צבי שוב, צבי שוב משרד עורכי דין
צבי שוב

עו"ד צבי שוב

בעלים ומנהל

צבי שוב משרד עורכי דין
נדל"ן, מקרקעין, תכנון ובניה, משפט אזרחי, משפט מסחרי וירושות
שנת לידה: 1969
דוא"ל: [email protected]
תחומי התמחות: נדל“ן, מקרקעין, תכנון ובניה, משפט אזרחי ומסחרי, צוואות וירושות.
תפקיד: בעלים ומנהל
תפקידים נוספים: בעלים ומנהל, צבי שוב משרד עורכי דין; עורך ומרצה בכנסים מקצועיים; עורך ראשי, “מקרקעין – דו ירחון לענייני מקרקעין;; משתתף בכתיבה ובעריכת “עוד על נדל“ן“ – עלון אינטרנטי של משרד צבי שוב עורכי דין.
השכלה: תואר ראשון במשפטים, אוניברסיטת בר-אילן (97).
חבר בארגונים: לשכת עורכי הדין בישראל (98); חבר (נספח) בלשכת שמאי המקרקעין; חבר בועדת תכנון ובניה בלשכתת עורכי הדין.
פעילות למען הקהילה: תיקי פרו-בונו

מהן החוזקות המשמעותיות של המשרד בעינייך ?
משרד עוה"ד צבי שוב הינו מהמשרדים המובילים בתחומי המקרקעין, התכנון והבניה לצד תחומי משפט אזרחי ונושאים מגוונים כגון משפט מינהלי, מיסוי מקרקעין וליווי עסקאות נדל"ן. המשרד מרכז את כל הנדרש למטרת הלקוח בין אם מדובר באזרח הקטן המתגונן בפני הרשויות ובין אם מדובר ביזם המעוניין להוציא פרויקט רחב היקף לפועל.
המשרד שם לעצמו למטרה מתן שירות בוטיק יסודי ומעמיק בכל תחומי המקרקעין, התכנון והבניה לכל לקוחותיו, בדגש על פתרונות כוללים בכל נושאי המקרקעין, כמו גם ייצוג הלקוחות מול הרשויות השונות, שלרוב אינם זוכים לייצוג הולם.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות המשרד בשנים הקרובות?
גיבוש מחלקות המשרד בהובלת מנהלי המחלקות ותיקים מנוסים ומקצועיים, הדרכת הצוות בהשתלמויות משרדיות וחיצוניות על בסיס קבוע וקביעת נהלי עבודה מסודרים- הכל על מנת שהלקוח יקבל את הייצוג המשפטי הטוב ביותר.

מהם האתגרים המרכזיים של המשרד בשנים הקרובות?
האתגר המרכזי הינו שימור המקצועיות וייחודיות המשרד. לאור הצפת המקצוע , נמשיך לטפל בתיקים השונים בהם משרדנו מייצג באופן ייחודי ובמקצועיות רבה ללא קיצורי דרך, בכל תחומי הנדל"ן והיבטיו השונים.

מהן המלצותיך לעו"ד בתחילת דרכו?
ההמלצה הטובה ביותר היא לדעת מה אינך יודע וגם במידה והינך סבור שאתה יודע עדיין יש לעיין שוב וזאת על מנת למנוע שגגות שעלולות להכשיל את הלקוח, וזאת בעיקר לאור שינויי החקיקה והפסיקה חדשות לבקרים.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
חשוב לזכור כי טובת הלקוח מצויה לפני כל יתר הדברים, יש לתת חוו"ד מקצועית וברורה, להרתיע ולהתריע גם אם לא נעים לשמוע ולדעת שאין קיצורי דרך, לא לוותר על הבדיקות הנדרשות והחקירות בטרם קבלת החלטות.