יעקב בלס, משרד עורכי דין ונוטריון

שירותים משפטיים בתחומי דיני משפחה וגירושין

יעקב בלס, משרד עורכי דין ונוטריון
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1997
תחום: שירותים משפטיים בתחומי דיני משפחה וגירושין
כתובת: מנחם אושיסקין 13, חולון
טלפון: 03-6521605
פקס: 03-6521604
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.balaslaw.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יעקב בלס

  עורך דין יעקב בלס

  שותף מייסד

  יעקב בלס, משרד עורכי דין ונוטריון

  עוד על יעקב בלס

  יעקב בלס
אייקון אודות

אודות יעקב בלס, משרד עורכי דין ונוטריון

יעקב בלס, משרד עורכי דין ונוטריון הינו משרד בוטיק ידוע ומוביל בתחום דיני המשפחה, המציע מגוון רחב של שירותים משפטיים מקצועיים בנושאי גירושין, עריכת הסכמי גירושין, הסכמי ממון, הסדרי ראיה, מזונות, חלוקת רכוש, ידועים בציבור ועוד.
המשרד מציע פתרונות מקצה לקצה, החל מליווי משפטי שוטף, עריכת הסכמים והגשת חוות דעת, ועד לניהול תביעות משפטיות בצורה מיומנת אל מול כל הערכאות המשפטיות, הכוללות את בתי הדין הרבני, בתי המשפט לענייני משפחה ובית המשפט העליון.
לעורך דין יעקב בלס שנות ניסיון רבות בניהול מוצלח של אלפי תיקים בתחום הגירושין ודיני המשפחה, ולו שורת הישגים משמעותיים ופורצי דרך, אשר מהווים בסיס להלכות משפטיות התקפות עד היום.
עורך דין יעקב בלס מקפיד על מעורבות אישית מקסימאלית בכל אחד מהיבטי התיק המנוהל, בחקירה לעומק את פרטי התיק, ניתוח דקדקני את חומרי הראיות ובניית אסטרטגיה מושכלת התומכת בטענותיו, בכל תרחיש אפשרי.
ככלל, שואף המשרד להגיע להסכמים לשביעות רצון לקוחותיו, אולם במקרה הצורך פועל בנחישות אל מול הערכאות השיפוטיות בכדי להגיש את התוצאות האופטימאליות האפשריות.
משרד עו"ד יעקב בלס מלווה את לקוחותיו מתוך גישה אישית, אמפתית וזמינה. גישה המערבת את הלקוח בכל אחד משלבי התהליך, החל מקבלת ההחלטה ועד לביצועה בפועל.

עורך דין יעקב בלס

בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב. מוסמך לעריכת דין משנת 1996. מומחה לתכנון אסטרטגית גירושין, בעל חזקה על מספר תקדימים ופריצות דרך משפטיות בתחום דיני המשפחה ובהן "הלכת בן עמי", "הלכת הדירה" והלכת מזונות לילד מרדן ("אבא זה לא כספומט").
בעל רקורד מרשים כפרשן משפטי במדיה המשודרת בתחום דיני המשפחה, החל מהופעות בתוכניות טלויזיה בערוץ 2 ועד להופעות בערוצי הטלויזיה העכשויים.

תחומי התמחות

גירושין
עורך דין יעקב בלס מספק שירותים משפטיים מקצועיים בתחומי הגירושין, ייצוג בבתי הדין הרבניים, בתמיכה רגשית המלווה את הלקוח צעד אחר צעד בתקופה רגישה ומלאת מתחים.
עורך דין יעקב בלס מסייע ללקוחותיו עוד בטרם ההודעה הניתנת לצד השני על הכוונה להתגרש ומכוון את לקוחותיו לעבר התוצאה הטובה ביותר. בין היתר בונה אסטרטגיה נכונה ואיסוף מהיר של ראיות וחומרי חקירה. זאת בעיקר לנוכח מרוץ הסמכויות הנוצר בין בית הדין הרבני ובית הדין לענייני משפחה.
בהמשך, מסייע עורך דין יעקב בלס בהליכים אל מול הערכאות השיפוטיות כמדריך מקצועי, המיומן בביצוע הליכים מסוג זה.
במצבים בהם מעורבים ילדים בהליך הגירושין, מציב עורך דין יעקב בלס את טובת הילדים במרכז קבלת ההחלטות, מתוך שאיפה לסיים את המו"מ במהירות והשגת התנאים הטובים ביותר בעבורם, מבלי לערבם בתהליך.
שירותי המשרד בדיני הגירושין כוללים ייצוג בבתי הדין הרבניים, בתי המשפט לענייני משפחה וערכאות הערעור. המשרד עוסק בכל הקשור למזונות, מזונות אישה, משמורת ילדים, בגידה, התרת נישואין, סרבנות גט, עגינות, עריכת כל סוגי ההסכמים ובניהם הסכם גירושין, נכסים וממון, נישואין ועריכת הסדרי חלוקת רכוש.

דיני משפחה
לעורך דין יעקב בלס וותק ומוניטין כאחד מעורכי הדין הבולטים בישראל בדיני משפחה, המתמחה, מלווה ומייצג את לקוחותיו בנושאי יוחסין, נישואין, גירושין, הורות, ירושות וצוואות ועוד.
שירותי הייעוץ ניתנים במקרים מגוונים בין היתר במקרי אימוץ ואפוטרופסות, ידועים בציבור, אלימות במשפחה, צו קיום ירושה, התנגדות לירושה ועריכת צוואות.
עורך דין יעקב בלס מהווה כתובת מקצועית ותומכת, המלווה את הלקוחות לאורך כל שלבי התהליך, בהתאמה אישית, כל לקוח לצרכיו הייחודיים.

מזונות
עורך דין יעקב בלס מיומן בייצוג לקוחותיו בנושאי מזונות, המשמשים לכלכלת צרכיו הבסיסיים של הילד.
המשרד מתמחה בניהול סוגיות המזונות על שלל איפיוניהן הכוללים חישוב דמי מזונות, הגדלת או הקטנת מזונות, משמורת משותפת ומזונות, גביית מזונות ומזונות אישה.

עורך דין יעקב בלס השיג בתחום המזונות מספר פסיקות משמעותיות ותקדימים פורצי דרך:
פסק דין מזונות קטינים (2015) "אבא זה לא כספומט"– לילד אשר סירב להיפגש עם אביו. בפסק דין זה קבע בית המשפט כי אין על האב החובה לשלם את מלוא סכום המזונות לידי האישה, וכי הסכום שנותר יישמר בנאמנות, עד שיסכים הילד להתראות עם אביו.
דמי מינימום למזונות (הלכת בן עמי) - בתקדים של בית משפט המחוזי השיג עורך דין יעקב בלס דמי מינימום למזונות ילדים העומדים על סך של 1250 ₪, אשר קיימת חובה לתשלום גם במקרה בו האב אינו משתכר באופן מספק.
להלכת בן עמי השלכות מהותיות על דיונים משפטיים רבים הנוגעים לחישוב דמי המזונות, והנפסק בה משמש כרף מינימאלי של המזונות הנפסקים לקטין.

עריכת הסכמים
משרד עו"ד בלס מספק שירותי עריכת הסכמים מגוונים ובהם הסכמי ממון, הסכמי גירושין, הסכמי שלום בית, הסכמי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, הסכמי חיים משותפים ועוד.
עורך דין יעקב בלס מיישם ידע ומיומנות בהכרת ההלכות השונות הנוגעות לכל תחום, ועורך את ההסכם כך שייטיב עם לקוחותיו תוך חתירה להגיע לפשרה אל מול שני הצדדים.
עורך דין יעקב בלס השיג פסק דין תקדימי בבית המשפט העליון בהלכות חלוקת רכוש, לפיו דירה בבעלות הבעל טרום הנישואין, תחולק בין הצדדים באופן שווה, וזאת בניגוד לאמור בחוק יחסי ממון.
משרד עורכי הדין בלס טען כי על אף שהדירה אינה רשומה על שם האישה, (המיוצגת על ידי המשרד), הרי שתרומתה לבית במשך תקופת הנישואין, בעצם היותה בעלת בית ומגדלת הילדים, מזכה אותה באחוזי בעלות. פסק דין זה נותר בעינו, על אף ערעור שהגיש הבעל, אותו דחה בית המשפט מכל וכל.

אייקון פרוייקטים

ראיונות בתקשורת

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת יעקב בלס, משרד עורכי דין ונוטריון

בנוסף אולי יעניין אותך