קבוצת מלכי

יזמות נדל"ן, בנייה והשקעות

קבוצת מלכי
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1970
תחום: יזמות נדל"ן, בנייה והשקעות
כתובת: רח' ויצמן 11, נס ציונה 7403008
טלפון: 08-9389310 / *2011
פקס: 08-9389315
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.malki-g.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מוטי מלכי, קבוצת מלכי

  מוטי מלכי

  מנכ"ל משותף, בעלים; ויו"ר דירקטוריון

  קבוצת מלכי

  לפרופיל המלא

  מוטי מלכי
 • שחר מלכי, קבוצת מלכי

  שחר מלכי

  מנכ"ל משותף ובעלים

  קבוצת מלכי

  לפרופיל המלא

  שחר מלכי
 • ריקי מלכי, קבוצת מלכי

  ריקי מלכי

  סמנכ"לית כספים ובעלים

  קבוצת מלכי

 • רחל מלכי, קבוצת מלכי

  רחל מלכי

  נשיאת הקבוצה

  קבוצת מלכי

 • עזרא מלכי ז"ל, קבוצת מלכי

  עזרא מלכי ז"ל

  (1949-2016) מייסד הקבוצה

  קבוצת מלכי

אייקון אודות

אודות קבוצת מלכי

קבוצת החברות מלכי הוקמה לפני למעלה מ-40 שנה על ידי עזרא מלכי ז"ל. לאורך שנות פעילותה בנתה החברה אלפי יחידות דיור בפריסה ארצית, בפרט בגוש דן. החברה אוצרת בתוכה ניסיון עשיר בייזום ובבניית פרויקטים למגורים: ממגדלים מפוארים, דרך שכונות מגורים ועד בנייני בוטיק ייחודיים. החברה נחשבת לאחת מחברות היזמות והבנייה החדשניות והיציבות בישראל, היא בעלת מוניטין רב ואחוז לקוחותיה החוזרים גבוה מהמקובל. בניו של עזרא ז"ל – מוטי, שחר וריקי ממשיכים את דרכו בחברה ומכהנים כבעליה, כאשר רחל, אם המשפחה, מכהנת כנשיאת הקבוצה.

מייסד הקבוצה, עזרא מלכי ז"ל – מבוני הארץ

עזרא מלכי ז"ל (1949-2016) נמנה על אחד מבוני הארץ והוא הקים את קבוצת החברות המשגשגת בשלהי שנות ה-70. עזרא החל את פעילותו הנדל"נית ממקום של אהבה, הגשמה אמיתית של ערכי הציונות ואהבת ארץ ישראל. הוא היה איש אשכולות אשר ידע לזהות הזדמנויות ולמנף את החברה לשיאים אליהם הגיעה, בזכות צניעותו והכריזמה המפורסמת שלו. הוא נהג לנהוג ברגשי כבוד ואחווה עם כל לקוחות החברה ואף תרם מהונו וזמנו בכדי לקדם ולשפר את איכות החיים של יחידים ומשפחות רבות. אולי חשוב מהכל, עזרא היה אב אוהב ואיש משפחה למופת.

יזמית ומבצעת כאחד

הקבוצה משלבת בתוכה שתי חטיבות העובדות בשיתוף פעולה ותוך הרמוניה מלאה: חטיבת ייזום והשקעות וחטיבת ביצוע. חטיבת הייזום וההשקעות כוללת את החברות מלכי השקעות בע"מ ומ.י דביר בע"מ (בעלת תקן ISO-9002). חברות אלו מתמחות באיתורם והשבחתם של נכסים, ייזום, תכנון, פיתוח ושיווק של פרויקטים. שתי החברות מתאפיינות בבניית איכות תוך עמידה בסטנדרטים מחמירים, כאשר כל פרויקט מלווה באופן אישי וצמוד על ידי מנהלי החברה. הקבוצה מתחייבת לעמידה בלוחות זמנים והקפדה ללא פשרות לכל אורך הליכי התכנון והבנייה. חטיבת הביצוע – תחת חטיבה זו פועלת החברה הקבלנית מלכי בנייה בע"מ. החברה בעלת סיווג בלתי מוגבל (ג’5) לעבודות בנייה המאפשר לה לבנות בכל היקף כספי והנדסי. מלכי בנייה בע"מ מבצעת פרויקטים של הקבוצה וכן פרויקטים עבור חברות יזמיות אחרות. החברה מחזיקה בציוד הנדסי וציוד בנייה מהמתקדמים בענף, וההון האנושי שבה הוא מהשורה הראשונה.

איתנות פיננסית

לקבוצת מלכי איתנות פיננסית מוכחת, אשר באה לידי ביטוי בדירוגי אשראי גבוהים ובאמון הבנקים והספקים. הקבוצה מהווה שם נרדף למצוינות, מראשון מנהליה, דרך אנשי המנהלה ושירות הלקוחות, ועד אחרון עובדי הבנייה בכל פרויקט. כל דרגי החברה מבכיר ועד זוטר מחויבים למצוינות ושירות נאמן למען לקוחותיה הרבים של הקבוצה.

פרויקטים נבחרים

M TOWER, ראשון לציון - מגדל יוקרה המוקם בשכונת הדגל החדשה של העיר. המגדל מתנשא לגובה של 28 קומות מעל לובי בגובה כפול. בקומותיו העליונות הוא יכלול מיני פנטהאוזים יוקרתיים במיוחד, צמד פנטהאוזים מפוארים עם מרפסת גג, וכן צמד פנטהאוזים עם מרפסת גג ובריכת שחיה פרטית. הבניין תוכנן על-פי עקרונות הבניה הירוקה והוא כולל בין השאר בידוד תרמי של הקירות החיצוניים. הפרויקט משולב עם מחיר למשתכן, הפרויקט בביצוע, איכלוס 2020.

מלכי פארק, ראשון לציון - פרויקט השוכן במיקום הטוב ביותר בשכונת הרקפות, בצמוד לפארק ירוק ומטופח. הפרויקט כולל כולל 3 בנייני בוטיק בני 8 קומות מעל קומת קרקע, בתכנון ארכיטקטוני מושקע ומוקפד. בבניין מגוון דירות גן, דירות 5 חדרים ופנטהאוזים מפוארים. הפרויקט משולב עם מחיר למשתכן, הפרויקט בביצוע, איכלוס 2020.

ה' באייר 39, 43, ראשון לציון - צמד בנייני יוקרה בני 14 קומות אשר נבנו במערב ראשון בתמהיל דירות מגוון. הבניינים כוללים מפרט טכני עשיר במיוחד, תכנון מוקפד ועיצוב אדריכלי מפואר במיוחד. הבנייה הסתיימה ושני הבניינים מאוכלסים.

משכנות גנים, פתח תקווה - פרויקט הממוקם במיקום הטוב ביותר במרכז שכונת הדר גנים בעיר. הפרויקט כולל 3 בנייני מגורים יוקרתיים בני 16 קומות כל אחד. תמהיל הדירות כולל דירות גן, דירות 4, 5 ו-6 חדרים וכן דופלקסים מפוארים ומרווחים. כאזור בעל אוכלוסייה דתית בנתה החברה מרפסות סוכה לכל דירה, אתגר הנדסי וביצועי מורכב. כמו כן בכל בניין קיימות 3 מעליות מהודרות עם מנגנוני פיקוד שבת. הפרויקט הסתיים ואוכלס.

ראשון בנחלה, ראשון לציון - אחד הפרויקטים הראשונים שנבנו בשכונת נחלת יהודה החדשה. במסגרת הפרויקט נבנה בניין יוקרה בן 14 קומות ו- 52 יחידות דיור עם פנטהאוזים גדולים, דירות לופט וחניון תת קרקעי. הפרויקט הסתים ואוכלס.

בוטניקה, כפר סבא הירוקה – מתחם הכולל 4 בניינים בני 7 קומות כל אחד בעיצוב ארכיטקטוני מרהיב. הבניינים מצופים אבן טבעית ולובי הכניסה מפואר ומרווח, בעל חלל כפול ומעוצב. בכל בנין ישנו מועדון דיירים רחב ידיים, חדר עגלות ואופניים, שתי מעליות משוכללות ומהירות במיוחד ושטחי גינון ונוי ציבוריים משותפים. תמהיל הדירות כולל יחידות דיור בנות 4-5 חדרים, דירות גן מרווחות, מיני-פנטהאוזים, דופלקסים ופנטהאוזים מפוארים. כל הדירות משקיפות אל נוף פתוח וירוק. הפרויקט הסתיים ואוכלס.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • 70 פנים להצלחה

  50 חברות הייטק ו–20 חברות סטארט-אפ, סך הכל 70 חברות, נכנסו השנה לדירוג DUN'S 100 לשנת 2020 עבור חברות ההייטק שהכי טוב לעבוד בהן. על רקע פרסום הדירוג המתבצע זו השנה השישית ברציפות, שוחחנו עם כמה מבכירי החברות המצליחות בענף ההיי-טק. הבכירים ענו כיצד התמודדו החברות עם מגפת הקורונה, כיצד בונים תרבות ארגונית מנצחת ועל השינויים הטכנולוגיים שהתבצעו ועוד יתבצעו כתוצאה מהתפשטות הקורונה, "משבר הקורונה היווה אירוע מכונן ביחסים שבין החברות לעובדיהן", אומרת אפרת שגב, סמנכ"ל דאטה ואנליזה בדן אנד ברדסטריט

  70 פנים להצלחה

 • טיפול מונע בתשתית הרפואית בישראל

  תשתית הרפואה בישראל אינה מוגדרת כתשתית קריטית בהיבטי סייבר ומהווה מטרה מפתה למתקפות - הגיע הזמן לשנות את זה

  טיפול מונע בתשתית הרפואית בישראל

 • לעצור את הדימום: הפתרון לצמצום הגירעון טמון במיסוי

  הגירעון בעקבות הקורונה גדל וצמיחת המשק עדיין לא הגיעה, מה הם הכלים שיסייעו בצמצום הגירעון ויגדילו משמעותית את קופת המדינה? הקלות מס

  לעצור את הדימום: הפתרון לצמצום הגירעון טמון במיסוי

 • לא בונים על העתיד

  בצל משבר הקורונה ועל רקע אתגרי השעה של ענף הנדל"ן, נערך השבוע פורום בכירי הנדל"ן של DUN'S 100. הפורום איגד רבים מהאנשים המחזיקים בניסיון הרב ביותר בענף הנדל"ן בישראל, מה שהוביל לשיח על הסוגיות המרכזיות הנמצאות על 'שולחנם' של בכירי הנדל"ן. מפגיעת הקורונה ועד לתוכניות שאמורות להחליף את 'מחיר למשתכן' ותמ"א 38, מהירידה במכירות ועד הירידה במלאי הדירות החדשות ועיכוב במסירת וקידום פרויקטים, ממציאות משברית אל עבר עתיד לא ברור. סיקור מיוחד

  לא בונים על העתיד