מגי הלפרין, משרד עורכי דין

דיני משפחה וירושה

מגי הלפרין, משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

תחום: דיני משפחה וירושה
כתובת: רח' מצדה 7, מגדל בסר 4, בני ברק
טלפון: 03-6031005
פקס: 077-5106502
דוא"ל: maggihalperin.law@gmail.com
אתר החברה: http://www.maggi-law.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מגי הלפרין, מגי הלפרין, משרד עורכי דין

  עו"ד מגי הלפרין

  מייסדת ובעלים

  מגי הלפרין, משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  מגי הלפרין
אייקון אודות

אודות מגי הלפרין, משרד עורכי דין

מגי הלפרין משרד עורכי דין הוא משרד מוביל בתחום דיני המשפחה והירושה, בראשות עו"ד מגי הלפרין שצברה ניסיון רב בטיפול בסכסוכי גירושין מורכבים, בסכסוכי עזבונות גדולים, בניסוח הסכמי ממון, בגישור ופתרון סכסוכים על רקע משפחתי ובדיני ירושה וצוואה. המשרד מקפיד לשמור על עדכנות בכל ההתפתחויות האחרונות בתחום ושם לו למטרה להיות משרד מוביל ואיכותי.
עו"ד הלפרין היא מגשרת מוסמכת ומשלבת ניסיון חיים עשיר, ידע משפטי מקיף של התחום ויכולת בין אישית גבוהה, בכדי לנווט במתח שבין דרישות החוק והפסיקה למתחים והשיקולים המיוחדים הכרוכים בדיני משפחה, בכדי להפיק תוצאה מיטבית ולחתור לפתרון מהיר ויעיל של הסכסוך.
עו"ד הלפרין מאמינה בפתרון ההגיוני ושואפת תמיד לפשרה מיטיבה, אך במידת הצורך אינה נרתעת ממאבק בבית המשפט עד להשגת מטרות לקוחותיה.
עו"ד הלפרין ניחנה ביכולת גבוהה של ניהול משברים, משא ומתן, התוויית אסטרטגיה והתמודדות עם הלחצים האופייניים לתחום.
עו"ד הלפרין פעילה בועדה העוסקת בדיני משפחה וירושה בלשכת עורכי הדין, ומרצה בפורומים שונים בנושאים הנוגעים להליכי גירושין, צוואות וירושות.
המשרד מטפל במגוון לקוחות, הן מהארץ והן מחו"ל, הזקוקים לטיפול בענייני גירושין, התרת נישואין וירושה בישראל.

שירות מקצועי המותאם אישית

כל תיק מטופל באופן מקצועי וקפדני, ומותאם לו פתרון מיטבי בהסתמך על נסיבותיו של כל מקרה, אופיו של הלקוח והצד שכנגד, ושיקולים חשובים אחרים (טובת קטינים המעורבים בעניין וכיוצ"ב).
השירות המוענק ללקוחות המשרד מותאם לצרכיהם המיוחדים, הוא אישי, רציף ומשלב, בנוסף על ההליך עצמו, גם סיוע בייעוץ שוטף במגוון שאלות ומצבים המתעוררים תוך כדי הטיפול.
שילוב של נחישות וטיפול יעיל ומקיף עם יכולת להפריד בין עיקר לטפל, יוצרים את ההבדל בין חוויה מתישה ושואבת אנרגיות וכספים לבין הליך תכליתי, יעיל ומהיר.
המשרד מציע ללקוחותיו את עוצמת אישיותה של עו"ד הלפרין בשילוב עם יכולתה המשפטית, בכדי להשיג מטרות אלו.

תחומי התמחות

חלוקת רכוש
עו"ד הלפרין מחוייבת לייצוג מקצועי ואישי למימוש זכויות לקוחותיה לרבות חלוקת רכוש לרבות בית המגורים, חלוקת אחזקות בחברות ותאגידים, חלוקת זכות השתכרות עתידית, חלוקת כספים, חלוקת זכויות פנסיה וחסכונות, וכיו"ב.

עריכה וניסוח צוואות
עו"ד הלפרין, מומחית לדיני צוואות, ירושות ועזבונות, הינה בעלת ידע מקיף ומעמיק וניסיון עשיר ומגוון בניסוח ועריכת צוואות מכל הסוגים. הדגשים בעריכת צוואות מושמים על עריכת הצוואה וניסוחה באופן שיעמוד בפני תקיפה עתידית ועל הבהרת רצון המוריש באופן בהיר וברור. במסגרת זו מסייעת עו"ד הלפרין גם בניסוח צוואות מורכבות הכוללות הוראות יורש אחר יורש וניסוח מנגנונים לקביעת אופן ומועד חלוקת נכסי העיזבון. 

צו ירושה/קיום צוואה
עו"ד הלפרין מתמחה בדיני צוואות וירושות, בקשת צו ירושה וצו קיום צוואה או התנגדות להם, החל בשלב הייעוץ המשפטי ועד ליטיגציה מקצועית והופעה בכל ערכאות המשפט, תוך התבססות על ניסיון עשיר ובקיאות מעמיקה ויסודית לרזי דיני הצוואות וירושות בישראל.

מזונות
לעו"ד הלפרין ניסיון רב בדיני המזונות. המשרד מעניק קשת רחבה של שירותים משפטיים, החל במו"מ וגישור וכלה בייצוג בבית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה.

משמורת ילדים והסדרי ראיה
ההעדפה היא להסדיר משמורת והסדרי ראייה במסגרת הליך גישור בו מקבלים ההורים בהסכמה הדדית החלטות משותפות הקשורות למשמורת הילדים והסדרי ראיה. עו"ד הלפרין מכוונת להליך מוסכם אשר משקם את האמון בין ההורים ופותח בפניהם הזדמנות יקרה לקבל החלטות חכמות ויעילות בכל הקשור לאופן גידול הילדים, ככל הניתן ללא כל התערבות של צדדי ג', זאת על מנת לצמצם את הפגיעה בילדים כפועל יוצא מפרידת הוריהם.
ככל שלא ניתן להגיע להסדר מוסכם, עו"ד הלפרין מנוסה בניהול הליכים משפטיים בערכאות הרלוונטיות למיצוי זכויות לקוחותיה, אך גם זאת בלי להפוך את הילדים לכלי ניגוח במאבק בין הוריהם.

גישור
עו"ד הלפרין הינה מגשרת מוסמכת המשלבת ניסיון חיים עשיר תוך חתירה לפיתרון מהיר, צודק, מאוזן ויעיל של הסכסוך.

גירושין
המשרד שם לעצמו ליעד את טובת הלקוח במרכז העשייה במקצועיות חסרת פשרות, ומתחייב לאמוד את הסוגיות המרכזיות הכרוכות בתביעה (חלוקת רכוש, משמורת והסדרי ראייה, מדור, מזונות, וכו'), לזהות ולסמן את האינטרסים החשובים ביותר ללקוח, לגבש אסטרטגיית גירושין וכלים יעילים להשגת אינטרסים אלו, לשימוש בזמן הנכון ובמקום הנכון, ובחירה בערכאה השיפוטית הנכונה להליך. המשרד מעניק ייעוץ וליווי צמוד לכל אורך הדרך תוך הקפדה על דיסקרטיות ואמינות, קשר אישי עמידה עיקשת על זכויות הלקוח, במטרה להגיע לפתרון המיטבי.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הרפורמה החדשה בתחום הגנת הפרטיות ואבטחת המידע – היום שאחרי והעתיד לבוא

  בחודש מאי האחרון נכנסו לתוקף תקנות הגנת הפרטיות-אבטחת מידע החדשות. מדובר על רפורמה משמעותית המהווה נקודת מפנה בכל הקשור לאבטחת המידע האישי בישראל ושמירה על פרטיותם של אזרחי מדינת ישראל.

  הרפורמה החדשה בתחום הגנת הפרטיות ואבטחת המידע – היום שאחרי והעתיד לבוא

 • האדם במרכז העשייה

  תנועת הבאוהאוס, שצמחה בגרמניה בתחילת המאה ה-20, התמקדה בביטוי חזותי של תפיסת עולם חברתית, פוליטית ותרבותית. המבנה עצמו, תוכנן, עוצב ונבנה סביב האדם הנמצא במרכז העשייה. מבנים שתוכננו על פי תפיסת עולם זו, הכניסו את רוח התקופה פנימה בארגון החלל נקי, זורם פתוח ופשוט ונתנו ביטוי החזותי לאסתטיקת המכונה המשילה מעצמה קישוטים מיותרים מתוך אמונה כי האדריכלות יכולה לשפר את פני החברה וליצור עולם חדש וטוב יותר.

  האדם במרכז העשייה

 • העיר החכמה: איך ניהול התאורה מביא לחיסכון כלכלי?

  העיר החכמה: איך ניהול התאורה מביא לחיסכון כלכלי?

 • הסכמים פוליטיים – ברכה לבטלה?

  בימים האחרונים עלתה לכותרות שאלת איוש תפקיד ראש האופוזיציה – האם תמונה ציפי לבני בהתאם להסכם בין מפלגת העבודה ו"התנועה" בראשות לבני, או שמא ימונה ח"כ משורות מפלגת העבודה. באחת מתוכנוית הבוקר התבטא עו"ד משה שחל, שר לשעבר ממפלגת העבודה, ואמר כי "הסכמים יש לכבד" והוא סבור כי חובה למנות את לבני, בשל ההתחייבות בהסכם.

  הסכמים פוליטיים – ברכה לבטלה?