ס.ע.ן זהב

הופכים חזון למציאות

ס.ע.ן זהב
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1991
תחום: יזמות ובניה
כתובת: רח' הצורן 4, נתניה
טלפון: 09-8859259
פקס: 09-8859263
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.saan.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • זאב גנות

  זאב גנות

  יו"ר דירקטוריון

  ס.ע.ן זהב

  עוד על זאב גנות

  זאב גנות
 • מאיר נגה

  מאיר נגה

  מנכ"ל

  ס.ע.ן זהב

  עוד על מאיר נגה

  מאיר נגה
אייקון עובדות ומספרים

עובדות ומספרים

למעלה מ-30 שנות פעילות

למעלה מ-30

שנות פעילות

200,000 מ"ר מ"ר תעסוקה ומסחר

200,000 מ"ר

מ"ר תעסוקה ומסחר

2,500 יח"ד מגורים

2,500

יח"ד מגורים

אייקון אודות

אודות ס.ע.ן זהב

ס.ע.ן זהב בע״מ הינה חברה יזמית-קבלנית ותיקה, מהמובילות בישראל, המתמחה בבניית מבני תעסוקה, מסחר ומגורים. היקף הנכסים אשר בבעלותה, פריסתם הגיאוגרפית, קשת השוכרים הרחבה והשותפויות האסטרטגיות, מציבים את החברה, אשר הוקמה לפני למעלה מ-33 שנים, בקדמת שוק הנדל"ן המקומי והיא מדורגת כיום בצמרת חברות הייזום והבנייה הפרטיות בישראל. החברה עובדת עם מיטב היועצים ומשרדי האדריכלות ובנתה עד כה מעל ל-3,500 יחידות דיור למגורים וכ-250,000 מ"ר שטחי תעסוקה ומסחר המושכרים לחברות מתחומים שונים. כיום עומדת החברה בפני תנופת התרחבות עם ייזום פרויקטים בהיקף של למעלה מ-500,000 מ"ר בשנים הקרובות.

מסורת ארוכה של תקני איכות וביצוע מוקפד

כבר מראשיתה חרטה החברה על דגלה את ערכי המקצועיות, היסודיות ותכנון וביצוע פונקציונלי מוקפד המתבטאים בהעסקת מיטב המתכננים, המהנדסים ובעלי המקצוע, תוך הענקת יחס אישי וחם לכל לקוחות החברה. עיקר פעילות החברה החל בהקמת יחידות למגורים באזור השרון ובמהלך השנים אף בנתה החברה שכונות שלמות בערים נתניה, פרדסיה, אבן יהודה והסביבה. נדבך נוסף לפעילותה היה הקמתם של מרכזים מסחריים הממוקמים בלב שכונות מגורים, הנמצאים בבעלותה עד היום.

נדל"ן מניב

במהלך שנותיה בנתה החברה מספר מגה פרויקטים בתחום התעסוקה והמסחר שהבולט שבהם הינו מתחם "אינפיניטי פארק" - מתחם היי-טק הממוקם בצומת רעננה-מרכז. המתחם בבעלות משותפת עם הקרן להשקעות בנדל"ן ריט 1 ומנוהל ע"י ס.ע.ן זהב עבור השותפות. מתחם בולט נוסף אותו יזמה ובנתה החברה הוא "מרכז עסקים נתניה–NBC". המתחם, בבעלות משותפת עם חברת הביטוח כלל, כולל שטחי תעסוקה, תעשייה ומסחר ומשתרע לכל אורך רחוב הצורן בעיר נתניה. המתחם בנוי בהיקף של כ-150 אלף מ"ר המאכלסים חברות ממגוון תחומים ביניהן תחום הבנקאות, תעשיה עתירת ידע, וזאת בנוסף לבנין העיריה על כלל אגפיו. מתוך רצון לשמר את איכות הנכסים והשוכרים, החברה מחדשת ומרחיבה את הפרויקט מעת לעת בתכנון חדשני אשר מביא לשידרוג ומיקסום סביבת העבודה לרמה הגבוהה ביותר.

מגורים ומלונאות

החברה הינה הבעלים של מלון Plaza בנוף הגליל, הכולל 270 חדרים אשר שופצו לחלוטין באחרונה. בנוסף החברה מחזיקה גם במבני דיור מוגן ומרכזים מסחריים באזור העיר דיסלדורף, גרמניה. במקביל לפעילותה הענפה בתחום הנדל"ן המניב, פועלת החברה גם בתחום הבנייה למגורים. כיום נמצא בשלבי סיום מגדל מגורים ייחודי בשכונת 'נווה פרדסים' בפרדס חנה. החברה מצויה כל העת בשלבי איתור ורכישה של קרקעות נוספות למגורים בעיקר באזור המרכז והשרון ומתכננת בינוי מגורים משמעותי אף בצמידות למתחמי התעסוקה שבבעלותה.

אינפיניטי פארק - Infinity Park,
צומת רעננה-מרכז

החברה הינה הבעלית של מגדל אינפיניטי בפרויקט "אינפיניטי פארק" המשתרע על שטח של 55 דונם ומציע 150 אלף מ"ר המיועדים לתעסוקה בשלושה מבנים שונים (Tower, Campus, Plaza). הפרויקט בשיתוף עם ריט 1, ממוקם בצומת הכבישים 531 ו-4 ובתחומו תחנת רכבת פנימית "רעננה דרום" (כ-15 דק' מתל אביב). הפארק מציע סביבה אורבנית מתקדמת ויכלול מלון עסקים, חדר כושר, מרכז כנסים לצד פארק אורבני הכולל פינות ישיבה, פבליוני מסחר ושטחים ירוקים שתוכננו ע"י אדריכל הנוף הבינלאומי John Highland. הפרויקט תוכנן ע"י משרד האדריכלים יסקי-מור-סיון ונבנה עפ"י תו התקן הבינלאומי Leed Gold.
בנוסף, רכשה החברה 2 מגרשים נוספים בסמיכות למתחם המיועדים לתוספת של שני מגדלים נוספים בהיקף של כ-150 אלף מ"ר.

חוות שרתים Data Center

כחלק מאסטרטגיית החברה לגוון את מערך הנכסים שלה, הקימה החברה חוות שרתים חדשה ומתקדמת במתחם פרויקט 'אינפיניטי פארק' ברעננה. מדובר בחדר שרתים המיועד להשכרת שטח רצפה עבור העמדת ארונות IT. החדר תוכנן ונבנה ברמת יתירות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים כיום בשוק ומושכר כיום בשלמות לחברה גלובלית ובחוזה ארוך טווח.

Global Gold – מגדלי תעסוקה, מגורים ומסחר בפתח תקווה

בימים אלו נמצאת החברה, בשיתוף עם חברת מגדלי ישראל ('גלובל טאוארס'), בשלבי ביצוע מתקדמים של פרויקט 'גלובל גולד', הבנין הינו בנין של כ-45,000 מ"ר והינו הבנין הראשון בפרויקט ייחודי אשר ייבנה בשטח הממוקם על ציר הרכבת הקלה ובסמוך למרכז הרפואי רבין בפתח תקווה. במקום ייבנה פארק תעסוקה יוקרתי בהיקף של 150 אלף מ"ר אשר ישלב בצורה סינרגטית שימושים מעורבים של מגורים, משרדים, תעסוקה ומסחר על פי תפיסות תכנון מודרניות.

תכנון אורבני

החברה שוקדת בכל עת על תכנון סטטוטורי חדש לקרקעות אותן היא רוכשת מעת לעת ומשלבת בהן ערכי תכנון מתקדמים בכל שלב ושלב.

חברה משפחתית עם יחס אישי וחם ללקוחות

ס.ע.ן זהב היא חברה משפחתית בעלת יחס אישי וחם ללקוחותיה, עדות לכך היא השוכרים והלקוחות הרבים הממשיכים איתה שנים ארוכות. מטה החברה מונה כ-20 עובדים, רבים מהם נמצאים איתה עוד מיום הקמתה. מלבד פעילותה היזמית יש גם לחברה זרוע ביצועית – חברה קבלנית, שלרשותה עומדים מאות עובדים חיצוניים, דרך קבלני משנה קבועים המותאמים לכל פרויקט ופרויקט. עובדה זו מעניקה לס.ע.ן זהב גמישות ביצועית גדולה בטווחי זמן קצרים.

תקני איכות מובילים

החברה פועלת תחת תקני איכות כגון ISO 19000 ו-14000 ISO. בנוסף, החברה שמה לה ליעד לאמץ את עקרונות הבנייה הירוקה בהתאם לתקן LEED האמריקאי.

תרומה לקהילה

החברה תרמה ותורמת רבות למען הקהילה לאורך השנים. הדבר מתבטא בתרומות החברה עצמה והן דרך התנדבות אישית של מנהליה מתוך אמונה כי מעורבות קהילתית הינה זכות גדולה.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת ס.ע.ן זהב

בנוסף אולי יעניין אותך

 • חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי

  חברת המים משקיעה בחדשנות וטכנולוגיה כדי להפוך את משק המים ליעיל ומקצועי, כולל שת"פ עם בחברות הזנק לשכלול מערכות התפעול והאספקה. התוצאה: התמודדות טובה עם משבר האקלים והרחבת הפעילות בחו"ל

  חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי

 • לא דיווחתם על הכנסות? כעת תוכלו לדווח ולקבל חסינות מהעמדה לדין

  מנהל רשות המיסים הודיע על החזרתו של "נוהל גילוי מרצון", שמאפשר לנישומים לדווח לרשות המיסים על הכנסות שטרם דווחו ללא חשיפה פלילית. ברשות צופים כי המהלך יכניס לקופת המדינה 2-3 מיליארד שקל

  לא דיווחתם על הכנסות? כעת תוכלו לדווח ולקבל חסינות מהעמדה לדין

 • צילום עדי מילר

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית

  בוחן פטנטים אמריקאי אנונימי חיווה את דעתו השלילית על ישראל במסגרת בחינת פטנט של חברה ביטחונית ישראלית. אסור לנרמל תופעה שבה מערבבים שיקולים פוליטיים ואידיאולוגיים בתהליכים מקצועיים מובהקים, שכן מעבר לצד המוסרי והערכי גלומה בכך סכנה מוחשית לכלכלה העולמית, הנשענת על תהליכי בדיקה ובחינה אובייקטיביים

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית

 • למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל

  נוכח קיומם של מספר צווארי בקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל הוקמה וועדת היגוי לצורך גיבוש פתרונות יעילים. עד כה גובשו מספר דרכי פעולה אך המלאכה עדיין לא תמה וטיפול עומק בסוגיות שצפות יביא לקיצור ניכר בהליך הפלילי בישראל

  למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל