משרד עוה"ד רן רייכמן

דיני משפחה, צוואות, עזבונות ותיקי הגירה

משרד עוה"ד רן רייכמן
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2000
תחום: דיני משפחה, צוואות, עזבונות ותיקי הגירה
כתובת: הארבעה 28 תל-אביב, מגדל צפוני, קומה 35, תל אביב
טלפון: 077-6704419
פקס: 03-7254215
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.raichman.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רן רייכמן, משרד עוה"ד רן רייכמן

  רן רייכמן

  מייסד ובעלים

  משרד עוה"ד רן רייכמן

אייקון אודות

אודות משרד עוה"ד רן רייכמן

משרד עו"ד רן רייכמן נמנה על אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחום דיני המשפחה והירושה. פירמת הבוטיק עוסקת בקשת הרחבה של דיני המשפחה והירושה לרבות גירושין, נישואין, הסכמי ממון, משמורת ילדים, תיקי מזונות, חטיפה, אלימות במשפחה והגירה והקהילה הגאה.

במשרד פועלת מחלקה מקצועית המתמקדת אך ורק בדיני משפחה, צוואות וירושות ובמרוצת השנים צברו עורכי הדין העובדים בה ניסיון עשיר ובקיאות עצומה בכל היבטי המעמד האישי.  פן נוסף לפעילותו של המשרד הוא נושא מאבקי הסמכויות בין בתי המשפט לבתי הדין הרבניים, לרבות חידושי חקיקה. המשרד  חרט על דגלו מתן יחס אישי ללקוח ומקצועיות חסרת פשרות והוא מתמחה בטיפול בתיקי משפחה מורכבים בעלי סוגיות משמעותיות בתחום משמורת הילדים, מזונות ורכוש, תוך ייצוג נשים וגברים כאחד. עורך הדין רייכמן מסור לחלוטין ללקוחותיו והוא וצוות המשרד מעניקים ללקוחות שירות מעטפת משפטי תוך רגישות רבה וזמינות מלאה.

עו"ד רן רייכמן, מייסד ובעלים

עו"ד רן רייכמן בעל ניסיון משפטי של למעלה מ-20 שנה והוא מופיע באופן שוטף בכל הערכאות, לרבות בתי המשפט לענייני משפחה, בתי הדין הרבניים, בית הדין הגדול ובעתירות בבית הדין הגבוה לצדק (בג"צ).

כמו כן הוא איש מדיה בולט המופיע באופן קבוע בתכניות בתקשורת – מנחה את התכנית "פרקליטים עד הבית" בערוץ 2 ונקרא באופן שוטף להופעות במדיה למתן דעות בעניינים משפטיים בתחום דיני המשפחה והירושה. כמו כן, הנחה את התוכנית "שאלה משפטית" ששודרה גם היא בערוץ 2 ועסקה בתחומי המשפט האזרחי ודיני משפחה לטובת הציבור.

בעבר שימש כסגן יו"ר הועדה לענייני משפחה בלשכת עורכי הדין במחוז ת"א ובהשכלתו הוא בוגר תואר ראשון במשפטים מהפקולטה למשפטים של המכללה למנהל.

תחומי התמחות בולטים

שמו של המשרד בתחום דיני המשפחה והירושה יצא במיוחד בשלושה תתי תחומים בולטים:

תיקים מורכבים של משמורת משותפת, סכסוכים בחברות משפחתיות והתנגדויות לצוואות.

תיקי משמורת משותפת מורכבים

למשרד ניסיון עשיר בטיפול בתיקי משמורת והסדרי ראייה מורכבים ובחלקם הוא אף קבע תקדימים משפטיים עבור לקוחותיו.

צוות המשרד מספק סל של שירותים בנושא משמורת ילדים לרבות, עריכת הסכם גירושין, הסכם משמורת, הגשת תביעה למשמורת יחידנית, הגשת תביעה למשמורת משותפת, הגשת תביעה להרחבת הסדרי ראייה ועוד, והוא מעניק ללקוחות לא רק ליווי וייצוג משפטי מלא, אלא גם תמיכה ומענה בשעות משבר.

סכסוכים בחברות משפחתיות

המשרד בעל ניסיון עשיר ובקיאות עצומה במתן ייעוץ משפטי לעסקים משפחתיים ובמציאת פתרונות יצירתיים למניעת סכסוכים משפחתיים בעסקים שלא אחת הונן נאמד בעשרות מיליוני שקלים.  במהלך הליווי מושם דגש רב על פתירת סכסוכים משפחתיים רגישים באמצעות משא ומתן וגישור וניסיונו הרב של המשרד בתיקים מורכבים כאלו מסייע לו במתן המענה המשפטי המותאם לפתרון סכסוכים מסוג זה.

התנגדויות לצוואות

במקרים רבים לאחר שמתגלה צוואתו של אדם שנפטר, חלק מהיורשים החוקיים נפגעים מהחלוקה המוסדרת בה ואינם מקבלים את תוכנה, מסיבות כגון השפעה בלתי הוגנת על המנוח, מעורבות לא חוקית בעריכת הצוואה, אי כשירותו המנטאלית של המנוח, פגמים טכניים שעלו באופן הכנת הצוואה ועוד. צוות המשרד מתמחה בהגשת התנגדויות לצו קיום הצוואה  והביא במהלך השנים לביטולן של צוואות במלואן או בחלקן.  תת התמחות נוספת של המשרד בהקשר לכך נוגעת לזיהוי צוואות מזויפות – המשרד בעל התמחות ייחודית בגילוין של צוואות מזויפות באמצעות קריטריונים כגון השוואת חתימות, בדיקת גיל נייר הצוואה, עדים שאינם מהימנים ועוד. 

סוללת אנשי מקצוע ומומחים מהשורה הראשונה

בתיקים בהם נדרש המשרד לחוות דעת של יועצים מקצועיים הוא נעזר בסוללת אנשי מקצוע וותיקה הכוללת בין השאר שמאים, כלכלנים, אקטוארים, חוקרים פרטיים וכיו"ב. כלל אנשי המקצוע והמומחים הינם מהשורה הראשונה בתחומם והשימוש במומחים חיצוניים אלו מוכיח את עצמו פעם אחר פעם באיכות, במקצועיות ובתרומתו לתוצאה האופטימאלית בתיק.

ליווי הוליסטי

משרד עו"ד רן רייכמן מגדיר עצמו כמשרד בוטיק וככזה עו"ד רייכמן מלווה באופן אישי את הלקוחות תוך שהיא מהווה עבורם אוזן קשבת ברגעי המשבר אותם הם חווים. צוות עורכי הדין במשרד לומד כל תיק לפרטי פרטיו על מנת לקבל את התמונה הרחבה ביותר והוא מחשב את צעדיו לאורך כל התהליך בשקיפות מלאה עם הלקוח, במטרה להביא להישג המשפטי הטוב ביותר עבורו. ליווי הוליסטי זה המשלב מקצועיות חסרת פשרות לצד רגישות והקשבה מייחד יותר מכל את המשרד.

יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא

נוכח ניסיונו ארוך השנים של עו"ד רייכמן בתחום המעמד האישי והתעדכנותם המתמדת בפסקי דין והלכות מנחות חדשות של צוות עורכי הדין העובד בו, מצליח  המשרד פעמים רבות לפתור סוגיות מורכבות באמצעות יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא.

 

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת משרד עוה"ד רן רייכמן

 • ירשתם דירה, האם היא שייכת גם לבני הזוג?

  ירשתם דירה, האם היא שייכת גם לבני הזוג?

  ירשתם דירה בעת נישואיכם, חשוב לדעת כי על אף שהיא רשומה על שמכם, בית המשפט עשוי לראות בה נכס בבעלות משותפת עם בן או בת הזוג | מהם הקריטריונים לקביעה שכזו וכיצד ניתן לפעול על מנת להתגונן מפניה?

  ירשתם דירה, האם היא שייכת גם לבני הזוג?

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גל התביעות לפיצויים בגין נזקי גוף בגין נגיף הקורונה הצפוי להגיע בשבועות הקרובים

  הבעיות הרפואיות של נפגעי הקורונה לא מסתיימות עם החלמתם מהמחלה. חלקם הגדול ממשיך לסבול מתסמיני פוסט קורונה – מצב שעשוי לזכות אותם בפיצוי כספי

  גל התביעות לפיצויים בגין נזקי גוף בגין נגיף הקורונה הצפוי להגיע בשבועות הקרובים

 • חזקת הגיל הרך – הגיע זמנך ללכת

  האם לא הגיע הזמן שאבות במדינת ישראל יקבלו הזדמנות שווה למשמורת מלאה על ילדיהם?

  חזקת הגיל הרך – הגיע זמנך ללכת

 • על רגולציה וכלכלה בעולם של אקלים משתנה

  משברים היו מאז ומתמיד הזדמנות לשינוי גישה ואימוץ מדיניות חדשה, מתקדמת ומקדמת. משבר הקורונה יצר הזדמנות יוצאת דופן לאימוץ מודלים מתקדמים יותר בכלכלה ובחברה, כאמצעי להתמודדות עם המשבר הבא

  על רגולציה וכלכלה בעולם של אקלים משתנה

 • 10 טיפים לכתיבת דו"ח ESG בעקבות פרויקט אימפקט ניישן

  מי שרוצה לשחק במגרש של הגדולים חייב להתנהג כמו הגדולים. עברי ורבין קורא לכל חברה שרוצה להנפיק, לפתח אסטרטגיה ודיווח על ESG

  10 טיפים לכתיבת דו"ח ESG בעקבות פרויקט אימפקט ניישן