רולוף & יונאי, עורכי דין ונוטריונים

דיני מקרקעין, התחדשות עירונית, צוואות וירושות, משפט מנהלי וייצוג נפגעי עבודה ותאונות

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1986
תחום: דיני מקרקעין, התחדשות עירונית, צוואות וירושות, משפט מנהלי וייצוג נפגעי עבודה ותאונות
כתובת: רח' רד"ק 11, חיפה 3502430
טלפון: 04-8539111
פקס: 04-8539222
דוא"ל: office@ry-law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אליהו רולוף, רולוף & יונאי, עורכי דין ונוטריונים

  עו"ד אליהו רולוף

  שותף מייסד

  רולוף & יונאי, עורכי דין ונוטריונים

 • משה יונאי, רולוף & יונאי, עורכי דין ונוטריונים

  עו"ד משה יונאי

  שותף מייסד

  רולוף & יונאי, עורכי דין ונוטריונים

  לפרופיל המלא

  משה יונאי
 • ליאת מריאן-תמרי, רולוף & יונאי, עורכי דין ונוטריונים

  עו"ד ליאת מריאן-תמרי

  שותפה

  רולוף & יונאי, עורכי דין ונוטריונים

 • הילה סלומון-מוגילבסקי, רולוף & יונאי, עורכי דין ונוטריונים

  עו"ד הילה סלומון-מוגילבסקי

  שותפה

  רולוף & יונאי, עורכי דין ונוטריונים

עורכי דין

  אליהו רולוף
  משה יונאי
  ליאת מריאן-תמרי
  הילה סלומון-מוגילבסקי
  תמר גינזבורג
  טל יונאי-שרייר
  אירנה קרבצוב
אייקון אודות

אודות רולוף & יונאי, עורכי דין ונוטריונים

רולוף & יונאי, עורכי דין ונוטריונים, הוא אחד ממשרדי עורכי הדין הוותיקים והמובילים בחיפה. במהלך 30 שנות קיומו רכש המשרד ידע נרחב ומקצועי בתחום המשפט האזרחי - מסחרי, והנו המוביל בתחום דיני מקרקעין והתחדשות עירונית.

ההתמחות וההתמקצעות של המשרד בתחומיו השונים של ענף המקרקעין מחד וייצוג קשת רחבה של לקוחות הכוללים חברות יזמות ובניה מחד ואנשים פרטיים מאידך, הם אלה המאפשרים לצוות המשרד ראייה רחבה וכוללת של כל היבטי התחום, ומתן שירות מקצועי ופתרונות יצירתיים לכל סיטואציה. שותפי המשרד הינם מרצים מבוקשים בפורומים שונים לרבות מוסדות להשכלה גבוהה והשתלמויות וכנסים של לשכת עורכי הדין וגופים פרטיים.

במטרה ליתן את השירות המקצועי ביותר ללקוחות, נעשית מרבית העבודה במשרד בצוותים, תוך קיום סיעור מוחין בין חברי הצוות, כאשר כל אחד תורם את חלקו להצלחת התיק והפרויקט.

בנוסף, מקצועיות השירות הניתן ללקוחות המשרד הנה תוצאה של יציבות צוות המשרד שמרביתו צמח במשרד ועובד בו שנים רבות. יציבות זו קיימת אף בלקוחות המשרד ורבים מהם הינם לקוחות קבועים ונאמנים המלווים על ידי המשרד במשך שנים רבות וזוכים לשירות מקצועי, אמין, מסור ויצירתי. עם לקוחות המשרד נמנים החברה לפיתוח עכו העתיקה, חברת "השתתפויות בנכסים" (חברת בת של הסוכנות היהודית המנהלת את נכסי הסוכנות היהודית, קרן היסוד ועוד), חברות יזמיות, חברות מסחריות ותעשייתיות ואנשים פרטיים. למשרד גם קשרים ופעילויות בינלאומיות, כדוגמת פרויקט חקלאי במפרץ הפרסי אשר נמצא בשלבי מו"מ בימים אלו.

תחומי התמחות

נדל"ן: ליבת פעילות המשרד היא בתחום הנדל"ן: ייצוג הצדדים מול כלל הערכאות והרשויות, מיסוי מקרקעין והיטלים, היתרי בניה, ניהול מו"מ, עריכת חוזי קנייה, מכירה, השכרה, פיתוח, בנייה, עסקאות קומבינציה, עבודות קבלניות, וכו'. במסגרת תחום זה מייצג המשרד בעלי קרקע, יזמים, קבלנים, חברות לניהול נכסים ופרטיים. בזכות ייצוג מגוון זה מצליח צוות המשרד למצוא את האיזון בין כל הגורמים, והתוצאות ניכרות בשטח.

התחדשות עירונית: המשרד הינו חלוץ בתחום זה באזור הצפון ועוסק בו מזה כשבע שנים, עד כי הפך להיות המשרד המוביל בחיפה ובצפון. המשרד מייצג ומעניק ליווי משפטי הן לבעלי דירות והן ליזמים וקבלנים בפרויקטים של תמ"א 38, חיזוק והריסה, וכן בפרויקטים של מתחמי פינוי בינוי אשר בהם מאות יחידות דיור. המשרד מלווה כיום למעלה מ- 80 פרויקטים בכל רחבי הארץ. העיסוק בתחום זה נעשה, בין היתר, מתוך תחושת שליחות ומתוך הכרה כי מדובר בפרויקטים מצילי חיים, כמו גם ההבנה כי יש לפרויקטים אלה היכולת לסייע לאוכלוסיות במעמד סוציו אקונומי נמוך לשפר משמעותית את איכות חייהן ולהעלות את ערך נכסי המקרקעין שבידיהן.

ליטיגציה: המשרד מעניק ייצוג משפטי ללקוחות עסקיים ופרטיים בבתי המשפט על כל דרגותיהם, בתחומי המשפט השונים בהם למשרד ידע מקצועי רחב ומעמיק. על יכולתו של צוות המשרד יעידו התקדימים וההלכות אשר השיג בבית המשפט העליון, בין היתר בתחום המקרקעין, ליקויי בנייה, הבטחת זכויות רוכשים, דיני בנקאות ועוד. המשרד מהווה "בית ספר" להקניית כישורי משפט הן למתמחיו והן לעורכי הדין הוותיקים שלו.  לא בכדי 5 מבוגרי המשרד מכהנים כיום כשופטים בבתי המשפט השונים.

צוואות וירושות: לצוות המשרד מומחיות וניסיון רבים בתחום הצוואות, הירושות, ניהול עיזבונות ואפוטרופסות. במסגרת תחום זה ניתן שירות הן בניסוח צוואות, והן בייצוג בהליכים משפטיים הנוגעים לצוואות. עורכי הדין במשרד משמשים כמנהלי עיזבונות, הן בעיזבונות עתירי נכסים המצריכים ניהול שוטף יעיל וכלכלי עבור היורשים והן בניהול עיזבונות בפשיטת רגל בהם ניתן דגש על כיסוי חובות העיזבון תוך הגנה על זכויות היורשים.

משפט מינהלי: המשרד עוסק בתחום של משפט מינהלי וייצוג האזרח אל מול השלטון, תוך התמחות בתחום המיסוי המוניציפאלי (ארנונה והיטלים שונים). עו"ד יונאי משמש אף כיו"ר וועדת הערר לענייני ארנונה של העיר קריית מוצקין.

נפגעי גוף: למשרד התמחות ביצוג נפגעי תאונות בדגש על תאונות עבודה ומחלות מקצוע. למשרד הישגים מרשימים בייצוג עובדים אשר חלו במחלת הסרטן עקב חומרים אליהם נחשפו במקומות עבודתם.

משפט מסחרי: משרד רולוף & יונאי מעניק שירותים משפטיים לגופים מסחריים ותעשייתיים לאורך שנים תוך שפורש מעליהם "מטריה משפטית" הן בתחום ההסכמים עם לקוחות וספקים, והן בתחום יחסי העבודה.

השותפים

השותפים המייסדים של המשרד הם מבכירי ו-ותיקי עורכי הדין בצפון הארץ, וכל אחד מהם תורם מזמנו גם בעשייה התנדבותית משמעותית וענפה מתוך הבנה כי עריכת הדין מהווה חלק בלתי נפרד מהמרקם האנושי, החברתי, ההיסטורי והלאומי, באשר היא מנהלת ומתווה את הכללים והנורמות הנדרשים ליצירת חברה טובה.

עו"ד ונוטריון אליהו רולוף - שותף מייסד - בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים, בעל ותק של מעל ל – 47 שנה כעורך דין.

עו"ד רולוף הוא ליטיגטור חריף ומנוסה, עתיר ניסיון בכלל ההיבטים של פיתוח נדל"ן, תכנון ובנייה, ומיסוי מקרקעין. עו"ד רולוף מרבה להופיע בבתי המשפט ו-וועדות התכנון השונות.

עו"ד רולוף משמש מזה שנים רבות כיועץ המשפטי של החברה הממשלתית לפיתוח עכו.

במסגרת העשייה הציבורית מכהן עו"ד רולוף כחבר ההנהלה העולמית והמזכירות העולמית של תנועת מכבי, כחבר הנהלה של מכבי ישראל, כסגן יו"ר עמותת מאמני מכבי חיפה (הבעלים של כלל מתקני הספורט של מכבי חיפה) וכחבר הוועדה הבינלאומית המארגנת את המכביה.

עו"ד ונוטריון משה יונאי - שותף מייסד - בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים, וחבר לשכת עוה"ד מזה 37 שנים.

לעו"ד יונאי ניסיון רב בניהול תיקים משפטיים סבוכים, והביא אף ליצירת מספר הלכות אשר יצאו מבית המשפט העליון. כמו כן, משמש עו"ד יונאי כבורר מבוקש בסכסוכים מסחריים רבים. עו"ד יונאי שימש כחבר מועצת העיר קריית מוצקין במשך שתי קדנציות, וכחבר הוועדה לתכנון ובנייה של הקריות. משמש כיום כיו"ר וועדת ערר לעניני ארנונה של העיר קרית מוצקין.

עו"ד יונאי מרצה באוניברסיטת חיפה בתחום דיני מכרזים במסגרת הקורס להכשרת דירקטורים, והוא מרצה מבוקש בהשתלמויות וכנסים של לשכת עורכי הדין ופורומים נוספים. במסגרת העשייה הציבורית חבר עו"ד יונאי בארגון העולמי "רוטרי" מזה שנים רבות, ואף שימש כ"נגיד רוטרי ישראל" (עמד בראש הארגון במדינת ישראל).

עו"ד ונוטריון ליאת מריאן תמרי - שותפה - בוגרת אוניברסיטת חיפה, ועורכת דין מזה כ - 20 שנים. 

עו"ד תמרי מלווה את חברת השתתפויות בנכסים בישראל בע"מ, החברה המנהלת בין היתר את נכסי הסוכנות היהודית וקרן היסוד ומעניקה להם שירות משפטי נרחב ושוטף לרבות מתן יעוץ משפטי שוטף במסגרת ניהול הנכסים וכן ייצוג בתיקי ליטיגציה מורכבים. כמו כן, עו"ד תמרי מייצגת בעלי דירות בפרויקטים שונים של התחדשות עירונית ומטפלת בעסקאות נדל"ן על כל גווניהן.

עו"ד הילה סלומון מוגילבסקי - שותפה - בוגרת אוניברסיטת חיפה, ועורכת דין מזה כ - 10 שנים. 

עו"ד סלומון משמשת כמנהלת מחלקת ההתחדשות העירונית במשרד ומעניקה ליווי משפטי הן לבעלי דירות והן ליזמים וקבלנים בפרויקטים של תמ"א 38, חיזוק והריסה, וכן בפרויקטים של מתחמי פינוי בינוי אשר בהם מאות יחידות דיור. כמו כן, עו"ד סלומון מטפלת בעסקאות נדל"ן שונות וכן מתמחה בתחום של צוואות, ירושות וניהול עיזבונות.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • העיר החכמה: איך ניהול התאורה מביא לחיסכון כלכלי?

  העיר החכמה: איך ניהול התאורה מביא לחיסכון כלכלי?

 • אנרגיה סולרית: גם אתם יכולים כיום לייצר חשמל בעצמכם

  לאחרונה פרסמה רשות החשמל הסדרה בנוגע לייצור חשמל ומכירתו בהיקפים שונים באמצעות מערכות סולריות ● דב קוטלר, מנכ"ל חברת סולגל, מקבוצת ח.י. , מסביר כיצד התקנות הללו ישפיעו על הצרכנים: "למעשה, כל בעל בית פרטי בישראל יכול להתקין מערכת סולרית על גג ביתו ולייצר חשמל לצריכה עצמית לאחר השקעה ראשונית לא גדולה"

  אנרגיה סולרית: גם אתם יכולים כיום לייצר חשמל בעצמכם

 • ה"מחיר" של תובענות ייצוגיות בגין תחושות שליליות – פיצוי שרירותי

  ה"מחיר" של תובענות ייצוגיות בגין תחושות שליליות – פיצוי שרירותי

 • מדוע חשוב להסדיר את מערכת היחסים בין בני המשפחה בעסק משפחתי?

  מרבית העסקים הפועלים כיום במשק הישראלי הינם בבעלות משפחתית. בין אם מדובר בחברות ענק משפחתיות ובין אם מדובר בעסק משפחתי קטן. המשותף לכולם הינו הגרעין המשפחתי ועובדה זו בעלת חשיבות רבה מאוד בכל הנוגע להסדרת מערכת היחסים בין בני המשפחה הפועלים בעסק המשפחתי.

  מדוע חשוב להסדיר את מערכת היחסים בין בני המשפחה בעסק משפחתי?