רוית סיני משרד עורכי דין

התחדשות עירונית תמא 38 פינוי בינוי

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1996
תחום: התחדשות עירונית תמא 38 פינוי בינוי
כתובת: מגדל בסר 3 - קומה 35 רחוב כנרת 5
בני ברק 5126237
נייד: 054-4618767
טלפון: 03-5051051
פקס: 03-5054054
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.ravit-law.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רוית סיני

  עו"ד רוית סיני

  מייסדת ובעלים, מגשרת מוסמכת

  רוית סיני משרד עורכי דין

  עוד על רוית סיני

  רוית סיני
אייקון אודות

אודות רוית סיני משרד עורכי דין

רוית סיני משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק המתמחה בעסקאות תמ"א 38, פינוי בינוי והתחדשות עירונית, תוך יישום שיטה ייחודית למשרד, שהגתה המייסדת, עו"ד רוית סיני שהינה מגשרת מוסמכת בהכשרתה. המשרד שם כנר לרגליו ערכים של שקיפות אחידות והוגנות, תוך השגת מקסימום תמורות לדיירים וזאת באמצעות בדיקה מקצועית של אנשי צוות מטעם הדיירים. עו"ד סיני מטפלת באופן אישי בכל פרויקט, ומתחייבת לדיירים למקסם את התמורות ולייעל את התהליך באמצעות שיטה ייחודית למשרדה. השיטה הייחודית שיצרה עו"ד סיני מביאה להצלחות בפועל, וכיום הפרויקט הראשון, בשני בניינים בגבעתיים, כבר מאוכלס.

בשנת 2019 יצא ספרה הייחודי שאותו כתבה עו"ד סיני "המדריך לתמ"א 38- פינוי בינוי" אשר מיועד לבעלים שמתכוונים להתחיל ו/או נמצאים בעיצומו של תהליך התחדשות עירונית. הספר כולל בתוכו את כל השלבים והשאלות החשובות בתהליך ונותן מענה על כל הסוגיות החשובות. הספר נמכר בחנויות הספרים (סטימצקי, צומת ספרים, נט בוק).
עו"ד סיני נבחרה לשמש, מטעם לשכת עורכי הדין בישראל. רכזת השתלמות בנושא התחדשות עירונית.

שיטת ניהול ייחודית ומצליחה

ייחודיות שיטת העבודה של המשרד נעוצה בעקרונות בהם דבק המשרד עבור לקוחותיו, הבעלים - הדיירים. ניהול נכון, המתבצע בכל היקף של פרויקט בו מעורב המשרד, משמעו היפוך השיטה: הבעלים הם אלה שקובעים את תנאי ההתקשרות עם היזם, לרבות ההסכם עצמו והמפרט הטכני, כשהם מגובים על ידי המשרד, הפועל בשיתוף פעולה עם טובי אנשי המקצוע עבור לקוחותיו. הטיפול המשפטי שמעניק המשרד ללקוחותיו כולל ייצוג משפטי מול היזם ובא כוחו, בדיקת זכויות בדירות, ניסוח הסכמים של פינוי בינוי ותמ"א 38 בעיקר הריסה ובניה עד לחתימה. לאחר חתימת ההסכם, המשרד מטפל במעקב אחר דיווח לרשויות המס, ומעקב התקדמות היזם וביצוע התחייבויותיו החוזיות, תוך ליווי משפטי שוטף במהלך הבניה. בנוסף, המשרד מבצע מעקב אחר הטיפול הפרטני ברישום זכויות בעלי הדירות.

המשרד מקפיד להגביל את זהות היזם וזכויותיו להעברת הפרויקט ליזם אחר ללא הסכמת בעלי הדירות, ולהגדיר את הדירות החדשות שתמסרנה לבעלי הדירות בבניין החדש שיוקם. המשרד דואג לקבל ערבות אוטונומית מראש עבור שכר הדירה לדיירים, החל ממועד הפינוי ועד למסירת הדירות החדשות, ולהבטיח שהיזם יעמיד לרשות הדיירים ערבויות חוק מכר בשווי הדירות החדשות. המשרד דואג לקבוע לוחות זמנים לביצוע הפרויקט, ולקבל מהיזם ערבות רישום וערבות בדק עבור בעלי הדירות. בנוסף, המשרד דואג לקבל מהיזם ערבות מיסים עבור בעלי הדירות – למקרה שלא ישלם היטל או מס שיוטל על בעל הדירה. המשרד מנהל משא ומתן בשיתוף עם הנציגות הנבחרת שאותה בחרו בעלי הדירות. הפרויקט מטופל בשקיפות מלאה, כך שכל בעלי הדירות חותמים על הסכם זהה עם היזם. המשרד לא יסכים שייחתמו הסכמים נפרדים עם בעלי זכויות בבניין ללא אישור נציגות הדיירים ו/או הדיירים, וידרוש, בשם בעלי הדירות מכל יזם/קבלן שיטפל בפרויקט, כי ייתן תמורות זהות לכל בעלי הדירות בבניין. המשרד שמח לעמוד לרשות בעלי הדירות בכל עת בנוגע לטיוטת החוזה או בכל שאלה אחרת הייעוץ והליווי ניתן לדיירים עד למסירת הדירות החדשות.

עו"ד רוית סיני

עו"ד רוית סיני הינה עורכת דין ומגשרת מוסמכת זה למעלה מ-23 שנה, והינה אחת מעורכות הדין המובילות בתחום ההתחדשות העירונית פינוי בינוי ותמ"א 38. לאור הניסיון הרב שצברה עו"ד סיני בתחום תמ"א 38, היא פועלת ברמה הלאומית לקידום הנושא ונמנית על פורום "שולחן עגול", בהובלת משרד הבינוי והשיכון בנושא פינוי בינוי ותמ"א 38/2. כמו כן, עו"ד סיני הינה בת סמכא בתחומה ומתראיינת תדיר באמצעי המדיה השונים. היא בעלת פינה קבועה בתוכנית "סודות הנדל"ן" כמומחית בנושא תמ"א 38 ופינוי בינוי, בעלת תוכנית רדיו ב102fm  עם עופר פטרסבורג בנושא תמא 38 פינוי בינוי וחולקת את ניסיונה עם הציבור הרחב במדיה הכתובה בסדרת מאמרים שכתבה והפכו "למדריך" באתר החדשות Ynet. עו"ד סיני השתתפה בכתיבת שני פרקים בספר: "איך לעשות כסף נדל"ן?" בנושא תמ"א והתחדשות עירונית.

עו"ד סיני מרצה בתחום ההתחדשות העירונית בלשכת עורכי הדין, בימי עיון, רכזת מטעם הלשכה של עורכי הדין, מרצה במרכז פישמן ובמרכז הבניה הישראלי.

להלן חלק מהפרויקטים הנבחרים

פרויקט מאוכלס: הריסה ובניה ברחוב המעלות 6-8 בגבעתיים - ברחוב המעלות 6 בגבעתיים 7 דיירים, 800 מ"ר, 2 קומות, הדיירים התחילו בתהליך בעצמם ובמשך 3 שנים, הצליחו לקבל כמה הצעות מיזמים לא מוכרים. ההצעות שקיבלו הדיירים היו שונות כל יזם הציע תוספת שונה. לבסוף באמצעות ייעוץ וליווי הצוות המקצועי של המשרד וכן באמצעות שמאי ואדריכל מטעמם של הדיירים החליטו הדיירים מה הם רוצים לקבל מהיזמים וערכו מעין מכרז הפוך כאשר הדיירים באמצעות משרדנו דורש מהזימים תוספת של 25 מ"ר + מרפסת + חניות (למי שהיתה חניה עוד חניה) ומחסן. כל היזמים התיישרו לפי דרישת הדיירים ולבסוף נבחרה החברה שהציגה את הסקיצות הטובות ביותר ואת המפרט העשיר ביותר. כאשר נדרשו הדיירים לבחור את מיקום הדירות החדש, נעזרו הדיירים בשמאי המקרקעין של משרד עו"ד רוית סיני על מנת לקבל שוויון ואיזון בין כל הדיירים. חצי שנה לאחר מכן, נחתם הסכם בין הדיירים לחברה היזמית.

פרויקט הריסה ובניה רחוב סולד 5 רמת השרון - הדיירים ניסו במשך 5 שנים להתקדם לפרויקט תמ"א 38 כל היזמים הודיעו להם כי לא ניתן לבצע הריסה ובניה אלא חיזוק בלבד. עו"ד סיני שנבחרה לייצג המליצה להשתמש בשירותיו של שמאי מקרקעין מטעם הדיירים שיעשה דוח כלכלי של הריסה ובניה מול חיזוק. לאור הדוח שנערך נמצא שהריסה ובניה משתלמת ואכן נמצא יזם שהצליח לתת לדיירים תוספת של 20 מ"ר כפי שקבע השמאי מטעם הדיירים. וכעת התקבל היתר לבניית 30 יח"ד דיור חדשות.

רחוב לוחמי גליפולי בתל אביב פרויקט הריסה ובניה - פרויקט של 18 דירות קיימות שתיהרסנה, ובמקומן ייבנו 61 דירות חדשות. הפרויקט יצא לדרך. האתגר היה כאן להביא להסכמה של דירות שהרחיבו לבין דירות שלא הרחיבו. לבסוף הצלחנו ליצור הסכמה בין הדיירים עצמם ורק לאחר מכן בין היזם.

פינוי בינוי רחוב סוקולוב ברמת גן - פרויקט פינוי בינוי ברחוב סוקולוב 4-6 ברמת גן. במקום דירות של 36 דיירים קיימים יוקמו מגדלים ובסה"כ כ-108 דירות. בתחילה פנו לדיירים יזמים בהצעה להוסיף להם 10 מ"ר בלבד בטענה שלא ניתן להוסיף מעבר לזה, באמצעות משרדנו בליווי שמאי ואדריכל הצלחנו להוכיח ליזמים שניתן לקבל 25 מ"ר ולא 10 מ"ר בלבד כפי שהציעו ואכן היום נחתם הסכם כשאר הדיירים יקבלו תוספת של 2 חדרים + מרפסת שמש + חניה + קומות גבוהות.

פרויקט פינוי בינוי בבת ים הרב קוקיס 27-29 הרצל 78 בת ים - והרב קוקיס 24-26 - 55 דירות על מגרש של 3 דונם. הדיירים לא ידעו מה מגיע להם, הם פנו למשרדנו ומשרדנו פנה לאדריכל מומחה בתחום פינוי בינוי באיזור בת ים. לאחר ישיבה שקיים משרדנו עם האדריכל מטעם הדיירים – הבהירה העיריה בבת ים כי תאשר לנו פרויקט פינוי בינוי באיזור הזה. לפי נתונים אלו, ערך משרדנו לדיירים מכרז שיהיה מול יזמים כאשר התמורות המובטחות לו הם: תוספת של 25 מ"ר לדירה הקיימת לפי מדידה + מרפסת שמש 12 מ"ר + עליה לפחות של 10 קומות מהיום + מחסן + חניה.

תוך חודש נבחרה חברה קבלנית גדולה והסכם עימה נחתם על ידי כל הדיירים (למעט סרבן אחד) תוך 3 חודשים מיום נחתם הסכם פינוי בינוי ומפרט טכני שערכו הדיירים עם מפקח מטעמם. הפרויקט יצא לדרך והוא כעת מול הועדה המקומית.

פינוי בינוי בתל אביב ברחובות הפלמ"ח- יצחק שדה- 72 דיירים, בתחילה חתמו ליזם שלא עשה דבר במשך שנתיים לאחר שהבינו כי לא מתקדם דבר, הגיעו למשרדי במטרה שאצליח לומר להם מה יוכלו לקבל. לצורך כך, שכרנו שירותיו של אדריכל מטעם הדיירים שפנה לעיריה ולאחר שקיבל מידע מדוייק ובדק את הגדלים של הדירות בפועל, הצלחנו לבנות מתווה של תמורות עליו הדיירים הסכימו, ובמקביל ערכנו הסכם משפטי שכלל את כל ההטבות והערבויות לטובת הדיירים והוספנו מפרט טכני מפורט עשיר ויוקרתי- את כל אלו ערכנו לחוברת מכרז ופנינו לשתי חברות גדולות שהתחרו בינהן כך שהדיירים הרוויחו הטבות נוספות כגון 6 שנים דמי אחזקה שהיזם ישלם, תוספת תשלום לכל דייר לרכישת מוצרי חשמל ועוד. כך התבצע  הפרויקט בשקיפות יעילות ואחידות.

פרויקט פינוי בינוי באילת - 150 יחידות לפינוי במקומן ייבנו כ-1,000 יחידות חדשות.
תוך חצי שנה נחתם כתב הסכמה מול הבעלים על התמורות שהם יקבלו וסוגי הערבויות, תוך שנה נחתם הסכם וכעת אנו בתהליך מול הרשות.

אייקון פרוייקטים

מומחית תמא 38 בתוכנית סודות הנדלן

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת רוית סיני משרד עורכי דין

בנוסף אולי יעניין אותך