יואב רזין, נשיץ ברנדס אמיר
יואב רזין

יואב רזין

שותף

דוא"ל: [email protected]
תחומי התמחות: הגבלים עסקיים; בנקאות ומוסדות פיננסיים; פשיטת רגל וחדלות פירעון; תובענות ייצוגיות; ליטיגציה מסחרית; עסקאותת מסחריות; משפט וממשל תאגידי; מכרזים; משפט מנהלי; חבות מוצר; אחריות מקצועית; יישוב סכסוכים; משפט ימי, תעופה ותחבורה.
תפקיד: שותף
ותק בתפקיד: משנת 1991
השכלה: .LL.B, אוניברסיטת תל אביב.

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
לצד הפעילות הברוכה והענפה בליטיגציה המסחרית, ובניהול תיקים גדולים ומשמעותיים, הזדמן לי לרכז צוות גדול ממשרדנו בליווי מדינת ישראל בהפרטת חברת תע"ש. אנו מייצגים את רשות החברות הממשלתיות ומרכזים עבורם את הפרויקט. מדובר בפרויקט ענק המחזיק עשרות הסכמים, עבודה מול משרדי ממשלה מגוונים, מול גופים פרטיים וציבוריים ועוד. זהו אתגר משמעותי למדינה ואנו חשים שיש לנו תרומה משמעותית בקידומו.

מהן החוזקות המשמעותיות של המשרד בעינייך ?
נשיץ ברנדס אמיר הוא משרד שמשלב מקצועיות ללא פשרות יחד עם סביבת עבודה תומכת. הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר יחד עם מתן יחס חם לכל עו"ד, מתמחה, וכל עובד במשרד, אבל מעל לכל עומד הלקוח. הצלחתם של לקוחותינו היא ההצלחה הגדולה ביותר שלנו. בין אם מדובר בשלושה יזמים צעירים שמקימים סטארט אפ קטן ותוך מספר שנים הופכים לסיפור הצלחה ולחברה שמגלגלת מחזורים של מיליונים, ובין אם מדובר בנתבע קטן שתביעה מעמידה את עסקו בסכנה ואנו נרתמים להדיפתה.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות המשרד בשנים הקרובות?
במשרד נבחרה ועדת ניהול (אקזקיוטיבה) מעולה המורכבת משותפים בשכבות שונות ותחומים מגוונים. בראשות ועדה זו עומדים מייסדי המשרד להם ניסיון, ידע ומיומנות שנרכשה ועוצבה במשך עשרות שנים. ועדה זו, בוחנת באופן קבוע את האתגרים העומדים בפני המשרד וכיצד ניתן לשפר ולקדם. בין בתחומים המקצועיים - משפטיים, בין בתחומי השיווק והפיתוח, בין בתחומי הרווחה ובין בהסדרת מערכות התגמול. כמו כן, מידי שנה נפגשים כל שותפי המשרד ליום ישיבות מלא וסיעור מוחות במטרה לאתר את נקודות החוזק במשרד ואת הנקודות שיש לשפרן. החלטות שמתקבלות בפורומים אלו יובילו להתחזקות המשרד בשנים הקרובות.

מהם האתגרים המרכזיים של המשרד בשנים הקרובות?
האתגר הגדול של המשרד הוא לשמור על מעמדו כמשרד מוביל, איכותי ומקצועי, תוך הקפדה על ערכי המשרד, ובהם אתיקה מקצועית, הגינות, ויחס חברי וחם בין עובדי המשרד. לשם כך על המשרד לשמר את משאבי האנוש המצוינים שיש בו, לגייס מתמחים ומתמחות ברמה גבוהה ביותר, שהם הבסיס עליו נבנה המשרד, לגייס עורכי ועורכות דין בעלי ובעלות מקצוע בתחומים שונים ומגוונים. בכך להמשיך ולהעניק סל שירותים מלא ושלם ללקוחות המשרד.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?
בראש ובראשונה לך בדרכך והתווה את שבילך. האמן בה, חתור להשגת יעדיך ושלהב את כפופיך ללכת עמך בדרכך. ואולם, זכור גם אתה לא היית תמיד מנהל. חשוב על העובדים עמך ובסביבתך, שמע את המלצותיהם, האזן לבקשותיהם, תן להם חופש פעולה ויצירתיות. בנה לך צוות שכל מרכיב בו יחוש שהוא חלק בלתי נפרד ממנו. דע לבקר, להקפיד, ואפילו לנזוף, כשצריך, אך ובאותה נשימה, אל תשכח לפרגן, לומר מילה טובה ולחזק.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
זמנים קשים הם מבחן, שכאשר עוברים אותו בהצלחה, יוצאים מחוזקים, מחושלים וטובים יותר. זמנים קשים הם גזירת גורל. לא הכל תלוי רק בנו. צריך להכיר בכך, להתכונן לימים אלו ולדעת להכיל אותם. לא להתייאש ולחפש את נקודות האור. הזמנים הקשים חולפים ומתחלפים בימים טובים, כמו עונות השנה. כמו שצריך לדעת לקבל את ההצלחה בענווה ובצניעות, כך צריך לדעת לקבל את האכזבה במימדים הנכונים.