קצנל דימנט

משרד עורכי דין

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2007
תחום: משרד עורכי דין
כתובת: רח' מדינת היהודים 89, ת.ד. 4026, הרצליה ביזנס פארק, בניין E, קומה 9, הרצליה פיתוח, 4614001
טלפון: 09-9500555
פקס: 09-9518666
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.kdlaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עינת קצנל

  עינת קצנל

  שותפה

  קצנל דימנט

  עוד על עינת קצנל

  עינת קצנל
 • רן דימנט

  רן דימנט

  שותף

  קצנל דימנט

  עוד על רן דימנט

  רן דימנט
אייקון אודות

אודות קצנל דימנט

קצנל דימנט הוא משרד בוטיק רב-תחומי לדיני מסחר ותאגידים, המדורג בעקביות בין משרדי עורכי הדין המובילים בישראל בהיקף ואיכות העבודה.
בהסתמך על צוות עורכי הדין המצוין והדינאמי של קצנל דימנט, אנו פועלים על עסקאות בינלאומיות גדולות, מייצגים חברות סטארט-אפ בשלב מוקדם כמו גם חברות בוגרות, מובילים הנפקות, מייעצים לתאגידים במצוקה ומייצגים לקוחות בנושאים מסחריים מורכבים, וכל זאת תוך שמירה על מחויבותנו לרמה הגבוהה ביותר של מיומנות מקצועית ומיקוד על סגירת העסקה.
עם מומחיות וניסיון ייחודי בתחום ההיי-טק, שוק ההון ודיני ניירות ערך, עסקאות בינלאומיות, ממשל תאגידי וחברות, מיזוגים ורכישות, פשיטת רגל, ארגון מחדש וליטיגציה מסחרית, אנו מציעים ללקוחות מגוון מלא של שירותים משפטיים באופן אישי, קשוב וזמין, הן בישראל והן בארצות הברית באמצעות הפרקטיקה האמריקנית הבולטת שלנו.
אנו בקצנל דימנט רואים עצמנו כשותפים לדרכם העסקית של לקוחותינו ושואפים לספק להם פתרונות מותאמים, יעילים, מקצועיים ומעשיים לאתגרים הניצבים בפניהם.
השירות המקצועי ניתן תוך התחשבות בכלל צרכי הלקוח והתאמת הפתרונות למידותיו של כל לקוח, באופן פרגמטי וממוקד.

תחומי התמחות

קצנל דימנט מייצגת חברות ציבוריות (הרשומות בישראל ומחוצה לה), תאגידים פרטיים, חברות סיכון ורכבי השקעה, חממות טכנולוגיות, בנקים להשקעות ומוסדות פיננסיים, משקיעים פרטיים ויזמים פרטיים.

היי-טק ומדעי החיים
פעילות המשרד בתחומי הטכנולוגיה, מדעי החיים וחברות סטארט-אפ הפכה אותו לאחד המשרדים המובילים בישראל בתחומים אלה. המשרד מייצג חברות סטארט-אפ, ממציאים, יזמים, חברות בוגרות, משקיעי הון סיכון פרטיים, קרנות הון סיכון וחממות טכנולוגיות, במגוון תחומים הכוללים בין היתר תכנה, תקשורת, מכשור רפואי, מיזמי אינטרנט מסוגים שונים, אפליקציות, אנרגיה ועוד.
הליווי המקצועי של המשרד מכסה את כלל הנושאים הרלבנטיים למחזור החיים של חברות בעלות אוריינטציה טכנולוגית (פרטיות וציבוריות) - משלב ההתאגדות והסדרי המייסדים, דרך מימון וגיוסי הון, מיזוגים ורכישות, דיני עבודה, קניין רוחני והתקשרויות מסחריות מגוונות, ועד משטר תאגידי ושלב האקזיט.
משרדנו פיתח גם התמחות במימון המונים וייצג לקוחות חלוציים ומובילים בתחום זה תוך כדי קביעת המדיניות וההנחיות הרגולטוריות בתחום זה. משרדנו פיתח גם התמחות ייחודית בתחום blockchain ו- cryptocurrency וייצג לקוחות במגוון רחב של שימושים בטכנולוגיה זו.

מיזוגים ורכישות ועסקאות אסטרטגיות
משרדנו מייצג לקוחות במגוון רחב של עסקאות בתחום המיזוגים והרכישות בישראל ובחו"ל, הן בצד הרוכש והן בצד הנרכש. בפעילותו בתחום זה המשרד מנצל את ניסיונו המצטבר הרב-תחומי בתחומים הרלבנטיים לרבות סוגיות תאגידיות, הגבלים עסקיים, דיני ניירות ערך, דיני עבודה וכיו"ב.
במהלך השנים צבר המשרד ניסיון נרחב ביותר במיזוגים ורכישות, מיזמים משותפים ועסקאות אסטרטגיות בינלאומיות אחרות במדינות רבות בעולם. השותפים במשרד מובילים משאים ומתנים ומנהלים עסקאות במדינות באירופה (לרבות מזרח אירופה), בישראל ובארה"ב, בסדרי גודל הנעים בין מיליונים למאות מיליוני דולרים.

דיני ניירות ערך ושוק ההון
למשרד פעילות נרחבת בייצוג השחקנים השונים בשוק ההון, ובהם החברות המנפיקות (בהנפקות הון, אג"חים וניירות ערך מובנים), בתי השקעות וברוקרים.
המשרד מייעץ לחברות ציבוריות בכל הקשור לענייניהן המשפטיים השוטפים ולעמידתן בדרישות הדיווח והרישום השוטפות וכן, מתמחה בניירות ערך מובנים ותעודות סל ומלווה מזה שנים תשקיפים והנפקות בתחום.
קצנל דימנט מוכר כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחומי שוק ההון ודיני ניירות ערך. בין היתר, אנו מייצגים לקוחות בהנפקות שונות, גיוס הון באמצעות חוב וכן בתחום ניירות הערך המובנים בארץ ובעולם, בתי השקעות ושאר שחקנים מרכזיים בשוק ההון.
פעילות המשרד בתחום כוללת ייצוג בדיונים והליכים בפני הרשות לניירות ערך והבורסה לני"ע בת"א בע"מ וקשר שוטף עמם.

דיני תאגידים ומימון תאגידי
המשרד מעניק ייעוץ מקיף ושוטף לתאגידים בכל ההיבטים של רגולציה תאגידית וכן ביחס לכל הסוגיות בממשל תאגידי.
כמו כן, אנו מלווים פעילויות ועסקאות מימון, לרבות גיוסי הון פרטיים, ציבוריים, מימון חוב (debt financing), מימון מובנה (structured financing) ומימון המונים (crowd funding).
לקוחות המשרד בתחום נמנים על מגוון רחב של תחומים, כגון טכנולוגיה, תקשורת, מדיה ובידור, ביטוח, בתי השקעות, ברוקרים ומוסדות פיננסיים.

משפט מסחרי
המשרד מעניק ללקוחותיו ייעוץ שוטף במגוון רחב של נושאים מסחריים הנוגעים לפעילות היומיומית של הלקוחות ובמסחור הטכנולוגיה/המוצרים שלהם. בהקשר זה, המשרד מעורב בניסוח וניהול משא ומתן לקראת הסכמים מסחריים מקומיים ובינלאומיים, במגוון רחב של מגזרים ותעשיות.
בנוסף, המשרד הוא מהמובילים בארץ בתחום ה-Online and Mobile Gaming, מסחר אלקטרוני, אמצעי תשלום מקוונים ו-Forex.
עורכי הדין במשרד הם היועצים המשפטיים הראשיים של קבוצת חברות בינ"ל המהווה את אחת מהקבוצות הגדולות בעולם בתחומים אלו, הכוללת בתוכה, בין השאר, מספר חברות ציבוריות הנסחרות בבורסה לניירות ערך בלונדון וב-AIM.
בנוסף, קצנל דימנט פיתח מומחיות ייחודית בלווי לקוחות בקשר עם מימון האלטרנטיבי הניתן לחברות בשלב מוקדם, למשל באמצעות הרשות לחדשנות (לשעבר המדען הראשי).

ליטיגציה מסחרית ותאגידית
צוות הליטיגציה ויישוב הסכסוכים של המשרד מייצג את לקוחות המשרד בפני כל הערכאות והטריבונאלים, החל מבתי משפט השלום ועד בית המשפט העליון, ובכלל זה גם בפני בתי הדין לעבודה.
פעילות המשרד בתחום מתמקדת בסכסוכים מסחריים ותאגידיים, אשר לרוב סובבים סביב עניינים מורכבים ותקדימיים בתחומי הטכנולוגיה, ניירות הערך, הממשל התאגידי, חדלות הפירעון ודיני העבודה.
המשרד מורגל בייצוג לקוחות בסכסוכים בקנה מידה גדול, כגון תובענות ייצוגיות ותביעות נגזרות ושואף לספק ללקוחותיו פתרונות "תפורים לפי מידה" המבוססים על גישות אינטגרטיביות ויצירתיות, תוך שילוב בין נקודת מבט עסקית ובין מיומנות משפטית. צוות המשרד מוכוון ומתורגל בגיבוש מיידי של צוות ואסטרטגיה מתאימים לכל תיק, ובהענקת המענה היעיל והאפקטיבי ביותר ללקוחותיו.

חדלות-פירעון והבראת חברות
למשרד מומחיות וידע ייחודיים בטיפול בתאגידים המצויים במצוקה פיננסית, הן בתרחישים של הבראת חברות וארגון מחדש של החוב, והן בתרחישים של פירוקים וכינוסי נכסים. שירותי המשרד בתחום כוללים, בין היתר, גיבוש תכניות הבראה והסדרי נושים, וכן ניהול תאגידים בהקפאת הליכים. המשרד מיומן הן בגיבוש תכניות הבראה המבוססות על ארגון מחדש פיננסי ו/או תפעולי, והן בגיבוש תכניות הבראה המבוססות על מכירת החברה המצויה במצוקה לצדדים שלישיים. צוות המשרד הינו בעל הבנה עסקית ופיננסית עמוקה, כמו גם הכשרה, מיומנות והתמחות ייחודיים הנדרשים לגיבוש תכניות כאמור. כשתכנית הבראה אינה מהווה אפשרות מעשית, המשרד מסייע לתאגיד להתפרק באופן שימקסם את נכסיו ופעילותו לתועלת נושי התאגיד ובעלי מניותיו. צוות חדלות-הפירעון של המשרד ממונה באופן תדיר על ידי בתי המשפט בישראל כבעלי תפקיד לתאגידים במצוקה ולקח חלק מרכזי בכמה מהליכי חדלות-הפירעון הבולטים שהתנהלו בישראל בשנים האחרונות.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האם תם עידן השיוויון בפסיקת מזונות קטינים?

  לאחר שנים רבות של יציבות יחסית, ידעו דיני המשפחה בישראל בשנים האחרונות טלטלות רבות. חוקים התווספו לספר החוקים, הלכות נשתנו ופסיקות ביהמ"ש יצרו לא פעם חוסר אחידות שגרר חוסר יציבות ובלבול

  האם תם עידן השיוויון בפסיקת מזונות קטינים?

 • פוטנציאל השבחה של עשרות אחוזים

  מגורים לצד נוף ירוק או כחול מובילים לזינוק של עשרות אחוזים במחירי הנדל"ן

  פוטנציאל השבחה של עשרות אחוזים

 • שירותים מוניציפאליים באגודה

  האם אגודה רשאית לפעול להוספה ושדרוג של השירותים המוניציפאליים שמעניק הוועד המקומי, ולגבות תשלום עבורם מהתושבים גם במקרה שהוועד המקומי אינו פועל כלל למתן השירותים?

  שירותים מוניציפאליים באגודה

 • גירושין וחקיקה מעודדת מלחמות בניגוד לטובת המשפחה בראי תורת המשחקים

  גירושין במדינת ישראל מבוססים על חקיקה ארכאית ומפלה. חקיקה זו מעודדת מלחמות בין הצדדים ופוגעת בשיתוף הפעולה, אשר עשוי היה להיות ביניהם ואשר היה מביא את הגירושין לידי סיום הוגן, הגון ומוצלח לטובת כל הצדדים. ניתן ללמוד על הנושא אף מתחום תורת המשחקים ועל כך במאמר

  גירושין וחקיקה מעודדת מלחמות בניגוד לטובת המשפחה בראי תורת המשחקים