קבוצת אהרוני

יזמות ובנייה

קבוצת אהרוני
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1998
תחום: יזמות ובנייה
כתובת: רח' הרב ניסנבוים יצחק 37, בת ים
טלפון: 6222*, 03-6222220
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.aharonigroup.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • משה אהרוני

  משה אהרוני

  מנכ"ל ובעלים

  קבוצת אהרוני

 • אלון מורד

  אלון מורד

  סמנכ"ל הנדסה

  קבוצת אהרוני

 • נדב אהרוני

  נדב אהרוני

  סמנכ"ל שיווק ומכירות

  קבוצת אהרוני

 • רנא ח'טיב

  רנא ח'טיב

  סמנכ"ל תכנון

  קבוצת אהרוני

 • רמי באבאר

  רמי באבאר

  סמנכ"ל כספים

  קבוצת אהרוני

 • דנה שורץ אשתר

  דנה שורץ אשתר

  יועצת משפטית

  קבוצת אהרוני

אייקון אודות

אודות קבוצת אהרוני

קבוצת אהרוני, מקבוצות הנדל"ן המובילות בישראל, הוקמה לפני למעלה מ-20 שנה על ידי יזם הנדל"ן ומנכ"ל החברה משה אהרוני. הקבוצה מתמחה בייזום, בנייה רוויה ונדל"ן מניב ובשנים האחרונות התרחבה גם לתחום ההתחדשות העירונית. קבוצת אהרוני חרטה על דיגלה להקים פרויקטים במיקומים בעלי פוטנציאל צמיחה משמעותי ובסטנדרט בניה גבוה, אשר יוצרים הזדמנות וערך מוסף ללקוחותיה. החברה רוכשת את הקרקעות הללו ומקדמת בהן תב"ע חדשה, המגדילה את היקפי הבנייה ואת מספר יחידות הדיור. פרויקטי החברה משדרגים את סביבתם ומעלים בה את ערך הדירות בצורה ניכרת, תוך שהדבר מושך יזמי נדל"ן נוספים המחליטים לבנות ולחדש את האזור. עד היום בנתה הקבוצה מאות יחידות דיור, בין היתר בבת ים, נתיבות ואזור והיא צפויה להרחיב את היקפי פעילותה בכל רחבי הארץ עם אלפי יחידות דיור חדשות בעשור הקרוב.

צוות מובחר של עובדים

החברה מאופיינת במטה ניהולי משפחתי המבוסס על צוות קטן ומובחר של עובדים, מעין סיירת נדל"ן, הפועלת מתוך מטרה משותפת להביא להצלחתה ושגשוגה של החברה. בקבוצה מועסקים עובדים וותיקים העובדים בחברה מאז הקמתה לצד צעירים בשנות ה-20 לחייהם התורמים לחברה ממדים של חיוניות וקידמה.

חברת הביצוע בנגד

בעקבות צמיחתה הפיננסית והגידול המסיבי במספר הפרויקטים בהם היא עוסקת, הקבוצה התרחבה גם לתחום הביצוע. בנגד הינה חברה בעלת סיווג קבלני ג' 5 המאפשר לה לבנות בכל היקף פיננסי ופיזי. הצטרפות חברת הקבלן המנוסה מאפשרת לקבוצה לפעול בעצמאות מוחלטות וללא תלות בחברות ביצוע חיצוניות, דבר המעניק לה גמישות במכרזים, יכולת עמידה בכל פרויקט, פיקוח הרמטי על כל פרויקט, תוך הקפדה על טייב הבנייה, שמירה על הבטיחות ועמידה קפדנית בלוחות הזמנים.

פרויקטים בולטים

עד היום יזמה ובנתה החברה מספר פרויקטים בולטים וידועים במרכז הארץ ובדרומה, כאשר הראשון שבהם הייתה שותפה הקבוצה בייזמות היה מגדל נווה בבת ים, מגדל יוקרה בן 42 קומות הצופה אל הים. פרויקט בולט נוסף של הקבוצה הינו פרויקט אפ טאון בבת ים, הכולל מגדל מגורים יוקרתי המתנשא לגובה 47 קומות ומאפשר לדייריו ליהנות מנוף עוצר נשימה. מגדל משולב בעל 20 קומות משרדים ו 9 קומות נוספות של מגורים, ושתי קומות מסחר והוא נבנה במודל עירוב שימושים הכולל מסחר, משרדים ומגורים. זהו המגדל האורבני הגבוה בישראל ובשנת 2018 הוא הוכרז כפרויקט מצטיין על ידי ארגון המהנדסים. החברה בונה גם בעיר נתיבות ועבודתה במקום כוללת בין היתר 2 פרויקטים בני 904 יחידות דיור בסך הכל: פרויקט אפ פארק הכולל 450 יחידות בתמהיל של 10 בניינים בני 9 קומות ומתאפיין בתכנון הנדסי-אדריכלי פורץ דרך עם דירות מרווחות, מוארות ובעלות מפרט עשיר במיוחד, ופרויקט אפ הילס הכולל 18 בניינים, בני 10 ו-5 קומות הכוללים יחד 454 יחידות דיור. הבדלי הגבהים ומיקום הבניינים מאפשרים נוף פתוח ומרווח לכלל הדירות. כן נמצאת כעת החברה באכלוס בניין בוטיק הכולל 30 יחידות דיור בישוב אזור.

קרקעות לבנייה ונדל"ן מניב

ברשות החברה מספר קרקעות במרכז הארץ עליהן היא מקדמת כעת תב"עות לצרכי השבחה. בנוסף לאחרונה זכתה החברה במכרז במסגרת תוכנית "מחיר מופחת" לבניית 714 יחידות במתחם בן שמן החדש. בנוסף מחזיקה החברה בנדל"ן מניב רחב היקף, ומשכירה שטחי מסחר ומשרדים בפרוקיט אפ טאון, בהיקף של 25 אלף מ"ר.

בנוסף אולי יעניין אותך