יעל גיל, משרד עורכי דין

משרדי עורכי דין - תחום דיני משפחה וירושה

יעל גיל, משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1997
תחום: משרדי עורכי דין - תחום דיני משפחה וירושה
כתובת: רח' ברקוביץ' 4, מגדל המוזיאון, תל אביב
טלפון: 03-9645334
פקס: 03-9676403
דוא"ל: yael@yaelgil.co.il
אתר החברה: http://www.yaelgil.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יעל גיל, יעל גיל, משרד עורכי דין

  עו"ד יעל גיל

  בעלים ועו"ד

  יעל גיל, משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  יעל גיל
 • אור פינקלשטיין, יעל גיל, משרד עורכי דין

  אור פינקלשטיין

  עו"ד

  יעל גיל, משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות יעל גיל, משרד עורכי דין

יעל גיל, משרד עורכות דין, נוסד בשנת 1997 ומתגאה ברקורד בן 23 שנים של הצלחות והישגים עבור לקוחותיו, תוך הקפדה על הערכים שחרט על דגלו: מקצועיות מן המעלה הראשונה, ידע משפטי ופסיכולוגי רחב, נחישות להביא להישגים עבור הלקוחות, יושר, אנושיות, אכפתיות, ורגישות לצרכי הלקוחות הנמצאים במשבר, תוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת.

המשרד מטפל בתיקים מורכבים העוסקים בענייני המשפחה והמעמד האישי, לרבות ערעורים ומתגאה באחוזי זכיות גבוהים ביותר. המשרד מתמחה בתביעות רכוש מורכבות, איזון משאבים, חלוקת רכוש, פירוק שיתוף, חלוקת חברה, גירושין, משמורת, משמורת משותפת, הסדרי שהות, מזונות ילדים, מזונות אישה, הסכמי ממון, תביעות בעניין מתנות, ידועים בציבור, תביעות גירושין, תביעות לשלום בית, תביעות כתובה, פיצויי גירושין, הסכמי גירושין, הסכמי ממון, גישור, צוואות, תביעות הגירה ומעבר בתוך הארץ ולחו"ל, משמורת כלבים ועוד.

עו"ד יעל גיל

עו"ד יעל גיל הנה בעלת תואר LL.B במשפטים מאוניברסיטת תל אביב. בנוסף ללימודי המשפטים סיימה עו"ד יעל גיל בהצטיינות לימודי B.A בחוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב והיא משלבת את הידע המגוון שצברה בתחום המשפטים והפסיכולוגיה. לאור זאת, המשרד מציע כחלק מן הייצוג המשפטי, גם הדרכה ייחודית, בנוגע לעמידה מול רשויות הרווחה ומול המומחים מתחום הפסיכולוגיה ומאפשר חקירה יעילה, של הגורמים מתחום העבודה הסוציאלית והפסיכולוגיה ומתחומים נוספים.

עו"ד יעל גיל מופיעה בכל הערכאות המשפטיות, בהן בית המשפט לענייני משפחה, בית המשפט המחוזי, בית המשפט העליון, בית הדין הרבני ובית הדין הרבני הגדול.

לזכות המשרד עומדים תקדימים מגוונים, המצוטטים בפסיקה נרחבת, בהם פסקי דין שנתקבלו בניגוד להסכם ממון בתיקי רכוש, זכיות בערעורי מזונות, פסק הדין למשמורת משותפת הראשון בארץ שהתקבל בניגוד להמלצות תסקיר סעד ובניגוד ל"חזקת הגיל הרך", פסקי דין להפחתת מזונות ילדים, קבלת בקשות לדחיה על הסף בתיקי מזונות, צוואה וירושה, הגירה פנים ארצית, משמורת כלבים ובעלי חיים ועוד.

עו"ד יעל גיל דורגה כאחת מעורכות הדין המובילות במדינת ישראל. כמו כן, משרד עו"ד יעל גיל קיבל תעודות הערכה על הישגיו במצוינות ובמובילות עסקית משנת 2016 ואילך.

עו"ד יעל גיל פעלה במסגרת ועדת החקיקה לענייני משפחה של לשכת עורכי הדין וכמו כן, הובילה מאז שנת 2004 מאבק ציבורי למען שינוי חברתי.
עו"ד יעל גיל ארגנה כנסים רבים והרצתה בהם. בכנסים הרצו אף מיטב המומחים, שופטים ואנשי אקדמיה בכירים, בתחום הרכוש, המזונות והמשמורת. במשך השנים פרסמה עו"ד יעל גיל עשרות רבות של מאמרים, שהקדימו את זמנם בתחום דיני המשפחה, בנושאים מגוונים במדורי דעה רבים ב – ynet, במעריב ועוד, במדורים העסקיים בגלובס, בדהמרקר ובכלכליסט, באתרים משפטיים ועוד. מאמרים בתחומים כגון: חלוקת רכוש ושיתוף ספציפי בדירה, האפליה הנוקטת בתחום מזונות הילדים, הורות משותפת ושווה, חלוקת פנסיה, איזון משאבים, הסכמי ממון ועוד. מרבית המאמרים וקישורים אליהם נמצאים גם באתר המשפטי של עו"ד גיל שהוקם עוד בשנת 2004 : www.yaelgil.co.il.
עו"ד יעל גיל ניהלה פורומים משפטיים רבים לאורך השנים, כולל את קהילת עורכי הדין בקפה דהמרקר.
לעו"ד יעל גיל גם רקע וידע נרחב בתחום המקרקעין ובתחום האזרחי – מסחרי, המעניק לה ראייה רחבת היקף ביותר, על תחום העיסוק של המשרד בפן הרכושי, כלכלי, מזונות.
משרד עו"ד יעל גיל זכה בתיקי רכוש ופרשנות חוזים סבוכים, בתיקי ובערעורי מזונות מורכבים, הפחתת מזונות, עיכוב יציאה מן הארץ, הגירה פנים ארצית, בתיקי משמורת מורכבים ובתיקים רבים אחרים. חלקם פורסמו במאגרי המשפט השונים כגון: נבו ותקדין וחלקם לא פורסמו, מחמת החיסיון החל על תיקי המשפחה.

עו"ד אור פינקלשטיין

עורכת הדין אור פינקלשטיין היא בעלת תואר LL.B במשפטים מאוניברסיטת תל אביב משנת 2011.
במהלך העשור האחרון, עו"ד פינקלשטיין עובדת במשרדה של עו"ד גיל, עוד מימיה כטרום מתמחה ולאחר מכן כמתמחה. בשמונה השנים האחרונות עובדת עו"ד אור פינקלשטיין כעו"ד לענייני משפחה וגירושין במשרדה של עו"ד יעל גיל.
עו"ד פינקלשטיין מופיעה בכל הערכאות המשפטיות ומייצגת במקצועיות ובחכמה רבה את לקוחות המשרד, תוך חתירה בלתי מתפשרת להגיע לתוצאה המיטיבה עמם ביותר. עו"ד פינקלשטיין נלחמת בבתי המשפט כשהדבר נדרש ופועלת ללא לאות, על מנת לסיים את התיקים בהסכמים הוגנים לטובת הלקוחות.
יכולותיה המשפטיות והאנליטיות הגבוהות, כמו גם הידע המשפטי שצברה והראיה המשפטית היצירתית שלה, תורמות תרומה נכבדה למשרד.

מתן עדיפות להסכמים הוגנים

עו"ד יעל גיל ועו"ד אור פינקלשטיין מאמינות, שעדיף לאנשים להגיע להסכמים הוגנים וכי טובתם הנה לסיים את חיי הנישואין בשלום ולא בהתדיינויות ארוכות שנים. יחד עם זאת, מובן, כי אין להגיע להסכם בכל מחיר, כי הדבר עלול לגבות מחיר יקר. במידה שהלקוח/ה לא מגיע/ה להסכם, לפני או במהלך ניהול התיק, המשרד נלחם בתבונה, ביצירתיות ובנחישות, עד למתן פסק דין צדק ללקוחותיו בכל הערכאות. המשרד פועל בדרכים אסטרטגיות, משפטיות ופסיכולוגיות יצירתיות, על מנת למקסם את זכויותיהם של הלקוחות ולהביא אותם לתוצאה המיטבית, כך, שהם יוכלו להמשיך בחייהם בדרך הטובה ביותר.

אייקון פרוייקטים

מן התקשורת

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת יעל גיל, משרד עורכי דין

 • בגדת? לא הפסדת – גירושין ללא אשמה

  בגדת? לא הפסדת – גירושין ללא אשמה

  בגדת? לא הפסדת – גירושין ללא אשמה

 • בגדת? לא הפסדת – גירושין ללא אשמה

  בגדת? לא הפסדת – גירושין ללא אשמה

  בגדת? לא הפסדת – גירושין ללא אשמה

 • פרשנות הסכמי גירושין – בחזרה להלכת אפרופים?

  פרשנות הסכמי גירושין – בחזרה להלכת אפרופים?

  פרשנות הסכמי גירושין – בחזרה להלכת אפרופים?

 • בית המשפט העליון מדבר בשני קולות – מהפכת מזונות אמיתית או הורה מרכז?

  בית המשפט העליון מדבר בשני קולות – מהפכת מזונות אמיתית או הורה מרכז?

  יישומה של הלכת בית המשפט העליון בנושא מזונות ילדים, אשר קבעה, כי מגיל שש שני ההורים יישאו במזונות ילדיהם ולא רק האב, הנו בעייתי ומעורר מחלוקות רבות בקרב שופטי המשפחה ובתי המשפט המחוזיים. זאת, מאחר שפסק הדין מדבר בשני קולות, קול השוויון והפסקת האפליה והקול השני, שמבקש להשאיר את דמי המזונות על כנם, כשהם מוסווים באמצעות המונח : "הורה מרכז"

  בית המשפט העליון מדבר בשני קולות – מהפכת מזונות אמיתית או הורה מרכז?

 • הסכם גירושין – לא בכל מחיר

  הסכם גירושין – לא בכל מחיר

  רצוי ואף חשוב להתגרש באמצעות הסכם גירושין, יחד עם זאת, חשוב לאפשר לכל אדם להמשיך בחייו בצורה המיטבית לאחר הגירושין ומכאן, הסכמים, לא בכל מחיר

  הסכם גירושין – לא בכל מחיר

 • הורות משותפת בימי קורונה

  הורות משותפת בימי קורונה

  הורות משותפת בימי קורונה, היא אתגר נוסף שעומד בפני הורים גרושים, הנדרשים לפני הכול, לשמור על בריאות ילדיהם ועל טובתם

  הורות משותפת בימי קורונה

 • הסכם גירושין מסייע למנוע חלוקת חברה

  הסכם גירושין מסייע למנוע חלוקת חברה

  במקום להיאבק בבתי משפט, מוטב להגיע להסכם גירושין, אשר ימנע חלוקת חברה, בהתאם לרצון הלקוח, תוך חלוקת נכסים חלופיים

  הסכם גירושין מסייע למנוע חלוקת חברה

 • מתנות מההורים – לתמיד או על תנאי?

  מתנות מההורים – לתמיד או על תנאי?

  הורים יקרים, רגע לפני שאתם מעניקים מתנה יקרת ערך לילדיכם, כמו דירה, או סכום כסף גדול, כדאי שתשמעו את הפודקאסט של עו"ד יעל גיל, שמסבירה איך ניתן להבטיח שהמתנה תישאר בחזקת ילדיכם, או לסירוגין, לא תשאיר אתכם חסרי כל

  מתנות מההורים – לתמיד או על תנאי?

 • מזונות ילדים – הרחק מן הצדק והאמת?

  מזונות ילדים – הרחק מן הצדק והאמת?

  מזונות ילדים – הרחק מן הצדק והאמת?

 • האם בגידת בני זוג, גוררת אי שיתוף בדירה שנרכשה לפני הנישואין?

  האם בגידת בני זוג, גוררת אי שיתוף בדירה שנרכשה לפני הנישואין?

  הכותרות זועקות: "הקץ לדמוקרטיה", "רעידת אדמה", "אישה נושלה מזכויותיה" כל זאת, בגין קביעת בג"ץ, לא להעביר לאישה מחצית מדירת מגורים, במסגרת הליך גירושין. אלא שלא כצעקתה

  האם בגידת בני זוג, גוררת אי שיתוף בדירה שנרכשה לפני הנישואין?

בנוסף אולי יעניין אותך

 • העבר מגלה לנו מה צופן עתיד ענף התיירות

  זה אולי יישמע משונה לדבר על עתיד התיירות בימים אלו ובכל זאת, מבט על ההיסטוריה הקרובה משאיר פתח לאופטימיות

  העבר מגלה לנו מה צופן עתיד ענף התיירות

 • התחדשות עירונית בעידן משבר

  הסיכון במינוף הגבוה הקיים בשוק ההתחדשות העירונית

  התחדשות עירונית בעידן משבר

 • גירושין בעידן הקורונה

  בתקופה מאתגרת זו, כדאי לאחד כוחות ולפעול ככל הניתן בשיתוף פעולה. הפנייה לערכאות הינה אפשרות קיימת אך עדיף לשמור אותה כמוצא אחרון

  גירושין בעידן הקורונה

 • אי ביצוע חוזה בשל מגפת הקורונה

  ניסיון לתת תשובות לחלק מהשאלות המרכזיות שהתעוררו עקב חוסר יכולתם של צדדים לחוזה לעמוד בתנאיו בשל הקורונה

  אי ביצוע חוזה בשל מגפת הקורונה