זיו לב ושות', משרד עורכי דין

נדל"ן, ליטיגציה, מסחרי, גישור ויישוב סכסוכים

זיו לב ושות', משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2003
תחום: נדל"ן, ליטיגציה, מסחרי, גישור ויישוב סכסוכים
כתובת: רח' יגאל אלון 94 מגדל אלון 2, תל אביב 6789156
טלפון: 03-6430301
פקס: 03-6430302
דוא"ל: main@lz-law.com
אתר החברה: http://www.lz-law.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • זיו לב, זיו לב ושות', משרד עורכי דין

  זיו לב

  שותף מייסד ומנהל

  זיו לב ושות', משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  זיו לב
 • משה מרדלר, זיו לב ושות', משרד עורכי דין

  משה מרדלר

  שותף

  זיו לב ושות', משרד עורכי דין

 • אלעד מורצקי, זיו לב ושות', משרד עורכי דין

  אלעד מורצקי

  שותף

  זיו לב ושות', משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות זיו לב ושות', משרד עורכי דין

זיו לב ושות', משרד עורכי דין,  הינו משרד בוטיק מוביל, המתמחה בתחומי הנדל"ן, הליטיגציה, המשפט המסחרי, גישור ויישוב סכסוכים. בהציבו סטנדרטים בלתי מתפשרים של מקצוענות, איכותיות, יצירתיות ויושרה מקצועית, המשרד בולט בנוף משרדי עורכי הדין והוא מעורב בעסקאות, בפרויקטים, ותיקי ליטיגציה רבים.
המשרד נוסד בשנת 2003 על ידי עו"ד זיו לב. ההחלטה להקים משרד עצמאי באה מתוך רצונו של עו"ד לב להביא את ה-"אני מאמין" שלו לידי ביטוי ולהתוות את הדרך במשרדו.
העובדה, כי עו"ד לב נאמן לדרכו ולאמת שלו, עוברת כחוט השני לכל אורך הדרך ולקוחות המשרד נוהגים לתת בו אמון מלא וסמכויות רבות בנוגע לסגירת עסקאות וכן בהכרעה במחלוקות שונות המתעוררות בין גופים שונים.
המשרד מייצג לקוחות עסקיים, יזמים, חברות, עמותות, גופים מוסדיים וחברות סטארט אפ וכן לקוחות פרטיים, לרבות דיירים במסגרת עסקאות התחדשות עירונית. למשרד ניסיון עשיר בעבודה עם חברות וגופים כלכליים מהמובילים במשק הישראלי ובכלל זאת חברות ביטוח והוא מעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים ברמה גבוהה ביותר. המשרד מקפיד להקדיש את מירב תשומת הלב ללקוחותיו, על מנת להעניק להם שירות מקצועי ואישי, תוך הקפדה על זמינות גבוהה ומתן פתרונות יצירתיים בזמן אמת. חזון המשרד הוא, להמשיך להתפתח ולגדול תוך שכל הלקוחות ימשיכו לקבל יחס אישי על ידי אחד השותפים במשרד.
צוות המשרד מונה כ-15 עובדים. כל השותפים צמחו עם ובתוך המשרד, הרואה בצוות העובדים, הן המקצועי והן האדמיניסטרטיבי, כהון אנושי בעל חשיבות עליונה להצלחתו של המשרד, ומשקיע רבות בהתמקצעותו.
המשרד מעורב במגוון עסקאות נדל"ן מורכבות, לרבות עסקאות בהן מעורבים גופים מהגדולים והמוכרים במשק. בנוסף, לזכות המשרד תקדימים רבים, ביניהם פסק הדין אשר קבע, כי חיסול עמותת בית החולים משגב לדך בירושלים, ייעשה בהתעלם מתביעות עתידיות של נושים נזיקיים וכי אין מקום להמשיך ולקיים ביטוח אחריות מקצועית לבית החולים, לאחר פירוקו; פסק הדין בנושא זכויותיהם ומעמדם (בפירוק) של עובדים הזכאים לפנסיה תקציבית. כמו כן, ניתן לציין את פסק הדין בתחום הדיור המוגן, בכל הנוגע למע"מ בגין הריבית הרעיונית שחלה על הכספים המופקדים בבית הדיור המוגן.
המשרד ייצג את לקוחותיו אף בעסקאות ובפרויקטים שונים בחו"ל, לרבות הקמת תחנות כוח, רכישת חברות, עסקאות נדל"ן, עסקאות מסחריות, הסכמי ייבוא, הפצה ושיווק, הליכי בוררות ויישוב סכסוכים ועוד.

מצוינות, מקצוענות ושירותיות ללא פשרות

המשרד חרט על דגלו את המצוינות והשירותיות, וחותר באופן מתמיד לקיומם של סטנדרטים גבוהים ביותר של מקצוענות ללא פשרות, תוך מציאת פתרונות יצירתיים וצליחת אתגרים עסקיים ומשפטיים מורכבים. המשרד רואה כערך עליון את מעורבות השותפים בכל העסקאות והתיקים. חלק מלקוחות המשרד היו בעבר הצד שכנגד בעסקה או בתיק שהמשרד ניהל, אשר זיהו את המקצוענות והייחודיות של המשרד ובחרו בו לייצגם בהמשך הדרך.

עו"ד זיו לב - שותף מייסד ומנהל

עו"ד לב מתמחה בתחום הנדל"ן, מימון, וכן בתחום האזרחי- מסחרי, עם דגש על ליווי עסקאות ופרויקטים מורכבים בתחום הנדל"ן, הסדרי פינויים, התחדשות עירונית, תכנון ובנייה ומיסוי מקרקעין. עו"ד לב מהווה איש אמון ללקוחותיו, והינו בעל מומחיות וניסיון רב ביישוב סכסוכים, לרבות בין צדדים קרובים או קשורים.

תחומי התמחות

נדל"ן
תחום הנדל"ן מהווה את ליבת פעילות המשרד, וכולל ליווי עסקאות מורכבות, יזמות במקרקעין, ליווי שוטף של פרויקטים וחברות, נכסים מניבים (הן מצד היזמים והן מצד רשתות קמעונאיות שונות ומובילות), קבוצות רכישה, התחדשות עירונית (הן מצד היזם והן מצד הדיירים), מלונאות, תשתיות, תכנון ובניה, מיסוי מקרקעין ועוד.
בנוסף, מתמחה מחלקת הנדל"ן במשרד, בליווי עסקאות מכר ו/או הקצאה של מניות באגודי מקרקעין, עסקאות קומבינציה, לרבות במתכונות של פינוי בינוי, עסקאות תמ"א 38 ועוד. כמו כן, מלווה המשרד גופים וחברות בניהול הליכים מול רשות מקרקעי ישראל, רשויות מקומיות ומוסדות התכנון.

ליטיגציה
בתחום הליטיגציה המשרד מייצג ומלווה תאגידים ויחידים, כמו גם רשויות וגופים ציבוריים/מנהליים. המשרד מעניק שירותים משפטיים לעמותות הפועלות לרווחת הציבור ומייצג את לקוחותיו בתיקים עקרוניים. מגוון התיקים בהם מעורב המשרד חולש על כל קשת המשפט האזרחי. נוכח הפעילות הענפה של המשרד בתחום הנדל"ן, קיימת למשרד מומחיות מיוחדת בניהול תיקי ליטיגציה, לרבות הליכי בוררות וגישור, בתחום זה.

משפט מסחרי
המשרד מספק שירותים בכלל תחומי המשפט המסחרי, בהם דיני תאגידים, דיני חוזים, הגבלים עסקיים, קניין רוחני, דיני עבודה, דיור מוגן, מכרזים עירוניים וממשלתיים, תחומי האנרגיה והתשתיות ותחום הימאות והאבטחה הימית.
המשרד בעל מומחיות בעסקאות מימון מורכבות בהיקף כספי נרחב, הן מצד המממן והן מצד הלווה, ליווי בנקאי לפרויקטים, שעבודים והסכמי הלוואה שונים, לרבות ייצוג שוטף של תאגידים ופרטיים מול המערכת הבנקאית וגופים פיננסיים.

גישור ויישוב סכסוכים
המשרד מאמין כי גישור הוא הדרך היעילה ביותר לפתרון סכסוכים ומציע דרכים אלטרנטיביות ליישוב סכסוכים שלא באמצעות בתי המשפט, לרבות בדרך של גישור או בוררות, על פי מודלים שונים הקיימים ומיושמים, בארץ ובעולם, תוך שילוב מומחים מתחומים שונים.
המשרד מעניק הערכות סיכון מקדמיות (E.N.E), וחוות דעת מקצועיות, שמטרתן לאפשר לצדדים להעריך את הסיכויים והסיכונים הטמונים במחלוקת ו/או בסכסוך שהם צד להם, באופן מיטבי. המשרד מאמין כי גישור הוא הדרך היעילה ביותר לפתרון סכסוכים. 

לקוחות המשרד

על לקוחות המשרד נמנים חברות ציבוריות, חברות פרטיות, גופים ציבוריים ומעין ציבוריים, לרבות עמותות, וכן לקוחות פרטיים, ביניהם: קבוצת אלקו/אלקטרה, ישראל קנדה, גולן טלקום, הכשרה חברה לביטוח, קבוצת אחים יעקבי (YSB), אפרידר, אלקו סינמה ("הוט סינמה" לשעבר "גלובוס מקס"), מחסני חשמל, שקם אלקטריק, מ.ל.א. הנגב (גרנד קניון באר שבע), נעמת, קבוצת להב, איסכור, אחים אום, רשת "לגעת באוכל", לנדקו, המוסד לביטוח לאומי, קבוצת קשטן, קבוצת אם.אס. אבטחה, יזמים וגורמים נוספים, לרבות בתחום הנדל"ן. 

פרסומים בינלאומיים

מזה כעשור מפרסם ועורך המשרד בסדרת הספרים "ICLG –The International Comparative Legal Guide" את הפרקים הנוגעים לדיני איכות הסביבה והמקרקעין בישראל. סדרת הספרים נועדה לשמש כלי מקצועי לעורכי דין ומשפטנים ברחבי העולם, תוך השוואת המצב המשפטי בין מדינות שונות. בנוסף, המשרד היה אמון על כתיבת הפרק הנוגע לדיני הבוררות בישראל בכתב העת International Legal Insight, הנוגע לבוררות בינלאומית. 

תרומה לקהילה

המשרד תורם לבתי חולים, מחקרים, נזקקים ואף מייצג בתיקי פרו בונו. המשרד תורם מזמנו מעבר לתרומה כספית, תוך שיתוף לקוחותיו, בפרויקטים כדוגמת "קמחא ד'פסחא".

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון עובדות ומספרים

עובדות ומספרים

ממוצע 35-40 גיל עובדים

ממוצע

35-40

גיל עובדים

50% מנהלות

50%

מנהלות

50% מנהלים

50%

מנהלים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת זיו לב ושות', משרד עורכי דין

 • גישור: פיתרון אלטרנטיבי ליישוב סכסוכים

  גישור: פיתרון אלטרנטיבי ליישוב סכסוכים

  בשנים האחרונות תפס הליך הגישור תאוצה והפך לחלק בלתי נפרד מהתודעה והשיח הציבורי. למרות שנראה לעיתים, כי הגישור הוא חלופה חדשה יחסית לפתרון סכסוכים בדרך יעילה ו'חברית' יותר (ביחס לבתי המשפט), הרי שבפועל חוגג הגישור הישראלי כרבע מאה

  גישור: פיתרון אלטרנטיבי ליישוב סכסוכים

בנוסף אולי יעניין אותך