י.י. טרקלין חברה לבניה בע"מ

בנייה

י.י. טרקלין חברה לבניה בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2015
תחום: בנייה
כתובת: רח' בר יהודה 55, קרית מלאכי
טלפון: 08-6440501
פקס: 08-8586625
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.traklin.info
אייקון הנהלה

מנהלים

 • גדי עלוש, י.י. טרקלין חברה לבניה בע"מ

  גדי עלוש

  מנכ"ל שותף

  י.י. טרקלין חברה לבניה בע"מ

 • אלירן וקנין, י.י. טרקלין חברה לבניה בע"מ

  אלירן וקנין

  מנכ"ל שותף

  י.י. טרקלין חברה לבניה בע"מ

אייקון אודות

אודות י.י. טרקלין חברה לבניה בע"מ

י.י. טרקלין חברה לבנייה עוסקת מזה חמש שנים ביזמות וביצוע נדל"ן בעיקר באשדוד והסביבה. בפרק זמן קצר זה הצליחה החברה להיות אחראית לכ-10 פרויקטים מסוג תמ"א 38/1 ופינוי בינוי, ארבעה מהם כבר נמסרו לשביעות רצון הדיירים. החברה שואפת לבנות בניינים אסתטיים ומרשימים ועל כן היא משתמשת בציפויי אבן וברמת גמרים גבוהה מהמקובל. החברה פועלת מתוך אנושיות, אמינות ושקיפות, ויותר מהכל מתוך אמונה עזה בבורא עולם המתווה את דרכה של החברה.

הנהלת החברה

החברה הוקמה בשנת 2015 והיא נמצאת כיום בבעלות גדי עלוש ואלירן וקנין המשמשים בה כמנכ"לים משותפים. עלוש הוא כלכלן ושמאי מקרקעין בעל רקע של 26 שנה בתחום הנדל"ן וטרם ייסוד החברה עבד כשכיר בתחומי הכספים, הפיננסים והפיתוח העסקי בחברות נדל"ן בולטות ומובילות. אלירן העובד עימו כתף אל כתף הוא הנדסאי בניין בהשכלתו ובעל ניסיון עשיר בתחום הביצוע. השילוב בין התבונה והניסיון הכלכלי מצידו של אלוש לצד ההבנה והניסיון העשיר בתחום הביצוע מצידו של וקנין מהווים את סוד עוצמתה של החברה.

ONE STOP SHOP

אחת מנקודות החוזק המרכזיות והחשובות של חברת י.י טרקלין חברה לבנייה הינה  השילוב המתקיים בה בין שהיא גם חברה יזמית וגם חברה מבצעת. כך, שהחברה גם מזהה צרכי לקוחותיה וכן גמישה בביצוע העבודה וגמישות מול לקוחותיה , החברה לא רק בעלת ניסיון יזמי עשיר ביותר אלא גם בעלת יכולת ביצוע עצמאית. שילוב אופטימאלי זה מאפשר לחברה עצמאות רבה ללא תלות בקבלני בנייה חיצוניים, התנהלות יעילה עם הוצאות קבועות ונמוכות, איכות בנייה גבוהה במיוחד, פיקוח פרטני על כל הליך הבנייה וכן זמינות ושקיפות כלפי הלקוחות בכל הליכי התכנון, הביצוע והאכלוס הסופי.

שירות ויחס אישי

כחברה בוטיקית מתאפיינת י.י טרקלין חברה לבנייה, בשירות אישי ומסור ללקוחותיה. הדברים מקבלים חשיבות רבה במיוחד ולא רק בתחום התמ"א 38/1 שהוא תחום  מורכב יחסית בו במקרים רבים ממשיכים הדיירים להתגורר בבניין שהופך לאתר בנייה פעיל. בחברה מבינים את הרגישות הזו ומשתדלים להיות זמינים באופן מלא לדיירים תוך מילוי בקשותיהם וצרכיהם ככל הניתן. לאור השירות המסור ואיכות הבנייה ללא פשרות, רבים מלקוחות החברה הם דיירים המתגוררים בסמיכות לפרויקטים פעילים המתרשמים מהחברה, יכולותיה ודאגתה לשכניהם. החברה גם פועלת בצמידות ובכתף אחד עם חברת עמיגור שהיא בעלת נכסים ברחבי הארץ שעליהם מבוצעת שיפור וחיזוק המבנה בהתאם לחוק התמ"א לכללותו. 

כתובת אחת ללקוחות

לאורך כל הדרך מהווה החברה כתובת אחת ללקוחותיה – החל מביצוע הקשר הראשוני מול הדיירים, דרך התכנון העיצובי וההנדסי וקבלת ההיתרים וכלה בביצוע הבנייה ומסירת המפתחות בסוף התהליך. הדבר גורם לכך שלקוחות החברה ישנים בראש שקט ביודעם שיש להם כתובת אחת ויחידה רגישה ומבינה לאורך כל הדרך, והיד שחתמה עימם על החוזה, היא היד שתבנה בפועל את הפרויקט, והיא היד שתמסור לה בבוא את היום את המפתחות לדירה המיוחלת. 

מעורבות אישית של הבעלים בכל פרויקט       

אלירן וקנין משמש אמנם כבעלי החברה אך הוא מעורב לפרטי פרטים בכל פרויקט לו אחראית החברה. מעורבות אישית זו יוצרת עבור הקבוצה יכולת לעמוד בכל פרויקט, מורכב ומסובך ככל שיהיה.  כמו כן, החברה שואפת לשמור על תלכיד מקצועי קבוע ועל כן רבים מעובדיה, בלינה ונותני השרות, כמו גם מנהלי העבודה עובדים עימה  מאז הקמתה. הדבר יוצר מנגנון עבודה מהיר ויעיל במיוחד.

יציבות ואיתנות פיננסית

החברה נהנית מאיתנות פיננסית, הן מצד הונה העצמי והן מצד האמון המלא לה רוחשים הספקים, הלקוחות והבנקים המלווים את הפרויקטים. בין השאר הדבר נובע מהשמרנות הבסיסית בה נוקטת החברה שלא לוקחת סיכונים מיותרים ויודעת לאתר ולזהות את הזדמנויות הנדל"ן האטרקטיביות והבטוחות ביותר.

פרויקטים נבחרים

תמ"א 38

לאחר אכלוס

כפתור החולות 2-4, אשדוד – הוספת 26 יחידות דיור חדשות לבניין עם 32 יחידות דיור קיימות –  הפרויקט הושלם ונמסר.

כפתור החולות 6-8, אשדוד – הוספת 26 יחידות דיור חדשות לבניין עם 32 יחידות דיור קיימות –  הפרויקט הושלם ונמסר.

שכוי 8, אשדוד - הוספת 18 יחידות דיור חדשות לבניין עם 24 יחידות דיור קיימות –  הפרויקט הושלם ונמסר.

בביצוע

נאות ספיר 11, אשדוד – הוספת 12 יחידות דיור חדשות לבניין עם 16 יחידות דיור קיימות.  בביצוע לקראת מסירה.

נאות ספיר 15, אשדוד – הוספת 12 יחידות דיור חדשות לבניין עם 16 יחידות דיור קיימות . בביצוע לקראת מסירה.

מילמן 4, אשדוד – הוספת 12 יחידות דיור חדשות לבניין עם 16 יחידות דיור קיימות. בביצוע לקראת מסירה.

מיכשווילי 32, אשדוד – הוספת 26 יחידות דיור חדשות לבניין עם 32 יחידות דיור קיימות. התחילו עבודות גמרים.

מיכשווילי 30, אשדוד – הוספת 26 יחידות דיור חדשות לבניין עם 32 יחידות דיור קיימות. קיים היתר בניה ותחילת עבודות.

בתכנון

החברה נמצאת בתכנון מתקדם של 2 פרויקטי תמ"א 38/1 נוספים, האחד בכפתור החולות 14 אשדוד, והשני בבניין הסמוך בכפתור החולות 16. וכן פרוייקטים נוספים, יהודה מכבי, מבוא אדמומית , וכן שני בנינים בראשון לציון.
וכן, מפתחת ומזהה אזורים נדרשים לפינוי בינוי ולתמ"א 38. וכן לעסקאות נדל"ן מגוונות.
החברה כעת מבצעת פרסום נרחב לכל בעל בניין המבקש לבצע חידוש ושיפור המבנה ולשים פקדונו שזהו ביתו הנכס היקר החשוב לו מכל בידי חברה בעלת ניסיון , רגישות ומסירות ובעלת ביצוע מרשים במיוחד ע"מ שיפנו לחברה עוד טרם שיתבטל חוק התמ"א במתכונתו הנוכחית.
כרגע, החברה בוררת פרוייקטים כרגע לתקופת ה 3 שנים הקרובות ע"מ להמשיך בעשייה המבורכת.
החברה פועלת באזור המרכז בארץ ובכל רמת ביקוש המצדיקה קיומו של פרוייקט תמ"א.
לצורך הכנת בניין המותאם לתמ"א , נדרש זמן הכנה נרחב ועל כן , קיימת פניה של החברה לכל בניין המעוניין בהתקדמות וכן עם וועד דיירים חזק וזריז מורשה להפנות את דרישתו רצונו למייל המופיע בתחתית הכתבה ו/או להתקשר למשרדי החברה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מדד נובמבר – נמר חברבורות בעור של כבש

  אנחנו לפני תיבת פנדורה של עליית מחירים בשוק הנדל"ן

  מדד נובמבר – נמר חברבורות בעור של כבש

 • כיצד השפיעה הקורונה על עולם עיצוב המטבחים?

  הכירו את ה"מיני טרנדים" החדשים בענף המטבחים, השואבים את השראתם מתקופת הקורונה והשפעתה הדרמטית על חיינו

  כיצד השפיעה הקורונה על עולם עיצוב המטבחים?

 • הסכמי שכירות בעידן הקורונה – חובת תום הלב

  תום הלב כמכשיר משפטי, המונע משוכר לשאת במלוא השלכותיו של סיכון חוזי רחוק ומשמעותי, אשר התממש לו – המשפט בשירות תחושת הצדק

  הסכמי שכירות בעידן הקורונה – חובת תום הלב

 • התייחסות בית משפט עליון להגבלת הזכות לפרוש מהאגודה

  בתי המשפט נדרשו לסוגיית זכותו של חבר אגודה לפרוש ממנה ולהמשיך להתגורר בביתו ביישוב. לאור כך בוטלו סעיפים בתקנוני האגודות אשר התנו את הפרישה מהאגודה בוויתור על זכות הקניין ביישוב או בסילוק חובות לאגודה

  התייחסות בית משפט עליון להגבלת הזכות לפרוש מהאגודה