משרד עו"ד ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

משרד עורכי דין

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2013
תחום: משרד עורכי דין
כתובת: סניף מרכז: מגדל השחר, רח' אריאל שרון 4, קומה 13, גבעתיים 5320045
סניף חיפה: רחוב הנמל 33,
ת.ד. 33966, חיפה 3133901
סניף דרום: רח' חלקיקי האור 16
גב ים 2 באר שבע 8470913
טלפון: 074-7339222
פקס: 074-7339223
אתר החברה: http://www.yetax.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • טלי ירון-אלדר, משרד עו"ד ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

  טלי ירון-אלדר

  שותפה מנהלת

  משרד עו"ד ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

  לפרופיל המלא

  טלי ירון-אלדר
 • רועי פלר, משרד עו"ד ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

  רועי פלר

  שותף

  משרד עו"ד ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

  לפרופיל המלא

  רועי פלר
 • רני שורץ, משרד עו"ד ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

  רני שורץ

  שותף

  משרד עו"ד ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

  לפרופיל המלא

  רני שורץ
 • גילעד בן-עמי, משרד עו"ד ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

  גילעד בן-עמי

  שותף

  משרד עו"ד ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

 • אוהד בוגנים, משרד עו"ד ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

  אוהד בוגנים

  שותף

  משרד עו"ד ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

 • יוסי ברוך, משרד עו"ד ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

  יוסי ברוך

  שותף

  משרד עו"ד ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

 • סיון הניק, משרד עו"ד ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

  סיון הניק

  שותפה

  משרד עו"ד ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

 • אושר הרוש, משרד עו"ד ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

  אושר הרוש

  שותף

  משרד עו"ד ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

 • עמית גוטליב, משרד עו"ד ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

  עמית גוטליב

  שותף

  משרד עו"ד ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

אייקון אודות

אודות משרד עו"ד ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

משרד עורכי דין ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות' הוא משרד בוטיק המתמחה בענפי המס השונים בישראל ובזירה הבינלאומית. בנוסף, למשרד פרקטיקה ענפה בתחום הנאמנויות.

ההיכרות העמוקה עם עולם העסקים בארץ ובעולם, לצד ניסיון ומומחיות בכל ענפי המס, מאפשרים למשרד לספק פתרונות מס ייחודיים ויצירתיים, המביאים לידי ביטוי הסתכלות רחבה על אופן ההתנהלות הנכון למול רשויות המס. הידע והנסיון הרב שנרכש במרוצת השנים, מאפשרים למשרד לספק ייעוץ משפטי איכותי ואחראי, מהמעלה הראשונה למגוון לקוחות המשרד, ביניהם: חברות ציבוריות ופרטיות, תאגידים בינלאומיים, חברות הזנק, יחידים, יבואנים וגופים מהמגזר השלישי.

שותפי המשרד

בראש המשרד עומדת עו"ד טלי ירון-אלדר אשר כיהנה כנציבת מס הכנסה ומיסוי מקרקעין והובילה את הרפורמה הנרחבת והמשמעותית ביותר מאז קום המדינה בתחום המס. כמו כן שימשה כיועצת המשפטית של אגף המכס והמע"מ. לאחר פרישתה מהמגזר הציבורי צברה ניסיון עסקי ומשפטי רב בסקטור הפרטי. בשנים האחרונות פיתחה מומחיות ייחודית בניהול הון משפחתי ותכנון נאמנויות.

עו"ד רועי פלר עומד בראש סניף חיפה של המשרד בעל ניסיון של שנים רבות בליוויו וייצוג לקוחות מהמגזר העסקי והפרטי, משלבי תכנון העסקה, ייצוג בהליכי שומה וייצוג בכל הערכאות המשפטיות. עו"ד פלר מלווה את לקוחותיו במשך שנים רבות ומעניק להם מענה משפטי כולל.

עו"ד רני שורץ מתמחה בליטיגציה אזרחית ופלילית במס הכנסה, מע״מ ומכס. בנוסף, לעו"ד שורץ התמחות מיוחדת במס ערך מוסף ומכס ובין היתר, משמש כיושב ראש ועדת מיסים עקיפים בלשכת עורכי הדין.

עו"ד גילעד בן עמי מתמחה במיסוי בינלאומי ובעל ניסיון רב בתכנוני מס בינלאומיים ובייצוג חברות ויחידים בעלי פעילויות חוצה גבולות תוך שיתוף פעולה עם פירמות שונות ברחבי העולם. 

עו"ד יוסי ברוך מביא עמו ניסיון עשיר בתחום הליטיגציה אזרחית ופלילית של דיני המס. עו"ד ברוך זכה במספר פסקי דין עקרוניים שהם אבני דרך בתחום המיסים.

עו"ד (רו"ח) אוהד בוגנים מתמחה במיסוי תאגידים, מיסוי מקרקעין ומס ערך מוסף ובייצוג של נישומים מול רשויות המס.

עו"ד עמית גוטליב – מתמחה בייצוג נאמנויות, הליכי גילוי מרצון ובייצוג של נישומים מול רשויות מס הכנסה. משמש כיו"ר ועדת נאמנויות בלשכת עורכי הדין

עו"ד סיון הניק – מלווה עסקאות מורכבות ותכנוני מס, במס הכנסה, מע"מ ומיסוי מקרקעין.

עו"ד אושר הרוש – מתמחה בליטיגציה אזרחית  ומסחרית ונותן מענה כולל ללקוחות המשרד הזקוקים לייצוג משפטי.

המשרד המרכזי ממוקם במרכז (גבעתיים) ושני סניפים נוספים בחיפה ובבאר שבע. לצוות המשרד ניסיון רב בעבודה שוטפת מול אגפיה השונים של רשות המיסים בישראל וכן מול כל הערכאות של בית המשפט. בנוסף למשרד פעילות בינ״ל ענפה עם משרדים ברחבי העולם וכן היכרות וניסיון בטיפול בדין הבינלאומי.   

תחומי עיסוק

מס הכנסה - ייעוץ משפטי לחברות ויחידים בנוגע לתכנון מס, ייצוג חברות ויחידים בדיונים מול רשות המיסים לרבות: בקשות להחלטות מיסוי, שינויי מבנה, גילוי מרצון תיקוני דוחות וכל הדרוש בטיפול מול רשות המיסים. בנוסף לייצוג בהליכי השומה, ניהול הליכים משפטיים כנגד רשות המיסים בכל הערכאות המשפטיות.

נאמנויות - ייעוץ משפטי, תכנון וליווי הקמה של נאמנויות המשמשות ככלי לניהול הון משפחתי והעברה בין דורית.

מיסוי בינלאומי - תכנון מס בעסקאות בינלאומיות, טיפול בהיבטים הקשורים באמנות המס הבינלאומיות ושיתוף פעולה עם פירמות בינלאומיות בכל רחבי העולם.

מע״מ ומכס - ייעוץ משפטי לעוסקים, מוסדות כספיים, יבואנים ויצרנים בכל היבטי המיסוי העקיף, תכנוני מס, חוות דעת משפטיות וייצוג בהליכי השומה השונים מול רשויות מע״מ, המכס ומס קניה.

מיסוי מקרקעין - תכנון וליווי עסקאות נדל"ן למגורים ותעשייה, רכישות פרטיות, קבוצות רכישה, עסקאות קומבינציה, התחדשות עירונית (תמ״א 38) ופרויקטים יזמיים בתחום הנדל"ן. המשרד מספק ייעוץ ותכנון מס במס שבח, מס רכישה, איגודי מקרקעין ועוד.

מיסוי פלילי - יעוץ משפטי בכל שלבי ההליך הפלילי בקשר עם עבירות מס והלבנת הון, בקשות כופר, גילוי מרצון, הליכי חילוט, שלבי השימוע וייצוג נישומים בהליכים פליליים בבית המשפט.

משפט אזרחי - ליווי חברות במישור המסחרי. המשרד מספק שירותי ייעוץ שוטפים בתחום המשפט האזרחי ודיני עבודה ומעמיד לשירות לקוחותיו ניסיון עשיר בניהול תביעות לשון הרע ותביעות אזרחיות בהיקפים גדולים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מחלות רקע: כיצד המשבר הכלכלי הנוכחי עשוי להשפיע על זוגות נשואים?

  הסגר הכפוי על כלל האוכלוסייה טומן בחובו השלכות קשות על חיינו הפרטיים, וכן על המצב הכלכלי של רובנו. עו״ד יוסי הרשקוביץ, מומחה משפטי לגירושין וענייני מעמד אישי, ינסה לעזור לכם להימנע ״מלפרק את החבילה״

  מחלות רקע: כיצד המשבר הכלכלי הנוכחי עשוי להשפיע על זוגות נשואים?

 • האם רשות המסים מוסמכת לגבות מס מנאמנויות זרות?

  פסק דין שניתן לאחרונה על ידי בית המשפט העליון של ארה”ב בעניין נאמנות אמריקאית, עשוי להשליך על יכולתה של רשות המסים לגבות מס מנאמנויות זרות, להן נהנים ישראלים

  האם רשות המסים מוסמכת לגבות מס מנאמנויות זרות?

 • הסכם גירושין – לא בכל מחיר

  רצוי ואף חשוב להתגרש באמצעות הסכם גירושין, יחד עם זאת, חשוב לאפשר לכל אדם להמשיך בחייו בצורה המיטבית לאחר הגירושין ומכאן, הסכמים, לא בכל מחיר

  הסכם גירושין – לא בכל מחיר

 • "האחריות המיוחדת של יזמי ההוסטלים כנותני השירות למשרד הבריאות"

  ביקורת של משרד הבריאות בהוסטלים של פגועי נפש יכולה לגרום לסנקציות חמורות – עד כדי סגירת ההוסטל – במידה ונמצאו ליקויים חמורים ואי עמידה בתקנים ובקריטריונים. במקרים שכאלה, האחריות היא לא רק על המנהל של ההוסטל, אלא גם על היזם עצמו. מה יכולים יזמים ומנהלי הוסטלים לעשות כדי לתת לדיירים את השירות הטוב ביותר, וכדי להיות מוכנים לכל ביקורת של הרשויות? מה ההשלכות של ביקורת המצביעה על ליקויים בניהול ההוסטל? ומה יזם יכול לעשות במידה והביקורת כבר החלה ונמצאו ליקויים רבים בניהול המקום? הפודקאסט של עו"ד אייל דנה ממשרד פרופסור ביין ושות'

  "האחריות המיוחדת של יזמי ההוסטלים כנותני השירות למשרד הבריאות"