טל גולדשטיין, ע.ט החברה להתחדשות עירונית
טל גולדשטיין

טל גולדשטיין

מייסד ומנכ"ל משותף

שנת לידה: 1969
דוא"ל: [email protected]
תחומי התמחות: נדל"ן
תפקיד: מייסד ומנכ"ל משותף
תפקידים קודמים: יזמות נדל"ן בחו"ל
ותק בתפקיד: 12 שנים
שפות: עברית, אנגלית
דרגה צבאית: סמל ראשון

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
לצד ההתקדמות בבנייתו וסיומו של פרויקט הדגל שלנו בשדרות לה גווארדיה 64-68 בתל אביב, אשר אוכלס כולו בחודש יולי 2021, הובלנו שורה של מהלכים ברמה המחוזית והארצית שאפשרו לנו להוציא לפועל בשנת 2021 עוד מספר פרויקטים, בהם פרויקט NEO הרא"ה ברמת גן (רח' הרא"ה 151-153 ההלכה 6-8 )אשר נמצא בבנייה ופרויקט NEO גבעת שמואל (ברח' בן גוריון 2-6) העומדים לפני פינוי והריסה ונמצאים בשיווק, סה"כ 527 יחידות

מהן החזקות המשמעותיות של החברה בעינייך?
יותר מהכול אני מאמין, שבזכות הניסיון העשיר שלנו למדנו לעומק להבין מה הם צורכי הדיירים, לזהות אותם ולטפל בהם במיומנות, זאת לצד היכרות מעמיקה ביותר עם רשויות התכנון בפרויקטים של פינוי בינוי, דבר שמאפשר לנו לקצר זמני תהליכים למינימום, בנוסף שכרנו עוד אנשי מקצוע אשר אלו יתנו טיפול בביצוע הבנייה תוך שמירה על איכות ומקצועיות וללא פשרות.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות החברה בשנים הקרובות?
בשנת 2020 החברה גייסה לשורותיה שותפה חזקה - קבוצת מגדלי ישראל - על מנת להרחיב עוד את הבסיס הפיננסי והביצועי של החברה ואת קשת שירותיה לבעלי הדירות. בנוסף, החברה להתחדשות עירונית מחזיקה ב- 50% מהחברה להתחדשות ירושלים, שבאמצעותה היא יוזמת ומקדמת עשרות פרויקטים חדשים של פינוי-בינוי לקראת הוצאתם אל הפועל, בעיקר בירושלים ובבני ברק.

מהם האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות?
החברה ממשיכה לשים לנגד עיניה את בעלי הדירות ואת טובתם בדגש על טיב התכנון והבנייה כאשר האתגר הראשון בחשיבותו ממשיך להיות שמירת הקשר ההדוק עם בעלי הדירות ומתן מענה הולם לצורכיהם לאורך תהליכי פינוי-בינוי ממושכים. לצד זאת, החברה יוזמת, מקדמת ומוציאה אל הפועל עשרות פרויקטים ברחבי הארץ, המתרגמים לאלפי יחידות דיור ומעמידים בפני החברה אתגרים יומיומיים המנוהלים בהצלחה ונושאים פרי.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?
כשאנחנו התחלנו לפעול בתחום הפינוי בינוי היינו לבד בשטח, אבל בשנים האחרונות יזמים רבים גילו את התחום ומשווקים את עצמם כמומחים לפינוי בינוי. מניסיוני, גם אחרי 15 שנים בתחום אני מגלה דברים חדשים מדי יום. כך שאני ממליץ לכל מנהל להבין שמדובר בתחום מורכב ביותר, לא לזלזל באף דייר וללמוד את התחום לעומקו לפני שנכנסים להתחייבויות גדולות. מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים? בעיניי, החשוב מכל הוא לזכור שיש לעבוד בשקיפות עם בעלי הדירות אשר הם גם שותפים שלנו לדרך .