ס.ע.ן זהב

הופכים חזון למציאות

ס.ע.ן זהב
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1991
תחום: יזמות ובניה
כתובת: רח' הצורן 4, נתניה
טלפון: 09-8859259
פקס: 09-8859263
דוא"ל: office@saan.co.il
אתר החברה: http://www.saan.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • זאב גנות, ס.ע.ן זהב

  זאב גנות

  יו"ר דירקטוריון

  ס.ע.ן זהב

  לפרופיל המלא

  זאב גנות
 • מאיר נגה, ס.ע.ן זהב

  מאיר נגה

  מנכ"ל

  ס.ע.ן זהב

  לפרופיל המלא

  מאיר נגה
אייקון עובדות ומספרים

עובדות ומספרים

29 שנות פעילות

29

שנות פעילות

250000 מ"ר תעסוקה ומסחר

250000

מ"ר תעסוקה ומסחר

2500 יח"ד מגורים

2500

יח"ד מגורים

150 יח"ד בתכנון וביצוע

150

יח"ד בתכנון וביצוע

אייקון אודות

אודות ס.ע.ן זהב

ס.ע.ן זהב בע״מ הינה חברה יזמית-קבלנית ותיקה, מהמובילות בישראל, המתמחה בבניית מבני משרדים, תעסוקה, מסחר ומגורים. היקף הנכסים אשר בבעלותה, פריסתם הגיאוגרפית, קשת השוכרים הרחבה והשותפויות האסטרטגיות, מציבים את החברה, אשר הוקמה לפני 29 שנים, בקדמת שוק הנדל"ן המקומי והיא מדורגת כיום בצמרת חברות הייזום והבנייה הפרטיות בישראל. החברה עובדת עם מיטב היועצים ומשרדי האדריכלות ובנתה עד כה מעל ל-2,500 יחידות דיור למגורים וכ-200,000 מ"ר שטחי תעסוקה ומסחר המושכרים לחברות מתחומים שונים. כיום עומדת החברה בפני תנופת התרחבות עם ייזום פרוייקטים בהיקף של למעלה מ-500,000 מ"ר בשנים הקרובות.

מסורת ארוכה של תקני איכות וביצוע מוקפד

כבר מראשיתה חרטה החברה על דגלה את ערכי המקצועיות, היסודיות ותכנון וביצוע פונקציונלי מוקפד המתבטאים בהעסקת מיטב המתכננים, המהנדסים ובעלי המקצוע, תוך הענקת יחס אישי וחם לכל לקוחות החברה. עיקר פעילות החברה החל בהקמת יחידות למגורים באזור השרון ובמהלך השנים אף בנתה החברה שכונות שלמות בערים נתניה, פרדסיה, אבן יהודה והסביבה. נדבך נוסף לפעילותה היה הקמתם של מרכזים מסחריים הממוקמים בלב שכונות מגורים, הנמצאים בבעלותה עד היום.

נדל"ן מניב

במהלך שנותיה בנתה החברה מספר מגה פרויקטים בתחום התעסוקה והמסחר שהבולט שבהם הינו מתחם High-Tech הממוקם בצומת רעננה-מרכז הידוע גם כ"מתחם אמדוקס". המתחם משתרע על פני שטח של 100 אלף מ"ר לצד שטחי שירות בהיקף דומה ומאכלס כיום חברות מובילות בעולם ממגוון ענפי הטכנולוגיה. המתחם בבעלות משותפת עם חברת ריט 1 ומנוהל ע"י ס.ע.ן זהב המנהלת את הנכס עבור השותפות. מתחם בולט נוסף אותו יזמה ובנתה החברה הוא מתחם "מרכז עסקים נתניה–NBC". המתחם, בבעלות משותפת עם חברת כלל, כולל שטחי תעסוקה, תעשייה ומסחר ומשתרע לכל אורך רחוב הצורן בעיר נתניה. המתחם בנוי בהיקף של כ-150 אלף מ"ר המאכלסים חברות ממגוון תחומים ביניהן תחום הבנקאות, תעשיה עתירת ידע, וזאת בנוסף לבית העיריה על כלל אגפיו.


מגורים ומלונאות

לחברה בעלות על מלון בן 270 חדרים, ובעלות על בניין רשות מקרקעי ישראל (מחוז צפון) בעיר נצרת עילית וכן מרכזי משרדים ומסחר גדולים בפריסה ארצית. בנוסף החברה מחזיקה גם במבני דיור מוגן ומרכזים מסחריים באזור העיר דיסלדורף, גרמניה. במקביל לפעילותה הענפה בתחום הנדל"ן המניב, החברה פעילה גם בתחום הבנייה למגורים והיא סיימה לאחרונה את בניית פרויקט "מגדלי יהודה" בשכונת ניסן במזרח חדרה במסגרתו בנתה 100 יחידות דיור חדשות. החברה מצויה כל העת בשלבי איתור ורכישה של קרקעות נוספות למגורים בעיקר באזור המרכז והשרון.

אינפיניטי פארק - Infinity Park, צומת רעננה-מרכז

לאחרונה החלה בניית פרויקט "אינפיניטי פארק" המשתרע על שטח של 55 דונם ומציע 150 אלף מ"ר המיועדים לתעסוקה בשלושה מבנים שונים. הפרויקט בשיתוף עם ריט 1, ממוקם בצומת הכבישים 531 ו-4 ובתחומו תחנת רכבת פנימית "רעננה דרום" (רק 15 דק' מתל אביב).
הפארק מציע סביבה אורבנית מתקדמת ועתיד לכלול מלון עסקים, חדר כושר, מרכז כנסים לצד פארק אורבני הכולל פינות ישיבה, פבליוני מסחר ושטחים ירוקים שתוכננו ע"י אדריכל הנוף הבינלאומי John Highland. הפרויקט תוכנן ע"י משרד האדריכלים יסקי-מור-סיוון ונבנה עפ"י תו התקן הבינלאומי Leed Silver.
בנוסף, רכשה החברה לאחרונה 2 מגרשים נוספים בסמיכות למתחם המיועדים לתוספת של שני מגדלים נוספים בהיקף של כ- 150 אלף מ"ר.

פרויקט אייקוני בפתח תקווה

בימים אלו נמצאת החברה, בשיתוף עם חברת מגדלי ישראל ('גלובל טאוארס'), בשלבי תכנון מתקדמים של פרויקט יחודי אשר ייבנה בשטחיה המתפנים של חברת טבע (למול המרכז הרפואי רבין בפתח תקווה). במקום ייבנה פארק תעסוקה יוקרתי בהיקף של 150 אלף מ"ר אשר ישלב בצורה סינרגטית שימושים מעורבים של מגורים, משרדים, תעסוקה ומסחר על פי תפיסות תכנון מודרניות.

חברה משפחתית עם יחס אישי וחם ללקוחות

ס.ע.ן זהב היא חברה משפחתית בעלת יחס אישי וחם ללקוחותיה, עדות לכך היא ששוכרים ולקוחות רבים ממשיכים איתה שנים ארוכות. מטה החברה מונה כ-20 עובדים, רבים מהם נמצאים איתה עוד מיום הקמתה. מלבד פעילותה היזמית יש גם לחברה זרוע ביצועית – חברה קבלנית, שלרשותה עומדים מאות עובדים חיצוניים, דרך קבלני משנה קבועים המותאמים לכל פרויקט ופרויקט. עובדה זו מעניקה לס.ע.ן זהב גמישות ביצועית גדולה בטווחי זמן קצרים.

תקני איכות מובילים

החברה פועלת תחת תקני איכות כגון ISO 19000 ו-14000 ISO. בנוסף, החברה שמה לה ליעד לאמץ את עקרונות הבנייה הירוקה בהתאם לתקן LEED האמריקאי.

תרומה לקהילה

החברה תרמה ותורמת רבות למען הקהילה לאורך השנים, הדבר מתבטא הן דרך תרומת החברה עצמה והן דרך התנדבות אישית של מנהליה מתוך אמונה כי מעורבות קהילתית הינה זכות ולא חובה.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת ס.ע.ן זהב

בנוסף אולי יעניין אותך

 • המערכת החוץ בנקאית בצל משבר הקורונה

  לחצי הביקוש להלוואות חדשות על ידי משקי הבית והמגזר העסקי בתקופה של אי-וודאות הולכת ומתארכת, הביאו את הבנקים ואת חברות האשראי החוץ בנקאיות למצוא עצמם עם לקוחות קיימים שנקלעים לקשיים בהחזר ההלוואות ומספרם רק ילך ויגדל מדי יום, ככל שהמשבר יתאר

  המערכת החוץ בנקאית בצל משבר הקורונה

 • הורות משותפת בימי קורונה

  הורות משותפת בימי קורונה, היא אתגר נוסף שעומד בפני הורים גרושים, הנדרשים לפני הכול, לשמור על בריאות ילדיהם ועל טובתם

  הורות משותפת בימי קורונה

 • הצלת המשק תתחיל בענף הבניה והתשתיות

  ענף הבניה, התשתיות והשירותים הנלווים לו הוגדרו בתחילת משבר הקורונה כחיוניים למשק, אך המציאות הביאה לכך שבשטח – רק חלק קטן משליש מהענף ממשיך לפעול בימים אלה. תהליך מהיר של סגר בשטחים, עצירת חלק גדול מיבוא חומרים ומוצרים והפסקת עבודתם של רבים מהעובדים בישראל הביאה להידרדרות המספר אתרי הבניה הפועלים במהירות. אסכם כאן את הנתונים המרכזיים המצביעים על המצב האמיתי בו ענף הבניה והתשתיות נמצא כיום.

  הצלת המשק תתחיל בענף הבניה והתשתיות

 • "בימים אלה יש סיר לחץ נוראי בתחום דיני המשפחה"

  לקראת פרסום דירוג נישות עורכי הדין של DUN'S 100 לשנת 2020, שוחחנו עם עו"ד רות דיין-וולפנר, מעו"ד המובילות בתחום דיני המשפחה בישראל ומייסדת ובעלים של 'רות דיין משרד עו"ד', על עולם דיני המשפחה, האתגרים הספציפיים העומדים בפני עו"ד העוסקים בתחום זה, על מה שצפוי לנו ביום שאחרי הסגר והחזרה היחסית לשגרה, ועל החשיבות להיות מדורג בדירוג DUN'S 100

  "בימים אלה יש סיר לחץ נוראי בתחום דיני המשפחה"