רוית סיני משרד עורכי דין

תמ"א 38 פינוי בינוי

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1996
תחום: תמ"א 38 פינוי בינוי
כתובת: מגדל בסר 3 - קומה 35 רחוב כנרת 5
בני ברק 5126237
נייד: 054-4618767
טלפון: 03-5051051
פקס: 077-5605193
דוא"ל: ravit@rs-tama.co.il
אתר החברה: http://www.ravit-law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רוית סיני, רוית סיני משרד עורכי דין

  עו"ד רוית סיני

  מייסדת ובעלים, מגשרת מוסמכת

  רוית סיני משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  רוית סיני
אייקון אודות

אודות רוית סיני משרד עורכי דין

משרד עורכי דין רוית סיני הינו משרד בוטיק המתמחה בעסקאות תמ"א 38, פינוי בינוי והתחדשות עירונית, תוך יישום שיטה ייחודית למשרד, שהגתה המייסדת, עו"ד רוית סיני. המשרד שם כנר לרגליו ערכים של שקיפות אחידות והוגנות, תוך השגת מקסימום תמורות לדיירים וזאת באמצעות בדיקה מקצועית של אנשי צוות מטעם הדיירים. עו"ד סיני מטפלת באופן אישי בכל פרויקט, ומתחייבת לדיירים שהסיום יתבצע בתוך שנה. השיטה הייחודית שיצרה עו"ד סיני מביאה להצלחות בפועל, וכיום הפרויקט הראשון, בשני בניינים בגבעתיים, כבר מאוכלס.

שיטת ניהול ייחודית ומצליחה

ייחודיות שיטת העבודה של המשרד נעוצה בעקרונות בהם דבק המשרד עבור לקוחותיו, הדיירים. ניהול נכון, המתבצע בכל היקף של פרויקט בו מעורב המשרד, משמעו היפוך השיטה: הדיירים הם אלה שקובעים את תנאי ההתקשרות עם היזם, לרבות ההסכם עצמו והמפרט הטכני, כשהם מגובים על ידי המשרד, הפועל בשיתוף פעולה עם טובי אנשי המקצוע עבור לקוחותיו. הטיפול המשפטי שמעניק המשרד ללקוחותיו כולל ייצוג משפטי מול היזם ובא כוחו, בדיקת זכויות בדירות, ניסוח הסכמים של פינוי בינוי ותמ"א 38 בעיקר הריסה ובניה עד לחתימה. לאחר חתימת ההסכם, המשרד מטפל במעקב אחר דיווח לרשויות המס, ומעקב התקדמות היזם וביצוע התחייבויותיו החוזיות, תוך ליווי משפטי שוטף במהלך הבניה. בנוסף, המשרד מבצע מעקב אחר הטיפול הפרטני ברישום זכויות בעלי הדירות.

המשרד מקפיד להגביל את זהות היזם וזכויותיו להעברת הפרויקט ליזם אחר ללא הסכמת בעלי הדירות, ולהגדיר את הדירות החדשות שתמסרנה לבעלי הדירות בבניין החדש שיוקם. המשרד דואג לקבל ערבות אוטונומית מראש עבור שכר הדירה לדיירים, החל ממועד הפינוי ועד למסירת הדירות החדשות, ולהבטיח שהיזם יעמיד לרשות הדיירים ערבויות חוק מכר בשווי הדירות החדשות. המשרד דואג לקבוע לוחות זמנים לביצוע הפרויקט, ולקבל מהיזם ערבות רישום וערבות בדק עבור בעלי הדירות. בנוסף, המשרד דואג לקבל מהיזם ערבות מיסים עבור בעלי הדירות – למקרה שלא ישלם היטל או מס שיוטל על בעל הדירה.

המשרד מנהל משא ומתן בשיתוף עם הנציגות הנבחרת שאותה בחרו בעלי הדירות. הפרויקט מטופל בשקיפות מלאה, כך שכל בעלי הדירות חותמים על הסכם זהה עם היזם. המשרד לא יסכים שייחתמו הסכמים נפרדים עם בעלי זכויות בבניין ללא אישור נציגות הדיירים ו/או הדיירים, וידרוש, בשם בעלי הדירות מכל יזם/קבלן שיטפל בפרויקט, כי ייתן תמורות זהות לכל בעלי הדירות בבניין. המשרד שמח לעמוד לרשות בעלי הדירות בכל עת בנוגע לטיוטת החוזה או בכל שאלה אחרת הייעוץ והליווי ניתן לדיירים עד למסירת הדירות החדשות.

עו"ד רוית סיני

עו"ד רוית סיני עוסקת זה למעלה מ- 21 שנה בתחום הנדל"ן, והינה אחת מעורכות הדין המובילות בתחום תמ"א 38, פינוי בינוי והתחדשות עירונית, על מתאריה השונים. לאור הניסיון הרב שצברה עו"ד סיני בתחום תמ"א 38, היא פועלת ברמה הלאומית לקידום הנושא ונמנית על פורום "שולחן עגול", בהובלת משרד הבינוי והשיכון בנושא פינוי בינוי ותמ"א 38/2. כמו כן, עו"ד סיני הינה בת סמכא בתחומה ומתראיינת תדיר באמצעי המדיה השונים. היא בעלת פינה בתוכנית "סודות הנדל"ן" כמומחית בנושא תמ"א 38 ופינוי בינוי, בעלת תוכנית רדיו בנושא תמא 38 פינוי בינוי וחולקת את ניסיונה עם הציבור הרחב במדיה הכתובה בסדרת מאמרים שכתבה והפכו "למדריך" באתר החדשות  Ynet.  עו"ד סיני השתתפה בכתיבת שני פרקים בספר: "איך לעשות כסף נדל"ן?" בנושא תמ"א והתחדשות עירונית.

עו"ד סיני מרצה בלשכת עורכי הדין ובמרכז פישמן בתחום ההתחדשות העירונית.

להלן חלק מהפרויקטים הנבחרים

פרויקט מאוכלס: הריסה ובניה ברחוב המעלות 6-8 בגבעתיים - ברחוב המעלות 6 בגבעתיים 7 דיירים, 800 מ"ר, 2 קומות, הדיירים התחילו בתהליך בעצמם ובמשך 3 שנים, הצליחו לקבל כמה הצעות מיזמים לא מוכרים. ההצעות שקיבלו הדיירים היו שונות כל יזם הציע תוספת שונה. לבסוף באמצעות ייעוץ וליווי הצוות המקצועי של המשרד וכן באמצעות שמאי ואדריכל מטעמם של הדיירים החליטו הדיירים מה הם רוצים לקבל מהיזמים וערכו מעין מכרז הפוך כאשר הדיירים באמצעות משרדנו דורש מהזימים תוספת של 25 מ"ר +מרפסת+חניות (למי שהיתה חניה עוד חניה) ומחסן. כל היזמים התיישרו לפי דרישת הדיירים ולבסוף נבחרה החברה שהציגה את הסקיצות הטובות ביותר ואת המפרט העשיר ביותר. כאשר נדרשו הדיירים לבחור את מיקום הדירות החדש, נעזרו הדיירים בשמאי המקרקעין של משרד עו"ד רוית סיני על מנת לקבל שוויון ואיזון בין כל הדיירים. חצי שנה לאחר מכן, נחתם הסכם בין הדיירים לחברה היזמית.

פרויקט הריסה ובניה רחוב סולד 5 רמת השרון - הדיירים ניסו במשך 5 שנים להתקדם לפרויקט תמ"א 38- כל היזמים הודיעו להם כי לא ניתן לבצע הריסה ובניה אלא חיזוק בלבד. עו"ד סיני שנבחרה לייצג המליצה להשתמש בשירותיו של שמאי מקרקעין מטעם הדיירים שיעשה דוח כלכלי של הריסה ובניה מול חיזוק. לאור הדוח שנערך נמצא שהריסה ובניה משתלמת ואכן נמצא יזם שהצליח לתת לדיירים תוספת של 20 מ"ר כפי שקבע השמאי מטעם הדיירים. וכעת מוגשות תוכניות לעיריה של הריסה של 12 דירות ובניית 30 יחידות דיור חדשות.

פרויקט הריסה ובניה - פרויקט של 18 דירות קיימות שתיהרסנה, ובמקומן ייבנו 53 דירות חדשות. הפרויקט יצא לדרך. האתגר היה כאן להביא להסכמה של דירות שהרחיבו לבין דירות שלא הרחיבו. לבסוף הצלחנו ליצור הסכמה בין הדיירים עצמם ורק לאחר מכן בין היזם.

פינוי בינוי - בן גוריון 172א' 174 בגבעתיים - שני בניינים של 8 בעלי דירות בשטח של 510 מ"ר כלומר– 16 דיירים על דונם. הדיירים הצטיידו בעו"ד ואיתרו יזם שהבטיח להם הרחבה לכל דירה. נחתם הסכם עם היזם אולם לאחר חתימת ההסכם, חזר בו היזם מהבטחותיו. הדיירים בחרו במשרד עו"ד רוית סיני לייצג ולאתר יזם חדש ורציני. המשרד בחר וניתח את הזכויות בנכס, הכין סקיצה מפורטת של כמה דירות וכמה קומות יהיו נמצא יזם מתאים ונחתם הסכם עימו לפני שנתיים אולם כעת העיריה החליטה להכריז על המתחם כפינוי בינוי, הדיירים באמצעות ההסכם שערך משרדנו לא איפשר לאותו יזם לקבל את המתחם בפינוי בינוי וכעת יש לדיירים הזכות לבחור יזם אחר בהתאם להיקף וגודל המתחם.

פינוי בינוי רחוב סוקולוב רמת גן - פרויקט פינוי בינוי ברחוב סוקולוב 4-6 ברמת גן. במקום דירות של 36  דיירים קיימים יוקמו שני מגדלים בני 22 קומות ובסה"כ כ- 126 דירות. בתחילה פנו לדיירים יזמים בהצעה להוסיף להם 10 מ"ר בלבד בטענה שלא ניתן להוסיף מעבר לזה, באמצעות משרדנו בליווי שמאי ואדריכל הצלחנו להוכיח ליזמים שניתן לקבל 25 מ"ר ולא 10 מ"ר בלבד כפי שהציעו ואכן היום נחתם הסכם כשאר הדיירים יקבלו תוספת של 2 חדרים +מרספת שמש+חניה+ קומות גבוהות.

פרויקט פינוי בינוי בבת ים הרב קוקיס 27-29 הרצל 78 בת ים - 33 דירות על מגרש של 1.700 מ"ר . הדיירים לא ידעו מה מגיע להם א. הם פנו למשרדנו ומשרדנו פנה לאריכל מומחה בתחום פינוי בינוי באיזור בת ים. לאחר ישיבה שקיים משרדנו עם האדריכל מטעם הדיירים – הבהירה העיריה בבת ים כי תאשר לנו פרויקט פינוי בינוי באיזור הזה. לפי נתונים אלו, ערך משרדנו  לדיירים מכרז שיהיה מול יזמים כאשר התמורות המובטחות לו הם: תוספת של 25 מ"ר לדירה הקיימת לפי מדידה +מרפסת שמש 12 מ"ר+ עליה לפחות של 6 קומות מהיום+ מחסן+חניה.

תוך חודש נבחרה חברה קבלנית גדולה והסכם עימה נחתם על ידי כל הדיירים (למעט סרבן אחד) תוך 3 חודשים מיום נחתם הסכם פינוי בינוי ומפרט טכני שערכו הדיירים עם מפקח מטעמם. הפרויקט יצא לדרך.

אייקון פרוייקטים

מומחית תמא 38 בתוכנית סודות הנדלן

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • העיר החכמה: איך ניהול התאורה מביא לחיסכון כלכלי?

  העיר החכמה: איך ניהול התאורה מביא לחיסכון כלכלי?

 • היגיון הפוך בקביעת תושבות – גרסת רשות המיסים

  היגיון הפוך בקביעת תושבות – גרסת רשות המיסים

 • גירושין: כיצד פסיקת מזונות משותפים מיושמת בשטח?

  לא מכבר פסק ביהמ"ש העליון כי הטלת מזונות על האב בשל מינו מהווה אפלייה על רקע מגדרי | בעקבות התקדים, עו"ד רות דיין מסבירה מהם הפרמטרים שיש להביא בחשבון בקביעת גובה התשלום לילדים

  גירושין: כיצד פסיקת מזונות משותפים מיושמת בשטח?

 • הכירו את החברות המובילות בתחום ההתחדשות העירונית

  דירוג DUN'S 100 בתחום ההתחדשות העירונית מעניק הזדמנות לבחון מי הן החברות המובילות באחד מהתחומים המובילים בענף הנדל"ן. לאחרונה פרסמו DUN'S 100 יחד עם מדלן, גלובס וסקאלה את הדירוג העדכני לשנת 2018 המאפשר לבחון מי הן החברות המובילות בשני התחומים המרכזיים של התחדשות עירונית, 'תמ"א 38' ו – 'פינוי – בינוי', כאשר מספר שינויים נרשמו במיקום החברות הפעילות בתחום ההתחדשות העירונית.

  הכירו את החברות המובילות בתחום ההתחדשות העירונית