עומר בללי - משרד עורכי דין

המשרד מתמחה בתחום הפלילי והצווארון הלבן

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2016
תחום: המשרד מתמחה בתחום הפלילי והצווארון הלבן
כתובת: וייצמן 2, בית אמות השקעות, תל אביב
טלפון: 03-7788655, 054-2124290
פקס: 03-7788653
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://www.belleli-adv.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עומר בללי

  עו"ד עומר בללי

  מייסד ובעלים

  עומר בללי - משרד עורכי דין

  עוד על עומר בללי

  עומר בללי
 • שלי לוי

  עו"ד שלי לוי

  עורכת דין

  עומר בללי - משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות עומר בללי - משרד עורכי דין

עומר בללי, משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק צומח העוסק בתחום הפלילי על כל רבדיו, ובמיוחד בתחום הצווארון הלבן. עו"ד עומר בללי, בעל המשרד ומייסדו, בעל מעל 10 שנות ניסיון בתחום הפלילי ומאז שהוסמך לעורך דין עסק אך ורק בתחום ממוקד זה. טרם הקמת משרדו העצמאי הועסק עו"ד בללי במשך כ-5 שנים כעורך דין שכיר במשרד מוביל ומוכר בתחום הפלילי והצווארון הלבן וכפועל יוצא מכך הוא מכיר על בוריים את כל סוגי עבירות ה"צווארון הלבן" וההליכים המיוחדים שננקטים בתיקים מעין אלו מצד הפרקליטות, המשטרה, בתי המשפט, שירות המבחן ועוד. לעו"ד בללי ניסיון רב במגוון הרחב של המשפט הפלילי והוא מייצג את לקוחותיו בכלל בתי המשפט והערכאות השיפוטיות לרבות בתי המשפט השלום, מחוזי ועליון וכן בבית המשפט הצבאי, בית משפט לדיני משפחה ובית הדין הרבני (בחלק הפלילי והגנת הפרטיות), תעבורה, ועדות שחרורים, עניינים מנהליים ועוד.

ניסיון רב בהליכים פליליים ובהליכי משמעת

עו"ד עומר בללי בעל ניסיון רב בטיפול בהליכים פליליים שונים, כגון: שחרור ממעצר (ימים ועד תום הליכים), ייעוץ בחקירות (עדות פתוחה ותחת אזהרה), חיפושים, תנאים מגבילים, שחרור נכסים תפוסים, הליכי חילוט, סגירת תיקים, שימועים, מחיקת רישום פלילי/משטרתי ועוד. כמו כן הוא בעל ניסיון עשיר בטיפול בחקירות ושימועים במחלקה לחקירות שוטרים וכן ייצוג בהליכי משמעת. בנוסף, עו"ד עומר בללי מנוסה בטיפול וייצוג מתלוננים והשבת רישיונות לנשק שבוטלו (בנסיבות פליליות).

משפטן מעמיק היורד לשורש הנסיבות העובדתיות בכל מקרה שמטופל במשרדו

עו"ד בללי נחשב למשפטן המעמיק בכל מקרה המצוי בטיפולו כל מקרה מנותח לפרטי פרטים ועו"ד בללי מקפיד על כל תו ותג של המקרה על מנת להכיר את הפן העובדתי על בוריו, ולהתאים לו טיפול משפטי מיטיב, לטובת הלקוח למעשה עו"ד בללי מתייחס לכלל התיקים שבטיפולו כתיקי "צווארון לבן", תיקים קטנים כגדולים, וכפועל יוצא מכך נרשמות במשרד הצלחות מרשימות ודרמטיות. עו"ד בללי ייחודי במתן שירות אישי, בטיפול הצמוד ובמסירות ללקוחות תוך שימת לב לפרטים, ביכולת למצוא פתרון לבעיות לאורך הטיפול המשפטי ומתן התייחסות מיוחדת לצרכי הלקוח.

ייצוג אנשים נורמטיביים שנקלעו להליך פלילי

משרד עו"ד פלילי עומר בללי מתמקד בייצוגם של אנשים נורמטיביים, כאלו שמעדו והפשע אינו דרך חיים עבורם. עומר מייצג את לקוחותיו אלו בחרדת קודש ומתוך תחושת שליחות, במטרה להשיג את התוצאה הטובה והמתאימה ביותר ללקוח – כזו שתפורה למידותיו. הוא רואה עצמו קודם כאדם ואחר כך כעורך דין ובמקרים רבים הוא מעניק למיוצגיו אוזן קשבת והכלה רגשית המסייעים להם לעבור את התהליך המורכב במקסימום שקט נפשי, ועבורו לגלות את מאפייני אישיותם שהובילו אותם לאותה מעידה. במקרים בהם הוא מגלה כי ללקוח קיימת בעיה מסוימת, בין אם מדובר על חוסר שליטה בכעסים או התמכרויות לאלכוהול או הימורים, מפנה אותם עו"ד בללי ליועצים ואנשי מקצוע המסייעים להם להיטיב את דרכיהם ולהחזירם למסלול החיים הנורמטיבי.

התעדכנות שוטפת בפסקי הדין וההלכות המנחות היוצאות מבתי המשפט
עו"ד עומר בללי מכיר באופן נרחב את העבירות הפליליות ואת הפסיקה הרלוונטית להן והוא מקפיד להתעדכן באופן שוטף על אודות פסקי הדין וההלכות המנחות היוצאות מבין כתלי בית המשפט. במרוצת השנים הוא אף הגיע להישג נדיר – בית המשפט העליון קבע הלכה מחייבת בתיק בו הוביל לקוח לזיכוי. עניינו של תיק זה באדם שחזר מאמסטרדם עם זרעי קנאביס ועבר חיפוש בלתי חוקי בשדה התעופה בישראל. בחיפושים מעין אלו נזקקת המשטרה לקיומו של חשד סביר לביצוע החיפוש ועו"ד בללי ניהל את הדיונים בבתי המשפט השלום והמחוזי בהם הורשע הלקוח. למעשה מתחילת הדרך ייעד עו"ד בללי את התיק לבית המשפט העליון וכשהפרשה הגיעה לערכאה קובעת זו, התקבל ערעורו בעליון והשופטים קבעו כי החיפוש בתיק הלקוח לא היה חוקי. קביעה זו הפכה להלכה מחייבת וכיום נחסכים ממיליוני בני אדם שעוברים בשדות התעופה של ישראל מדי שנה, חיפושים לא נעימים ובלתי חוקיים.

דוגמא טובה נוספת לבידולו של עו"ד בללי היא בתיק בו ייצג אדם שעבד בחברה פיננסית גדולה ונחשד בגניבת סכום של כחצי מיליון שקל. על אף שבתיקים כאלו העונש השגרתי הוא מאסר לתקופה של שנות מאסר, הצליח עו"ד בללי להגיע גם להסדר כספי עם החברה בה הועסק לקוחו וגם להעביר (באורח נדיר מאוד) את התיק לבית משפט קהילתי. כפועל יוצא מכך לא ריצה הלקוח ולו יום אחד במאסר או בריצוי עבודות שירות. בתיקים ייחודיים אלו הציג עו"ד בללי את יכולותיו הניתוחיות המדוקדקות, את חשיבתו היצירתית, את הבנתו את נפש האדם ואת החשיבה האסטרטגית- טקטית בה הוא מנהל כל תיק המגיע לפתחו.

תפקידים ציבוריים והתנדבותיים

נוסף לעבודתו השוטפת בניהול המשרד בבעלותו משמש עו"ד בללי כחבר בוועד הפלילי של לשכת עורכי הדין, ולצד פעילותו זו כיהן בהתנדבות במשך כעשור כחבר (ו- 3.5 שנים כיו"ר משותף) בעמותת עמותת הל"ב במשפט, עמותה המעניקה סיוע משפטי לנזקקים בכל הארץ בעניינים שאינם פליליים. בהכשרתו הוא בעל תואר ראשון במשפטים במכללה למנהל ובשנת ב-2013 הוסמך כעורך דין.
את שירותו הצבאי עשה כלוחם בגבעתי, וזאת לאחר שהתעקש (קיבל פטור משירות צבאי עקב מצב רפואי) להתגייס ובחר לשרת כחייל קרבי. לאחר למעלה מעשור אותו עשה כלוחם במילואים הוא מונה לפני מספר שנים לשמש כיועץ משפטי במערך הייעוץ האופרטיבי של הפרקליטות הצבאית, ובמסגרת זו הוא משרת כקצין בדרגת סרן במיל'.

 

 

בנוסף אולי יעניין אותך