יעל  גיל, יעל גיל, משרד עורכי דין
יעל  גיל

עו"ד גיל יעל

בעלים ועו"ד

יעל גיל, משרד עורכי דין
משרדי עורכי דין - תחום דיני משפחה וירושה
שנת לידה: 1960
דוא"ל: Yael@yaelgil.co.il
Linkedin: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
תחומי התמחות: ליטיגציה, משמורת ילדים, משמורת משותפת, הגירה פנים וחוץ ארצית, מזונות ילדים ואישה, חלוקת רכוש ואיזון משאבים, הגנה על בתי מגורים, פירוק שיתוף, גירושין, הסכמי ממון וגירושין, צו הורות פסיקתי, צוואות, התנגדות לקיום צוואה, גישור, תביעות לשלום בית, תביעות כתובה ועוד. הופעות בכל הערכאות השיפוטיות כולל בד"ר גדול.
תפקיד: בעלים ועו"ד
ותק בתפקיד: 19.5 שנים.
השכלה: .B.A בהצטיינות בפסיכולוגיה ובלימודים כלליים במדעי הרוח, אוניברסיטת ת"א; .LL.B במשפטים, אוניברסיטת תל אביב.
פעילות למען הקהילה: מאז 2004 פעילה ציבורית למען קידום השוויון החברתי במדינת ישראל, בפרט בתחום דיני המשפחה; מתן יעוץ למעוטי יכולת.
שפות: אנגלית ועברית.
דרגה צבאית: סמלת ב 8200.

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
מאז שנת 2004, אני מקדמת ציבורית את השוויון בהורות ובמזונות. הרציתי בישיבות בכנסת, ארגנתי והרציתי בכנסים בין היתר מספר פעמים בלשכת עורכי הדין, כתבתי מאמרים רבים שפורסמו באמצעי התקשורת השונים, באתרים משפטיים מגוונים, באתר משרד החינוך ועוד. פעלתי רבות לאורך השנים לקידום התחום וסייעתי לכך שחל שינוי גדול בפסיקות בתי המשפט בנושאים אלו, כולל פסק דין תקדימי בנושא משמורת משותפת.

מהן החזקות המשמעותיות של החברה בעינייך?
זכיות ברב המכריע של התיקים, היכולת לשלב את הניסיון והידע הרב בתחומי הפסיכולוגיה והמשפטים,  היכולת האסטרטגית והמשפטית הגבוהה, האנושיות והאכפתיות, היושרה וההגינות, היכולת לגשר, להנמיך להבות בין הצדדים ולהגיע להסכמים הוגנים עבור הלקוחות.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות החברה בשנים הקרובות?
הצטרפות של עו"ד אור פינקלשטיין למשרד כשכירה, הרחבת תחומי העיסוק, הרחבת מיקום הפעילות ולקיחת אתגרים חדשים, בצוותא חדא עם התמקצעות נוספת בתחומי העיסוק הקיימים וזכיות בתיקים הנוגעים לכך, שימת דגש על פתרון של גישור, לפני פניה לערכאות.

מהם האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות?
להביא לשינוי החברתי המיוחל ולהמשיך לצבור ניסיון, ידע וזכיות לטובת לקוחותינו, להמשיך ולתמוך בטובת הילדים כמטרה המרכזית של המשרד.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?
להקשיב, להקשיב ולהקשיב, לקרוא, ללמוד ולהתנסות ולצבור ידע משפטי מעמיק. לעולם לא לשכוח שאנחנו רק בני אדם ולישם זאת בהתנהלות מול כולם.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
ללמוד, להעמיק ולהתקדם מבחינת הידע, להתפתח לתחומי עיסוק נוספים ולא לשקוט על השמרים. לאחר כל זמן קשה, תמיד מגיע זמן של עבודה קשה מאוד. מבחינתנו חשוב לזכור, שהמשרד הוא משרד חשוב ועיסוקו בהעמקת ובהטמעת השוויון המגדרי במדינת ישראל, תחום אותו אנחנו מביאות גם לפתחי בית המשפט, הוא עיסוק שהוא מעבר לפרנסה – חברתי ומסייע לילדים רבים הזקוקים לעזרתנו.