רות דיין וולפנר, רות דיין - משרד עורכי דין
רות דיין וולפנר

רות דיין וולפנר

מייסדת ובעלים

רות דיין - משרד עורכי דין
משרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה וגישור, לרבות גירושין, צוואות וירושות
שנת לידה: 1969
דוא"ל: [email protected]
תחומי התמחות: דיני משפחה כולל גירושין; צוואות וירושה.
תפקיד: מייסדת ובעלים
השכלה: LL.B., אוניברסיטת תל אביב; B.A., קרימינולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, אוניברסיטת בר אילן.
חבר בארגונים: לשכת עורכי הדין בישראל (1997), נוטוריון (2011).
ספרים: המדריך הישראלי לגירושין (2003).
שפות: עברית, אנגלית, צרפתית

מהן החוזקות המשמעותיות של המשרד בעינייך?
השילוב המוחץ בין אנושיות לבין מקצוענות בלתי מתפשרת. המשרד משלב צוות משפטי איכותי המקדיש עצמו לטיפול בכל לקוח ולקוח באופן יסודי ואיכותי, הן מבחינת משפטית והן מבחינה אנושית. המשרד שואף להעניק ללקוח את הטיפול המשפטי הטוב ביותר שניתן ולהוביל אותו להשיג את מטרותיו, אותן אנו שמים לנגד עיננו מרגע קבלת הטיפול בלקוח. הכוונת הלקוח למטרות שיאפשרו חיים טובים יותר לאחר משבר הגירושין הקשה, היא חלק מהאנושיות והנכונות לראות בכל לקוח ולקוח אדם שלם ולא רק תיק משפטי.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות המשרד בשנים הקרובות?
פיתוח נהלי עבודה יסודיים ומפורטים, שמטרתם לנהל תיק בצורה אופטימלית ויסודית לקראת ניצחון משפטי. העברת סדנאות ניהול תיקים לכל הצוות המשפטי וקיום ישיבות משרדיות לצורך סיעור מוחות על בסיס קבוע, תוך דיון בכל תיק ותיק שמתנהל במשרד. עידוד הצוות המשפטי למציאת פתרונות יצירתיים לכל סוגיה משפטית שעומדת על הפרק והקדשת זמן לקביעת האסטרטגיה הראויה בכל שלב ושלב של ניהול ההליך.

מהם האתגרים המרכזיים של המשרד בשנים הקרובות?
להמשיך ולהוביל בתחום דיני המשפחה, להשיג הישגים משפטיים ראויים, ולצבור עוד ועוד ניצחונות משפטיים. המשרד מונה צוות של 8 עורכות דין, והשאיפה היא להרחיב את הצוות המשפטי ולהוסיף עוד לפחות שתי משרות עד סוף שנת 2014. העמדת צוות משפטי משמעותי מאפשרת מתן יחס אישי וטיפול פרימיום בכל לקוח ולקוח.

מהן המלצותיך לעו"ד בתחילת דרכו?
לא להתפשר על יסודיות ומקצוענות. להעמיק בקריאת חומר משפטי ופסקי דין בכל עת שעולה על הפרק שאלה משפטית, להעמיק בקריאת החוק והתקנות, להתעדכן בכל הפסיקה החדשה, ולא לחשוש מהעלאת טענות יצירתיות וחדשניות.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
הלקוחות בתחום בו אנו עוסקים מצויים בעיצומה של אחת התקופות הקשות בחייהם. חשוב לזכור דווקא בעיתות מצוקה שגורלך בידך, ומשבר הוא הזדמנות לבנות משהו חדש וטוב יותר. היכולת שלנו לשלוט על חיינו ולבחור את הבחירות הנכונות מאפשרת לנו לבנות עתיד טוב יותר, ולעיתים הליך הגירושין הוא פתח לתקופה טובה הרבה יותר מזו שקדמה לה.