לימור חלימי, משרד עו"ד

דיני משפחה לרבות גירושין, גישור, ירושות, צוואות, יפוי כח מתמשך ואפוטרופסות

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2002
תחום: דיני משפחה לרבות גירושין, גישור, ירושות, צוואות, יפוי כח מתמשך ואפוטרופסות
כתובת: בן גוריון 1, מגדל ב.ס.ר 2 (קומה 15), בני-ברק 5120149
טלפון: 052-3461985 ,03-5622773
פקס: 03-5622774
דוא"ל: limor@halimilaw.co.il
אתר החברה: http://www.halimilaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • לימור חלימי, לימור חלימי, משרד עו"ד

  לימור חלימי

  עו"ד ומגשרת

  לימור חלימי, משרד עו"ד

  לפרופיל המלא

  לימור חלימי
אייקון אודות

אודות לימור חלימי, משרד עו"ד

משרד עורכי-הדין לימור חלימי הינו משרד בוטיק מוביל, המתמחה בתחום דיני המשפחה, צוואות, ירושות, אפוטרופסות, ייפוי כוח מתמשך וגישור. המשרד הוקם בשנת 2002 על ידי עוה"ד לימור חלימי, שהינה עו"ד משנת 1995. מאחורי המשרד שורה ארוכה של פסקי-דין והצלחות רבות בסיום סכסוכים משפחתיים שונים, אף בתיקים בעלי מורכבות משפטית רבה. למשרד הישגים משפטיים מרשימים של סיום סכסוכים אף בדרכי פשרה, תוך יישום ניסיונה הרב של עוה"ד חלימי כמגשרת וידיעותיה המעמיקות בתחום דיני המשפחה.
למשרד עוה"ד לימור חלימי ניסיון רב שנים והצלחות מקצועיות משמעותיות ורבות בתחומי גירושין, מזונות אישה, מזונות קטינים, משמורת וחלוקת זמני שהות, פירוק שיתוף, אבהות, אלימות במשפחה, עריכת הסכמים (בהם הסכמי גירושין, הסכמי שלום בית, הסכמים לחיים משותפים והסכמי הורות), חטיפת ילדים, התרת נישואין, צוואות, ירושות ועיזבונות. המשרד מיישם את חזונו, המתמקד בטיפול מקיף, מכיל ומקצועי בבעיות משפטיות הנוגעות לחייו האישיים של הפרט ואשר עלולות לפקוד, הלכה למעשה, כל אדם ואדם. האמפתיה, ההקשבה וראיית הלקוחות כפרטים מהוות את בסיס פעילותו של המשרד ועומדות כנר לרגליו. זאת, תוך חדות מקצועית ומתן שירות ללא פשרות.
המשרד מלווה את לקוחותיו לאורך כל שלבי התהליך, החל משלב הייעוץ הראשוני, דרך בחירת אסטרטגיית הטיפול בתיק, הכנת התיק המשפטי, ייצוג בפני ערכאות השיפוט השונות ועד לסיום מוצלח של הטיפול המשפטי הנדרש. המשרד מייצג גברים ונשים בבתי-הדין הרבניים ובבתי-המשפט לענייני משפחה. עם לקוחות המשרד נמנים אנשי ונשות מפתח במשק הישראלי וגורמים אשר הממון מצוי בידם.

אהבת אדם ומקצועיות בלתי מתפשרת

הערכים העומדים לנגד עיניה של עוה"ד חלימי בכל עת הם אהבת האדם, הרצון לעזור והמקצועיות הבלתי מתפשרת בה היא ידועה מזה למעלה מ- 25 שנה. הסינרגיה הנוצרת בין ההכלה, יכולת ההקשבה והאמפתיה לסיטואציה, לבין היכולת הממוקדת לשרטט ללקוח את מצבו המשפטי לאשורו ואופציות הפעולה בעניינו מביאה לערך מוסף עבור לקוחותיה. והכול תוך שימת לב לעובדה שהלקוחות, הנמצאים במצבים אישיים רגישים וקשים, זקוקים להקשבה אמיתית מחד ולחריצת והובלת ההתנהלות המקצועית מאידך.

יצירתיות, התחדשות מתמדת, נחישות ואמביציה

למעלה מ-25 שנות ניסיונה המקצועי של עוה"ד חלימי, בשילוב המוטיבציה לצמיחה, למידה והתחדשות מתמדת, נחישות ואמביציה להפוך כל אבן בכדי למצוא פתרונות יצירתיים מבוססי פסיקות הם המביאים להצלחותיה הרבות. ניסיונה כמגשרת מזה למעלה מעשרים שנה יוצרת את החוזקה הייחודית של יישום אלמנטים מעולם הגישור, תוך ניהול התיק בבית-המשפט. ואכן, מרבית התיקים המנוהלים במשרדה מסתיימים בפשרה, לאור יכולת הזיהוי של עוה"ד חלימי את נקודת הזמן המדויקת להחזרת הצדדים לשולחן המשא ומתן. יחד עם זאת, במידה ואין פרטנר לסיום התיק בהסכמה, עוה"ד חלימי ידועה ביכולות לחימה ללא פשרות, תוך יצירתיות רבה, ואינה חוששת לנסות לשנות הלכות משפטיות.

תחומי התמחות

ייצוג גברים ונשים בבתי-המשפט לענייני משפחה ובבתי-הדין הרבניים
המשרד מייצג את לקוחותיו בכל העניינים הנובעים מחיי הנישואין, לרבות מזונות ילדים, מזונות אישה, חלוקת רכוש, חלוקת זמני שהות עם קטינים, ניכור הורי, אלימות במשפחה, תביעות נזיקין בתחום דיני המשפחה ועוד.
ייצוג בסכסוכים בין בני משפחה
המשרד מייצג את לקוחותיו בסכסוכים בין בני משפחה, לרבות סכסוכי ירושה.
עריכת הליכי גישור במשפחה
עוה"ד חלימי עורכת הליכי גישור במשפחה, לאור ניסיונה רב-השנים כמגשרת.
עריכת הסכמים
המשרד מטפל בעריכת הסכמים בכל הנושאים הנוגעים לחיי משפחה.
צוואות
המשרד עוסק בעריכת צוואות, בבקשות לצו קיום צוואה, בבקשות לצווי ירושה ומייצג את לקוחותיו בהליכי התנגדות לצוואה.
אפוטרופסות לגוף ו/או לרכוש
המשרד מטפל בענייני אפוטרופסות לגוף ו/או לרכוש, לרבות התנגדויות למינוי אפוטרופוס.
ייפוי כוח מתמשך
עוה"ד לימור חלימי מוסמכת לעריכת ייפוי כוח מתמשך, הנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס ועריכת מסמך הבעת רצון.
ליווי עסקים משפחתיים
המשרד מלווה עסקים משפחתיים הן בהקשר של מניעת סכסוכים ע"י הסדרת ההעברה הבין-דורית בדרך של עריכת צוואות, הסכמים וייפוי כוח מתמשך והן בדרך של טיפול בסכסוכים קיימים, בדרך של גישור או ייצוג בערכאות המשפטיות.

עוה"ד לימור חלימי

לעוה"ד לימור חלימי ניסיון מקצועי זה למעלה מ- 25 שנה והיא משמשת כמגשרת מוסמכת מזה למעלה מ-20 שנה. בשנת 2002 הקימה את משרד עורכי-הדין לימור חלימי.
עוה"ד חלימי בוגרת לימודי משפטים באוניברסיטת תל אביב.
עוה"ד חלימי הינה מגשרת מוסמכת משנת 2000. עברה קורס השלמה בגישור משפחה בלשכת עורכי-הדין בישראל, קורס מתקדם בגישור ב"מרכז גומא-המרכז הישראלי לגישור" וקורס גישור בסיסי ב"מרכז גומא-המרכז הישראלי לגישור".
עוה"ד חלימי מוסמכת לערוך ייפוי כוח מתמשך, הנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס ומסמך הבעת רצון עפ"י החוק.
עוה"ד חלימי מקפידה לקחת חלק בהשתלמויות מקצועיות, הן בתחום דיני המשפחה והן בתחומים משיקים, על מנת לנהל באופן המיטבי סכסוכים בעלי מורכבות משפטית, המערבים לצד דיני המשפחה אף סוגיות מתחומי משפט נוספים (מקרקעין, חברות וכיו"ב..).
עוה"ד חלימי נכללת ברשימת המפשרים בהתאם לתקנות בתי-המשפט.
עוה"ד חלימי היא בוגרת לימודי Nlp Practitioner במסגרת "מכון אדלר".
עוה"ד חלימי מעבירה הרצאות בתחומי התמחותה, לרבות בנושאי צוואות וירושות, הסכמי ממון בין בני זוג, שאלות ותשובות בעניין ניהול סכסוך גירושין ועריכת ייפוי כוח מתמשך. ההרצאות מועברות בפני אנשי ונשות עסקים, בפני אנשי ונשות הגיל השלישי (בבתי דיור מוגן) ובפני הציבור בכללותו.
עוה"ד חלימי שימשה כחברה בצוות הניהול של ארגון הנטוורקינג BNI ישראל (Business Networking International) ומעבירה סדנאות והשתלמויות מטעם ארגון BNI בפני אנשי ונשות עסקים.
עוה"ד חלימי מכהנת כחברה בפורום לדיני משפחה של לשכת עורכי-הדין. עוה"ד חלימי מפרסמת כתבות, בין היתר, בכלכליסט, באתר פסקדין וב-ynet. עוה"ד חלימי משמשת כאחד ממובילי "קהילת העסקים הרשמית של עוה"ד THE LAWYERS PLACE".

תרומה לקהילה

עוה"ד חלימי מעבירה הרצאות בהתנדבות הן בקרב מתנדבות ארגון "הדסה ישראל" והן בפני קבוצות נשים הזוכות לסיוע ממתנדבות הארגון.

 

אייקון מאמרים

מאמרים מאת לימור חלימי, משרד עו"ד

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "ישרוטל היא שמורת טבע בשוק המלונאות בישראל"

  עם 20 מלונות בכל רחבי הארץ, ועוד 12 בשלבי הקמה, כ-5500 עובדים, רווחיות לאורך זמן ושווי שוק של קרוב ל– 3 מיליארד שקל, 'ישרוטל' הפכה לסמל של יציבות ואיכות בעולם המלונאות בישראל. לרגל זכיית הרשת באות המצוינות העסקית בתחום המלונאות של DUN'S 100, מספר מנכ"ל החברה, ליאור רביב, מה הם המרכיבים אשר מצליחים להוביל את ישרוטל להצליח לבלוט בענף המלונאות

  "ישרוטל היא שמורת טבע בשוק המלונאות בישראל"

 • עדות ראיה – ממש לא מה שחשבתם

  אם גם אתם חושבים שהצבעה על חשוד במסדר זיהוי היא ראיית הזיהוי הטובה ביותר - חשבו שוב

  עדות ראיה – ממש לא מה שחשבתם

 • בין טוקיו לתל–אביב: דיני החברות מגשרים על הבדלי תרבות

  מרות הדעה הרווחת כי התרבות היפנית רחוקה מהתרבות הישראלית כרחוק מזרח ממערב, מבט על חוקי החברות בשתי המדינות מגלה לנו כי רב הדומה על השונה. עוה"ד אלירן פורמן ופיטר שוגרמן ממשרד עוה"ד יגאל ארנון ושות' עם הדומה והשונה בתיקון חדש לדיני החברות ביפן

  בין טוקיו לתל–אביב: דיני החברות מגשרים על הבדלי תרבות

 • "הציפייה שלנו שמדינת ישראל תהיה בין הראשונות להתאושש ממשבר הקורונה, בצד הכלכלי בכלל, ובפרט בצד הנדלנ"י"

  הוא מטפל בחברות בנייה ציבוריות ומרכזיות במשק, אך גם במדינת ישראל- משרד הבינוי והשיכון. הוא ממלא שורה של תפקידי מפתח בלשכת עו"ד בת"א ובוועדות ארציות שונות, ומאמין בעבודה קשה ובירידה לפרטים. בין לבין, הוא גם מגיש תכנית רדיו שעוסקת בנדל"ן, משמש כנאמן תרומות של מד"א (וסירב בנימוס להתמנות לכהונת שופט). לקראת דירוג נישות עוה"ד של DUN'S 100, עו"ד חגי אדורם, מנהל פירמת עורכי הדין אדורם ושות' עוה"ד ונוטריונים, בראיון מיוחד

  "הציפייה שלנו שמדינת ישראל תהיה בין הראשונות להתאושש ממשבר הקורונה, בצד הכלכלי בכלל, ובפרט בצד הנדלנ"י"