רוית סיני משרד עורכי דין

תמ"א 38 פינוי בינוי

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1996
תחום: תמ"א 38 פינוי בינוי
כתובת: מגדל בסר 3 - קומה 35 רחוב כנרת 5
בני ברק 5126237
נייד: 054-4618767
טלפון: 03-5051051
פקס: 077-5605193
דוא"ל: ravit@rs-tama.co.il
אתר החברה: http://www.ravit-law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רוית סיני, רוית סיני משרד עורכי דין

  עו"ד רוית סיני

  מייסדת ובעלים, מגשרת מוסמכת

  רוית סיני משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  רוית סיני
אייקון אודות

אודות רוית סיני משרד עורכי דין

רוית סיני משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק המתמחה בעסקאות תמ"א 38, פינוי בינוי והתחדשות עירונית. עבודת המשרד מושתתת על יישום שיטה ייחודית אותה הגתה המייסדת עו"ד רוית סיני שהינה מגשרת מוסמכת בהכשרתה. המשרד שם לו כנר לרגליו ערכים של שקיפות אחידות והוגנות, תוך השגת מקסימום תמורות לדיירים וזאת באמצעות בדיקה מקצועית של אנשי צוות מטעם הדיירים. עו"ד סיני מטפלת באופן אישי בכל פרויקט, ומתחייבת לדיירים למקסם את התמורות ולייעל את התהליך לשביעות רצונם.  יש לציין כי המשרד זכה באות האמינות של דן אנד ברדסטריט

שיטת ניהול ייחודית ומצליחה

המשרד מייצג אך ורק דיירים וייחודיות שיטת העבודה שלו נעוצה בעקרונות בהם הוא דבק עבור לקוחותיו. כך, בשונה מהמקובל המשרד מקפיד לתת את שרביט הניהול לדיירים המתגוררים בפרויקט והם אלו אשר קובעים את תנאי ההתקשרות עם היזם, לרבות ההסכם עצמו והמפרט הטכני, תוך גיבוי שוטף והדוק מהמשרד עצמו המשתף פעולה למען מקסום התועלות ללקוחות עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. השיטה הייחודית שיצרה עו"ד סיני מביאה להצלחות בפועל והפרויקטים הראשונים אותם ליוותה כבר מאוכלסים.

תנאי עמידה מוגדרים ליזם הזוכה בפרויקט

בין שאר התנאים שהמשרד מציב ליזמים לטובת לקוחותיו הוא מקפיד להגביל את זהות היזם וזכויותיו להעברת הפרויקט ליזם אחר ללא הסכמת בעלי הדירות, מקפיד להגדיר את הדירות החדשות שתמסרנה לבעלי הדירות בבניין החדש שיוקם. המשרד דואג כמו כן לקבל ערבות אוטונומית מראש עבור שכר הדירה לדיירים, החל ממועד הפינוי ועד למסירת הדירות החדשות, ומבטיח שהיזם יעמיד לרשות הדיירים ערבויות חוק מכר בשווי הדירות החדשות. המשרד דואג עוד לקבוע לוחות זמנים לביצוע הפרויקט, ולקבל מהיזם ערבות רישום וערבות בדק עבור בעלי הדירות.

הטיפול במעטפת המשפטית

הטיפול המשפטי שמעניק המשרד ללקוחותיו כולל ייצוג משפטי מול היזם ובא כוחו, בדיקת זכויות בדירות, ניסוח הסכמים של פינוי בינוי  ותמ"א 38 (בעיקר הריסה ובניה) עד לחתימה על ההסכם. לאחר החתימה המשרד ממשיך ללוות את הלקוחות במעקב אחר דיווח לרשויות המס ומעקב התקדמות היזם וביצוע התחייבויותיו החוזיות, תוך ליווי משפטי שוטף במהלך הבניה. בנוסף, המשרד מבצע מעקב אחר הטיפול הפרטני ברישום זכויות בעלי הדירות.

עו"ד רוית סיני

עו"ד רוית סיני מייסדת ובעלת המשרד הינה עורכת דין ומגשרת מוסמכת זה למעלה מ-23 שנה, והינה אחת מעורכות הדין המובילות בתחום ההתחדשות העירונית פינוי בינוי ותמ"א 38. לאור הניסיון הרב שצברה בתחום התמ"א 38, היא פועלת ברמה הלאומית לקידום הנושא ונמנית על פורום "שולחן עגול", בהובלת משרד הבינוי והשיכון בנושא פינוי בינוי ותמ"א 38/2. כמו כן, עו"ד סיני הינה ברת סמכא בתחומה ומתראיינת תדיר באמצעי המדיה השונים, בין השאר בתוכנית "סודות הנדל"ן" בה שימשה כמומחית בנושא תמ"א 38 ופינוי בינוי. כמו כן עו"ד סיני מנחה תוכנית רדיו בנושא תמ"א 38 פינוי בינוי וחולקת את ניסיונה עם הציבור הרחב במדיה הכתובה בסדרת מאמרים שכתבה והפכו "למדריך" באתר החדשות Ynet. עו"ד סיני השתתפה בכתיבת שני פרקים בספר: "איך לעשות כסף נדל"ן?" בנושא תמ"א והתחדשות עירונית. עו"ד סיני מרצה בלשכת עורכי הדין במרכז פישמן ובמרכז הבניה הישראלי בתחום ההתחדשות העירונית.

טיפול בהתנגדויות באמצעות גישור

נוכח העובדה כי עו"ד סיני משמשת כמגשרת מוסמכת, הטיפול בהתנגדויות דיירים מטופל על ידה באמצעות כישוריה כמגשרת מה שמוביל להישגים מרשימים במיוחד.
ספרה החדש "המדריך לתמא 38 ופינוי בינוי" יצא לאור בחודוש אוגוסט השנה. הספר נועד לסייע לבעלי דירות במבוך המסועף של תהליך ההתחדשות העירונית.
ניתן למצוא אותו גם באתר נט בוק: http://www.netbook.co.il/Book.aspx?id=11850 

פרויקטים נבחרים

לאורך השנים ליווה המשרד פרויקטים רבים ומגוונים ועל הבולטים שבהם ניתן למנות את הבאים:

רחוב המעלות 6-8, גבעתיים - פרויקט תמ"א 38 הריסה בו הדיירים התחילו את התהליך בעצמם ובמשך 3 שנים קיבלו הצעות אך ורק מיזמים לא מוכרים שביקשו להעניק להם תמורות שונות. עם התערבותו של המשרד ויחד עם ייעוץ שמאי ואדריכל מטעם הדיירים נערך מעין מכרז הפוך בו נדרשו מהיזמים תמורות כמו תוספת של 25 מ"ר לדירה, מרפסת, מקום חניה ומחסן.  כלל היזמים התיישרו לפי דרישת הדיירים ולבסוף נבחרה החברה שהציגה את הסקיצות הטובות ביותר ואת המפרט העשיר ביותר. הפרויקט אוכלס בשנת 2017.

רחוב סולד 5 רמת השרון – פרויקט תמ"א 38 הריסה ובנייה בו ניסו הדיירים לקדם במשך 5 שנים פרויקט הריסה בעוד היזמים מתעקשים על חיזוק בלבד. עו"ד סיני שנבחרה לייצג את הדיירים המליצה להשתמש בשירותיו של שמאי מקרקעין מטעם הדיירים שיכין דוח כלכלי של הריסה ובניה מול חיזוק. לאור הדוח השמאי, נמצא כי מודל של הריסה ובנייה משתלם יותר לדיירים וליזמים ואכן נמצא יזם שהצליח לתת לדיירים תוספת של 20 מ"ר כפי שקבעו הדיירים. בשנת 2018 התקבל היתר לבניית 30 יח"ד דיור חדשות.

הפלמ"ח - יצחק שדה, תל אביב - פרויקט פינוי בינוי בו במשך שנתיים המתינו 72 דיירים ליזם שלא עשה דבר מלבד החתמת הדיירים. עם מינויה של עו"ד סיני, נבנה מתווה של תמורות עליו הדיירים הסכימו, ובמקביל נערך הסכם משפטי שכלל את כל ההטבות והערבויות לטובת הדיירים תוך הוספת מפרט טכני מפורט עשיר ויוקרתי. מיד לאחר השלמת שלב זה, נערך מכרז בקרב שתי חברות יזמות גדולות שהתחרו ביניהן על הפרויקט והדיירים הרוויחו הטבות נוספות מהיזם שזכה.

רחוב הרב קוקיס 27-29 פינת הרצל 78 בת ים – פרויקט פינוי בינוי למתחם בשטח 1700 מ"ר עם 33 דירות. הדיירים פנו לעו"ד סיני במטרה שתייצגם בפרויקט. עו"ד סיני יחד עם אדריכל מנוסה בבת ים, הצליחה להשיג עבורם תמורות מובטחות של תוספת של 25 מ"ר לדירה הקיימת לפי מדידה, מרפסת שמש 12 מ"ר, עליה של 6 קומות לכל הפחות מהדירה כיום, מחסן  וחניה.

רחוב סוקולוב, רמת גן – פרויקט פינוי בינוי במסגרתו יפונו 36 דירות ישנות ובמקומן ייבנו כ-126 דירות במספר מגדלים. בתחילה הציעו היזמים לדיירים תוספת דירתית של 10 מ"ר בלבד אך לאחר התערבות המשרד הוכיחה עו"ד סיני כי ניתן להוסיף 25 מ"ר לכל דירה ואכן נחתם הסכם משודרג בו קיבלו תוספת של 2 חדרים, מרפסת שמש וחניה.

אייקון פרוייקטים

מומחית תמא 38 בתוכנית סודות הנדלן

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת רוית סיני משרד עורכי דין

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מגורים מעורבים

  מגמת עירוב השימושים תופסת תאוצה ונותנת מענה לקהל רוכשים רב שמבקשים חווית מגורים מתחת לבית

  מגורים מעורבים

 • חלון לים התיכון: יוון נפתחת להשקעות ישראלים

  חודש לאחר שהשיקה תוכנית כלכלית חדשה למשיכת הון זר, ביקר בסוף חודש נובמבר בישראל סגן השר הכלכלי לפיתוח ולהשקעות ביוון >> סגן השר הכריז: "ישראל יכולה לשחק תפקיד משמעותי בבנייתה מחודשת של כלכת יוון" וחשף שורה של השקעות פוטנציאליות

  חלון לים התיכון: יוון נפתחת להשקעות ישראלים

 • חשיבותו של הסכם ממון

  מתי כדאי לשקול לעשות הסכם ממון? המאמר יסייע לנו לבחון את דרכנו טרם עשיית ההסכם

  חשיבותו של הסכם ממון

 • ככה לא בונים מדינה

  כישלון התוכניות לטווח קצר והיעדר תכנון מעשי לטווח הארוך יגרמו להמשך עליית מחירים בשוק הנדל"ן, ומצוקת הדיור תגבר. שוכרי הדירה לא יכולים לצאת מעודדים, הנדל"ן ימשיך להוות השקעה אטרקטיבית, והיכן כדאי להשקיע היום בנדל"ן? כמה מהמנהלים הבכירים ביותר בעולם הנדל"ן הישראלי התייחסו לסוגיות הבוערות המעסיקות את אחד הענפים החשובים ביותר במשק הישראלי, "היעדר תכנון לטווח ארוך ויישום תוכניות ממשלתיות שהעניקו מענה חלקי לטווח הקצר, לא רק שלא פתרו את הבעיות המוכרות בשוק הנדל"ן, אלא החמירו אותן, ואת התוצאות אנחנו נראה בעתיד הלא רחוק"

  ככה לא בונים מדינה