ישר אדריכלים בע”מ

ארכיטקטורה ועיצוב בינלאומיים מהשורה הראשונה

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1956
תחום: ארכיטקטורה ועיצוב בינלאומיים מהשורה הראשונה
כתובת: רח' טשרניחובסקי 18, תל אביב 6329133
טלפון: 03-6203220
פקס: 03-6209633
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: www.yashararch.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אבנר ישר

  אבנר ישר

  בעלים

  ישר אדריכלים בע”מ

 • אלעד יהודה

  אלעד יהודה

  שותף ומנכ"ל

  ישר אדריכלים בע”מ

  עוד על אלעד יהודה

  אלעד יהודה

מנהלים בכירים

  אלעד יהודה, שותף ומנכ”ל
  יונתן גרוסוסר שותף
  יואב מיכאל שותף
  אביב אלנבוגן שותף
  עדי דוידוב שותף
  מנהלים נוספים
  רוני שימל עמיתה
  דנה לאונר עמיתה
  שירלי אדיב עמיתה
  צחי שיבי עמית
  יעל פיאסצקי ראש צוות
  לנה פרידמן ראש צוות
  נדיה דוחובניקוב ראש צוות
  ניצן שרון ראש צוות
  עדי עיני ישר ראש צוות סטודיו אורבני
  מיכל אורן ראש צוות תב"ע
  עדי לוי ראש צוות
  מיכאל ג'וליאן ראש צוות הדמיות
  שי קריסטלו BIM Manager
  אורן בן טוב מנהל IT
  תאי ישר אדריכל
אייקון אודות

אודות ישר אדריכלים בע”מ

ישר אדריכלים מגלם את תרבות הבנייה המתקדמת של ישראל משנות ה 50- של המאה שעברה ועד ימינו ומתבסס על שני דורות של יצירתיות ומצוינות אדריכלית. נוכחותו של המייסד, האדריכל יצחק ישר, אשר בין יצירותיו: מוזיאון תל-אביב לאמנות, בניין מכסיקו באוניברסיטת תל-אביב, מרכז דיזנגוף סנטר ועוד, ואשר נחשב לאחד מחשובי האדריכלים המודרניים בישראל, מורגשת היטב ברוח התכנון של המשרד. 

בשנת 1986 הצטרף האדריכל אבנר ישר למשרד אשר שמר על השראתו היצירתית של אביו, ובה בעת יצר והצעיד את החזון של ישר אדריכלים למאה ה 21- תוך כדי התרחבות אל המגזר הפרטי. עם חזון שהקדים את זמנו, החליט אבנר ישר לפני למעלה משני עשורים, להתמקד בתכנון בצפיפות גבוהה. המשרד מרבה לתכנן מגדלי משרדים ומגדלי מגורים, מתוך הבנת החשיבות של בניה לגובה, ונחשב לאחד המשרדים המובילים בתחום המגדלים בארץ. בהתאם לחזון המשרד ולצורכי השוק העולמי, ישר אדריכלים הרחיב את פעילותו גם בחו"ל והוא מעורב במיזמי בניה רבים ברחבי העולם בהודו, רוסיה, צ'כיה, סרביה, רומניה ועוד.

בשנת 2019 תאי ישר, בנו של אבנר, סיים בהצטיינות את לימודי האדריכלות באוניברסיטת Pratt שבניו יורק. עם חזרתו לארץ הצטרף תאי אל המשרד הנושא כעת מורשת בת שלושה דורות.

ישר אדריכלים מתגאה באופי הפרויקטים שבתכנונו. כתוצר של הסגנון הבין לאומי (באוהאוס) התל-אביבי, ישר רואה את הבניינים שהוא יוצר לא רק כמבנים פונקציונליים אלא כמקומות מעוררי השראה עבור האנשים שמאכלסים אותם.

התכנון הכולל בישר אדריכלים מבטא גישה המטמיעה אופי אקלימי, טופוגרפי ואישי בפרויקטים, ומדגיש את החשיבות של אור וצל. כביטוי של הרצון לעורר חוויה הומניסטית לכל מי שבא במגע עם הבניינים הפרטיים והציבוריים, התכנון שואף לגשר בין פונקציונליות לאסתטיקה ורגשות.

ישר לוקח בחשבון לא רק את הארכיטקטורה אלא גם את עיצוב הנוף ומאמין בפיתוח מערכת יחסים סימביוטית בין הבניין והתרבות הסובבת אותו. ישר אדריכלים מספק פתרונות עיצוביים חדשניים אשר נבנים במסגרת התקציבית ההכרחית, תוך שיתוף פעולה בסביבה מקצועית ויצירתית.

ישר אדריכלים מצויד במיטב כישורי העיצוב והמומחיות המקצועית, ומתמקד ביצירת מקומות דינמיים בהם ניתן לעבוד, לחיות ולבוא במגע. ישר אדריכלים קשובים ללקוחות ומסוגלים לפתח בניינים אשר עונים לדרישותיהם, כמו גם לצרכים הגמישים של אלו שיגורו בהם בעתיד.

הפרויקטים המתוכננים במשרד מגוונים בסדרי גודלם, וכוללים: מגדלי מגורים, מגדלי משרדים והייטק, מבני מסחר וקניונים, פארקי תעשייה ומבני ציבור, תב"עות ועיצוב פנים. בין הפרויקטים הבולטים של המשרד ניתן למצוא מגדלי מגורים רבים כגון מגדל תוה"א, בשיתוף האדריכל רון ארד, אשר זכה השנה בתחרות ה CTBUH כמגדל המשרדים הטוב בעולם, מתחם ויתניה TLV, מגדל רוטשילד 1, מגדל העיר הלבנה, מגדל W ומגדל W Prime, מגדל רום, מגדל ליבר, מגדל הגימנסיה, מגדל הירקון 7, מגדל בר כוכבא ועוד, ומגדלי משרדים כגון מתחם מגדלי הבורסה ליהלומים ברמת גן הכוללים שלושה מגדלים בגובה של 77, 120, 88 קומות, אשר יהיה לגבוה ביותר בארץ ולאחד מהגבוהים בעולם, פרויקט לנדמרק במתחם שרונה, שהינו פרויקט המשרדים הגדול ביותר שיוקם בתל אביב בשנים הקרובות, מתחם מגדלי בסר 3 ו4- מגדל אמפא הרצליה ועוד.

תחום נוסף הינו תכנון מבנים מורכבים בעירוב שימושים כגון מתחם גינדי תל אביב בפינת הרחובות קרליבך והחשמונאים הכולל אחד עשר מגדלי מגורים, מסחר, שטחי ציבור וחניונים, מגדלי דה וינצ'י הממוקמים בפינת הרחובות דה וינצ'י וקפלן, הכוללים שני מגדלי מגורים ומתחם משרדים ומסחר, מתחם כיכר אתרים בשיתוף עם משרד פוסטר, מגדלי סמל דרום, מתחם ב.ס.ר סיטי בפ"ת הכולל ארבעה מגדלי משרדים ומרכז מסחרי, מתחם הרכבת 72 הכולל מגדל מגורים, מגדל תעסוקה, מלונאות ושטחי ציבור, מגדל חסן ערפה ועוד.

בתחום ההיי-טק נבחר המשרד להוביל תכנון מרכזי פיתוח של החברות המובילות בעולם ביניהן: מיקרוסופט, אפל, סאפ, ווסטרן דיגיטל, קודאק, מוטורולה, קומברס ועוד.

לאחרונה נבחר המשרד, במסגרת מכרז הנדל"ן הגדול ביותר של משרד הביטחון, לתכנון ליבת קריית המודיעין של צה"ל בנגב.

לישר אדריכלים ידע וניסיון עשיר של למעלה מ60- שנים בתכנון. המשרד מוביל שימוש ויישום בטכנולוגיות חדשניות.

הידע, הניסיון ומקצועיות הרבה של עובדי המשרד משתקף בירידה לפרטים, בתכנון יעיל וגמיש, ובהכרת צרכיו של המשתמש הסופי. כמו דור המייסדים, כך גם דור ההמשך מציב סטנדרטים גבוהים עם משנה סדורה וברורה לגבי תכנון ובנייה המצעיד קדימה את הישגי התכנון בישראל.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה

 • השוק מתקדם לכיוון הגנה חזקה יותר על פרטיות ומידע

  השוק מתקדם לכיוון הגנה חזקה יותר על פרטיות ומידע

 • משכון נכס שבבעלות קטינים – אימתי?

  אלמן נקלע לקשיים כלכליים לאחר מות אשתו ופנה לביהמ"ש בבקשה למשכן נכס הנמצא בבעלות בנותיו הקטינות. איך זה נגמר?

  משכון נכס שבבעלות קטינים – אימתי?

 • אוטם ראש עצב ראיה

  ירידה פתאומית בראייה ללא כאב יכולה להיות סימפטום של אוטם ראש עצב הראייה. לרוב הירידה היא רק בחלק משדה הראייה.

  אוטם ראש עצב ראיה