קבוצת א. הלפרן בע"מ

ביצוע עבודות איטום ציפוי ובידוד יציקות בטון קריסטלי

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1975
תחום: ביצוע עבודות איטום ציפוי ובידוד יציקות בטון קריסטלי
כתובת: רח' המסגר 14, הוד השרון
www.melgol.co.il
www.technologyot.com
טלפון: 03-5782626
פקס: 03-5782414
אתר החברה: http://www.ahalpern.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אשר הלפרן

  אשר הלפרן

  מייסד הקבוצה

  קבוצת א. הלפרן בע"מ

 • דובי הלפרן

  דובי הלפרן

  מנכ"ל א. הלפרן

  קבוצת א. הלפרן בע"מ

 • אירית פורמן

  אירית פורמן

  מנכ"לית מלגול

  קבוצת א. הלפרן בע"מ

אייקון אודות

אודות קבוצת א. הלפרן בע"מ

קבוצת א. הלפרן מונה תחת מטריה אחת 3 חברות: א. הלפרן, חברת א. הלפרן טכנולוגיות וחברת מלגול. א. הלפרן נוסדה בשנת 1975 על ידי אשר הלפרן ממייסדי ענף הבניין בישראל. אשר עוסק בתחום עוד משנת 1955 ועל פועלו בענף קיבל במרוצת השנים את התואר "רב קבלן". במהלך השנים הצטרפו אליו ילדיו ונכדיו, והחברה התפתחה לקבוצה רחבה המנוהלת יחד עם צוות עובדים וותיק ומיומן בסגנון משפחתי.

חברת הביצוע א. הלפרן

א. הלפרן עוסקת בביצוע עבודות בטון, איטום ובידוד בכל תחומי הבנייה לרבות מגורים, מסחרי, ציבורי, בטחוני, תשתיות, תעשייה, מנהרות ותחנות רכבת, גשרים ובניה פרטית. מנכ"ל דובי הלפרן.

החברה מבצעת כמיליון מ"ר איטום בשנה באמצעות עובדים מיומנים וצוות של מנהלי עבודה שהינם הנדסאי בנייה ומהנדסים. אלו אחראים על בקרת איכות ביצוע, התאמת התכנון למציאות המתפתחת באתרים, קשר רציף עם המתכננים וצוות הפיקוח באתרי הבנייה ויצירת פתרונות נדרשים. הכל נעשה תוך הקפדה על איכות שירות וביצוע המאפשרים לחברה לתת את אחריותה לפרויקטים המבוצעים על ידה, תוך עמידה בלוחות זמנים בסטנדרט גבוה.

חברת א. הלפרן טכנולוגיות

חברה הלפרן טכנולוגיות עוסקת בביצוע יציקות בטון קריסטלי ומעניקה ללקוחות הקבוצה פתרון ואחריות למערכות המשלבות את תחום הבטון הקריסטלי והאיטום הקונבנציונאלי המבוצע ע"י חברת הביצוע א. הלפרן. הלפרן טכנולוגיות מספקת באמצעות חברת מלגול את החומר הקריסטלי לספקי הבטון שנבחרו לפרויקט.

כן החברה מפקחת ומנהלת על כל שלבי היציקות הקריסטליות משלב תכנון תערובת הבטון ובודקת את התאמת תכנון הברזל לסדיקה המתוכננת. במהלך היציקה נציגי החברה נוכחים בהעמסת החומר במפעלי הבטון, וכן נוכחים באתרי הבנייה יחד עם צוות היציקה על מנת לוודא הקפדה יתירה על נהלי היציקה שחשובים ליצירת התנאים להצלחת החומר הקריסטלי ביציקה ולאחר היציקה.

החברה מקפידה על איכות האשפרה ואף על מועדי פירוק התבניות והכל על מנת לתת לחומר הפעיל את התנאים הטובים ביותר להצלחתו.

חברת מלגול

חברת מלגול עוסקת ביבוא שיווק והפצה של חומרי איטום ובידוד. החברה מייצגת מספר חברות מקומיות ובינלאומיות מובילות בתחומים אלו ומובילה התפתחות וחדשנות בתחום, עם דגש על מציאת פתרונות מקצועיים לצרכים המתפתחים העולים מחברות הביצוע ובכלל.

לחברה מגוון רחב של חומרים ופתרונות ייחודיים המשמשים את כלל לקוחותיה עליהם נמנים חברות בנייה מובילות, קבלני איטום ולקוחות פרטיים.

למלגול מספר מחסנים עם מלאים גדולים ויכולת הפצה בכל הארץ, בעזרתם לקוחות החברה יכולים לקבל את המוצרים המבוקשים בתוך יממה בלבד.

שילוב מנצח תחת קורת גג אחת

חברת הביצוע א. הלפרן נוסדה כאמור ב-1975 ומאז ועד היום ביצעה ומבצעת מגוון רחב מאוד של פרויקטים בכל תחומי ענף הבניין. ב-46 שנות קיומה צברה החברה ניסיון שלא יסולא בפז, והידע המקצועי שלה עבר כמו פעם מאב לילדיו. לחברה סיווג קבלני ב' 1 המתאים לתחום עיסוקה וכמו כן היא בעלת אישור של מכון התקנים לאופני הניהול של החברה.

במהלך השנים צמחה לצידה של א. הלפרן, חברת מלגול העוסקת כאמור בייבוא שיווק והפצה של החומרים המשמשים גם את חברת הביצוע.

מלגול מעניקה לא. הלפרן את השקט הנדרש ברכש, אחסנה ובאספקת החומרים לאתרי הבנייה בהם

א. הלפרן עובדת, ונהנית מהידע הניסיון והחשיפה לצרכים ולקדמת הטכנולוגיות הנדרשות בענף. כל החומרים החדשים אותם מלגול מביאה לתחום עוברים ניסויים בחברת הביצוע ורק אח"כ משווקים לשוק החופשי כל זאת על מנת להבטיח את איכות והתאמת המוצרים לייעודם. לצמד החברות מצטרפת הצלע השלישית והמשלימה, א.הלפרן טכנולוגיות איטום (בעלת סיווג קבלני ג'1) העוסקת בתחום היציקות הקריסטליות שהתפתח בשנים האחרונות.

החברה מאפשרת שילוב וקבלת אחריות כוללת ומלאה לכל מערך האיטום הכולל את העבודות המסורתיות המבוצעות ע"י א. הלפרן והעבודות קריסטליות המבוצעות ע"י א. הלפרן טכנולוגיות. שילוב כולל זה בין שלוש החברות מעניק ללקוחות הקבוצה אחריות אחת מקיפה בלי ליפול בין הכיסאות.

הנהלת הקבוצה

בעלי השליטה בקבוצת הלפרן הם אשר הלפרן, אירית פורמן ודובי הלפרן. אשר הלפרן מכהן כנשיא החברות ומקור לידע וניסיון של עשרות בשנים.

דובי הלפרן מכהן כמנכ"ל חברת א. הלפרן. אירית פורמן מכהנת כמנכ"לית חברת מלגול בנוסף, עדי ורן פורמן בניה של אירית, דור שלישי בקבוצה, משמשים בתפקידים ניהוליים בחברות. "משפחת הלפרן" מחשיבה את עובדי הקבוצה כחלק מהמשפחה וחלק מהעובדים מועסקים בה עשרות שנים, כאשר חלקם אף הביאו את בניהם לעבודה בחברה.

בקבוצת הלפרן מאמינים מאוד בהון האנושי המובחר המרכיב את הקבוצה, עובדים ומנהלים המביאים את הקבוצה לפסגת ההישגים ומצעידים אותה בצורה בטוחה אל עבר העשורים הבאים.

בנוסף אולי יעניין אותך