צוק מערכות

ניהול וייצור מערכות מכניות, אלקטרו מכניות ואופטו מכניות בשיטת FULL TURNKEY

צוק מערכות
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1998
תחום: ניהול וייצור מערכות מכניות, אלקטרו מכניות ואופטו מכניות בשיטת FULL TURNKEY
כתובת: המעלית 5, קדימה
טלפון: 09-8899500
פקס: 09-8899501
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://www.zuk-systems.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דוד צוקרמן, צוק מערכות

  דוד צוקרמן

  מנכ"ל ובעלים

  צוק מערכות

 • כפיר צוקרמן, צוק מערכות

  כפיר צוקרמן

  סמנכ"ל תפעול

  צוק מערכות

 • דנה רייס, צוק מערכות

  דנה רייס

  מנהלת מכירות ורכש אסטרטגי

  צוק מערכות

 • אברהם אברה, צוק מערכות

  אברהם אברה

  מנהל ההנדסה

  צוק מערכות

 • משה נוסינוב, צוק מערכות

  משה נוסינוב

  מנהל הייצור

  צוק מערכות

 • שגיא בשירי, צוק מערכות

  שגיא בשירי

  מנהל האיכות

  צוק מערכות

 • זיו דולגוב, צוק מערכות

  זיו דולגוב

  מנהל הייצור

  צוק מערכות

אייקון אודות

אודות צוק מערכות

חברת צוק מערכות הינה חברה משפחתית אשר הוקמה בשנת 1998 על ידי דוד צוקרמן, מהנדס בעל תואר מהטכניון. החברה עוסקת בניהול וייצור של מערכות מכניות, אלקטרו מכניות ואופטו-מכניות בשיטת FULL TURNKEY לענפי תעשייה מגוונים ובכללם: דפוס דיגיטלי תעשייתי (נייר וטקסטיל), דפוס תלת ממד, מכשור רפואי, מעגלים מודפסים, מוליכים למחצה (semiconductors), ועוד. החברה מרכיבה ומייצרת למעלה מ-100 מוצרים שונים ללקוחותיה – מכונות ותתי מכלולים, ובבעלותה מפעל הרכבות ראשי וכמו כן שותפות במפעל עיבוד שבבי.

תהליך העבודה

תהליך העבודה בחברה מתחיל עם קבלת נתוני המערכת מהלקוח, בניית שרשרת האספקה לייצור המערכת הכוללת את בחירת הספקים המתאימים ובניית עץ המוצר, בחירת מקום הייצור, הגדרת תהליכי הייצור והבקרה ולבסוף בהשלמת כתיבת תיק המערכת.
מחלקת ההנדסה של החברה מובילה את כלל ניהול הפרויקט מרגע הקליטה ועד אישור תיק המערכת על ידי הלקוח.
לצורך אספקת המוצר האיכותי ביותר ללקוחותינו, חברת צוק מערכות שותפה בתהליך פיתוח המערכת בבית הלקוח ומביאה מניסיונה ההנדסי, המקצר את תהליך העברת המערכת משלב הפיתוח לשלב הייצור.

מפעל ראשי

מטה החברה ומפעל ההרכבות הראשי שלה נמצאים באזור התעשייה בקדימה במתחם המשתרע על 3400 מ"ר בנוי וכולל 2 מבנים. בחברה מועסקים 60 עובדים מהם 4 מהנדסי מכונות בכירים ויתרתם עובדי ייצור, עובדי מחסן ועובדי מטה. 

מערך הייצור

מערך הייצור של החברה כולל 3 אולמות ייצור פעילים בשטח כולל של 1,800 מ"ר (ובנוסף אולם שאינו פעיל בשטח כולל של 600 מ"ר). באולמות הייצור פועלים 2 חדרים נקיים (CLASS 100 ו-CLASS 1000) בשטח של 45 מ"ר ו-60 מ"ר בהתאמה. תהליכי הייצור ממוחשבים והעבודה נעשית על בסיס תיקי עבודה ממחושבים הכוללים שרטוטי הרכבה, הוראות הרכבה וכרטיסי ניתוב. מערך הייצור עוסק בהרכבה ואינטגרציה של מערכות אלקטרו-אופטיות ומערכות מכניות משולבות: חלקי מכאניקה, זיווד, הנעה, פניאומטיקה, אלקטרוניקה, חווטים וכולל בדיקות HI-POT והארקה למערכות מתח גבוה. 

עיבוד שבבי

כמענה לדרישות הגבוהות של לקוחותינו, השקיעה חברת צוק במכונות עיבוד שבבי ומכשירי בדיקה בדיוקים מאד גבוהים. ציוד המפעל כולל מחרטות, משחזות וכרסומות והוא מונה צוות של 16 עובדים הכולל את מנהל המפעל, מהנדס מכונות, 4 מתכנתים ועובדי ייצור (חרטים וכרסמים) ו-2 מבקרי איכות. המפעל בעל תקן AS9100D.

איכות ללא פשרות

איכות המוצר מהווה ערך עליון עבור החברה ועל כן היא נוקטת בתהליכי שיפור מתמיד של שיטות העבודה, סביבת העבודה ותיעוד הייצור. החברה מפעילה מערך ביקורת קשיח המעניק ביקורת סופית לכל מערכת, הוראות בחינה ייעודיות וכרטיסי ניתוב. מערך האיכות של החברה כולל מדידת איכות מוצרים וספקים לצד איכות ארגונית ותהליכית, תוך שימוש בתהליכי בקרה ממוחשבים בכל מחלקות החברה ומול קבלני המשנה. מערך איכות זה מבטיח אמינות גבוהה לכל מוצרי החברה. בהקשר לכך יש לציין כי החברה בעלת תו זהב מטעם מכון התקנים והיא עומדת בתקנים שונים כגון ISO9001 לניהול מערכות איכות, ISO14001 לניהול סביבתי, ISO45001 לניהול בטיחות ובריאות בתעסוקה ותקן ISO13485 לניהול וייצור מכשירים רפואיים. כמו כן, החברה עומדת בתקן UL הבינלאומי למערכות ובדרישות רישום ל-Contract manufacturer ב-FDA.

החברה מעניקה ראש שקט ללקוחותיה ולוקחת אחריות על כל מהלך הייצור וההרכבה עם תהליך בלתי נגמר של שיפור מתמיד.

קיימות והגנה על הסביבה

צוק מערכות רואה בסביבת עבודה בטוחה ונקייה כערך עליון, ובהתאם לכך מקפידה להשתמש בציוד הבטיחות המתקדם ביותר ומקנה לעובדיה את כל אמצעי ההגנה הנדרשים. יתירה מכך, בחברה מאמינים כי קיימות ושמירה על איכות הסביבה יקבעו כיצד יראה עתיד העולם ועל כן פועלת החברה לקידום מטרה זו על ידי הקטנת טביעת הרגל האקולוגית ושמירה על הסביבה ותוך אלמנטים של חיסכון בחשמל, מיחשוב קווי הייצור כתחליף לשימוש בנייר, בנייה ירוקה, מיחזור חומרים כמו קרטונים, ניילון, סוללות, אלקטרוניקה ומתכות ועמידה בתקני אחסון, שימוש וטיפול בפסולת.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת צוק מערכות

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הטבעת הרביעית – הדבר הבא

  "הטבעת הרביעית", מורכבת מערים שעד לא מכבר נחשבו לפריפריה לכל דבר, ואילו כיום עוברות התפתחות משמעותית ביותר

  הטבעת הרביעית – הדבר הבא

 • מה אפשר ללמוד מפרשת הגירושים של שולי ומיכל רנד?

  סיפור הגירושים המתוקשר של שולי ומיכל רנד חושף לציבור תופעה קיימת שעברה מהפך בעשור האחרון: סרבנות גט הפכה להיות נחלתן גם של נשים

  מה אפשר ללמוד מפרשת הגירושים של שולי ומיכל רנד?

 • הסכמי שכירות בעידן הקורונה – חובת תום הלב

  תום הלב כמכשיר משפטי, המונע משוכר לשאת במלוא השלכותיו של סיכון חוזי רחוק ומשמעותי, אשר התממש לו – המשפט בשירות תחושת הצדק

  הסכמי שכירות בעידן הקורונה – חובת תום הלב

 • גל התביעות לפיצויים בגין נזקי גוף בגין נגיף הקורונה הצפוי להגיע בשבועות הקרובים

  הבעיות הרפואיות של נפגעי הקורונה לא מסתיימות עם החלמתם מהמחלה. חלקם הגדול ממשיך לסבול מתסמיני פוסט קורונה – מצב שעשוי לזכות אותם בפיצוי כספי

  גל התביעות לפיצויים בגין נזקי גוף בגין נגיף הקורונה הצפוי להגיע בשבועות הקרובים