ס.ע.ן זהב

הופכים חזון למציאות

ס.ע.ן זהב
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1991
תחום: יזמות ובניה
כתובת: רח' הצורן 4, נתניה
טלפון: 09-8859259
פקס: 09-8859263
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.saan.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • זאב גנות

  זאב גנות

  יו"ר דירקטוריון

  ס.ע.ן זהב

  עוד על זאב גנות

  זאב גנות
 • מאיר נגה

  מאיר נגה

  מנכ"ל

  ס.ע.ן זהב

  עוד על מאיר נגה

  מאיר נגה
אייקון עובדות ומספרים

עובדות ומספרים

למעלה מ-30 שנות פעילות

למעלה מ-30

שנות פעילות

200,000 מ"ר מ"ר תעסוקה ומסחר

200,000 מ"ר

מ"ר תעסוקה ומסחר

2,500 יח"ד מגורים

2,500

יח"ד מגורים

אייקון אודות

אודות ס.ע.ן זהב

ס.ע.ן זהב בע״מ הינה חברה יזמית-קבלנית ותיקה, מהמובילות בישראל, המתמחה בבניית מבני משרדים, תעסוקה, מסחר ומגורים. היקף הנכסים אשר בבעלותה, פריסתם הגיאוגרפית, קשת השוכרים הרחבה והשותפויות האסטרטגיות, מציבים את החברה, אשר הוקמה לפני למעלה מ- 30 שנים, בקדמת שוק הנדל"ן המקומי והיא מדורגת כיום בצמרת חברות הייזום והבנייה הפרטיות בישראל. החברה עובדת עם מיטב היועצים ומשרדי האדריכלות ובנתה עד כה מעל ל-3,000 יחידות דיור למגורים וכ-200,000 מ"ר שטחי תעסוקה ומסחר המושכרים לחברות מתחומים שונים. כיום עומדת החברה בפני תנופת התרחבות עם ייזום פרוייקטים בהיקף של למעלה מ-500,000 מ"ר בשנים הקרובות.

מסורת ארוכה של תקני איכות וביצוע מוקפד

כבר מראשיתה חרטה החברה על דגלה את ערכי המקצועיות, היסודיות ותכנון וביצוע פונקציונלי מוקפד המתבטאים בהעסקת מיטב המתכננים, המהנדסים ובעלי המקצוע, תוך הענקת יחס אישי וחם לכל לקוחות החברה. עיקר פעילות החברה החל בהקמת יחידות למגורים באזור השרון ובמהלך השנים אף בנתה החברה שכונות שלמות בערים נתניה, פרדסיה, אבן יהודה והסביבה. נדבך נוסף לפעילותה היה הקמתם של מרכזים מסחריים הממוקמים בלב שכונות מגורים, הנמצאים בבעלותה עד היום.

נדל"ן מניב

במהלך שנותיה בנתה החברה מספר מגה פרויקטים בתחום התעסוקה והמסחר שהבולט שבהם הינו מתחם High-Tech הממוקם בצומת רעננה-מרכז הידוע גם כ"מתחם אמדוקס". המתחם בבעלות משותפת עם הקרן להשקעות בנדל"ן ריט 1 ומנוהל ע"י ס.ע.ן זהב עבור השותפות. מתחם בולט נוסף אותו יזמה ובנתה החברה הוא מתחם "מרכז עסקים נתניה–NBC". המתחם, בבעלות משותפת עם חברת הביטוח כלל, כולל שטחי תעסוקה, תעשייה ומסחר ומשתרע לכל אורך רחוב הצורן בעיר נתניה. המתחם בנוי בהיקף של כ-150 אלף מ"ר המאכלסים חברות ממגוון תחומים ביניהן תחום הבנקאות, תעשיה עתירת ידע, וזאת בנוסף לבית העיריה על כלל אגפיו. מתוך רצון לשמר את איכות הנכסים החברה מעדכנת את הפרוייקט מעת לעת בתכנון חדשני אשר מביא לשדרוג ומיקסום סביבת העבודה לרמה הגבוהה ביותר.

מגורים ומלונאות

לחברה בעלות על מלון פלאזה, הכולל 270 חדרים אשר שופצו לחלוטין באחרונה ובעלות על בניין רשות מקרקעי ישראל (מחוז צפון) בעיר נוף הגליל. בנוסף החברה מחזיקה גם במבני דיור מוגן ומרכזים מסחריים באזור העיר דיסלדורף, גרמניה. במקביל לפעילותה הענפה בתחום הנדל"ן המניב, החברה פעילה גם בתחום הבנייה למגורים והיא סיימה לאחרונה את בניית פרויקט "מגדלי יהודה" בשכונת ניסן במזרח חדרה במסגרתו בנתה 100 יחידות דיור חדשות. בנוסף, כיום בונה החברה מגדל מגורים ייחודי בשכונת 'נווה פרדסים' בפרדס חנה. החברה מצויה כל העת בשלבי איתור ורכישה של קרקעות נוספות למגורים בעיקר באזור המרכז והשרון.

אינפיניטי פארק - Infinity Parkצומת רעננה-מרכז

החברה מקימה כיום את מגדל אינפיניטי בפרויקט "אינפיניטי פארק" המשתרע על שטח של 55 דונם ומציע 150 אלף מ"ר המיועדים לתעסוקה בשלושה מבנים שונים. הפרויקט בשיתוף עם ריט 1, ממוקם בצומת הכבישים 531 ו-4 ובתחומו תחנת רכבת פנימית "רעננה דרום" (15 דק' מתל אביב). הפארק מציע סביבה אורבנית מתקדמת ועתיד לכלול מלון עסקים, חדר כושר, מרכז כנסים לצד פארק אורבני הכולל פינות ישיבה, פבליוני מסחר ושטחים ירוקים שתוכננו ע"י אדריכל הנוף הבינלאומי John Highland. הפרויקט תוכנן ע"י משרד האדריכלים יסקי-מור-סיוון ונבנה עפ"י תו התקן הבינלאומי Leed Silver.

בנוסף, רכשה החברה לאחרונה 2 מגרשים נוספים בסמיכות למתחם המיועדים לתוספת של שני מגדלים נוספים בהיקף של כ-150 אלף מ"ר.

חוות שרתים Data Center

כחלק מאסטרטגיית החברה לגוון את מערך הנכסים שלה, בנתה החברה חוות שרתים חדשה ומתקדמת במתחם פרויקט 'אינפיניטי פארק' ברעננה. מדובר בחדר שרתים המיועד להשכרת שטח רצפה עבור העמדת ארונות IT.  החדר תוכנן ונבנה ברמת יתירות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים כיום בשוק.

Global Gold תעסוקה מגורים ומסחר בפתח תקווה

בימים אלו נמצאת החברה, בשיתוף עם חברת מגדלי ישראל ('גלובל טאוארס'), בשלבי תכנון מתקדמים של פרויקט 'גלובל גולד'', פרויקט ייחודי אשר ייבנה בשטחיה המתפנים של חברת טבע (למול המרכז הרפואי רבין בפתח תקווה). במקום ייבנה פארק תעסוקה יוקרתי בהיקף של 150 אלף מ"ר אשר ישלב בצורה סינרגטית שימושים מעורבים של מגורים, משרדים, תעסוקה ומסחר על פי תפיסות תכנון מודרניות.

תכנון אורבני

החברה שוקדת בכל עת על תכנון סטטוטורי חדש לקרקעות אותן היא רוכשת מעת לעת ומשלבת בהן ערכי תכנון מתקדמים בכל שלב ושלב.

חברה משפחתית עם יחס אישי וחם ללקוחות

ס.ע.ן זהב היא חברה משפחתית בעלת יחס אישי וחם ללקוחותיה, עדות לכך היא ששוכרים ולקוחות רבים ממשיכים איתה שנים ארוכות. מטה החברה מונה כ-20 עובדים, רבים מהם נמצאים איתה עוד מיום הקמתה. מלבד פעילותה היזמית יש גם לחברה זרוע ביצועית – חברה קבלנית, שלרשותה עומדים מאות עובדים חיצוניים, דרך קבלני משנה קבועים המותאמים לכל פרויקט ופרויקט. עובדה זו מעניקה לס.ע.ן זהב גמישות ביצועית גדולה בטווחי זמן קצרים.

תקני איכות מובילים

החברה פועלת תחת תקני איכות כגון ISO 19000 ו-14000 ISO. בנוסף, החברה שמה לה ליעד לאמץ את עקרונות הבנייה הירוקה בהתאם לתקן LEED האמריקאי.

תרומה לקהילה

החברה תרמה ותורמת רבות למען הקהילה לאורך השנים. הדבר מתבטא בתרומות החברה עצמה והן דרך התנדבות אישית של מנהליה מתוך אמונה כי מעורבות קהילתית הינה זכות ולא חובה.

 

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת ס.ע.ן זהב

בנוסף אולי יעניין אותך