סגל - שמחיוב משרד עו"ד

דיני משפחה ומשפט פלילי

סגל - שמחיוב משרד עו"ד
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2012
תחום: דיני משפחה ומשפט פלילי
כתובת: רח' דוד בן גוריון 11, בני ברק 5126015
טלפון: 03-5475778
פקס: 03-5251661
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: www.s4law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אסי סגל

  אסי סגל

  שותף מייסד

  סגל - שמחיוב משרד עו"ד

 • שי שמחיוב

  שי שמחיוב

  שותף מייסד

  סגל - שמחיוב משרד עו"ד

אייקון אודות

אודות סגל - שמחיוב משרד עו"ד

סגל שמחיוב ושות׳, משרד עורכי דין, הוקם בשנת 2012 על ידי השותפים המייסדים עוה”ד אסי סגל ועוה"ד - שי שמחיוב, אשר צברו ידע, ניסיון ומוניטין רב. עורכי הדין במשרד מספקים שירותי ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בנושא דיני משפחה והמשפט הפלילי על כל רבדיהם במלוא הרגישות והאמפתיה ללקוחות הנמצאים בצמתים קריטיים בחייהם. לקוחות המשרד זוכים לייעוץ והגנה משפטית ברמה הגבוהה ביותר ועבודה משפטית מקצועית להגנה מקיפה וכוללת על האינטרסים שלהם.

טיפול מוצלח בתיקים מורכבים רבים

המומחיות המשפטית שנצברה תוך ניסיון רב שנים ועשרות תיקים מורכבים בהם טיפלו עורכי הדין במשרד, באה לידי ביטוי בבניית אסטרטגיות יעילות, חקר מתמיד, בחינה והסתכמות על תקדימים תואמים. בעשר שנות פעילותו הספיק המשרד לצבור שורה ארוכה של לקוחות הן בתחום דיני המשפחה והן בתחום הפלילי. המשרד חרט על דגלו להעניק שירותים משפטיים מתקדמים ואיכותיים לכל לקוח ולקוח, באופן הטוב ביותר וללא פשרות.

ראיית הלקוח במרכז

משרד עורכי דין סגל שמחיוב ושות׳ פועל על פי קווים מנחים של יושרה, שקיפות ואמינות, על פיהם נבחנת כל החלטה, תגובה או תהליך. עקרונות אלו לצד מודעות עמוקה לחשיבות הקשר המקצועי והיחס האישי ללקוח, מתווים למשרד את הדרך אל הייצוג והייעוץ הטוב ביותר ללקוחות. בשיתוף פעולה המבוסס על עקרונות ברורים ואשר שם את הלקוח ככותרת מודגשת לנגד עיניו, עורכי הדין מייצרים עבור הלקוח מתווה דרכו ניתן לראות את התמונה המלאה והמדויקת ביותר בנוגע למצבו, ומשם לנוע לעבר הפעולות הנדרשות. המשרד פועל במודל One stop shop ומעניק ללקוחות את המעטפת הנדרשת לכל הסוגיות המורכבות והרגישות הקיימות מטבע הדברים בניהול תיקים והליכי משפט. המשרד מעניק מענה כולל, מידי ויעיל לכל לקוח, החל מהפגישה הראשונה, והמשך טיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על הפרק.

שיתופי פעולה פוריים עם אנשי מקצוע

המשרד דוגל ביחסי גומלין מקצועיים ועובד בשיתוף פעולה פורה עם אנשי מקצוע, ביניהם: רו"ח, מגשרים, בוררים, שופטים בדימוס וחוקרים פרטיים. הדבקות במשימה המאפיינת את המשרד מאפשרת לו להגיע לתוצאות הטובות ביותר בעבור לקוחותיו.סגל שמחיוב ושות' ידוע כמשרד אשר מחד מאמין ודוגל בהידברות, ומאידך נכון ומוכשר למאבקים משפטיים נטולי פשרות אם וכאשר יש צורך בכך, גם במקרים קשים וסבוכים והכל על מנת להשיג ללקוח את התוצאות הטובות ביותר.

שותף מייסד, עוה"ד אסי סגל

מאז הסמכתו מוביל עורך הדין סגל בהצלחה רבה את תחום דיני המשפחה במשרדו. עורך הדין סגל דוגל בחדשנות ובחשיבה יצירתית, מעודכן באופן שוטף בהתפתחויות והשינויים בתחום דיני המשפחה ואוחז בתקדימים רבים במכלול הנושאים בתחום. תחומי עיסוקו של עורך הדין סגל כוללים את תחום דיני המשפחה על כל ענפיו, החל מניהול מו"מ לגיבוש הסכם גירושין ראוי וכלה בניהול הליכים בערכאות המשפטיות השונות לרבות בתי הדין הרבניים, ניהול תיקי משמורת סבוכים, מזונות, צווי הגנה, תביעות נזיקיות בתוך המשפחה לרבות תביעות בגין תלונות שווא, חלוקת רכוש בין בני זוג, אימוץ, צווי הורות פסיקתיים, צוואות וצווי ירושה לרבות התנגדויות סבוכות, ניהול עיזבונות ועוד.
עו"ד סגל מתמחה גם בתחום הפלילי עם מספר שנות ניסיון מרובות בהצלחות בנושאים: עבירות אלימות במשפחה, עבירות מין ועוד. בנוסף לייצוג והליווי בהליכי הגירושין, עוסק עורך הדין סגל גם במתן חוות דעת בתחום דיני המשפחה, הכנת צוואות, טיפול בתיקי ירושה ובשאר הנושאים השונים והמגוונים המשתייכים לתחום דיני המשפחה. עו"ד סגל הוא בוגר תואר ראשון במשפטים וחבר בלשכת עוה"ד בישראל.
עוה"ד סגל מתמחה בניהול תיקים בעלי מורכבויות בינלאומיות (לרבות תיקי חטיפה והגירה); תיקים בעלי מורכבויות כלכליות, לרבות תכנון ההיבטים הכלכליים של הלקוח; תיקים העוסקים בביטול ו/או בהגנה על צוואות.

שותף מייסד, עוה"ד שי שמחיוב

מאז הסמכתו מוביל עורך הדין שמחיוב בהצלחה רבה את תחום דיני המשפחה במשרדו. עורך הדין שמחיוב דוגל בחדשנות ובחשיבה יצירתית, ומעודכן באופן שוטף בהתפתחויות והשינויים בתחום דיני המשפחה. תחומי עיסוקו של עורך הדין שמחיוב כוללים את תחום דיני המשפחה על כל ענפיו, החל מניהול מו"מ לגיבוש הסכם גירושין ראוי, וכלה בניהול ההליכים בערכאות המשפטיות השונות לרבות בתי הדין הרבניים, ניהול תיקי משמורת סבוכים, מזונות, צווי הגנה, תביעות נזיקיות בתוך המשפחה, חלוקת רכוש בין בני זוג ועוד. בנוסף לייצוג והליווי בהליכי הגירושין עוסק עורך הדין שמחיוב גם במתן חוות דעת בתחום דיני המשפחה, הכנת צוואות, טיפול בתיקי ירושה ובשאר הנושאים השונים והמגוונים המשתייכים לתחום דיני המשפחה. עו"ד שמחיוב בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות וחבר בלשכת עוה"ד בישראל.
עוה"ד שמחיוב מתמחה בניהול תיקים בעלי מורכבויות בינלאומיות (לרבות תיקי חטיפה והגירה); תיקים בעלי מורכבויות כלכליות, לרבות תכנון ההיבטים הכלכליים של הלקוח; תיקים העוסקים בביטול ו/או בהגנה על צוואות.
לעוה"ד שמחיוב היכרות ידע מעמיק ונרחב עם שורשי ההלכה היהודית בנושא גירושין, יתרון של ממש בייצוג לקוחותיו מול בתי הדין הרבניים, מה שמייתר את הצורך בשימוש בטוענים רבניים.
עוה"ד שמחיוב הינו בעל ניסיון עשיר בייצוג בערכאות השונות ומופיע בדרך קבע בכל הערכאות ועל כן מוכר בבתי המשפט ובבתי הדין ברחבי הארץ. עו"ד שמחיוב מעורב ופעיל בלשכת עוה"ד בוועדות שונות: כיהן כחבר בוועדה לענייני משפחה וירושה בלשכת עורכי הדין.

 

בנוסף אולי יעניין אותך