עופר מור שמאות מקרקעין בע"מ

שמאות מקרקעין ופיקוח על ליווי פיננסי

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: החברה נוסדה בשנת 2011. עופר מור שמאי מקרקעין משנת 1999
תחום: שמאות מקרקעין ופיקוח על ליווי פיננסי
כתובת: דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל,
קומה 4, יהוד
נייד: 052-8788993
טלפון: 03-6544430
פקס: 03-6544420
דוא"ל: office@mor-shamaut.co.il
אתר החברה: http://www.mor-shamaut.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עופר מור, עופר מור שמאות מקרקעין בע"מ

  עופר מור

  מנכ"ל, מייסד ובעלים

  עופר מור שמאות מקרקעין בע"מ

  לפרופיל המלא

  עופר מור
אייקון אודות

אודות עופר מור שמאות מקרקעין בע"מ

עופר מור שמאות מקרקעין בע"מ הינו משרד בוטיק המתמחה בשמאות מקרקעין ופיקוח על ליווי פיננסי ונמנה על המשרדים המובילים בישראל. המשרד מעניק ללקוחותיו שירותים בנושאי דוחות אפס ופיקוח על ליווי פיננסי, יעוץ כלכלי, שמאות מקרקעין על היבטיה השונים ובטוחות לצרכי מתן אשראי (תקן 19). המענה המקצועי המדויק הניתן ללקוחות המשרד, תוך הקפדה על שירות אישי, זמינות, יושרה ואמינות, מהווים את הגורמים למוניטין המצוין שיצא למשרד עופר מור כבר סמכא בתחומו, בקרב הבנקים, היזמים וחברות הבניה בישראל.
המשרד נוסד על ידי עופר מור, כלכלן ושמאי מקרקעין מוסמך משנת 1999, בעל נסיון עשיר בשמאות מקרקעין וליווי פרויקטים. לאורך שנות פעילותו ביצע עופר הערכות שווי רבות וליווה בניית אלפי יחידות דיור, שטחי משרדים ומסחר בכל רחבי ישראל. המשרד מאושר ומומלץ על ידי הבנקים המובילים, חברות אשראי, קרנות מימון וחברות ביטוח. המשרד מספק שירותים בכל רחבי הארץ.
צוות המשרד המסור והמקצועי כולל שמאים, מהנדסים, הנדסאים וכלכלנים, מספק פתרונות יעילים, מהירים ומדויקים לצרכים המרכזיים של לקוחות המשרד, בהם בדיקת כדאיות עבור פרויקטים יזמיים, הערכת שווי עבור קבלת אשראי בנקאי, הערכת שווי לפני קניה ומכירת נדל"ן, פיקוח על ליווי פיננסי וחוות דעת לכל פעילות עסקית המצריכה ניתוח נתונים לפני קבלת החלטות. צוות המשרד עובר הכשרות והדרכות מקצועיות ושם את טובת הלקוח לנגד עיניו בכל עת.
לקוחות המשרד כוללים חברות בנייה ונדל"ן, חברות עסקיות המחזיקות נדל"ן מניב, בנקים, חברות ביטוח, קרנות אשראי, אנשי עסקים, יזמים, קבלנים, קבוצות רכישה, עורכי דין ובתי משפט.
משרד עופר מור שמאות מקרקעין בע"מ גאה בקשרי העבודה המקצועיים המצוינים שביסס הן עם הבנקים והן עם לקוחותיו ומקפיד על טיפוח יחסים ארוכי טווח עמם, המבוססים על כבוד והערכה הדדיים תוך שמירה על רמת מקצועיות גבוהה.
המשרד מתחייב למתן שירות איכותי, מקצועי ובהיר עבור הבנקים ולקוחותיו, לדיוק מירבי בפרטים ולעמידה בלוחות הזמנים.

אמינות, זמינות ושירות אישי

המשרד מאופיין במצוינות מקצועית, חשיבה יצירתית ובגישה המציבה את הלקוח במרכז.
המשרד מקפיד על אמינותו ומהימנותו ושם לנגד עיניו את היחס האישי, הטיפול הפרטני והמסור ללקוחותיו. הסינרגיה הנוצרת מן הידע המעמיק, השירות האישי והחשיבה מחוץ לקופסה מניבה את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחות המשרד.
המשרד מתחייב לזמינות ונגישות בכל עת עבור לקוחותיו, בכל שאלה ועניין בתחום התמחותו, ופועל במעורבות, בשקיפות ובמקצועיות ללא פשרות. המשרד מספק ללקוחותיו פתרונות מקצועיים המותאמים בגמישות באופן אישי, מתוך הבנת החשיבות של כל פרויקט לכל לקוח, כמו גם הרגישויות, ההעדפות והדרישות של לקוחות המשרד.
המשרד דוגל בעבודת צוות תוך הפריה הדדית, המבוססת על שיתוף פעולה ואווירה טובה ומקצועית, בכדי לספק את השירות הטוב ביותר ללקוחותיו.

תחומי התמחות

במשרד עופר מור שמאות מקרקעין בע"מ שלוש מחלקות, מחלקת דוחות "אפס" לבדיקת כדאיות כלכלית, מחלקת ליווי פרויקטים להפקת דו"חות ליווי שוטף ומחלקת שמאות, המבצעת שומות מקרקעין.
שמאות מקרקעין - למחלקת שמאות מקרקעין נסיון רב בביצוע אומדני שווי לנכסים שונים. בין היתר, שווי קרקעות, דירות, משרדים, מסחר, שמאות לצרכי שעבוד הנכס לפי תקן 19, אומדני שווי לצורך חוות דעת לבית משפט, אומדני שווי טרום רכישת נכסים ועוד. המשרד אף מבצע חוות דעת בנושא היטלי השבחה, בדיקת זכויות בניה טבלאות איזון בין בעלי זכויות במקרקעין והערכות שווי לצורך דו"חות כספיים על פי התקן החשבונאי הבינלאומי IFRS.
מחלקת דוחות בדיקת כדאיות כלכלית – דוחות אפס - למחלקת דוחות אפס נסיון רב בביצוע דוחות אפס ובדיקות כדאיות כלכלית לפרויקטים מסוגים שונים כגון מגורים, מסחר, משרדים, תעשיה, מלונאות, דיור מוגן, תחנות דלק, איזון וחלוקת דירות בין שותפים, התחדשות עירונית - תמ"א 38 ופינוי בינוי. המחלקה כוללת שמאי מקרקעין רבי-נסיון בתחומם.
המחלקה מבצעת שני סוגי דוחות עיקריים: בדיקה ראשונית מקדמית עבור יזמים וחברות קבלניות, בכדי לאפשר קבלת החלטה בנוגע לביצוע הפרויקט או רכישת המקרקעין וכן דוח אפס מלא הכולל, בין היתר, תיאור מיקום הפרויקט ורקע על סביבתו, תיאור מצב זכויות הבניה, בדיקה ותיאור של הזכויות המשפטיות, אומדן עלויות ההקמה של הפרויקט ואומדן שווי ההכנסות הצפויות בפרויקט.
פיקוח על ליווי פיננסי - מחלקת הפיקוח על הליווי הפיננסי כוללת מהנדסי בניין, הנדסאי בניין וכלכלנים. המחלקה מטפלת בהכנת דוחות הפיקוח על הליווי הפיננסי לאורך תקופת הבנייה של הפרויקט, החל מקבלת הליווי הפיננסי ע"י נותן האשראי ועד לקבלת טופס 4 ואכלוס הפרויקט.
הדוחות מספקים מידע חודשי לגבי ההתקדמות ההנדסית של הפרויקט, הנבדקת על ידי הצוות ההנדסי של המשרד, בשילוב בקרה פיננסית המבוצעת על ידי צוות הכלכלנים.
הדוח מעניק לנותן ולמקבל האשראי תמונה מעודכנת על מצב הפרויקט, ובין היתר, עמידה בתנאי הסכם הליווי מול נותן האשראי, בדיקת היתרי הבניה, בקרה על תקציב הפרויקט וניצולו, מעקב לגבי חוזי מכר שנחתמו והתקבולים בגינם, מצב ההשקעות מהון העצמי, ריווחיות הפרויקט וחשיפה של נותן האשראי.
המחלקה עובדת בשיתוף פעולה מלא עם מחלקת דוחות אפס וזאת בכדי להעניק ללקוחות המשרד שירות מעמיק, יסודי ומקיף.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • סביבת ה– M&A הברזילאית ויוזמות חדשות של חוקי טכנולוגיה וחדשנות

  מטרת מאמר זה הינה ליצור ולהציג זווית הסתכלות על שוק המיזוגים והרכישות בברזיל וכן לתאר את ההזדמנויות השונות להשקעות זרות במדינה, בייחוד, לאור יוזמות חדשות של הממשל הפדרלי החדש בהקשר של קידום חדשנות ועסקים דיגיטליים.

  סביבת ה– M&A הברזילאית ויוזמות חדשות של חוקי טכנולוגיה וחדשנות

 • הפתרון לקיפאון הדיור: השבת קרקעות חקלאיות

  הפתרון לקיפאון הדיור: השבת קרקעות חקלאיות

 • משפחה שכזאת

  לאיזו ערכאה משפטית כדאי לפנות כדי להשיג מזונות בקלות רבה יותר? עד כמה משמעותי לנצח ב'מרוץ הסמכויות' בין בית הדין הרבני לבית המשפט? האם בגידה של אישה מהווה עילה מספקת כדי לפגוע בזכויותיה בעת חלוקת רכוש? ומה טרנד הירושה שפוקד את בעלי האזרחויות הכפולות?

  משפחה שכזאת

 • רואי חשבון שטיינמץ עמינח: "עדיף שהלקוח יפנה לרשות המס, ולא היא אליו"

  הסכם ה-CRS שנחתם זה עתה, מסעיר את העולם הפיננסי בישראל. רשויות המיסים מתחילות ליישם את ההסכם שנחתם בין מדינות ה-OCED להעברת מידע על חשבונות בנק זרים, ומשרד רואי חשבון שטיינמץ עמינח מסביר, כיצד יש לפעול בתקופה זו

  רואי חשבון שטיינמץ עמינח: "עדיף שהלקוח יפנה לרשות המס, ולא היא אליו"