צורף ושות', עורכי דין

משפט מסחרי, דיני עבודה וליטיגציה

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2010
תחום: משפט מסחרי, דיני עבודה וליטיגציה
כתובת: שד' פל-ים 2, בניין אשל, חיפה
טלפון: 04-8661112
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.soreflaw.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • איל צורף

  איל צורף

  מייסד

  צורף ושות', עורכי דין

  עוד על איל צורף

  איל צורף
 • אלכס וייס

  אלכס וייס

  עו"ד ונוטריון

  צורף ושות', עורכי דין

אייקון אודות

אודות צורף ושות', עורכי דין

צורף ושות', עורכי דין הינו משרד בוטיק מוביל המעניק שירותים משפטיים ראשונים במעלה בתחום דיני העבודה, המשפט המסחרי והליטיגציה. המשרד מדורג בדירוגים היוקרתיים בישראל באופן קבע.

המשרד מתמחה בתחום דיני העבודה, ומעניק ייצוג משפטי מקיף ללקוחותיו, בהם חברות ענק וחברות תעשיה מובילות בישראל בכל תחומי פעילותן, כ- one stop shop העונה על כל צרכיהם העסקיים, מתוך ניסיונו המקצועי הנרחב והמצוינות המקצועית בה הוא מוכר זה למעלה מעשור.

חוזקתו הייחודית של משרד צורף ושות' נובעת מיכולתו להעניק ללקוחותיו, בהם חברות ומפעלי תעשיה, מעטפת שירותים משפטיים כוללת, המאפשרת להם ליווי שוטף וצמוד של כל פעילותם המשפטית במשרד.

השירות המעולה בו מוכר המשרד ניתן על ידי צוות מובחר ומצומצם, וכל לקוחותיו זוכים להתייחסות האישית של מייסד המשרד, המעורב באופן אישי בכל תיק ובכל עסקה. השילוב שבין מעטפת השירותים המשפטיים המקיפה לבין היחס האישי המדויק, הוא היוצר את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחות המשרד.

עם לקוחות המשרד נמנים תאגידים בינלאומיים הפועלים בישראל וחברות מובילות בישראל.

נחישות, מצוינות מקצועית ואיכות בלתי מתפשרת

המשרד מעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים באיכות בלתי מתפשרת בכדי להוביל אותם להצלחות הרבות בהן הוא מוכר, לאור מצוינותו המקצועית.
הנחישות, השירות האישי והידע המעמיק אותו צבר צוות המשרד, מהווים את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחותיו.

תחומי התמחות

דיני עבודה
המשרד מעניק שירותים משפטיים מקיפים בתחום דיני העבודה על כל גווניו, בהם קבלה לעבודה, הסכמי עבודה, זכויות סוציאליות ופנסיוניות, סיום יחסי עובד-מעסיק לרבות זכות השימוע, פיצויי פיטורין, צווי הרחבה והסכמים קיבוציים.
המשרד צבר ניסיון מעמיק בייצוג מעסיקים בבתי הדין האזוריים לעבודה ובבית הדין הארצי לעבודה, והוא בעל רקורד עשיר של טיפול מוצלח בתביעות עובדים כנגד מעסיקים ובהשגת תוצאות מיטביות בתיקים שונים. משרד צורף ושות' בעל ניסיון נרחב של ייצוג לקוחותיו באלפי תיקים בבתי הדין לעבודה, בהם, בין היתר הליכי גישור ובוררות. בנוסף, צורף ושות' עוסק בבדיקה ובניסוח הסכמי עבודה שונים לעובדים שעתיים, עובדים יומיים, עובדים חודשיים ועובדים עונתיים, כמו גם בהסכמי עבודה לתקופה קצובה, הסכמי עבודה לעובדים במשרת אמון, בכירים ומנהלים, ובניסוח ובדיקת הסכמי קבלנים עצמאיים ופרילאנסרים.

משפט מסחרי
צורף ושות' מייצג ומעניק ליווי משפטי שוטף לחברות מסחריות ומפעלי תעשייה מקומיים מובילים, כמו גם לחברות בינלאומיות הפועלות בישראל. בין היתר, המשרד מתמחה בייצוג חברות מסין וממזרח אסיה בפעילותן בישראל.
צורף ושות' מעניק ללקוחותיו שירות משפטי ראשון במעלה בכל תחומי פעילות החברה, כולל הסכמים מסחריים שונים, בהם הסכמי שיתוף פעולה, הסכמים עם ספקים או עם לקוחות, הסכמי מימון, הסכמי הפצה, הסכמי בלעדיות, הסכמי סודיות והסכמי מכר ורכישה. המשרד אף מתמחה בליווי ובייעוץ ללקוחותיו בנושא שותפויות, הקמת חברות, פירוק חברות וייצוג אל מול רשויות המדינה.

ליטיגציה
צורף ושות' מעניק ללקוחותיו ייצוג בבתי המשפט על ערכאותיהם השונות, בהן בית המשפט העליון, בתי המשפט המחוזיים, בתי משפט השלום, בתי הדין לעבודה, הן האזוריים והן בית הדין הארצי, ועדות ערר על סוגיהן, גישורים ובוררויות. המשרד מנהל תיקים מורכבים בעלי היקף נרחב בתחום הליטיגציה המסחרית, כמו גם תיקי ליטיגציה בשאר תחומי התמחותו, בהם דיני עבודה ומקרקעין. למשרד הצלחות מוכחות בזכייה בתיקים רבים בבתי המשפט, כמו גם תקדימים בתחום דיני העבודה ובתחום דיני החברות והאחריות האישית של בעלי מניות ומנהלים בחברה, העומדים לזכותו.

לאורך שנות פעילותו, המשרד ניהל בהצלחה יתרה אלפי תיקי ליטיגציה מגוונים בתחומי התמחותו, והשיג ללקוחותיו את התוצאות המיטביות עבורם.

עו"ד איל צורף

עו"ד איל צורף ייסד את המשרד לפני למעלה מעשור. לעו"ד צורף ידע מעמיק וניסיון רב-שנים בדיני עבודה, דיני תאגידים, דיני חוזים, עסקאות מקרקעין וליטיגציה. עו"ד צורף משמש כיועץ של לשכת המסחר והתעשיה בחיפה והצפון, וכיועץ משפטי קבוע לתאגידים רבים, הן בינלאומיים והן ישראליים.

עו"ד צורף מכהן כמרצה בכנסים ובימי עיון בתחומי התמחותו. עו"ד צורף מוכר כבר-סמכא בתחומים אלו, ופרסם עשרות מאמרים, הן בעיתונות הארצית והן באתרים מקצועיים באינטרנט.

 

 

אייקון דירוגים

דירוגים

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת צורף ושות', עורכי דין

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

  לטיפולים ביולוגיים מבוססי נוגדנים תפקיד מרכזי ברפואה, ושמירה על הקניין הרוחני היא קריטית על מנת לאפשר לחברה המפתחת להפיק את היתרונות הכספיים מטיפולים אלה.

  רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

 • תמחור מופרז – האומנם?

  תמחור מופרז – האומנם?