יהודית מייזלס, יהודית מייזלס, משרד עורכי דין
יהודית מייזלס

יהודית מייזלס

בעלים ומייסדת

דוא"ל: [email protected]
תחומי התמחות: דיני משפחה וירושה.
תפקיד: בעלים ומייסדת
תפקידים נוספים: מרצה בקורס לדיני משפחה במכללה למנהל.
תפקידים בגופים ציבוריים: חברה בפורום האקדמי בין אוניברסיטאי לדיני משפחה; חברה בפורום משפחה של לשכת עורכי-הדין, האחראים על עיצוב תחום דיני המשפחה בישראל; כסגנית יו"ר וועדת להט"ב של לשכת עורכי הדין; חברה בוועדה לקידום מעמד האישה של לשכת עורכי הדין; וכן בתת וועדה שהוקמה לצורך ניסוח תיקון לחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות. הצעת החוק אשר נוסחה על-ידה הוצגה לוועדה בראשות פרופ' שניט.
השכלה: .LL.B., LL.M, אוניברסיטת תל אביב, בהצטיינות יתירה
חבר בארגונים: לשכת עורכי הדין בישראל.
פעילות למען הקהילה: עריכת דין "פרו בונו" במסגרת "פרויקט הלב" – האגודה למלחמה בעוני", ותכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין, בנושא דיני משפחה ודיני ירושה.
שפות: עברית, אנגלית

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
תקדימים משפטיים שסייעו לעיצוב ושינוי סוגיות חשובות בדיני המשפחה.

מהן החזקות המשמעותיות של המשרד בעינייך?
התחום של דיני משפחה וירושה הינו תחום שמתחדש ללא הרף ואשר מאפשר יצירתיות וחשיבה משפטית כדי למקסם את האינטרסים של כל לקוח.  התאמה של כל מקרה בהתאם לנסיבותיו הייחודיות, בניית אסטרטגיה משפטית ייחודית לכל תיק ותפירת הפתרון תוך מתן טיפול אישי - Tailor made לכל לקוח.
המשרד שם דגש על  חתירה להגעה להסכמות תוך זיהוי הצרכים והאינטרסים ארוכי הטווח של הלקוח ותוך התחשבות בכלל הגורמים במערכת המשפחתית. עם זאת, במידת הצורך ובמקרים המתאימים, פניה לערכאות המשפטיות תוך הפעלת הכלים המשפטיים, במלוא הנחישות והיסודיות.
המשרד חרט על דגלו ערכים של יושרה, הגינות ויצירתיות. צוות המשרד נלחם בנחישות למען השוויון והצדק בכל תיק ובהתאם לנסיבותיו הייחודיות.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות המשרד בשנים הקרובות?
הרחבת הפעילות הבינלאומית בתיקים המערבים נכסים ונאמנויות בינלאומיות.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?
חשוב לאתר את מטרותיו של כל לקוח כדי לבנות אסטרטגיה חכמה ומחושבת אשר תוביל אותו אל המטרה.  לאור אופיו של תחום העיסוק והצורך להגן על המשפחה והילדים בתוך הליך מורכב ורגיש זה, על הייצוג להיעשות בנחישות ובמקצועיות המשולבים באנושיות ובהקפדה יתירה על פרטיות.