מ.י.ד.ר פסגות ייזום בניה ופיתוח בע"מ

יזמות וביצוע בנייה, התחדשות עירונית

מ.י.ד.ר פסגות ייזום בניה ופיתוח בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1990
תחום: יזמות וביצוע בנייה, התחדשות עירונית
כתובת: רח' כנפי נשרים 15, גבעת שאול, ירושלים
טלפון: 1-800-204040
פקס: 02-6517180
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.mydrpsagot.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רונן לוי

  רונן לוי

  מנכ"ל ובעלים

  מ.י.ד.ר פסגות ייזום בניה ופיתוח בע"מ

 • יוסף סבאג

  יוסף סבאג

  סמנכ"ל כספים

  מ.י.ד.ר פסגות ייזום בניה ופיתוח בע"מ

 • דורית רבינר

  דורית רבינר

  מנהלת פרויקטים ראשית, אגף יזמות והתחדשות עירונית

  מ.י.ד.ר פסגות ייזום בניה ופיתוח בע"מ

 • לין לוי

  לין לוי

  סמנכ"ל שיווק ופיתוח

  מ.י.ד.ר פסגות ייזום בניה ופיתוח בע"מ

 • ישראל וקנין

  ישראל וקנין

  סמנכ"ל אגף תכנון וביצוע

  מ.י.ד.ר פסגות ייזום בניה ופיתוח בע"מ

 • ינקו רייזל

  ינקו רייזל

  סמנכ"ל אגף הנדסה

  מ.י.ד.ר פסגות ייזום בניה ופיתוח בע"מ

אייקון אודות

אודות מ.י.ד.ר פסגות ייזום בניה ופיתוח בע"מ

מ.י.ד.ר פסגות ייזום בניה ופיתוח בע"מ הינה חברה יזמית קבלנית מבצעת כאחד, בעלת רישיון קבלן בסיווג הגבוה ביותר 100 ג' -5 (בלתי מוגבל) עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה. החברה מתמחה בביצוע פרויקטי בנייה גדולים ומורכבים במיוחד במסגרתם היא עושה שימוש במיטב הטכנולוגיות המתקדמות בשוק לביצוע מקצועי ומהיר. עד היום בנתה החברה עשרות פרויקטים ברחבי הארץ ובכובעה כיזמית החברה יוזמת, מקדמת ומתכננת פרויקטי בנייה רגילה וכן פרויקטי התחדשות עירונית (תמ"א 38/פינוי בינוי). בכובעה כקבלן מבצע החברה מבצעת את כל פרויקטי החברה, וכמו כן החברה עובדת כקבלן ראשי עבור מוסדות ציבוריים וממשלתיים וכן עבור קבוצות רכישה. בחברה מועסקים כ-55 מנהלים ועובדים והמוטו עליו היא נשענת הוא “איכות הביצוע=איכות המוצר”. בראש מעייניה של החברה עומדת המחויבות לביצוע העבודה ברמה הגבוהה ביותר, ולעמידה בלוחות הזמנים.

תחומי הפעילות

תחומי פעילותה המגוונים של מ.י.ד.ר פסגות כוללים בניית פרויקטים רחבי היקף ובעלי מאות יח"ד, ביצוע עבודות קבלניות עבור קבוצות רכישה, בניית בנייני יוקרה, בניית מרכזים מסחריים ומבנים משרדיים, בניית מבני ציבור, התחדשות עירונית על כל גווניה, ומבנים לשימור.

ONE STOP SHOP

יתרונה המובהק של החברה נובע מעצם היותה חברת יזמות וביצוע (סיווג קבלני בלתי מוגבל ג' 5), והכל תחת קורת גג אחת. בנוסף, החברה מעסיקה כח אדם קבוע וותיק ועל עובדיה השכירים נמנים מנהלי פרויקטים, מנהלי עבודה וכן ממוני הבטיחות באתרים. כפועל יוצא מכך מצליחה החברה לוודא כי תהליכי העבודה באתרים נעשים "על פי הספר" ויש ביכולתה לבצע בקרה עקבית ואבסולוטית בכל פרויקט אותו היא יוזמת ומבצעת, ללא תלות בגורמים חיצוניים. התוצאה: החברה עומדת בלוחות הזמנים אליהם התחייבה בחוזים והפרויקטים מסתיימים עם אפס אחוזי ליקויי בנייה.

ציוד מתקדם וחדשני

מידר פסגות מחזיקה במגוון הציוד החדשני והמתקדם ביותר בענף הבנייה. ציוד זה כולל בין היתר עגורנים, כלי צמ"ה, מכונות קידוח, פיגומים, תבניות, ועוד. כמו כן, ברשות החברה מכונת קידוח יחודית ובלעדית מתקדמת בשם MICRO PILE אשר משתמשת בשיטת ההקשה על מנת לקדוח בקלות ויעילות

בתוך מבנים ובקרקע סלעית בקוטר של עד 60 סנטימטרים. מדובר על מכשיר מהפכני ייחודי אשר עתיד לשנות את אופי הבניה שכולנו מכירים. המכונה מחולקת לחלק קדמי שנמצא בתוך הבניין וחלק גדול יותר, המנוע, שנמצא מחוץ לבניין. התקשורת בין החלקים נעשית באמצעות צנרות אוויר, שמן וחשמל, וכך יכולה המקדחה להגיע לאותן תוצאות של קדיחה בחוץ - גם בתוך מבנים מורכבים מאוד ובעומקים משתנים.

רונן לוי – מנכ"ל ובעלים

רונן בעל ניסיון עשיר בייזום וביצוע של פרויקטים למגורים, תעשייה ומסחר ובפרט פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית. הידע המצטבר שבידיו מאפשר לחברה כושר ביצוע משופר ויכולת להתמודד עם כל פרויקט שיידרש תוך גמישות מרבית לדרישות הספציפיות של הלקוח.

פרויקטים נבחרים

בן צבי, נתניה – פרויקט התחדשות עירונית פינוי בינוי  הכולל את הקמתם של 1600 יח"ד, 8000 מ"ר שטחי מסחר, 7000 מ"ר משרדים וכן 15000 מ”ר מבני ציבור.

"הסביון", בית שמש - פרויקט התחדשות עירונית בינוי פינוי הכולל הקמה של 500 יח"ד, 1870 מ"ר שטחי מסחר ו-3000 מ"ר מבני ציבור.

KOY, אפולוניה הרצליה - בניית 4 בנייני מגורים עם 58 יח"ד מעל מרתף משותף בשטח של 5000 מ"ר ברחוב רש"י 25 בהרצליה.

LA MER, נתניה - פרויקט של 2 מגדלי יוקרה מעל 2 קומות מסחר עם מרתף משותף, ושני בנייני מגורים בני 17 קומות 48 יח”ד הנבנה ברחוב גד מכנס בנתניה. הפרויקט משלב חדשנות וקידמה והוא ממוקם מול הים במרחק הליכה מכיכר העצמאות.

כרמלית 13-11 תל אביב - הקמת בניין בוטיק יוקרתי בעל 6 קומות ו-27 יח"ד מעל מרתף משותף. קו שני לים מרחק נגיעה מהים.

הבילויים 39 רמת גן – פרויקט תמ"א 38/1 במסגרתו תחזק החברה בניין קיים ותוסיף 10 יח"ד חדשות בנות 4 חדרים ודירות פנטהאוז ייחודיות בעלות מפרט עשיר ויוצא דופן. דיירי הפרויקט ייהנו ממרפסות שמש, ממ"דים, חנייה בטאבו ומחסן.

הלפר 12 בת ים - פרויקט תמ"א 38/1 במסגרתו מחזקת החברה בניין קיים ומוסיפה 20 יח"ד חדשות בנות 4 ו-5 חדרים ופנטהאוזים יוקרתיים עם נוף לים. בכל הדירות מרפסת שמש וחנייה פרטית רובוטית תת קרקעית בטאבו.

הנוטרים 10 הרצליה - פרויקט תמ"א 38/1 במסגרתו חיזקה החברה בניין קיים והוסיפה 3 קומות בעלות 6 יח"ד חדשות - דירות 5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוז ענק עם נוף לים. לכל הדירות מפרט פרימיום, חניה פרטית בטאבו ומחסן.

נחלת בנימין 25 תל אביב - פרויקט תמ”א 38/1 בוטיק במבנה לשימור הכולל 14 יח"ד, מרתף ושטח מסחרי בקומת המדרחוב.

שנקין 20 תל אביב - פרויקט בוטיק תמ”א 38/2 במבנה לשימור כאשר חזיתות הבנין נשמרו ובתוכם נבנו 12 יח"ד,  ובקומת הרחוב שטח מסחרי.

שיפוץ ומיגון בית ראש הממשלה ברחוב בלפור בירושלים.

מרכז מסחרי “לב רעות“ - הקמת מרכז מסחרי בוטיק במרכז הישוב רעות הכולל שטחי מסחר, משרדים ושטחים ציבוריים לבאי המתחם.

הקמת מבני מסחרי COST 365 בפתח תקווה הכולל עבודות פיתוח, חניון ציבורי לבאי המקום.

הקמת בית יד שרה בירושלים (בנין גולד) הכולל מבנה בין 8 קומות משרדים ומחלקות שיקום מעל מרתף בין 4 קומות.

בית חולים הדסה עין כרם - הקמת מגדל אישפוז מודרני, מפואר ומשוכלל בן 13 קומות.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

  בזמן שמדינות רבות פועלות לאסדרת השימוש ב-AI והשוק הפרטי מקדם רגולציה עצמית, בישראל עדיין לא ננקטו צעדים משמעותיים בנושא. מדינת ישראל צריכה להקים תשתית רגולטורית מספקת להסדרת בינה מלאכותית, אחרת היא עלולה למצוא את עצמה בפער טכנולוגי וכלכלי בלתי ניתן לגישור

  אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

 • למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל

  נוכח קיומם של מספר צווארי בקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל הוקמה וועדת היגוי לצורך גיבוש פתרונות יעילים. עד כה גובשו מספר דרכי פעולה אך המלאכה עדיין לא תמה וטיפול עומק בסוגיות שצפות יביא לקיצור ניכר בהליך הפלילי בישראל

  למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל

 • חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי

  חברת המים משקיעה בחדשנות וטכנולוגיה כדי להפוך את משק המים ליעיל ומקצועי, כולל שת"פ עם בחברות הזנק לשכלול מערכות התפעול והאספקה. התוצאה: התמודדות טובה עם משבר האקלים והרחבת הפעילות בחו"ל

  חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי

 • צילום עדי מילר

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית

  בוחן פטנטים אמריקאי אנונימי חיווה את דעתו השלילית על ישראל במסגרת בחינת פטנט של חברה ביטחונית ישראלית. אסור לנרמל תופעה שבה מערבבים שיקולים פוליטיים ואידיאולוגיים בתהליכים מקצועיים מובהקים, שכן מעבר לצד המוסרי והערכי גלומה בכך סכנה מוחשית לכלכלה העולמית, הנשענת על תהליכי בדיקה ובחינה אובייקטיביים

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית