פיני אביב משרד עורכי דין

משרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה וירושה

פיני אביב משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1982
תחום: משרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה וירושה
כתובת: רח' ז'בוטינסקי 7, רמת גן 5252007 מגדל משה אביב, קומה 52
טלפון: 03-6114016
פקס: 03-6114017
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.piniaviv.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • פיני אביב

  פיני אביב

  עו"ד, מייסד ובעלים

  פיני אביב משרד עורכי דין

  עוד על פיני אביב

  פיני אביב

עורכי דין

  גלית שפיצר-קורן
  רינת מדג'ר
  שיר אביב-דהן
אייקון אודות

אודות פיני אביב משרד עורכי דין

משרד עו"ד פיני אביב, שנוסד לפני למעלה מ-30 שנים, מתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה.

המשרד נחשב לאחד המובילים והאיכותיים בתחום דיני המשפחה ומעורב ביצירת תקדימים עקרוניים והלכות מנחות בתחומים שונים.

עו"ד אביב טיפל בעניינם של דמויות מפתח בולטות וחשובות מהארץ ומחו"ל לרבות: אנשי עסקים ומנהלים בכירים במשק, אנשי ציבור, אנשי תקשורת, אומנים ועוד.

המשרד מתאפיין במתן פתרונות משפטיים ייחודיים ויצירתיים, המשלבים חדשנות ומקוריות - הן באמצעות ניהול מו"מ וגיבוש הסדרים מוסכמים; והן בדרך של ליטיגציה וניהול מאבק משפטי, בכל הערכאות המשפטיות האזרחיות ובבתי הדין הרבניים.

עו"ד אביב מאמין, כי בסכסוכים משפחתיים יש לנסות תחילה להגיע לפשרה מוסכמת במסגרתה יש לחתור להשגת התוצאה המיטבית עבור הלקוח, על מנת להימנע מעימות משפטי ומהליכים משפטיים ממושכים.

יחד עם זאת, עו"ד אביב לא יהסס להילחם בכל העוצמה והנחישות, תוך דבקות במשימה ונקיטת כל ההליכים והאמצעים הנדרשים במסגרת המאבק המשפטי שינהל עבור הלקוח.

תחומי ההתמחות

המשרד מתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה ועוסק במגוון רחב של נושאים לרבות: חלוקה ואיזון של כל מרכיבי הרכוש, מזונות אישה וילדים, משמורת ילדים והסדרי השהייה, הסכמי גירושין והסכמי ממון, סכסוכי ירושה, עריכת צוואות, תקיפת צוואות, ניהול עזבונות, גישורים, בוררויות ונושאים רבים נוספים.

עו"ד אביב וצוות המשרד נוהגים לשתף פעולה עם אנשי מקצוע בכירים לרבות: משרדי עורכי דין אזרחיים ומסחריים מובילים ובולטים בארץ ובחו"ל, רואי חשבון, פסיכולוגים, אקטוארים, שמאי מקרקעין, חוקרים פרטיים ועוד.

טיפול מקצועי ויחס אישי

עו"ד אביב והצוות המקצועי והמסור המלווה אותו מודעים היטב לתפקיד המשמעותי והחיוני שיש להם במהלך הסכסוך - המתאפיין בקשיים מרובים ואף בחיבוטי נפש שחווים הלקוחות - הנובע מהעיסוק בתחום הרגיש והמורכב של דיני המשפחה.

כפועל יוצא מכך, עו"ד אביב וצוות המשרד מעניקים ליווי אישי ומקצועי צמוד לכל לקוח - תוך שימת דגש על גיבוש אסטרטגיה הנכונה לנסיבות המקרה; תכנון קפדני ויסודי של כל המהלכים וכל האמצעים הנדרשים; שמירה על דיסקרטיות מירבית; התמקדות בהשגת כל המטרות; ונכונות תמידית לתת מענה מקצועי ומיידי לכל עניין המצריך טיפול, במסירות ובזמינות הגבוהה ביותר.

עו"ד אביב, המטפל באופן אישי בכל לקוח, בוחר בקפידה את התיקים בהם הוא מטפל מתוך רצון להעניק לכל לקוח  את הטיפול המקצועי והאיכותי הטוב ביותר. 

צוות המשרד

עו"ד פיני אביב הינו מייסד המשרד ובעליו והוא עוסק בתחום המשפחה והירושה מאז הסמכתו בשנת 1982 ועד היום.

עו"ד אביב מרצה ומשתתף בפאנלים מקצועיים ובפורומים מיוחדים של לשכת עורכי הדין בתחום המשפחה והירושה. בנוסף, הוא משתתף בוועדות מקצועיות שונות בתחום האמור.

עורכות הדין גלית שפיצר-קורן, רינת מדג'ר  ושיר אביב-דהן, העובדות לצידו של עו"ד אביב, הינן בעלות יכולת גבוהה וניסיון עשיר בתחום דיני המשפחה והירושה.

באתר המשרד בכתובת: www.piniaviv.co.il ניתן לקבל מידע נוסף על המשרד, הצוות וכן פרטים נוספים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האזרח הקטן ייאלץ לשלם בגדול?

  הגירעון שנוצר כתוצאה מהתפשטות הקורונה הולך וגדל, וברור לכל שחלק ממנו יכוסה על ידי מיסוי. אולם, היעדר משילות וכלכלת בחירות מתמשכת גורמים לכך שרב הנסתר על הגלוי ולא ברור האם מדיניות המס תהיה כזאת שתכיל בעיקר גזירות ישירות על הכיס שלנו, תוך הגדלת המיסים, או מדיניות שתתמקד בעיקר בקיצוץ הוצאות הממשלה ובהפחתת מיסים בכדי לעודד צמיחה וצריכה. החל בסוגיות המס המרכזיות של שנת 2020, דרך עצמאות ופעילות רשות המיסים וכלה בסוגיות המרכזיות שילוו אותנו בשנת 2021, רגע לאחר סיום 'שנת הקורונה' ולקראת פורום תחום המיסוי של DUN'S 100 (5.1.21), בכירי תחום המיסוי מסכמים את השנה החולפת ומעניקים תחזיות והמלצות לשנת 2021

  האזרח הקטן ייאלץ לשלם בגדול?

 • מחפשים את האיזון

  האם לעבוד מהבית או מהמשרד? האם יש להמשיך את השימוש בטכנולוגיות לטובת קידום הליכים משפטיים ועל חשבון המפגש הבין אישי? האם תקנות סדר הדין האזרחי החדשות יועילו או יזיקו למערכת המשפט? כיצד צריכה לנהוג המערכת על רקע ההתקפות החוזרות ונשנות עליה מצד גורמים פוליטיים? ענף המשפט נחשב כשמרן ועורכי הדין אינם אוהבים זעזועים ושינויים חדים, אולם השנה החולפת הייתה מלאה בהם. השבוע נפגשו בכירי עורכי הדין בישראל למפגש פורום בכירי ענף המשפט של DUN’S 100 בכדי להיחשף לדירוג של המשרדים המובילים בישראל, וגם כדי להבין לאן צועד הענף במציאות החדשה שנוצרה, ועודנה נוצרת, בעקבות תהליכים משמעותיים שהשפיעו על עולם המשפט בשנה האחרונה

  מחפשים את האיזון

 • "עריכת דין היא שליחות – הצלחה בתיק יכולה לשנות חיים"

  כשנתיים אחרי שנבחר לתפקיד יו"ר מחוז דרום בלשכת עורכי הדין, עו"ד אלעד דנוך משתף באתגרים הייחודיים של התפקיד ומדבר על העבודה בתחום המשפט, "העשיה ממלאת אותי כל פעם מחדש - לא משנה אם מדובר בשליחות הציבורית בלשכה או בניהול המשרד, אנחנו חיים את המקצוע – תיק נשאר איתנו הרבה אחרי שהגענו הביתה"

  "עריכת דין היא שליחות – הצלחה בתיק יכולה לשנות חיים"

 • שינוי כללי המשחק: הליכי בוררות בינלאומיים צפויים להיות יעילים ומהירים יותר

  כללי הבוררות של לשכת המסחר הבינלאומית (ICC) עברו מתיחת פנים שנועדה לאפשר הליכי בוררות יעילים יותר – ומותאמים יותר לעולם פוסט-קורונה

  שינוי כללי המשחק: הליכי בוררות בינלאומיים צפויים להיות יעילים ומהירים יותר