פרופ' ביין ושות' - עורכי דין

המשרד מתמחה במתן חוות דעת מקצועיות במיסים ובמשפט מינהלי, בניהול משא ומתן מול הרשויות וייצוג בערכאות השונות, וכן מספק שירותים במגוון תחומים כדלקמן: בתחום דיני המס (אזרחי ופלילי), משפט מינהלי, משפט ציבורי ומסחרי ודיני עבודה

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2003
תחום: המשרד מתמחה במתן חוות דעת מקצועיות במיסים ובמשפט מינהלי, בניהול משא ומתן מול הרשויות וייצוג בערכאות השונות, וכן מספק שירותים במגוון תחומים כדלקמן: בתחום דיני המס (אזרחי ופלילי), משפט מינהלי, משפט ציבורי ומסחרי ודיני עבודה
כתובת: רח' דניאל 1 (פינת הנביאים 8) חיפה 3330708
טלפון: 04-8668990
פקס: 04-8668991
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.beinlaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דן ביין

  פרופ’ דן ביין

  שותף בכיר ומייסד, בורר ומגשר

  פרופ' ביין ושות' - עורכי דין

  עוד על דן ביין

  דן ביין
 • יואב ביין

  עו"ד יואב ביין

  שותף בכיר מייסד ומגשר

  פרופ' ביין ושות' - עורכי דין

  עוד על יואב ביין

  יואב ביין
 • ליאורה ביין-אלון

  עו"ד ליאורה ביין-אלון

  שותפה בכירה מייסדת

  פרופ' ביין ושות' - עורכי דין

  עוד על ליאורה ביין-אלון

  ליאורה ביין-אלון
 • חגי טל

  עו"ד חגי טל

  שותף

  פרופ' ביין ושות' - עורכי דין

אייקון אודות

אודות פרופ' ביין ושות' - עורכי דין

פירמת עוה"ד פרופ' ביין ושות' הינה פירמה מובילה המתמחה בתחומים כדלקמן:
• דיני מיסים לרבות מס הכנסה, מע"מ, מכס, חוקי עידוד ותמריצים ממשלתיים, מס רכוש וקרן פיצויים, תכנוני מס, רולינג, חוות דעת, ייצוג מול רשויות המס ובבית משפט בכל הערכאות.
• משפט מנהלי – מכרזים, רישיונות והיתרים, תכנון ובניה. ניהול מו"מ והתדיינות מול הרשות ליטיגציה חוות דעת.
• דיני ציות רגולטורי בתחום הצרכנות, בטיחות בעבודה, דיני עבודה.
• עסקאות מסחריות משלב המו"מ, נאותות, תכנון מס, הסכמים ודיווח לרשויות המס ולרשם החברות.
• דיני חברות, לרבות הקמת תאגידים, הסכמים וליווי סכסוכים בין בעלי מניות.
• דיני חינוך, השכלה גבוהה, תקצוב, רישיונות, ביקורות שכר, תמיכות וכו'.
• דיני עבודה, לרבות החוק להגברת האכיפה.
• הליכי חקיקה ורגולציה בתחומים שונים לרבות בתחום הבטיחות בעבודה, החוק להגנת הצרכן ודיני עבודה.
• בוררויות וגישורים.
• מכון התקנים התדיינות בנושא תקינה.
• מיסוי מוניציפאלי - אגרות והיטלים, לרבות הליכי חקיקה ורפורמות בצווי מיסים וחוקי עזר חוות דעת וכדומה.
• הגבלים עסקיים.
• תובענות יצוגיות.
• דיני מים, איכות סביבה ושפכים חריגים.
• נדל"ן.
וכן ליטיגציה בכל תחומי הפעילות של המשרד.

רקע כללי אודות המשרד

משרד פרופ' ביין ושות' הנו משרד מוביל ומוערך בקרב הקהילה המשפטית והעסקית בישראל, כמו-גם בקרב לקוחותיו הרבים והמגוונים. הראייה הרחבה והשילוב בין כל ענפי המשפט, מאפשרים למחלקות המשרד המדורגות להיות מובילות בתחומן כך למשל מחלקת המיסים של המשרד מדורגת כמובילה ארצית.
במשרד צוות מצטיין המשלב בין העולם השיפוטי והאקדמי לעולם הפרקטי. המקצוענות, המוניטין והיצירתיות של המשרד הם שמיקמו אותו כחוד-החנית בתחומי התמחותו, כשהמחויבות של המשרד לאיכות, מצוינות ויחס אישי, הופכים אותו ל"אבן שואבת" ללקוחות רבים.המשרד מדורג גם על ידי חברות הדירוג הבינלאומיות המובילות, בהן Chambers, Legal 500 ו- WORLD TAX.

פרקטיקה משפטית המבוססת על ערכים

משרד פרופ' ביין מוביל צוות של עורכי דין מצטיינים ופרקטיקה משפטית המקפידה על מצוינות משפטית, חשיבה מקורית ויצירתית, עבודת צוות, אמונה בצדקת הלקוח, תעוזה ויושרה.

לקוחות המשרד

עם לקוחות המשרד נמנים משרדי ממשלה, חברות ממשלתיות וציבוריות, חברות פרטיות מן המובילות במשק, חברות בינלאומיות, מפעלי תעשייה, מלכ"רים, מוסדות חינוך, תאגידי מים, חברות תשתית, רשויות מקומיות, לקוחות פרטיים וכיו"ב. המשרד מייצג גם חברות שזה עתה נוסדו ומלווה אותן מתחילת דרכן. המשרד אף מתמחה בטיפול וייצוג בפני משרדים ממשלתיים ורשויות רגולטוריות, כגון: משרד האוצר, רשות המיסים, רשות ניירות הערך, הרשות להגבלים עסקיים, משרד הכלכלה, רשויות מקומיות, ועדות תכנון וכו'.
המשרד משתף פעולה עם משרדי עורכי דין במדינות אירופה, ארה"ב ואסיה בכדי לאפשר ללקוחותיו לקבל ייעוץ משפטי לגבי עסקאות בחו"ל.

חוות הדעת של המשרד כבסיס לשינויי חקיקה
הסינרגיה הייחודית, הנוצרת משילוב הידע המקצועי הנחוץ לשם הכנת חוות דעת, המומחיות בניהול משא ומתן מול רשויות המס ורשויות בכלל, ויכולות הליטיגציה והתדיינות ברמה הגבוהה ביותר בבתי המשפט, מהווה את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחות המשרד.למשרד מומחיות גם בניהול תיקים מורכבים מול רשויות שונות, לרבות בנוגע לתמריצים וחוקי עידוד, מס רכוש וקרן פיצויים, ובהשגת הסכמי פשרה ובקשות מקדמיות, תוך יצירת חסכון מס ו/או הטבות משמעותיות ללקוח.
חוות הדעת של המשרד מקובלות על רשויות המס, הקהילה המשפטית ובתי המשפט, כפרשנות ראויה של הדין הקיים. לא אחת, שינויי החקיקה בתחומי המס והמשפט המנהלי התבססו על חוות הדעת שפרסם המשרד.
המשרד עוסק גם בניהול תיקי מס פליליים החל בשלב החקירות, לרבות הסדרי כופר והליכי גילוי מרצון, וכלה בהסדרי טיעון וייצוג בבתי משפט בערכאות השונות.
צוות המשרד מלווה עסקאות מסחריות משלב הקמת החברה, לרבות ליווי כל פעולה בעלת השלכות מס על החברה ובעליה. המשרד מייעץ בהליכי הקמת עסקים ברמה התאגידית ותכנון עסקאות, ומומחי המס שלו מסייעים בכל היבטי המס.

השותפים הבכירים

פרופ' דן ביין, שותף בכיר ומייסד, הוא אישיות משפטית מוכרת ומוערכת בקרב רשויות המדינה, מוסדות המשפט וציבור עורכי הדין, המוקירים את יכולתו לשלב חשיבה פרקטית ומקורית עם ידע אקדמי רב-תחומי נרחב וניסיון שיפוטי עתיר שנים. פרופ’ ביין הוא שופט מחוזי (בדימוס) וכיהן כאחד משופטי המיסים המובילים בישראל ואחראי לקביעת תקדימים רבים בדיני המס והמשפט המינהלי, במסגרת כהונתו כסגן נשיא בית המשפט המחוזי בחיפה, הממונה על בית המשפט לעניינים מנהליים. כיום, כעורך דין, הוא מעניק שירותים מן המעלה הראשונה בתחום המס והמשפט המנהלי לגופים מרכזיים במשק ומייעץ בתחומים שונים. בנוסף, הוא בורר ומגשר, ומכהן כיו”ר ועדת המיסוי בלשכת עורכי הדין בחיפה ובעבר עמד בראש מספר ועדות ציבוריות, ובין היתר בראש ועדה ממלכתית לעניין ניהול משק המים. הוא מרצה מבוקש באקדמיה ובפורומים שונים.

עו"ד יואב ביין, שותף בכיר מייסד, הנו מומחה למשפט מינהלי, דיני מס משפט מסחרי ודיני עבודה. הוא מנהל אסטרטגיה משפטית בתיקים מורכבים, לרבות כאלה המצריכים חשיבה בין-תחומית, פריצות דרך, ניהול הליכים במגוון ערכאות וטריבונלים, ניהול מו”מ ופתרונות ייחודיים. תחומי מומחיותו העיקריים הם במשפט מינהלי תוך התמחות בדיני מכרזים, דיני מיסים ומשפט מסחרי, תוך התמחות בפיצויי מלחמה (מס רכוש) ועידוד השקעות הון, ארנונה, תקינה (מכון התקנים) ודיני עבודה. בנוסף הוא בעל ניסיון רב ועוסק בליטיגציה, בייעוץ כבורר ומגשר. הוא מכהן כיועץ של לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון ושל התאחדות התעשיינים הארצית, וכחבר ועדת בית המשפט לעניינים מנהליים, ועדת הגישור של לשכת עורכי הדין וועדת בית הדין לעבודה של לשכת עורכי הדין בחיפה. בעברו כיהן  כנשיא רוטרי לצעירים (חיפה). הוא מרצה מבוקש בפני פורומים שונים.

עו"ד ליאורה ביין-אלון, שותפה בכירה מייסדת, חברה במועצה הארצית של לשכת עורכי הדין ומתמחה במיסים ומשפט מנהלי, ליטיגציה וניהול משא ומתן. עו"ד ביין-אלון הקימה את ה"פורום למיסוי ופיננסים", המאחד את הלשכות והארגונים המובילים במשק, ואף כיהנה בעבר כיו"ר ועדת המסים. עו"ד ביין-אלון משמשת יועצת של לשכת המסחר חיפה והצפון, היא מייעצת ומייצגת חברות ציבוריות ופרטיות בתחום המס ובתחום הרגולציה.

עו"ד חגי טל, מומחה במשפט מנהלי ומסחרי על כל רבדיו מייצג את החברות המובילות במשק, חבר בוועדות ציבוריות ויועץ בלשכת המסחר מלווה את החברות המובילות במשק בתחומי מומחיותו.
הצוות המקצועי של המשרד כולל 25 עורכי דין/ רו"ח מן השורה הראשונה, בוגרי מוסדות אקדמאים מובילים, וכן מתמחים.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת פרופ' ביין ושות' - עורכי דין

 • האם מרכז קניות הינו איגוד מקרקעין ?

  האם מרכז קניות הינו איגוד מקרקעין ?

  סיווג של חברה בעלת קניון כאיגוד מקרקעין הינו בעל השלכות מס מרחיקות לכת

  האם מרכז קניות הינו איגוד מקרקעין ?

 • מכרזים ציבוריים: לעיתים שימוש מוגבל ופעמים שימוש ביתר

  מכרזים ציבוריים: לעיתים שימוש מוגבל ופעמים שימוש ביתר

  המדינה, משרד הביטחון, עיריות ורשויות מקומיות, חברות ממשלתיות, קופות חולים, וגופי השכלה גבוהה לצד גופים ציבוריים אחרים, חייבים ככלל, לערוך מכרזים בהתקשרויותיהם השונות. חובה זו נובעת מהחקיקה ומפסיקת בתי המשפט

  מכרזים ציבוריים: לעיתים שימוש מוגבל ופעמים שימוש ביתר

 • ביטחון מתווכים בהסכמי הבלעדיות

  ביטחון מתווכים בהסכמי הבלעדיות

  לאחרונה, ניתן בבית המשפט העליון פסק דין הקובע הלכה בעניין בלעדיות בתיווך. פסק דין זה הינו מורה דרך למתווכים ולמי שמתקשר עמם וישנה חשיבות להבין את משמעותו כפי שיתואר ברשימה זו.

  ביטחון מתווכים בהסכמי הבלעדיות

 • תעשיה בעידן המודרני – הלכה חדשה של בית המשפט העליון

  תעשיה בעידן המודרני – הלכה חדשה של בית המשפט העליון

  פסק דין חדש ותקדימי של בית המשפט העליון בעניין ברודקאסט פרודקשן, הכריע, כי חברה בתחום הקולנוע והטלוויזיה, היא חברה שצריכה להיות מוגדרת כתעשייה, לצורך סיווג מופחת של נכסיה בארנונה.

  תעשיה בעידן המודרני – הלכה חדשה של בית המשפט העליון

 • זוית אחרת לזכאות לדמי תיווך

  זוית אחרת לזכאות לדמי תיווך

  ישנן עסקאות מורכבות או מגה עסקאות, שבהם מעורב מתווך הקושר את העסקה. האם מתווך זה קשור לחוק המתווכים במקרקעין?

  זוית אחרת לזכאות לדמי תיווך

 • ניצול לרעה של תקנות מכרזי כחול לבן

  ניצול לרעה של תקנות מכרזי כחול לבן

  בתחום דיני המכרזים קיימת חשיבה יצירתית מבורכת ויצרנית, אך לעיתים רבות מידי לאחרונה מדובר בניצול לרעה של פרצות ואפילו עד כדי עיוות תוצאות המכרז ■ דוגמאות בכתבה

  ניצול לרעה של תקנות מכרזי כחול לבן

 • ההגנה על ייצור תעשייה כחול-לבן

  ההגנה על ייצור תעשייה כחול-לבן

  בית המשפט העליון מחק לאחרונה את הערעור שהגישה לו חברת סינרג'י כבלים, וחיזק את ההגנה על הייצור הישראלי בכל מה שקשור להשתתפות במכרזים ציבוריים

  ההגנה על ייצור תעשייה כחול-לבן

 • הזדמנות לפתוח דף חדש עם רשות המיסים

  הזדמנות לפתוח דף חדש עם רשות המיסים

  רשות המיסים פועלת באופן אינטנסיבי להרחבת הגביה במישורים שונים ובתוך כך מגדילה את "סיכון" החשיפה של נישומים מעלימי מס. יחד עם זאת נוהל "גילוי מרצון" מחודש ספטמבר 2014 מאפשר לנישומים להסדיר חובות עבר קיימים ולהסיר חששותיהם מפני סנקציות פליליות וקנסות. הוראות הנוהל חלות גם על חוק מיסוי מקרקעין (שבח ורכישה) ועשויות לחול גם על חוקים נוספים בתחום מיסוי עסקאות נדל"ן.

  הזדמנות לפתוח דף חדש עם רשות המיסים

 • חישוב שווי השימוש ברכב– נוסחת חישוב או חזקה הניתנת לסתירה

  חישוב שווי השימוש ברכב– נוסחת חישוב או חזקה הניתנת לסתירה

  השאלה כיצד לחשב את שווי טובת ההנאה הצומחת לעובד מרכב הצמוד לעובד שמעבידו מעמיד לרשותו לצורך עבודתו והמשמש אותו גם לצרכים פרטיים היא שאלה לא פשוטה, באשר לא תמיד קל לברר ולעקוב אחרי היחס בין מידת השימוש לצורכי עבודה ובין השימוש הפרטי.

  חישוב שווי השימוש ברכב– נוסחת חישוב או חזקה הניתנת לסתירה

 • החלטות מסוי מקדמיות – הגיעה העת להקדימן

  החלטות מסוי מקדמיות – הגיעה העת להקדימן

  החלטות מסוי מקדמיות – הגיעה העת להקדימן

 • ממשיכים לגלות מרצון

  ממשיכים לגלות מרצון

  לאחר שהוכתר בהצלחה רבה הסבב הקודם של נוהל גילוי מרצון, אשר הוביל לגביית תשלומי מס בסך של למעלה מ-3 מיליארד ₪, לאחרונה החליטו קברניטי משרד האוצר, משרד המשפטים ורשות המיסים לחדש את נוהל הגילוי מרצון, ולאפשר החל מינואר 2018 לדווח ולשלם מס בגין סכומים שהועלמו מרשת המס הישראלית, תוך שניתנת חסינות מפני הליך פלילי.

  ממשיכים לגלות מרצון

 • גישור בענייני מס

  גישור בענייני מס

  האם המדינה עושה מספיק לשמירה על יחסים תקינים ברומן המתמשך?

  גישור בענייני מס

 • ערעורי בחירות

  ערעורי בחירות

  מקובל על הכל שתוצאות הבחירות אמורות לשקף באופן נאמן את רצונם האמיתי של הבוחרים

  ערעורי בחירות

 • הרגולציה בבטיחות בעבודה הולכת וגוברת

  הרגולציה בבטיחות בעבודה הולכת וגוברת

  הרגולציה בבטיחות בעבודה הולכת וגוברת

 • "תחום המס הוא היצירתי ביותר בעולם המשפט"

  עו"ד ליאורה ביין-אלון ממשרד עו"ד פרופ' ביין ושות': "אני לא חושבת שיש משהו יותר מעניין מהתחום שאני נמצאת בו"

  "תחום המס הוא היצירתי ביותר בעולם המשפט"

 • המגיפה הכלכלית!

  המגיפה הכלכלית!

  האם באמת יש בכוחה של התוכנית הכלכלית עליה הכריז בגאווה רבה משרד האוצר כדי לחלץ ולסייע את ציבור העוסקים (חברות ועצמאים) והמגזר השלישי (עמותות וחברות לתועלת הציבור) מהמשבר הכלכלי אשר נחת על ראשם?

  המגיפה הכלכלית!

 • תקופת הצינון בהליכי פשיטת רגל: בשגרה ובעת מגיפת הקורונה

  תקופת הצינון בהליכי פשיטת רגל: בשגרה ובעת מגיפת הקורונה

  והאם חוק חדלות פרעון הפך לחלק מן המשפט המנהלי?

  תקופת הצינון בהליכי פשיטת רגל: בשגרה ובעת מגיפת הקורונה

 • המחסור במכונות הנשמה לעסקים

  המחסור במכונות הנשמה לעסקים

  האם ההוצאה ההמונית לחל"ת מהווה פגיעה אנושה בענף נותני השירותים, המסחר והמפעלים? "המדינה צריכה להעביר את הכספים שהיא ממילא משלמת לעובדים לידי גורמי המסחר, נותני השירותים והמפעלים" אומרים עו"ד יואב ביין וליאורה ביין-אלון, "רוב הנטל הכלכלי של הפעלת העסק מחדש הוא שכר העובדים, מדוע לא להעביר לעסקים את סכומי הכסף שממילא משולמים לידי נותני השירותים והמפעלים הגדולים ובכך למנוע את קריסתם ואת הפעלתם מחדש באופן מיידי? בכל עסק שרשאי לפעול יש לתמרץ את המעסיקים להחזיר את העובדים לעבודה"

  המחסור במכונות הנשמה לעסקים

 • גישור דיגיטלי – מכשיר לפתרון סכסוכים בעת קורונה

  גישור דיגיטלי – מכשיר לפתרון סכסוכים בעת קורונה

  בעלי הדין. "אל תהיו צודקים, תהיו חכמים". נצלו דווקא את התקופה הנוכחית שהעבודה מצומצמת ויש מגבלות תנועה לסיים סכסוכים שיעיקו עליכם לאחר החזרה לשגרה. נקטו בדרך של רפואה מונעת. אל תאפשרו מצב בו תאבדו שליטה על סכסוכים שנוצרו וידרדרו. תזכרו תמיד כי אם לא ייפתר הסכסוך היום, יהיה צורך לנהל אותו בעצימות גבוהה יותר בהמשך ו/או לאחר החזרה לשגרה

  גישור דיגיטלי – מכשיר לפתרון סכסוכים בעת קורונה

 • האם חוק חדלות פרעון ה

  האם חוק חדלות פרעון ה"חדש", מתאים לטיפול במגפת הקורונה?

  או האם יש סיכוני חדלות לחוק החדלות?

  האם חוק חדלות פרעון ה"חדש", מתאים לטיפול במגפת הקורונה?

 • "האחריות המיוחדת של יזמי ההוסטלים כנותני השירות למשרד הבריאות"

  ביקורת של משרד הבריאות בהוסטלים של פגועי נפש יכולה לגרום לסנקציות חמורות – עד כדי סגירת ההוסטל – במידה ונמצאו ליקויים חמורים ואי עמידה בתקנים ובקריטריונים. במקרים שכאלה, האחריות היא לא רק על המנהל של ההוסטל, אלא גם על היזם עצמו. מה יכולים יזמים ומנהלי הוסטלים לעשות כדי לתת לדיירים את השירות הטוב ביותר, וכדי להיות מוכנים לכל ביקורת של הרשויות? מה ההשלכות של ביקורת המצביעה על ליקויים בניהול ההוסטל? ומה יזם יכול לעשות במידה והביקורת כבר החלה ונמצאו ליקויים רבים בניהול המקום? הפודקאסט של עו"ד אייל דנה ממשרד פרופסור ביין ושות'

  "האחריות המיוחדת של יזמי ההוסטלים כנותני השירות למשרד הבריאות"

 • הזרמת כספים למעסיקים במקום לחל

  הזרמת כספים למעסיקים במקום לחל"ת תציל את ענף נותני השירותים המפעלים והעובדים

  הנעת ענף נותני השירותים והמפעלים הגדולים תעלה הון ורבים מהם עלולים שלא לעמוד במחירים הגבוהים הכרוכים בתשלומי שכר של מאות ואלפי עובדים. במציאות הנוכחית, על המדינה, משרד הכלכלה האוצר ורשות ההשקעות להסיט את הכספים הניתנים לעובדים מתוקף היותם בחל"ת ישירות למעסיקים, ובכך לסייע למפעלים נותני השרותים והרשתות הגדולות להתמודד עם ההוצאה הגדולה ביותר שלהם. עו"ד ליאורה ביין-אלון, שותפה במשרד עורכי הדין פרופסור ביין ושות , על הצעדים ההכרחיים שהמדינה צריכה לנקוט כדי לחלץ את ענף השירותים והמפעלים ולהניע חזרה את פעילות המשק

  הזרמת כספים למעסיקים במקום לחל"ת תציל את ענף נותני השירותים המפעלים והעובדים

 • זה מה שמשרד האוצר ורשות המיסים צריכים לעשות כדי למנוע קריסת עשרות אלפי עסקים

  זה מה שמשרד האוצר ורשות המיסים צריכים לעשות כדי למנוע קריסת עשרות אלפי עסקים

  משבר הקורונה מעמיד עשרות אלפי עסקים בסכנה מיידית לפשיטת רגל וחדלות פירעון. עו"ד ליאורה ביין-אלון ועו"ד יואב ביין ממשרד 'פרופסור ביין ושות' משרד עו"ד' על הצעדים ההכרחיים שהמדינה חייבת לבצע בכדי להחזיר לבעלי העסקים את היכולת לעמוד על רגליהם ולהתמודד מול המשבר האקוטי שנגיף הקורונה הביא עימו לעסקים רבים

  זה מה שמשרד האוצר ורשות המיסים צריכים לעשות כדי למנוע קריסת עשרות אלפי עסקים

 • "הרגולציה בבטיחות בעבודה הולכת וגוברת"

  עו"ד שירה בס רוזן ממשרד עורכי דין פרופ' ביין ושות': "האתגר הוא לכונן תרבות של בטיחות בחברות, שמתחילה מהשדרה הניהולית ועד לאחרון העובדים בשטח"

  "הרגולציה בבטיחות בעבודה הולכת וגוברת"

 • ביהמ

  ביהמ"ש סבור כי לא פסה רוח ההתנדבות מן הארץ – אך האם לא פג תוקפו של עיקרון מס האמת?

  החלטה מעניינת של בית המשפט נוגעת לתהליך מתמשך של כרסום עקרון מס האמת

  ביהמ"ש סבור כי לא פסה רוח ההתנדבות מן הארץ – אך האם לא פג תוקפו של עיקרון מס האמת?

 • הארכות מועד מצד רשות המיסים – היום שאחרי

  הארכות מועד מצד רשות המיסים – היום שאחרי

  מנהלי מסוי מקרקעין לא ידחו את הבקשות לתיקון שומה על הסף אלא יידרשו לבחון אותן לגופו של ענין, דהיינו אם קיימת "סיבה מספקת"

  הארכות מועד מצד רשות המיסים – היום שאחרי

 • חסיון עו

  חסיון עו"ד–לקוח בתחום דיני המס – מקלט צר מאד

  חסיון עו"ד–לקוח בתחום דיני המס – מקלט צר מאד

בנוסף אולי יעניין אותך