יעל גיל, משרד עורכי דין

דיני משפחה וגירושין

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

תחום: דיני משפחה וגירושין
כתובת: רח' ברקוביץ' 4, מגדל המוזיאון, תל אביב
טלפון: 03-9645334
פקס: 03-9676403
אימייל: yael@yaelgil.co.il
אתר החברה: http://www.yaelgil.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • יעל גיל

  עו"ד יעל גיל

  בעלים ועו"ד

  יעל גיל, משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  יעל גיל
 • אור פינקלשטיין

  אור פינקלשטיין

  עו"ד

  יעל גיל, משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות יעל גיל, משרד עורכי דין

יעל גיל, משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק המתמחה בנושאי גירושין, משמורת, משמורת משותפת, הסדרי ראיה, מזונות ילדים, מזונות אישה, הסכמי ממון, חלוקת רכוש, איזון משאבים, פירוק שיתוף, ידועים בציבור, תביעות גירושין, תביעות לשלום בית, הסכמי גירושין, גישור, צוואות וירושות, תביעות הגירה ומעבר בתוך הארץ ולחו"ל ועוד.

המשרד נוסד בשנת 1997 ומתגאה ברקורד מרשים ביותר של הצלחות והישגים מרשימים ויוצאי דופן עבור לקוחותיו, תוך הקפדה על הערכים שחרט על דגלו: מקצועיות מן המעלה הראשונה, אנושיות ואכפתיות.
המשרד מטפל בתיקים מורכבים העוסקים בענייני המשפחה והמעמד האישי, לרבות ערעורים.

הגינות, אכפתיות ויושרה

המשרד ידוע ביושרתו, במצוינותו המקצועית ובאכפתיות כלפי לקוחותיו. המשרד מיישם את הידע המשפטי הנרחב והניסיון הרב, הנובע ממקצוענות נטולת פשרות וותק בן שני עשורים של עשייה והצלחה משפטית. עו"ד יעל גיל, שהנה אף בעלת תואר בפסיכולוגיה, משלבת את הידע והמגוון שצברה בתחום המשפט והפסיכולוגיה, כך שנוצרת ראייה רחבה בכל תביעה, המביאה בתורה לזכיה במרבית התיקים. עו"ד יעל גיל מוערכת על ידי שופטים רבים על יושרה והידע המשפטי המעמיק שלה. המשרד מציע הגנה והדרכה היקפית בנוגע לעמידה מול רשויות הרווחה והמומחים מתחום הפסיכולוגיה, עקב בקיאותו בתחום הפסיכולוגיה ונוהג אף להיוועץ עם מומחים מובילים בתחום. בנוסף, ייחודיות המשרד בתחום המשמורת נובעת מיכולת החקירה המיוחדת של עובדים סוציאליים ופסיכולוגים.
הסינרגיה הנוצרת מיכולותיה המגוונות והמעמיקות של עו"ד יעל גיל, בהן הידע הפסיכולוגי, הנסיון המשפטי הרב, היכולת האנליטית, היושרה והאכפתיות, מביאה לראיית התמונה הכוללת תוך יישום בקיאותה בחוק. כך מגיע המשרד לתוצאות המצוינות בהן הוא ידוע.
עו"ד יעל גיל מופיעה בכל הערכאות השיפוטיות, בהן בית המשפט לענייני משפחה, בית המשפט המחוזי, בית המשפט העליון, בית הדין הרבני ובית הדין הרבני הגדול.
לזכות המשרד עומדים תקדימים מגוונים, בהם פסק הדין למשמורת משותפת הראשון בארץ שהתקבל בניגוד להמלצות תסקיר סעד בנוגע לתאומים בני שנתיים ותשעה חודשים, פסק דין בניגוד להסכם ממון ועוד.

עו"ד יעל גיל

עו"ד יעל גיל דורגה כאחת מעורכות הדין המוערכות במדינת ישראל. כמו כן, משרד עו"ד יעל גיל קיבל תעודת הערכה על הישגיו במצוינות ולמובילות עסקית לשנת 2016. עו"ד יעל גיל פעלה במסגרת ועדת החקיקה לענייני משפחה של לשכת עורכי הדין.
עו"ד יעל גיל הנה בעלת תואר B.LL במשפטים מאוניברסיטת תל אביב. בנוסף ללימודי המשפטים סיימה עו"ד יעל גיל בהצטיינות לימודי A.B בחוג לפסיכולוגיה ובחוג ללימודים כלליים (המכון להיסטוריה ופילוסופיה של המדעים, משפטים וחינוך) באוניברסיטת תל אביב.
עו"ד יעל גיל הרצתה בנושא חלוקת דירות ושיתוף ספציפי בנכס, בנושא מזונות, אחריות הורית משותפת, הגירה פנים ארצית, חלוקת רכוש ומתנות מהורים ועוד. במשך השנים פרסמה עו"ד יעל גיל עשרות רבות של מאמרים שהקדימו את זמנם בתחום דיני המשפחה בנושאים מגוונים כגון גירושין, מזונות ילדים, משמורת ילדים וזמני שהות, הורות שווה, פירוק שיתוף בדירה, מדור ספציפי, חלוקת רכוש, חלוקת פנסיה ועוד.
עו"ד יעל גיל ניהלה את פורום דיני המזונות ואת פורום דיני המשפחה, באתר האינטרנט של עמותת "הורות שווה", וכן את פורום דיני המשפחה והגירושין באתר GUIDANCE מאמנים ויועצים בישראל, וכן היא ניהלה במשך שנים את קהילת עורכי הדין בקפה דהמרקר.
לעו"ד יעל גיל רקע וידע נרחב גם בתחום המקרקעין ובתחום האזרחי – מסחרי, המעניק לה ראייה רחבת היקף ביותר, על תחום העיסוק של המשרד שהוא דיני המשפחה והגירושין.
עו"ד יעל גיל הגיעה להישגים ולזכיות בתיקים מורכבים ביותר לאורך השנים, בהם זכייה בתיקי משמורת מורכבים, תיקי רכוש סבוכים ופרשנות חוזים, תיקי וערעורי מזונות, הפחתת מזונות, עיכוב יציאה מן הארץ, הגירה פנים ארצית ותיקים רבים אחרים. חלקם פורסמו בנבו ובתקדין וחלקם לא פורסמו, מחמת החיסיון החל על תיקי המשפחה.

עו"ד אור פינקלשטיין

עורכת הדין אור פינקלשטיין סיימה את לימודי המשפטים באוניברסיטת ת"א והיא עובדת כחמש שנים כעורכת דין במשרד עו"ד יעל גיל, שם עשתה גם את התמחותה, לאחר שסיימה את לימודיה בתיכון במגמה ריאלית בהצטיינות יתרה.
יכולותיה המשפטיות והאנליטיות הגבוהות תורמות תרומה נכבדה למשרד.

הורות שווה ומשמורת שווה בקהילה

מאז שנת 2004 עוסקת עו"ד יעל גיל בקידום השוויון בהורות, במזונות וברכוש, לאחר שנחשפה בעבודתה כעו"ד לענייני משפחה לעוולות המתרחשות במדינת ישראל.
עו"ד יעל גיל פרסמה מאמרים וכתבות, נאמה בכנסת, השתתפה בדיונים ובישיבות עם גורמים נוספים העוסקים בקידום ההורות השוויונית, הופיעה באמצעי התקשורת השונים בנושא, ובין היתר בטלוויזיה, ברדיו ובעיתונות. עו"ד יעל גיל קידמה את הנושא ברשתות החברתיות ואף השיגה פסק דין תקדימי בנושא משמורת משותפת ופסקי דין רבים מאוד למשמורת משותפת (כולל בניגוד לתסקירי סעד ולחוות דעת מומחים).
עורכת הדין יעל גיל ארגנה כנסים רבים, בהם היא הרצתה וכן הרצו מיטב המומחים, שופטים ואנשי אקדמיה בכירים, בתחום הרכוש, המזונות והמשמורת. בנובמבר 2016, הרצתה עורכת הדין גיל בלשכת עורכי הדין בכנס אותו ארגנה, על נושא שנוי במחלוקת וסבוך– "שיתוף ספציפי בדירת מגורים" בפאנל עם פרופ' שחר ליפשיץ ועם כבוד השופט שאול שוחט אשר הרצו אף הם בתחום הרכוש. בפברואר 2017, הרצתה עורכת הדין יעל גיל בכנס אותו ארגנה בנושא "המשפחה החדשה" אודות הגירה פנים ארצית.

אייקון פרוייקטים

מן התקשורת

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האם מ'עילה בת עוולה' תצמח זכות תביעה?

  מה יקרה כאשר רוצח שכיר יגיש תביעה כנגד מי ששכר את שירותיו, לשלם לו את תמורת שירותיו על פי החוזה שביניהם? מה יקרה כאשר נערת ליווי תתבע את מי שסירסר בשירותיה, לשלם לה כספים שהתקבלו עבור שירותיה אותם הוא נמנע מלשלם לה?

  האם מ'עילה בת עוולה' תצמח זכות תביעה?

 • DUN'S 100: מי הן זירות המסחר המובילות בשוק הישראלי?

  דירוג 100 Dun's של דן אנד ברדסטריט מדרג וממפה את זירות המסחר הממוחשב | במקום הראשון בדירוג המסתמך בעיקר על גודל וותק נמצאת חברת ATRADE

  DUN'S 100: מי הן זירות המסחר המובילות בשוק הישראלי?

 • זכות השתיקה – בין נחקר לחשוד

  זכות השתיקה אינה עוד אמרת כנף סתמית, אלא זכות של ממש העומדת לצדו של כל אדם החשוד בפלילים הנמצא בחקירה. אף לאדם שאיננו בגדר חשוד הנמצא בחקירה פלילית בהיותו עד לאירוע נשוא אותה חקירה, עומדת הזכות, דומה אך צרה מזכות השתיקה, היא הזכות להימנע מפני הפללה עצמית. בכך, ככל והמדובר בעד שאינו חשוד, מצטמצמת קמעא זכות השתיקה לכדי הזכות להימנע מהפללה עצמית קרי, זכות שתיקה ביחס לתשובות שבכוחם להפליל את אותו אדם.

  זכות השתיקה – בין נחקר לחשוד

 • DUN'S 100 2017 – דירוג חברות שילוח ועמילות מכס

  גם השנה ממשיכה חברת פלייניג קרגו (DHL) להוביל את דירוג Dun's 100 לחברות שילוח

  DUN'S 100 2017 – דירוג חברות שילוח ועמילות מכס