צורף ושות', עורכי דין

משפט מסחרי, דיני עבודה וליטיגציה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2010
תחום: משפט מסחרי, דיני עבודה וליטיגציה
כתובת: שד' פל-ים 2, בניין אשל, קומה 1, חיפה
טלפון: 04-8661112
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.soreflaw.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • איל צורף, צורף ושות', עורכי דין

  עו"ד איל צורף

  מייסד המשרד

  צורף ושות', עורכי דין

  לפרופיל המלא

  איל צורף
אייקון אודות

אודות צורף ושות', עורכי דין

צורף ושות', עורכי דין הינו משרד בוטיק מוביל המעניק שירותים משפטיים ראשונים במעלה בתחום דיני העבודה, המשפט המסחרי והליטיגציה. המשרד מדורג בדירוגים היוקרתיים בישראל באופן קבע.

המשרד מתמחה בתחום דיני העבודה, ומעניק ייצוג משפטי מקיף ללקוחותיו, בהם חברות ענק וחברות תעשיה מובילות בישראל בכל תחומי פעילותן, כ- one stop shop העונה על כל צרכיהם העסקיים, מתוך ניסיונו המקצועי הנרחב והמצוינות המקצועית בה הוא מוכר זה למעלה מעשור.

חוזקתו הייחודית של משרד צורף ושות' נובעת מיכולתו להעניק ללקוחותיו, בהם חברות ומפעלי תעשיה, מעטפת שירותים משפטיים כוללת, המאפשרת להם ליווי שוטף וצמוד של כל פעילותם המשפטית במשרד.

השירות המעולה בו מוכר המשרד ניתן על ידי צוות מובחר ומצומצם, וכל לקוחותיו זוכים להתייחסות האישית של מייסד המשרד, המעורב באופן אישי בכל תיק ובכל עסקה. השילוב שבין מעטפת השירותים המשפטיים המקיפה לבין היחס האישי המדויק, הוא היוצר את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחות המשרד.

עם לקוחות המשרד נמנים תאגידים בינלאומיים הפועלים בישראל וחברות מובילות בישראל.

נחישות, מצוינות מקצועית ואיכות בלתי מתפשרת

המשרד מעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים באיכות בלתי מתפשרת בכדי להוביל אותם להצלחות הרבות בהן הוא מוכר, לאור מצוינותו המקצועית.
הנחישות, השירות האישי והידע המעמיק אותו צבר צוות המשרד, מהווים את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחותיו.

תחומי התמחות

דיני עבודה
המשרד מעניק שירותים משפטיים מקיפים בתחום דיני העבודה על כל גווניו, בהם קבלה לעבודה, הסכמי עבודה, זכויות סוציאליות ופנסיוניות, סיום יחסי עובד-מעסיק לרבות זכות השימוע, פיצויי פיטורין, צווי הרחבה והסכמים קיבוציים.
המשרד צבר ניסיון מעמיק בייצוג מעסיקים בבתי הדין האזוריים לעבודה ובבית הדין הארצי לעבודה, והוא בעל רקורד עשיר של טיפול מוצלח בתביעות עובדים כנגד מעסיקים ובהשגת תוצאות מיטביות בתיקים שונים. משרד צורף ושות' בעל ניסיון נרחב של ייצוג לקוחותיו באלפי תיקים בבתי הדין לעבודה, בהם, בין היתר הליכי גישור ובוררות. בנוסף, צורף ושות' עוסק בבדיקה ובניסוח הסכמי עבודה שונים לעובדים שעתיים, עובדים יומיים, עובדים חודשיים ועובדים עונתיים, כמו גם בהסכמי עבודה לתקופה קצובה, הסכמי עבודה לעובדים במשרת אמון, בכירים ומנהלים, ובניסוח ובדיקת הסכמי קבלנים עצמאיים ופרילאנסרים.

משפט מסחרי
צורף ושות' מייצג ומעניק ליווי משפטי שוטף לחברות מסחריות ומפעלי תעשייה מקומיים מובילים, כמו גם לחברות בינלאומיות הפועלות בישראל. בין היתר, המשרד מתמחה בייצוג חברות מסין וממזרח אסיה בפעילותן בישראל.
צורף ושות' מעניק ללקוחותיו שירות משפטי ראשון במעלה בכל תחומי פעילות החברה, כולל הסכמים מסחריים שונים, בהם הסכמי שיתוף פעולה, הסכמים עם ספקים או עם לקוחות, הסכמי מימון, הסכמי הפצה, הסכמי בלעדיות, הסכמי סודיות והסכמי מכר ורכישה. המשרד אף מתמחה בליווי ובייעוץ ללקוחותיו בנושא שותפויות, הקמת חברות, פירוק חברות וייצוג אל מול רשויות המדינה.

ליטיגציה
צורף ושות' מעניק ללקוחותיו ייצוג בבתי המשפט על ערכאותיהם השונות, בהן בית המשפט העליון, בתי המשפט המחוזיים, בתי משפט השלום, בתי הדין לעבודה, הן האזוריים והן בית הדין הארצי, ועדות ערר על סוגיהן, גישורים ובוררויות. המשרד מנהל תיקים מורכבים בעלי היקף נרחב בתחום הליטיגציה המסחרית, כמו גם תיקי ליטיגציה בשאר תחומי התמחותו, בהם דיני עבודה ומקרקעין. למשרד הצלחות מוכחות בזכייה בתיקים רבים בבתי המשפט, כמו גם תקדימים בתחום דיני העבודה ובתחום דיני החברות והאחריות האישית של בעלי מניות ומנהלים בחברה, העומדים לזכותו.

לאורך שנות פעילותו, המשרד ניהל בהצלחה יתרה אלפי תיקי ליטיגציה מגוונים בתחומי התמחותו, והשיג ללקוחותיו את התוצאות המיטביות עבורם.

עו"ד איל צורף

עו"ד איל צורף ייסד את המשרד לפני למעלה מעשור. לעו"ד צורף ידע מעמיק וניסיון רב-שנים בדיני עבודה, דיני תאגידים, דיני חוזים, עסקאות מקרקעין וליטיגציה. עו"ד צורף משמש כיועץ של לשכת המסחר והתעשיה בחיפה והצפון, וכיועץ משפטי קבוע לתאגידים רבים, הן בינלאומיים והן ישראליים.

עו"ד צורף מכהן כמרצה בכנסים ובימי עיון בתחומי התמחותו. עו"ד צורף מוכר כבר-סמכא בתחומים אלו, ופרסם עשרות מאמרים, הן בעיתונות הארצית והן באתרים מקצועיים באינטרנט.

 

 

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • 70 פנים להצלחה

  50 חברות הייטק ו–20 חברות סטארט-אפ, סך הכל 70 חברות, נכנסו השנה לדירוג DUN'S 100 לשנת 2020 עבור חברות ההייטק שהכי טוב לעבוד בהן. על רקע פרסום הדירוג המתבצע זו השנה השישית ברציפות, שוחחנו עם כמה מבכירי החברות המצליחות בענף ההיי-טק. הבכירים ענו כיצד התמודדו החברות עם מגפת הקורונה, כיצד בונים תרבות ארגונית מנצחת ועל השינויים הטכנולוגיים שהתבצעו ועוד יתבצעו כתוצאה מהתפשטות הקורונה, "משבר הקורונה היווה אירוע מכונן ביחסים שבין החברות לעובדיהן", אומרת אפרת שגב, סמנכ"ל דאטה ואנליזה בדן אנד ברדסטריט

  70 פנים להצלחה

 • הראשונים למרפסת

  מה שהתחיל כטרנד מקומי הפך לתופעה ארצית מתפשטת: יותר ויותר בניינים מוסיפים לבניין מרפסת במסגרת חידוש הבניין, "יש הרבה אנשים שלא יכולים להרשות לעצמם לקנות דירה חדשה עם מרפסת, אחרים אוהבים וקשורים לבניין בו הם גרים ולא רוצים לעזוב לבניין אחר - מה שמוביל בניינים רבים לצאת לפרויקט חידוש הבניין, תוך הוספת מרפסות לדירות", מסביר עו"ד עמנואל יוזוק, ממשרד 'יוזוק מלכין ושות' משרד עו"ד' השוכן בראשון לציון ועוסק בין היתר בתחום ההתחדשות העירונית: "תקופת הקורונה גרמה לאנשים להעריך עוד יותר את הצורך במרפסת ואנשים לא מודעים לעובדה שניתן במקרים רבים להוסיף מרפסת לבית ולחזק את הבניין בעלות שהיא נמוכה משמעותית מעלות של מעבר דירה"

  הראשונים למרפסת

 • יום שישי השחור של כ"ט בנובמבר

  בעיית הבעיות אכן איננה הנחות של מאה או מאתיים שקלים במבצעי יום שישי השחור, אלא מאות אלפי שקלים ולמעלה מכך שחסרים לרבים מאותם קונים "מאושרים", זאת על מנת שיוכלו לקבל את המפתח לדירה הנכספת ולבנות את עתידם על אמת

  יום שישי השחור של כ"ט בנובמבר

 • יום הילד הבינלאומי; 6 פטנטים שכל ילד והורה ישמחו להכיר

  כל מה שילד צריך

  יום הילד הבינלאומי; 6 פטנטים שכל ילד והורה ישמחו להכיר