משרד עוה"ד רן רייכמן

דיני משפחה, צוואות, עזבונות ותיקי הגירה

משרד עוה"ד רן רייכמן
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2000
תחום: דיני משפחה, צוואות, עזבונות ותיקי הגירה
כתובת: רח' בר כוכבא 23, קומה 3, בני-ברק
מגדל V-Tower
טלפון: 077-6704419
פקס: 03-7254215
דוא"ל: ran@raichman.com
אתר החברה: http://www.raichman.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רן רייכמן, משרד עוה"ד רן רייכמן

  רן רייכמן

  מייסד ובעלים

  משרד עוה"ד רן רייכמן

 • ליאת מרקוביץ, משרד עוה"ד רן רייכמן

  ליאת מרקוביץ

  עו"ד בכירה

  משרד עוה"ד רן רייכמן

אייקון אודות

אודות משרד עוה"ד רן רייכמן

משרד עוה"ד רן רייכמן נמנה עם משרדי עורכי הדין המובילים בתחום דיני המשפחה וירושה לשנת 2018 בדירוג דנס 100. המשרד זוכה שוב ושוב להצלחה בשלל סוגי התביעות מתחום דיני המשפחה הצוואות והירושות, לרבות פסקי דין תקדימיים שהטביעו חותמם על עולם המשפט בישראל.
משרד עוה"ד רן רייכמן מתמחה בתחומי צוואות וירושות, ניהול תיקי עזבונות גדולים, ניהול תיקי משפחה מורכבים, בהם היבטים של רכוש, תיקים המערבים עסקים משפחתיים ודרכים לשליטה ופירוק עסקים משפחתיים בצורה מיטבית תוך מניעת זעזועים מהעסק המשפחתי. המשרד מציע סל מקיף של שירותים בכל הנוגע לנושאי גירושין, לרבות הליכים פליליים הנובעים בעקבות גירושין, כגון אלימות, תקיפה וכו'. למשרד נסיון רב בניהול תיקי חברות גדולים בתחום דיני המשפחה, כמו גם בנושאי מאבקים על מוניטין ונכסי קריירה. במשרד מחלקה המתמחה בטיפול במשמורת משותפת וניסיון רב בהיבטים כלכליים של משמורת משותפת.
כמו כן, עו"ד רן רייכמן פתח מחלקה במשרדו לטיפול ביהדות ארה"ב בסוגיות משפטיות שונות לרבות מניעת עיגון, השלשת גט, בני זוג יהודים להם רכוש בארץ ובחול. עו"ד רן רייכמן מופיע באופן שוטף בכל הערכאות, לרבות בתי המשפט לענייני משפחה, בתי הדין הרבניים, בית הדין הגדול ובעתירות בבית הדין הגבוה לצדק. עו"ד רייכמן ידוע כאוטוריטה בתחומו  ולו תכנית טלוויזיה בערוץ 2, "שאלה משפטית" וכן תוכנית נוספת בערוץ 2, " פרקליטים עד הבית " בהם נותן יעוץ משפטי כשרות לציבור. 
משרד עורך דין רן רייכמן ממוקם במגדל v tower ברח' בר כוכבא 23 בני ברק.

תחומי התמחות

תחומי ההתמחות של משרד עוה"ד רן רייכמן כוללים תיקי משפחה, לרבות היבטים של רכוש ותיקים המערבים עסקים משפחתיים בהם חברות, צוואות וירושות וניהול תיקי עזבונות. בנוסף, המשרד מטפל בהסכמים, בהם הסכם גירושין והסכם ממון, הסכם שלו"ב לחילופין גירושין, הסכמים בין ידועים בציבור,  בתחום הגירושין על כל סוגיותיו המגוונות, נישואין, משמורת, משמורת משותפת, התמחות בתיקי חטיפות ילדים ואמנת האג, מזונות אישה ומזונות ילדים, מזונות לאחר הגט מכוח הדינים האזרחיים, מחלקה ייעודית לטיפול בידועים בציבור, ענייני רכוש וחוק יחסי הממון, פירוק שותף בדירת מגורים ותביעה רכושית לאיזון משאבים, תחום האבהות וההורות, לרבות גניבת זרע ואימוץ ילדים, אלימות במשפחה, וכן שירותים משפטיים לקהילה הגאה, בהם צו הורות פסיקתי, הסכמי הורות, הסדרי ראיה והסכם חיים משותפים.

מחלקת גישור משפחתי וגישור גירושין
משרד עוה"ד רן רייכמן מתמחה אף בגישור כדרך לא משפטית שבה בוחרים הצדדים אם ברצונם להגיע לפתרון המחלוקות על ידי דיון, הבנה והסכמה. נסיונו רב השנים של משרד עו"ד רן רייכמן בהליכי גישור הוביל לפתיחת מחלקה מיוחדת המתמחה בגישור משפחתי וגישור גירושין במשרד. במהלך שנות פעילות המשרד נחתמו אלפי הסכמים כתוצאה מהליכי גישור מוצלחים שנוהלו על ידי עו"ד רן רייכמן, שהינו מגשר מוסמך. 

צוואות וירושות
במשרד עוה"ד רן רייכמן צוות מקצועי המתמחה בדיני משפחה וצוואות וירושות בלבד. הצוות המיומן הוא בעל ידע מעמיק בניהול תיקי משפחה מורכבים על כל היבטיהם, ומיישם את הנסיון העשיר שנצבר, כמו גם את מומחיותו בתחום, תוך מתן תשומת לב לרגישות המתבקשת בתחום זה. 

המחלקה הפלילית שבמשרד עו"ד רן רייכמן
המחלקה הפלילית במשרדו עוה"ד רן רייכמן הוקמה על מנת לתת מענה מקצועי עם ערך מוסף עבור לקוחות הזקוקים לשירותים של ייעוץ וליווי משפטי מקיף בשלל תחומים, הכוללים בין היתר עבירות אלימות, עבירות מין, עבירות רכוש, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן ועבירות סמים.
במחלקה מועסקים עורכי דין מקצועיים מן השורה הראשונה, המביאים עימם את הידע והניסיון אותם צברו במשרד הראשי, שזכה למוניטין יוצא דופן בתחום דיני המשפחה בישראל, ומיישמים אותם הלכה למעשה על התחום הפלילי.
התחומים המשיקים בין הדין הפלילי לדיני משפחה הם רבים. בין היתר, הם כוללים עבירות אלימות ומין במשפחה, עבירות צווארון לבן הקשורות לנכסי ירושה וצוואה, בגידות הקשורות לעבירות מחשב ופגיעה בפרטיות. המשרד מתמחה באופן ייחודי בהשקה שבין דיני המשפחה לדין הפלילי, טיפל במהלך השנים באלפי תיקים עם היבטים פליליים ותמיד השכיל לתת המענה הנדרש, תוך גילוי מקצועיות ומסירות אין קץ.

עו"ד רייכמן

עו"ד רן רייכמן, בעליו של המשרד והעומד גם בראש המחלקה הפלילית, שימש כסגן יו"ר הועדה לענייני משפחה בלשכת עורכי הדין במחוז ת"א. באמתחתו ניסיון רב בניהול מוצלח של אלפי תיקים במהלך שנים רבות לרבות בתיקי משפחה מורכבים הכוללים היבטים מורכבים מאוד בתחום דיני המשפחה.
עו"ד רייכמן ידוע בעיקר בליווי המסור וללא הפשרות של לקוחותיו בכל ההליכים, וכן בכתיבת תצהירים וחוות דעת משפטיות.
עו"ד רייכמן ידוע כבר-סמכא בתחומו ומספק לעתים קרובות פרשנות משפטית בכלי התקשורת השונים,  הכוללת מאמרים מאתרי אינטרנט וראיונות בתכניות רדיו וטלוויזיה. בשנים האחרונות הוא מנחה את תכנית הדגל המשפטית של הזכיינית "רשת"  בערוץ 2, "שאלה משפטית", ואף נבחר להנחות תוכנית משפטית נוספת של הזכיינית רשת "פרקליטים עד הבית" העוסקת בתחומי המשפט האזרחי ודיני משפחה לטובת הציבור, בה הוא מראיין אורחים באולפן ועונה לסוגיות משפטיות שונות הנשאלות על ידי צופים מהבית.
עו"ד רן רייכמן הנו בוגר הפקולטה למשפטים של המכללה למנהל, בעל תואר LLB.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת משרד עוה"ד רן רייכמן

 • ירשתם דירה, האם היא שייכת גם לבני הזוג?

  ירשתם דירה, האם היא שייכת גם לבני הזוג?

  ירשתם דירה בעת נישואיכם, חשוב לדעת כי על אף שהיא רשומה על שמכם, בית המשפט עשוי לראות בה נכס בבעלות משותפת עם בן או בת הזוג | מהם הקריטריונים לקביעה שכזו וכיצד ניתן לפעול על מנת להתגונן מפניה?

  ירשתם דירה, האם היא שייכת גם לבני הזוג?

בנוסף אולי יעניין אותך

 • כרוניקה של כשל ידוע מראש: קיצורי הדרך שיפילו אתכם בדרך לחדשנות מצליחה

  יש משפט נהדר שאומר "אי אפשר להגיד לצ'יפס על האש - נו!". ישנם דברים שצריכים את הזמן שלהם כדי להיות מוצלחים. בתרבות המהירה ודורשת התוצאות בה אנו חיים, גם ניהול חדשנות שהוא מקצוע בהתהוות, מייצר תבניות של מנהלים המחפשים קיצורי דרך להחזר על השקעה בפעילות הנתפשת כחדשנית

  כרוניקה של כשל ידוע מראש: קיצורי הדרך שיפילו אתכם בדרך לחדשנות מצליחה

 • איך למקסם את התמורות ולהצליח בתהליך

  תפקיד עו"ד הדיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית

  איך למקסם את התמורות ולהצליח בתהליך

 • פיתוח אנשים ולא רק תוכנה

  בשנים האחרונות חברות התחילו לאמץ גישה שונה, גישה ששמה לה למטרה לעודד את הצמיחה באמצעות עידוד ההתפתחות המקצועית והאישית של עובדי החברה וזאת מתוך האמונה שצמיחת העובדים היא צמיחתה של החברה עצמה

  פיתוח אנשים ולא רק תוכנה

 • חובת יזם תמ"א 38 להציג 'עיקרי הצעה' לבעלי דירות

  האם התיקון לחוק יגן על בעלי הדירות או ירע את מצבם?

  חובת יזם תמ"א 38 להציג 'עיקרי הצעה' לבעלי דירות