פיני אביב משרד עורכי דין

משרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה וירושה

פיני אביב משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1982
תחום: משרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה וירושה
כתובת: רח' ז'בוטינסקי 7, רמת גן 5252007 מגדל משה אביב, קומה 52
טלפון: 03-6114016
פקס: 03-6114017
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.piniaviv.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • פיני אביב

  פיני אביב

  עו"ד, מייסד ובעלים

  פיני אביב משרד עורכי דין

  עוד על פיני אביב

  פיני אביב

עורכי דין

  גלית שפיצר-קורן
  רינת מדג'ר
  שיר אביב-דהן
אייקון אודות

אודות פיני אביב משרד עורכי דין

משרד עו"ד פיני אביב, שנוסד לפני למעלה מ-30 שנים, מתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה.

המשרד נחשב לאחד המובילים והאיכותיים בתחום דיני המשפחה ומעורב ביצירת תקדימים עקרוניים והלכות מנחות בתחומים שונים.

עו"ד אביב טיפל בעניינם של דמויות מפתח בולטות וחשובות מהארץ ומחו"ל לרבות: אנשי עסקים ומנהלים בכירים במשק, אנשי ציבור, אנשי תקשורת, אומנים ועוד.

המשרד מתאפיין במתן פתרונות משפטיים ייחודיים ויצירתיים, המשלבים חדשנות ומקוריות - הן באמצעות ניהול מו"מ וגיבוש הסדרים מוסכמים; והן בדרך של ליטיגציה וניהול מאבק משפטי, בכל הערכאות המשפטיות האזרחיות ובבתי הדין הרבניים.

עו"ד אביב מאמין, כי בסכסוכים משפחתיים יש לנסות תחילה להגיע לפשרה מוסכמת במסגרתה יש לחתור להשגת התוצאה המיטבית עבור הלקוח, על מנת להימנע מעימות משפטי ומהליכים משפטיים ממושכים.

יחד עם זאת, עו"ד אביב לא יהסס להילחם בכל העוצמה והנחישות, תוך דבקות במשימה ונקיטת כל ההליכים והאמצעים הנדרשים במסגרת המאבק המשפטי שינהל עבור הלקוח.

תחומי ההתמחות

המשרד מתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה ועוסק במגוון רחב של נושאים לרבות: חלוקה ואיזון של כל מרכיבי הרכוש, מזונות אישה וילדים, משמורת ילדים והסדרי השהייה, הסכמי גירושין והסכמי ממון, סכסוכי ירושה, עריכת צוואות, תקיפת צוואות, ניהול עזבונות, גישורים, בוררויות ונושאים רבים נוספים.

עו"ד אביב וצוות המשרד נוהגים לשתף פעולה עם אנשי מקצוע בכירים לרבות: משרדי עורכי דין אזרחיים ומסחריים מובילים ובולטים בארץ ובחו"ל, רואי חשבון, פסיכולוגים, אקטוארים, שמאי מקרקעין, חוקרים פרטיים ועוד.

טיפול מקצועי ויחס אישי

עו"ד אביב והצוות המקצועי והמסור המלווה אותו מודעים היטב לתפקיד המשמעותי והחיוני שיש להם במהלך הסכסוך - המתאפיין בקשיים מרובים ואף בחיבוטי נפש שחווים הלקוחות - הנובע מהעיסוק בתחום הרגיש והמורכב של דיני המשפחה.

כפועל יוצא מכך, עו"ד אביב וצוות המשרד מעניקים ליווי אישי ומקצועי צמוד לכל לקוח - תוך שימת דגש על גיבוש אסטרטגיה הנכונה לנסיבות המקרה; תכנון קפדני ויסודי של כל המהלכים וכל האמצעים הנדרשים; שמירה על דיסקרטיות מירבית; התמקדות בהשגת כל המטרות; ונכונות תמידית לתת מענה מקצועי ומיידי לכל עניין המצריך טיפול, במסירות ובזמינות הגבוהה ביותר.

עו"ד אביב, המטפל באופן אישי בכל לקוח, בוחר בקפידה את התיקים בהם הוא מטפל מתוך רצון להעניק לכל לקוח  את הטיפול המקצועי והאיכותי הטוב ביותר. 

צוות המשרד

עו"ד פיני אביב הינו מייסד המשרד ובעליו והוא עוסק בתחום המשפחה והירושה מאז הסמכתו בשנת 1982 ועד היום.

עו"ד אביב מרצה ומשתתף בפאנלים מקצועיים ובפורומים מיוחדים של לשכת עורכי הדין בתחום המשפחה והירושה. בנוסף, הוא משתתף בוועדות מקצועיות שונות בתחום האמור.

עורכות הדין גלית שפיצר-קורן, רינת מדג'ר  ושיר אביב-דהן, העובדות לצידו של עו"ד אביב, הינן בעלות יכולת גבוהה וניסיון עשיר בתחום דיני המשפחה והירושה.

באתר המשרד בכתובת: www.piniaviv.co.il ניתן לקבל מידע נוסף על המשרד, הצוות וכן פרטים נוספים.

בנוסף אולי יעניין אותך