אתה צריך להוכיח שהנאשם במאה אחוז לא אשם, מקרה זדורוב הוא הדוגמה המובהקת לכך"

  "מקרה זדורוב הוא ההוכחה שעניין הספק הסביר הוא השקר הגדול ביותר במשפט הישראלי"

 • רעידת אדמה: בית המשפט בהחלטה תקדימית – "זכויות תמ"א 38 שייכות לחוכרים ולא לבעלים"

  רעידת אדמה- בית המשפט המחוזי בירושלים קבע בהחלטה תקדימית כי זכויות הבניה מכח תמ"א 38 שייכות לחוכרי הדירות ולא לבעלת הבניין - מדובר בהחלטה אקוטית עבור מאות אלפי אזרחים בכל רחבי הארץ המחזיקים כחוכרים בדירות מגורים

  רעידת אדמה: בית המשפט בהחלטה תקדימית – "זכויות תמ"א 38 שייכות לחוכרים ולא לבעלים"

 • SOC–OT מהו ולשם מה הוא?

  כל החפץ בהמשך ייצור תקין שמתנהל ללא חריקות, חייב לטפל בניטור והגנת סייבר במערכות הייצור

  SOC–OT מהו ולשם מה הוא?