עו"ד עדי וייס, רשלנות רפואית

רשלנות רפואית

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2007
תחום: רשלנות רפואית
כתובת: הרכבת 58, תל אביב בניין אלקטרה סיטי קומה 4
טלפון: 03-9799566
פקס: 03-9799568
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.adiw-law.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עדי וייס

  עדי וייס

  מייסדת המשרד

  עו"ד עדי וייס, רשלנות רפואית

אייקון אודות

אודות עו"ד עדי וייס, רשלנות רפואית

משרדה של עו"ד עדי וייס הינו משרד בוטיק העוסק אך ורק בתחום הרשלנות הרפואית, וביתר דגש בייצוג תובעים. המשרד נמנה על צמרת משרדי עורכי הדין העוסקים בתחום נישה זה ועל התמחויותיה של עו"ד וייס נמנים תחומי רשלנות רפואית כגון הריון, לידה, אונקולוגיה, רפואת משפחה, רפואת ילדים, רפואת עיניים, קרדיולוגיה, אורתופדיה, רשלנות במהלך ניתוחים שונים ועוד. לעו"ד וייס יש 22 שנות ניסיון במקצוע, שבמהלכן עבדה במשך 9 שנים במשרד רשלנות רפואית מהגדולים בארץ, שם התנסתה בייצוג נתבעים - רופאים, בתי חולים, קופות חולים, מרפאות ומוסדות רפואיים אחרים, אשר הוגשו נגדם תביעות בגין רשלנות. בשנת 2007 פתחה וייס את משרדה העצמאי ובו היא מייצגת את הצד השני של המטבע בתחום הרשלנות הרפואית – התובעים.

ניסיון רב שנים ומעקב הדוק אחר עדכוני הפסיקה החדשים

עו"ד וייס היא בעלת תואר במשפטים מאוניברסיטת בר אילן וחברת לשכת עורכי הדין משנת 2001. בנוסף וייס היא בוגרת השתלמויות עומק "רפואה למשפטנים- הריון ולידה" במסגרת הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב בעלת תעודת מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, משתתפת מדי שנה בכנס מקצועי לתחום הרשלנות הרפואית, מרצה בכנסים של לשכת עורכי הדין, מרצה בפני רופאים, מתראיינת בתקשורת בנושאי מומחיותה ופותחת מדי יום את יומה בקריאת עדכוני הפסיקה החדשים בתחום הרשלנות הרפואית.

One man show

המשרד הינו כאמור משרד בוטיק כך שכל העבודה המשפטית נעשית רק על ידי עו"ד וייס, אשר נפגשת בעצמה עם הלקוחות, מכינה את התיקים ומופיעה בדיונים השונים. יש לציין כי וייס בוררת את לקוחותיה בקפידה ובוחרת בתיקים משמעותיים ובעלי היקף רחב, בלבד, כאשר תחום ההתמחות אליו יש לה חיבה יתירה הינו הריון ולידה. "כשיש ילד פגוע, הפגיעה היא עצומה ומשפיעה על כל המעגלים המשפחתיים. אני חשה תחושת סיפוק עצומה כשאני זוכה בתיק שכזה ויודעת שלרשות הילד והמשפחה תעמוד קופה של מיליוני שקלים לצרכי כל הטיפולים והאמצעים השיקומיים השונים מעתה והלאה."

הליך העבודה במשרד

כל תיק במשרדה של עו"ד וייס נפתח בשלב הראשון בפגישה אישית שלה עם הלקוח הפוטנציאלי בו היא שומעת ברוב קשב את סיפור הרשלנות הרפואית ממנו נפגע ויכולה להסיק כבר אז, האם התיק יוכל לעמוד במבחן המשפטי. השלב השני כולל את איסוף החומר הרפואי למן התחלת המקרה ובהמשך גם את שליחת החומר למומחה רפואי ספציפי העומד על טיב התלונה וכותב את חוות דעתו המקצועית. לרשותו של המשרד עומדת מצבת מומחים רפואיים מהשורה הראשונה, במגוון תחומים. השלב הבא בטיפול הינו הגשת תביעה לבית המשפט. לאחר שמוגש כתב הגנה מטעם הנתבעים, מתנהל, פעמים רבות, הליך משא ומתן באמצעות הליך גישור, הצעת פשרה מטעם ביהמ"ש, או מו"מ ישיר בין עורכי הדין. במידה והתיק לא מסתיים בפשרה, מנהלת וייס את כל ההליך המשפטי לרבות שלב הכנת הראיות, חקירת העדים בביהמ"ש, סיכומים ובמקרה הצורך, גם את הגשת הערעורים.

התמקדות על ייצוג תובעים

עוד מילדותה קיננה בעו"ד וייס התחושה כי ייעודה בחיים הוא להיות עורכת דין אשר תהיה לפה עבור אנשים שנעשה להם עוול. סיפוקה הגדול ביותר בעבודתה העצמאית היא לראות כיצד ילדים הסובלים ממחלות ובעיות תפקודיות, מחייכים מאוזן לאוזן כאשר הם שומעים מהו סל הפיצויים הגדול אותו עזרה להם וייס להשיג, סל שיעזור להם במגוון הטיפולים והאמצעים הרפואיים להם הם יזדקקו בהמשך הדרך.

יכולת הכלה ורגישות ייחודית

עבודתה של וייס משלבת בתוכה רגישות רבה, חום אנושי ואוזן קשבת ללקוחות הזקוקים לה בשעתם הקשה. זאת היא עושה לאורך כל שעות היממה, לא רק כעורכת דין מומחית, אלא גם כאדם. "התיקים הולכים איתי ומלווים אותי לאורך כל שעות היממה. אני חיה ונושמת אותם. אם לקוח פונה אליי במהלך יום העבודה, אני תמיד אדע לחזור אליו תוך שעות ספורות בכדי להקשיב ולעזור בבעיה בה הוא נתקל. אני רואה בזה ערך שירות עליון." 

משרד בוטיקי מתוך בחירה

עו"ד וייס החליטה מתוך בחירה לפעול כמשרד של עורך דין יחיד, ולא כמחלקה בתוך פירמה גדולה, מתוך אמונתה כי כך היא תוכל להעניק את 100 אחוזי תשומת לב, ההקשבה, הידע הרחב והכלים המקצועיים, עבור לקוחותיה, כל הדרך עד לניצחון בתיק.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון פרוייקטים

מן העיתונות

אייקון מאמרים

מאמרים מאת עו"ד עדי וייס, רשלנות רפואית

 • פסק דין תאומות (הולדה בעוולה)

  פסק דין תאומות (הולדה בעוולה)

  פסק דין תאומות (הולדה בעוולה)

 • רשלנות רפואית בניהול מעקב הריון ולידה

  רשלנות רפואית בניהול מעקב הריון ולידה

  המערכת הרפואית מחויבת להעביר מידע לאישה לפני ההיריון, ולדאוג להעניק לה את הטיפול המתאים והנכון ביותר גם במהלך ההיריון ובלידה. עו"ד עדי וייס, מייסדת ובעלים של 'משרד עו"ד עדי וייס' מסבירה מתי ובאילו מקרים ניתן לתבוע על רשלנות רפואית בניהול מעקב הריון ולידה

  רשלנות רפואית בניהול מעקב הריון ולידה

 • הכר את המנהלת עדי וייס

  הכר את המנהלת עדי וייס

  הכר את המנהלת עדי וייס

בנוסף אולי יעניין אותך