טליה גרידיש משרד עורכי דין

טליה גרידיש משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

כתובת: רח' מאיר וייסגל 2, פארק המדע, רחובות 76326
טלפון: 052-3307111
פקס: 077-3179346
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: www.taliag.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • טליה גרידיש

  טליה גרידיש

  בעלת המשרד

  טליה גרידיש משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות טליה גרידיש משרד עורכי דין

משרד עורכי דין מתמחה בייעוץ וייצוג בכל תחומי המשפט הפלילי הכוללים עבירות צווארון לבן, עבירות כלכליות, עבירות אלימות ופשעים חמורים, עבריינות נוער, עבירות רכוש ונשק, עבירות סמים ועבירות הימורים. במרוצת השנים קנה לו משרד הבוטיק מומחיות ייחודית בתחום העבירות הכלכליות – עבירות מס, הלבנת הון, שוחד, מרמה, הפרת אמונים ועוד. משרדה של עו"ד גרידיש מתאפיין בחשיבה יצירתית ואסטרטגית, ‬כניסה ‬ לדקויות ‬ויכולת ‬אנליטית, והיא מעניקה בו למגוון לקוחותיה מענה משפטי מקיף בכל שלבי ההליך הפלילי, החל מליווי במעצר וייעוץ בחקירה וכלה בייצוג בהליכי שימוע וניהול הליכים בבתי המשפט השונים.

מעל 20 שנות ניסיון בתחום הפלילי

בעלת המשרד, עורכת ה‬דין ‬טליה ‬גרידיש, ‬ עוסקת ‬בתחום ‬מעל ‬20 ‬שנה. במשך 13 שנה עבדה במשרדו ‬של ‬עוה"ד ‬ששי ‬גז, מקום בו טיפלה בתיקים מתוקשרים, מורכבים ומיוחדים בעלי סוגיות משפטיות מאתגרות ויוצאות דופן, החל מאנשים מהשורה, דרך סלבריטאים, עובדי ציבור וראשי עיריות ועד לקצינים בצבא. ב- 8 השנים האחרונות היא בעלת משרד עצמאי וגם כעצמאית היא מתמחה בתיקים ובסוגיות מורכבות ומאתגרות בתחום הצווארון הלבן. בנוסף היא פעילה בלשכת עורכי הדין כיו"ר משותף של פורום חקיקה פלילי וכיו"ר ‬משותף ‬של ‬הועדה לקידום עורכות הדין במחוז המרכז. כמו כן היא מכהנת כחברה ‬במועצת ‬הנשים ‬במזכרת ‬בתיה, ‬ופעילה ‬בארגון "רוטרי", בעבר שימשה כיועצת משפטית של הארגון וכנשיאת רוטרי מזכרת בתיה, וכיום כיו"ר אפיק המקצוע הארצי. כילדה ונערה שגדלה בלוד ונחשפה מגיל צעיר לעוני, פשע ועוולות היה חשוב לטליה כבר מגיל צעיר להביע את זעקתם של חסרי הישע, לסנגר ולפשר, כך שהבחירה במשפט ובתחום הפלילי והצווארון הלבן, הייתה עבורה מאוד טבעית והיא הגיעה ממקום של שליחות ורצון לעזור לחלשים בחברה. ‬

יכולת ניתוחית יוצאת דופן

במהלך שני העשורים בהם היא עוסקת בעריכת דין טיפלה עו"ד גרידיש במספר רב של תיקי ענק מורכבים בהם היא הצליחה לא אחת ‬למצוא ‬בתוך ‬הררי ‬המידע של חומר החקירה את הראייה האחת, ששינתה את התמונה, והביאה לזיכוי או להקלה בעונש. במקרים לא מעטים אחרים היא אף הצליחה למצוא את הזווית היצירתית שהביאה לסגירת התיק עוד בטרם הוא הגיע לשלב ניהול ההליך בבית המשפט. מעבר ליכולת האנליטית הגבוהה מבינה עו"ד גרידיש את הקושי המשפטי הנובע מההזדהות הטבעית של המערכת עם הצד הנפגע, ולאורך השנים ידעה להרחיב ולאזן בצורה נבונה את זווית הראייה ולגרום לשופטים לראות את הנאשם כאדם ולא כתיק ולעורר אמפטיה גם כלפיו.

נלחמת על הצדק ועל הוכחת חפות מיוצגיה

עו"ד גרידיש רואה בעבודת הסנגוריה עבודת קודש, בה תפקידה הוא להילחם על הצדק, ועל הוכחת חפותם של לקוחותייה, עד הסוף וללא פשרות. במקרים בהם אכן נעשתה עבירה, היא שמה לעצמה למטרה לגרום למערכת המשפט להצליח לראות את האדם שמאחורי התיק, ללכת לקראתו, להעניק לו הזדמנות שנייה ושיקום לחייו.

רגישות, אכפתיות ויחס אישי

עו"ד גרידיש מאמינה כי התחום הפלילי בכלל והצווארון הלבן בפרט, הוא תחום העוסק בדיני נפשות וככזה על עורך דין העוסק בו להיות מקצועי, יסודי, ובעל מחשבה יצירתית וראיה רחבה. כעורכת דין מנוסה מאוד היא מטיבה לנהל את קו ההגנה בחוכמה ולגרום למערכת בתי המשפט והתביעה לראות את הנאשם העומד מולם במשקפיים הנכונים. יתירה מכך היא קשובה ללקוחותיה, יצירתית במתן פתרונות ובהבנת מצבים מורכבים, וכן בעלת יכולת להבחין בין עיקר לטפל ולדעת לשלב רגישות, אכפתיות ויחס אישי.

תיקים נבחרים

תיק ייצוג נאשם בעבירות של סחר באיברים, הלבנת הון, עושק ומרמה - בתיק מורכב זה נטען כי לקוח המשרד שימש כראש לפעילות הסחר הבלתי חוקי באיברים במדינה, וכי הוא מקושר למוכרי איברים בחו"ל וקיבל סכומים של מאות אלפי שקלים מפעילותו בתחום. לאחר ניתוח ולימוד חומר החקירה, ואיסוף ראיות לרבות המצאת מסמכים מבעלי תפקידים וגורמים רשמיים בחו"ל, עלה ביד עו"ד גרידיש להוכיח שלמרשה לא היה כל קשר, ישיר או עקיף, למוכרי הכליות בארץ, ואילו בחו"ל, שם המכירה מותרת בחוק, מרשנו שימש כמתווך בלבד אך לא עסק בפועל בסחר איברים ומכירתם. בהליך מו"מ וגישור בבית המשפט, היא הצליחה להביא למחיקת כל אישומי הסחר כנגד הנאשם ובסיום התהליך נפסק לו מאסר על תנאי בלבד, בגין אישום בקשירת קשר, בעוד יתר המעורבים בפרשה קיבלו עונשי מאסר ממושכים.

תיק עבירות כלכליות בו נקשר שמו של לקוח המשרד לפרשת שוחד ומרמה בגין מכירת קברים כפולים – הנאשם, איש ציבור אשר ביקש להתמודד כחבר במועצת העיר יהוד, נעצר, ודבקה בו אות קין על אף שטען שוב ושוב כי מדובר בעלילת שווא. בעקבות הצגת טיעונים ומסמכים להוכחת חפותו, ההודעה על סגירת התיק לא איחרה לבוא והלקוח חזר להתמודד על התפקיד אותו רצה. מדובר על תיק תקשורתי בעל עניין ציבורי רב אשר נסגר מחוסר ראיות.

ייצוג לקוח אשר עבד בחברת נסיעות ונחשד בהונאת ענק של מכירת כרטיסי טיסה לאומן, מרמה והלבנת הון - עיקר הטענות המשפטיות נסובו סביב העובדה כי הנאשם נפל קורבן לעוקץ וכי אין כל בסיס ראייתי לטענות נגדו. מדובר בתיק תקשורתי שבסופו שוחרר הנאשם ולא הועמד לדין.

ייצוג חשוד שהיה מעורב בפרשיות הפצת חשבוניות פיקטיביות ומהילת דלק – כתוצאה מפעילות המשרד הנאשם שוחרר ממעצר עד תום ההליכים בו היה נתון, וכל האישומים שכנגדו נמחקו מכתב האישום.

יצוג צעיר שסעד את אביו, נכה צה”ל, והואשם בהונאה של קבלת שכר במרמה ממשרד הביטחון במיליוני שקלים - לאחר שהמשרד הציג בפני בית המשפט את הסיפור האנושי הקשה שמאחורי התיק, הוא הצליח להגיע לידי הסכמה עם הפרקליטות על ענישה מקלה מאוד.

 

אייקון דירוגים

דירוגים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022