זרי חזן ושות' משרד עורכי דין

הגירה

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2004
תחום: הגירה
כתובת: מנחם בגין 150, בניין WE, תל אביב 6492105
טלפון: 03-6918636
פקס: 03-6092920
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.zarihazan.com
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • זרי חזן

  זרי חזן

  שותף מייסד

  זרי חזן ושות' משרד עורכי דין

 • מיטל לופוליאנסקי

  מיטל לופוליאנסקי

  שותפה

  זרי חזן ושות' משרד עורכי דין

 • יוליה דרנובסקי

  יוליה דרנובסקי

  שותפה

  זרי חזן ושות' משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות זרי חזן ושות' משרד עורכי דין

זרי חזן ושות' - עורכי דין, הוקם בשנת 2004 והינו משרד בוטיק, פורץ דרך ולמעשה מייסד תחום ההגירה בישראל. למשרד התמחות מיוחדת בנושא הגירת מומחים זרים לישראל עבור חברות מובילות, לרבות קונצרנים בינלאומיים וחברות תקשורת, טכנולוגיה והייטק מהגדולות במשק.
יתרונו הייחודי של משרד זרי חזן ושות' הוא בהיותו המשרד היחיד בישראל המתמחה בדיני הכניסה לישראל והעסקת עובדים זרים בישראל על כל רבדיהם, ובכך שהוא מציע מענה הוליסטי ללקוחותיו בשלל הסוגיות ההגירתיות. צוות המשרד כולל עורכי ועורכות דין יוצאי הדרגים הגבוהים של המערכת המשפטית במגזר הציבורי או הפרטי, בעלי ניסיון רב בליטיגציה ובמשפט מנהלי, המתמחים אך ורק בתחום ההגירה לישראל. ההתמחות הבלעדית בתחום זה מביאה לערך המוסף ממנו נהנים לקוחות המשרד, הנובע מהשילוב שבין ההתמקצעות בתחום והידע המעמיק עם הניסיון המקצועי רב השנים.
משרד עורכי הדין זרי חזן ושות' פועל לאור ערכים המתמקדים במקצועיות ללא פשרות, ידע משפטי מעמיק ויכולות ניהול אסטרטגיות המותאמות באופן אישי לכל לקוחותיו, בכדי להשיג את התוצאה המיטבית בזמן קצר. מצוינותו של המשרד נובעת מהתאמת אסטרטגיית הטיפול לכל תיק, בשילוב כישורי הופעה וטיעון בפני הערכאות המשפטיות השונות, תוך יושרה מקצועית וכבוד הדדי.
המשרד אמון על התדיינויות משפטיות בעלות הד תקשורתי נרחב הנדונות בבית הדין הגבוה לצדק, ועל התדיינויות משפטיות המגינות על זכויותיו של האזרח או הגר בישראל. ניסיונו הרב של המשרד והיכרותו עם דרכי העבודה של הרשויות ומערכות אכיפת החוק הביאו למוניטין המצוין ממנו נהנה המשרד - כמשרד מקצועי לעילא המוערך על-ידי הקהילה המשפטית ועל ידי הרשויות, כמו גם להצלחות רבות ותקדימים שונים בתחומי התמחותו. המשרד פועל אף מתוך חזון להגנה על צרכי אוכלוסיות מוחלשות, ולאור מחויבות זו, אמון גם על מתן שירותים משפטיים פרו בונו למי שידם אינה משגת.
עורך הדין זרי חזן, מייסד המשרד, מכהן מזה מספר קדנציות כיו"ר וועדת הגירה ועובדים זרים של לשכת עורכי הדין. בתפקידו כיו"ר הוועדה פועל עו"ד חזן לקדם שיח בין הרשות המנהלית ובין עורכי הדין המייצגים את הפרט שנזקק לרשות, והכל על מנת לאתר חסמים וכשלים בהתנהלות הצדדים; ועבור הסדרת מדיניות ברורה ומוגדרת בתחום זה, תוך שקיפות מלאה.

תחומי ההתמחות של המשרד

המשרד מעניק שירותים משפטיים בתחום ההגירה לישראל, המוסדר על פי כללי המשפט המנהלי ומערב דיון בזכויות אדם, זכויות יסוד וסמכותה של המדינה להחליט מי יבוא בשעריה על פי חוקי הכניסה לישראל. בין היתר מתמחה המשרד בנושאי הבאת מומחים זרים לישראל, קבלה והארכה של אשרות עבודה ושהייה שונות, ייעוץ בנושא העסקת עובדים זרים, ייצוג בהליכים פליליים בעבירות העסקת עובדים זרים שלא כדין, מטפלים סיעודיים זרים, עליה לישראל, אשרות לבני זוג זרים של אזרחים ישראליים, סוגיות הומניטאריות ומבקשי מקלט. כך, רכש המשרד וותק וניסיון ארוך שנים בייצוג עניינו של הפרט מול משרד הפנים, הן בעשרות הלשכות הפרושות ברחבי הארץ, והן בפני הערכאות המשפטיות הרלוונטיות: בית הדין לביקורת משמורת; בית הדין לעררים; בית המשפט המחוזי בשבתו כבית משפט לעניינים מנהליים; ובית המשפט העליון – תוך הצלחות עבור לקוחות המשרד ופסקי דין תקדימיים בנושא מעמד בישראל.
בתחום ניוד מומחים זרים לישראל, משרד עורכי הדין זרי חזן ושות' מתמחה בקבלת אשרות עבודה עבור מומחים זרים להייטק, ואחראי על ניוד מוצלח של עשרות מומחים ומומחיות עבור חברות וסטרטאפים, בנוסף להארכת אשרותיהם. המשרד מלווה את המעסיקים המבקשים היתר להעסקת עובד/ת זר/ה לאורך כל שלבי התהליך, החל משלב איסוף המסמכים השונים, בהם תעודות הן של החברה והן של העובד/ת, דרך שלב הגשת הבקשה בלשכות, תשלום האגרה, ועד לקבלת ההיתר המבוקש. המשרד גאה בהצלחותיו הרבות בקבלת היתרים להעסקת מומחים זרים, כמו גם בערעורים כנגד החלטת רשות האוכלוסין בנושאי מתן אישור למומחים זרים.

לקוחות המשרד

על לקוחות המשרד נמנים חברות וארגונים ישראליים ובינלאומיים, אישי ציבור ידועים ובכירי המשק הישראלי. צוות המשרד מופיע לעיתים קרובות בתיקים בעלי הד תקשורתי נרחב, ומייצג בנקים מובילים, עמותות ציבוריות, חברות תקשורת, טכנולוגיה והייטק מהגדולות במשק ובהן: פילדקור מקבוצת ג'נרל אלקטריק, סיגמה אנרג'י, סיסטם לוג'יסטיקס, מטרוניקס, קונדקס, לאנדה קורפוריישן, אוריין, חד אסף, אלבד ומוביט.

שותפים

עו"ד זרי חזן - שותף מייסד - בוגר תואר במשפטים L.L.B במרכז הבינתחומי בהרצליה, ובוגר תואר ראשון משולב בתקשורת ומדעי המדינה של בית הספר לעיתונאות ותקשורת "כותרת" והאוניברסיטה הפתוחה. חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2004. במשך שנים ארוכות היה עורך ועיתונאי ברשת "ידיעות תקשורת" מקבוצת ידיעות אחרונות. במהלך שנות עבודתו ערך וכתב את המדור המשפטי "הקהילה המשפטית" בעיתון תל אביב.
עם סיום לימודי המשפטים, התמחה בבית משפט שלום ובבית משפט מחוזי בתל אביב אצל כבוד השופטת נירה לידסקי (ז"ל). מיד עם סיום התמחותו, פתח את משרד זרי חזן ושות'. לעו"ד חזן כישורי הופעה וטיעון מעולים מול הרשויות ובפני הערכאות המשפטיות. הוא צבר ניסיון רב בליטיגציה ומומחיות בכל תחומי העיסוק של המשרד, ובפרט בדיני הכניסה לישראל והדין הפלילי, בגיבוש אסטרטגיית הטיפול הנכונה לכל תיק על-פי צרכיו, ובליווי כל תיק משלב החקירה או הצגתו בפני הרשות ועד לייצוג בפני הערכאה המשפטית הרלוונטית. ערכי היסוד על בסיסם הקים את המשרד באים לידי ביטוי בכל פעולותיו ובזכותם הפך המשרד לאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחומו וזכה בהצלחות תקדימיות בסוגיות שונות מתחומי העיסוק של המשרד.
בעזרת ניסיונו ומומחיותו רבת השנים בתחומי העיסוק של המשרד, כמו גם המוניטין שנבנה על יסוד עבודה מקצועית ושירות מצויין, הצליח עו"ד חזן להוביל את המשרד להישגים מקצועיים ולמהלך עבודה תקין ופורה מול הרשות.
עו"ד חזן מכהן כיו״ר וועדת הגירה ועובדים זרים מטעם לשכת עורכי הדין; כיועץ המשפטי של עמותת המכון הישראלי לתכנון כלכלי; ומכהן כדיין במוסד למעמד השחקן של ההתאחדות לכדורגל בישראל.
בשנים 2013 - 2012 – אף שימש כיועץ המשפטי של הוועדה הציבורית לרפורמה בענף הכדורגל בישראל.
עו"ד מיטל לופוליאנסקי - שותפה - הצטרפה למשרד עו"ד זרי חזן ושות' בשנת 2008, ובשנת 2016 הפכה לשותפה במשרד. בוגרת תואר ראשון במשפטים L.L.B ותואר ראשון בפסיכולוגיה B.A באוניברסיטת חיפה. חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
עו"ד לופוליאנסקי התמחתה בבית המשפט העליון. לאחר מכן שימשה עוזרת משפטית בבית המשפט העליון תוך התמחות במשפט ציבורי, מנהלי ופלילי.
עו"ד לופוליאנסקי צברה ניסיון רב בליטיגציה ומומחיות בכל תחומי העיסוק של המשרד, ובפרט בדיני הכניסה לישראל והמשפט המנהלי, לרבות בעתירות לבית הדין הגבוה לצדק. בתחומים אלו זכתה להצלחות תקדימיות בתיקים בעלי פרופיל ציבורי גבוה. משמשת מנהלת הצוות המקצועי של המשרד העובד בשיתוף פעולה מלא. נאמנה לערכי המשרד, עו"ד לופוליאנסקי מובילה קו של מצוינות מקצועית, הבא לידי ביטוי הן בגיבוש אסטרטגיית הטיפול הנכונה לכל תיק על-פי צרכיו, הן בטיעון המשפטי, והן במתן מענה מהיר, מקצועי ויעיל לכל לקוח בכל עת. כל זאת, במטרה להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח תוך הקפדה מרבית על יושר אישי ומקצועי.
עו"ד יוליה דרנובסקי - שותפה - ילידת רוסיה. עלתה לישראל בשנת 2000 והתחנכה בחוות הנוער הציוני בירושלים. הצטרפה למשרד עו"ד זרי חזן ושות' בשנת 2010 במקביל ללימודי התואר במשפטים מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן, והיא בוגרת תואר ראשון במשפטים L.L.B. חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2016. הצטרפה כשותפה למשרד בשנת 2022. עו"ד דרנובסקי מנהלת את תחום ניוד המומחים הזרים במשרד. כמו כן, צברה ניסיון רב בליטיגציה בכל תחומי העיסוק של המשרד, ובפרט בייצוג מול לשכות רשות האוכלוסין וההגירה. מצויינותה המקצועית והאישית מביאה להשגת התוצאות הרצויות ללקוח במהירות המירבית מתוך דבקות במטרה.
עו"ד יוליה דרנובסקי אף מתנדבת מטעם העמותה לעזרה מיידית לניצולי שואה, וחברה במאגר המתנדבים של הארגון העולמי HIAS.

בנוסף אולי יעניין אותך