קבוצת ה.ק.ר בע"מ

ייזום, בניה, התחדשות עירונית

קבוצת ה.ק.ר בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1994
תחום: ייזום, בניה, התחדשות עירונית
כתובת: רח' בית הבד 19, כפר סבא
טלפון: 052-2499722
פקס: 09-9621962
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.hkr.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • זוהר הלפרין

  זוהר הלפרין

  מייסד ובעלים

  קבוצת ה.ק.ר בע"מ

 • אייל הלפרין

  אייל הלפרין

  מנכ"ל

  קבוצת ה.ק.ר בע"מ

אייקון אודות

אודות קבוצת ה.ק.ר בע"מ

קבוצת ה.ק.ר בע"מ הוקמה לפני יותר מחצי יובל כחברת בוטיק משפחתית. הקבוצה פועלת בלעדית בתחום הנדל"ן למגורים ומספקת ללקוחותיה מגוון שירותים בענף זה: בנייה רוויה, ייעוץ, תכנון ו-Home Styling, שיפוצי דירות בפרויקטי התחדשות עירונית של החברה ושדרוגים לדירות שנמכרו ללקוחותיה.

החברה פועלת בתחום ההתחדשות העירונית קרוב לעשור ואכלסה עד היום 5 פרויקטים למרות משך הזמן הממוצע הארוך יחסית לאישורי פרויקטים מסוג תמ"א 38.

הנהלת החברה

זוהר הלפרין – זוהר הינו מייסד החברה ומי שמשמש כיום בפועל כאחראי על הביצוע בשטח. זוהר הגיע לעולם הנדל"ן מעולם מקצועי שונה לגמרי, עולם התחבורה הציבורית. במשך שנים רבות היה זוהר חבר "דן" ועבד בתפקידים מגוונים בחברה ביניהם מנהל אגף הכספים של הקואופרטיב.

ברבות השנים הוא ביצע הסבה מקצועית לעולם הבנייה, תחום בו התאהב. לאחר כחמש שנים בהן כיהן בתפקידים בכירים בחברות נדל"ן החליט זוהר לצאת לדרך עצמאית. את חברת ה.ק.ר הקים בשנת 1994 לאחר תקופת לימודים שבסיומה קיבל תעודת קבלן רשום. במשך 25 השנים האחרונות היה אחראי זוהר לעשרות רבות של פרויקטים בעולמות הבנייה הפרטית, השיפוצים וההתחדשות העירונית, תוך שה.ק.ר רוכשת מוניטין וקהל לקוחות נאמן.

אייל הלפרין – בנו של זוהר ומנכ"ל החברה. הוא בוגר תואר שני במנהל עסקים בהצטיינות מאוניברסיטת מנצ'סטר באנגליה. הוא הגיע לניהול החברה לאחר תפקידי סמנכ"ל וניהול חטיבה עסקית בתחום השירות, הבנייה, התפעול והאחזקה בקבוצות מובילות במשק הישראלי - אלקטרה וסלקום. בזו האחרונה כיהן במשך 3 שנים כמנהל שרשרת האספקה של קבוצת התקשורת הגדולה.

אייל מנהל את ה.ק.ר בשלוש השנים האחרונות תוך שהוא מגבש את האסטרטגיה העסקית שלה לשנים הבאות.

פרויקטים נבחרים

חברת ה.ק.ר מתמקדת גאוגרפית באזורי הביקוש של ערי השרון וצפון תל אביב. בנייתה בתחום ההתחדשות העירונית מאופיינת ברמות גימור ייחודיות ותפיסת בנייה "בוטיקית". על פרויקטים אלו ניתן למנות בין היתר את הבאים:

פרויקט קהילת ציון 10, הרצליה: פרויקט תמ"א 38 חיזוק ותוספת שבמסגרתו הוסיפה החברה 2.5 קומות שכוללות חמש יח"ד חדשות לבניין קטן בן 3 קומות. הפרויקט הינו פרויקט בוטיק ייחודי עם דירות 5 חדרים ענקיות בגודל של 140 מ"ר. הפרויקט הסתיים ומאוכלס.

פרויקט אנילביץ' 23-19, רעננה: פרויקט תמ"א 38 הריסה ובנייה, במסגרתו תהרוס החברה בניין בן 3 קומות ושלוש כניסות עם 18 יח"ד. במקומו ייבנה בניין בן שבע קומות וקומת קרקע עם 45 יח"ד. תמהיל הדירות בבניין הוא של דירות קטנות ובינוניות בנות 2.5, 3 ו-4 חדרים המתאימות לזוגות צעירים, משפחות צעירות וזוגות בגיל השלישי.

פרויקט קזן 5, רעננה: פרויקט תמ"א 38 הריסה ובנייה, במסגרתו תהרוס החברה בניין בן 3 קומות עם 9 יח"ד. במקומו ייבנה בניין בן שבע קומות וקומת קרקע עם 23 יח"ד. גם בבניין זה תמהיל הדירות הוא של דירות בינוניות בנות 4 חדרים המתאימות לזוגות צעירים, משפחות צעירות וזוגות בגיל השלישי.

יזמית וקבלנית כאחד

ה.ק.ר היא הקבלן הראשי בכל אחד מפרויקטי היזמות שלה. שילוב זה מביא להקפדה על הפרטים הקטנים ביותר בכל פרויקט ותוך מעורבות מלאה של מנהליה החל משלב התכנון, דרך הביצוע ועד שלב מסירת הדירות לדיירים. ה.ק.ר מבצעת פרויקטים בנפח דירות בינוני (כ-30 דירות בפרויקט) וזאת במטרה להתמקד באיכות הבנייה ורמת השירות ללקוח ולא בכמות יחידות הדיור שנבנות. ייחודיות "בוטיקית" זו וחווית השירות ללקוחות מאפיינים את ה.ק.ר עוד מימיה הראשונים.

"דואגים לכם עד הבית"

הסלוגן המלווה את ה.ק.ר הוא "דואגים לכם עד הבית" והדבר מבטא את תפיסת עולמה לפיה החברה לא בונה בניינים ללקוחות אלא בתים לאנשים. יתירה מכך, החברה מאמינה בדגש לא רק על המוצר האיכותי המוגמר, קרי הדירה, אלא גם על חווית הלקוח לאורך כל התהליך. מתפיסת איכות זו נגזרת כל פעילותה של החברה ובהתאמה החברה מעסיקה קבלני משנה מקצועיים המלווים אותה שנים ארוכות ונבחרו על ידה בקפידה בהתאם לסטנדרטים הגבוהים. כך, מציעה ה.ק.ר רמת גימור גבוהה מאוד ומקפידה בכל פרויקט על תמהיל דירות שמתאים לסביבה ולפלח השוק. ה.ק.ר שמה דגש על עקרונות הבנייה הירוקה תוך בחינת הערך המוסף המתקבל מהתהליך, גם לסביבה וגם להוצאה השוטפת של דיירי הבניין לאחר סיום הפרויקט.

החזון: להרחיב את הפעילות

בשנים האחרונות, הגדילה החברה את נפחי הפעילות תוך בנייתם של מספר פרויקטים במקביל. החברה נמצאת בתהליכי תכנון וביצוע של עשרות פרויקטים ברחבי אזור השרון. עם זאת, בחירת הפרויקטים לביצוע ושמירה על כמות פרויקטים קטנה שמבוצעים במקביל (4-5) מבטיחות שהאיכות "הבוטיקית" ורמת השירות, המייחדים את ה.ק.ר לא ייפגעו והן ימשיכו להוות את הערך המוסף העיקרי אותו מעניקה ה.ק.ר ללקוחותיה.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת קבוצת ה.ק.ר בע"מ

 • תכנון נכון של בניין – חיסכון גדול בהוצאות השוטפות

  תכנון נכון של בניין – חיסכון גדול בהוצאות השוטפות

  תכנון מוקדם וקפדני של בניין יכול להפחית באופן משמעותי את עלויות התפעול והאחזקה שלו ויחסוך לאורך זמן סכומי כסף גדולים. אייל הלפרין, אשר לו ניסיון רב בהקמת בניינים ובנייה, אך גם בניהול תפעול ואחזקת בניינים, מבהיר כמה חשוב לתכנן את הבניין על כל האלמנטים שבו לפרטי פרטים, ומעניק כמה טיפים קטנים שחוסכים כסף גדול

  תכנון נכון של בניין – חיסכון גדול בהוצאות השוטפות

בנוסף אולי יעניין אותך

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022