יהודה רחמים חברה לבנין בע"מ

יזום, תכנון ובניית פרויקטיים איכותיים בתחום הנדל"ן, עם התמחות בפרויקטי יוקרה באזור ירושלים, כולל התחדשות עירונית

יהודה רחמים חברה לבנין בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1992
תחום: יזום, תכנון ובניית פרויקטיים איכותיים בתחום הנדל"ן, עם התמחות בפרויקטי יוקרה באזור ירושלים, כולל התחדשות עירונית
כתובת: גדעון האוזנר 60, ירושלים
טלפון: 02-6426652
פקס: 02-6426650
דוא"ל: yram@yram.co.il
אתר החברה: www.yram.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יהודה רחמים, יהודה רחמים חברה לבנין בע"מ

  יהודה רחמים

  יו"ר ובעלים

  יהודה רחמים חברה לבנין בע"מ

 • אריאל רחמים, יהודה רחמים חברה לבנין בע"מ

  אריאל רחמים

  סמנכ"ל כספים

  יהודה רחמים חברה לבנין בע"מ

  לפרופיל המלא

  אריאל רחמים
 • עמיעד רחמים, יהודה רחמים חברה לבנין בע"מ

  עמיעד רחמים

  סמנכ"ל ביצוע

  יהודה רחמים חברה לבנין בע"מ

אייקון אודות

אודות יהודה רחמים חברה לבנין בע"מ

יהודה רחמים חברה לבנין בע"מ הינה חברה קבלנית משפחתית וותיקה ובעלת ניסיון רב ביזום, תכנון ובניה של פרויקטי נדל"ן בתחומי המגורים, המסחר והמשרדים וכן בפרויקטים של התחדשות עירונית. כל זאת תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ביותר ומעורבות אישית של ההנהלה בכל שלבי הפרויקט. לחברה מוניטין רב של בניה מקצועית ואיכותית מאוד שהנם תוצאה של הגדרת ההנהלה את שביעת רצון הלקוחות כמטרת העל של החברה. כל אלה באים לידי ביטוי בעובדה המרשימה שהיא לא נתבעה בגין ליקויי בניה מאז היווסדה, לפני כ-30 שנות פעילות.

החברה יוזמת ומבצעת פרויקטים רבים ומגוונים בכל רחבי הארץ ופעילות הליבה הנה באזור ירושלים והסביבה. בנוסף לבניה חדשה, עוסקת החברה באופן אינטנסיבי בתחום ההתחדשות העירונית, הן בפרויקטים של תמ"א 38 והן בפינוי בינוי ובאמתחתה צבר של מאות יח"ד בשלבי תכנון וביצוע שונים. כל שרשרת התהליכים, משלב איתור ומיפוי הפרויקטים, דרך תיאום התכנון, הבניה ותיאום הביצוע ועד שלב השיווק והמכירות מתבצעת IN HOUSE ומבטיחה את איכות המוצר הסופי.

החברה נהנית מאיתנות פיננסית ודירוג אשראי גבוה ומשתפת פעולה עם כל הבנקים הגדולים בישראל, לרוב בדרך של ליווי פיננסי.

חברה משפחתית

יהודה רחמים, מייסד ומנכ"ל החברה, עוסק בתחום הבניה מעל 45 שנה ויסד את החברה ב-1992 לאחר שכבר צבר ניסיון רב בענף הבניה והפיתוח. בניו אריאל ועמיעד הצטרפו אליו לאחר שירותם הצבאי ולימודיהם האקדמאים והפכו לשותפיו הנאמנים להובלת החברה אשר מקום משכנה ירושלים.

אבן יסוד בחברה הנה הקשר האישי בין כל צוות ההנהלה ללקוחות ולספקים השונים. התוצאה הישירה מחד, הנה שדרת ספקים ונותני שירותים יציבה ודי קבועה במשך עשרות שנים המתלווה כחלק אינטגראלי מפעילותה העסקית של החברה ומאידך רוכשי דירות רבים השבים ורוכשים לעצמם או לב"ב דירות נוספות בפרויקטים החדשים. יהודה מוכר כמומחה בעל שם בתחום התכנון היעיל והפונקציונאלי ומעורב לפרטים בשלבי היווצרותו של פרויקט חדש. בנוסף, הוא המוביל את כל מערך ההתחדשות העירונית אשר תפס בשנים האחרונות נתח משמעותי בפעילו העסקית. בהנהגתו פועל צוות  התחדשות עירונית הכולל מהנדסים, אדריכלים ומשפטנים ומלווה את כל הפעילות בתחום זה החל מהמגע והקשר הישיר והבלתי אמצעי עם בעלי הדירות דרך התכנון וקבלת האישורים הסטטוטוריים עד להעברת המקל למחלקת ההנדסה, הביצוע והמכירות.

אריאל הנו שמאי מקרקעין מוסמך ובעל תואר במנע"ס, משמש כסמנכ"ל הכספים של החברה ואחראי על מערכת הכספים לרבות התקשרות עם הבנקים בהסכמי ליווי וכן אחראי לכל המערך המשפטי בחברה.

עמיעד, הצטרף לחברה בסיום שירות הקבע אותו (רס"ן במיל') ולימודי ההנדסה ומשמש כסמנכ"ל ביצוע. עמיעד מוביל את כל מערך התכנון והביצוע בחברה ביחד עם צוות מהנדסים והנדסאים הכפופים לו.

פרוייקטים למגורים

החברה מתמקצעת ומתאפיינת בפרויקטי בוטיק, בהם באים לידי ביטוי הערכים המוספים שלה כמתואר לעיל.

הפרויקטים והדירות מתוכננים בקפידה תוך הפניית משאבים רבים לבקרת איכות בשלב הבניה ובאופן זה מושגת שביעות רצון דיירים ולקוחות גבוהה ומירבית.

החברה אכלסה פרויקטים רבים ברחבי הארץ לרבות בחיפה, כפר יונה, מבשרת ציון וירושלים ומבצעת נכון להיום מספר פרויקטים בירושלים, צור הדסה ובית שמש.

התחדשות עירונית

בשנים האחרונות, העמיקה החברה מאוד את פעילותה בתחום ובאמתחתה פרויקטים רבים הן של תמ"א 38 והן של פינוי בינוי בעיקר בירושלים ובית שמש הכולל מאות יח"ד. בחברה קיימת מחלקה ייעודית ובה עובדים בעלי התמחות ומומחיות בתחום זה. נכון להיום סיימה החברה ואכלסה פרויקט ראשון של תמ"א 38 , שני פרויקטים נוספים נמצאים בשלב ביצוע ובנוסף נמצאים 6 פרויקטים נוספים בשלב היתרים וכן 4 פרויקטים של פינוי בינוי לכ-700 יח"ד מצויים בשלב אישור התב"ע/היתרים, בכל אחד מהם כ-90% חתימות דיירים ומלבדם פרויקטים נוספים אחרים מצויים בשלבי החתמות ותכנון מתקדמים.

פרויקטים למסחר ומשרדים

החברה בנתה מספר מבני מסחר ומשרדים בחיפה, כפר יונה וירושלים ויזמה בניית מספר מבני מסחר בעיר חריש.

נכון להיום בונה החברה מגדל משרדים בן 18 קומות בגבעת שאול בירושלים הכולל כ-27,000 מ"ר לשיווק וכ-20,000 מ"ר חניון לכ-500 כלי רכב. בנוסף בונה החברה שני מרכזים מסחריים שכונתיים בבית שמש החדשה וכן שותפה בפרויקט משרדים גדול מאוד במתחם האלף בראשון לציון הכולל כ-75,000 מ"ר למשרדים.

מעורבות קהילתית

נדבך מרכזי וחשוב הקרוב ללב הנהלת החברה הנו התרומה לקהילה. נושא הנתינה והמעורבות הקהילתית מהווה חלק תדיר מפעילותם השוטפת המלווה תמיד בעשייה ציבורית. בהתאם לכך, לפני כ-10 שנים הקימו הבעלים בית תמחוי בשכונת קרית היובל בירושלים ביחד עם בית חב"ד שכונתי המעניק שירותי קהילה שונים לאוכלוסיית השכונה לרבות עריכת סדרי פסח למאות סועדים קשישים עריריים וכן לעשרות חיילים בודדים, חגיגת המועדים השונים על פני כל השנה בארוחות קהילתיות וחלוקת סלי מזון שבועית. בית התמחוי כולל מטבח מקצועי וחדיש בו מועסק שף מקצועי ומנוסה המוציא תחת ידו מידי יום כ- 150 ארוחות צהריים חמות לתושבים נזקקים.

בנוסף, הקים יהודה רחמים לפני כשנתיים בית כנסת מפואר ומרשים בשכונת קריית הלאום בירושלים הכולל גם אולם קידושים בו נערכות בין היתר חתונות ובריתות למשפחות שאין ידם משגת שכירת אולם אירועים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ארנונה בעידן הקורונה

  אם יש קורונה אין ארנונה. מה ניתן לעשות כעת כדי להקל בנטל של חיובי הארנונה לעסקים

  ארנונה בעידן הקורונה

 • כיצד תוכנית בניין עיר נושקת לגירושין ("נסטינג")

  היום הולך ורווח הסדר הקינון - "נסטינג": הגוזלים נשארים בקן וההורים עפים וחוזרים

  כיצד תוכנית בניין עיר נושקת לגירושין ("נסטינג")

 • הדיור הציבורי – מנטרה לפוליטיקאים או משימה לאומית?

  הדיור הציבורי – מנטרה לפוליטיקאים או משימה לאומית?

 • הליכי חדלות פירעון – קורונה כמאיץ תהליכי הבראה

  בעת כתיבת שורות אלה אף אחד מאיתנו לא יודע איך ייראה "היום שאחרי הקורונה" –המשק משותק וחוסר הוודאות חוגג .עם זאת ככל שאנו שוקעים לעומקו של המשבר, וודאות אחת אכזרית צפה מעלה: הסיוע אותו מתכננת ממשלת ישראל להעניק לעצמאים, עסקים קטנים ובינוניים, הוא כבר היום בבחינת מעט מידי ואולי אף מאוחר מידי

  הליכי חדלות פירעון – קורונה כמאיץ תהליכי הבראה