זול טוב - דלישס מרכולים

סופרים שכונתיים

זול טוב - דלישס מרכולים
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2005
תחום: סופרים שכונתיים
כתובת: רח' לב יפה 9, ארנונה, ירושלים
טלפון: 02-6272320
פקס: 02-6715007
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

    ליאור שלום בעלים
    מיטל שלום מנהלת משאבי אנוש
    ישראל מזרחי מנכ"ל
    אורן בוזגלו מנהל תפעול
אייקון אודות

אודות זול טוב - דלישס מרכולים

זול טוב - דלישס מרכולים הינה חברה פרטית שהוקמה בשנת 2005, ועוסקת בתחום של מינימרקטים וסופרים שכונתיים. החברה נמצאת בתנופת צמיחה מיום הקמתה, ובבעלותה נכסי נדל"ן, עשרה סופרים שכונתיים ושני מרכזים לוגיסטיים.

בשנת 2015 הוקמה חברת "ש.ל. ביכורי שלום", הנמצאת בבעלותו של ליאור שלום. החברה עוסקת בשיווק תוצרת חקלאית של פירות וירקות בסיטונאות, לחברת זול טוב - דלישס מרכולים, כמו גם ללקוחות פרטיים.

מחזור המכירות של חברת זול טוב - דלישס מרכולים וחברת ביכורי שלום עמד בשנת 2020 על כ-81 מיליון ₪. כ-70% מהנכסים בהן פועלת חברת זול טוב - דלישס מרכולים הינם נכסי נדל"ן הנמצאים בבעלות בעלי השליטה בחברה.

הסניפים של חברת זול טוב דלישס מרכולים ממוקמים במבנים בני כ-150-400 מ"ר, ומעניקים ללקוחות החברה חוויית קנייה בשכונות, תוך הקפדה על מחירים אטרקטיביים בכל עת. החברה מעורבת בשכונות בהן היא פועלת, ובעלת היכרות וידע נרחב עם אזורים אלו על תושביהם. החברה מעסיקה כ-150 עובדים ועובדות, בהם כ-20 מנהלים ומנהלות, הפרוסים בעשרת סניפי החברה. בשנת 2017 רכשה זול טוב - דלישס מרכולים מרכז לוגיסטי הממוקם במרכז המסחרי בשכונת ניקנור בעיר ירושלים, ומשתרע על פני כ- 750 מ"ר.

סניפים

פעילותה העסקית של החברה מתפרשת כיום על פני עשרה סופרים שכונתיים הממוקמים בכל רחבי ירושלים, כמו גם בשני מרכזים לוגיסטיים. האחד, ממוקם בשכונת ניקנור בירושלים והמרכז הלוגיסטי השני הינו מרכז לוגיסטי פרטי של חברת "ש.ל. ביכורי שלום", והוא ממוקם בשכונת ניקנור בקטמון הישנה שבירושלים.

לאחרונה, רכשה החברה סניף של 400 מ"ר הממוקם בעמק רפאים, במושבה הגרמנית.

יתר סניפי החברה כוללים את הסניף הממוקם בארנונה, המתפרש על שטח של כ-150 מ"ר. הסניף הממוקם בהר חומה מתפרש על שטח של 200 מ"ר. הסניף הממוקם בבית וגן מתפרש על שטח של 200 מ"ר, בעוד שהסניף הממוקם ברחוב בצלאל מתפרש על שטח של כ-400 מ"ר. הסניף הממוקם ברחוב ניקנור מתפרש על שטח של כ-200 מ"ר, ואילו הסניף הממוקם בטשרניחובסקי רסקו מתפרש על שטח של כ-125 מ"ר. הסניף ברחוב שבטי ישראל נמצא על שטח של כ-180 מ"ר. הסניף הממוקם ברובע היהודי מתפרש על שטח של כ-170 מ"ר, ואילו הסניף הממוקם בבית הכרם נמצא על שטח של 250 מ"ר.

הנהלת החברה

הנהלת חברת זול טוב - דלישס מרכולים מונה את הבעלים, ליאור שלום, את ישראל מזרחי המכהן כמנכ"ל החברה ואת מיטל שלום המשמשת כמנהלת משאבי האנוש של החברה. מנהל התפעול של החברה הוא אורן בוזגלו.

השירות ללקוחות כערך עליון

החברה פועלת לאור ערכים של שירות לקוחות, סדר וניקיון והקפדה על מחירים אטרקטיביים. החברה פועלת בכל עת בכדי לספק ללקוחותיה חווית קנייה ראשונה במעלה, הכוללת ביקור בסניפים מסודרים, בהם מחלקות טריות של דגים, עופות, פירות וירקות. מוצרי חברת זול טוב - דלישס מרכולים כוללים את כלל מוצרי הסופר לבית ולמשרד, בהם דגים, עופות, ירקות, פירות, חומרי ניקוי, מאפים, מוצרי חלב, מוצרים קפואים ועוד.

פעילות עתידית

חברת זול טוב - דלישס מרכולים פועלת ללא לאות בכדי לשמור על הקיים ולהמשיך להעניק ללקוחותיה את השירות הראשון במעלה, אליו הם מורגלים, תוך הקפדה על מחירים אטרקטיביים וחווית קנייה נעימה. החברה שואפת להמשיך ולהתפתח בשכונות ובאזורים בהם אינה ממוקמת עדיין, בכדי להעניק גם לתושבי שכונות אלו את חוויית הקנייה המיטבית.

בנוסף אולי יעניין אותך