שובל - יושע, משרד עורכי דין ונוטריון

התחדשות עירונית, נדל"ן, בנייה ותשתיות

שובל - יושע, משרד עורכי דין ונוטריון
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2009
תחום: התחדשות עירונית, נדל"ן, בנייה ותשתיות
כתובת: רח' מצדה 9 בני ברק, מגדל ב.ס.ר 3
[email protected]
[email protected]
טלפון: 03-6914444
פקס: 03-6914440
אתר החברה: http://www.sylaw.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רועי שובל

  עו"ד רועי שובל

  שותף מייסד

  שובל - יושע, משרד עורכי דין ונוטריון

  עוד על רועי שובל

  רועי שובל
 • עמית יושע

  עו"ד עמית יושע

  שותף מייסד

  שובל - יושע, משרד עורכי דין ונוטריון

  עוד על עמית יושע

  עמית יושע
אייקון אודות

אודות שובל - יושע, משרד עורכי דין ונוטריון

משרד עוה"ד ונוטריון שובל-יושע. מאז 2009 עוסק משרד שובל יושע, עורכי דין ונוטריון בתחום ההתחדשות העירונית. הליווי הצמוד שהוא מעניק ללקוחותיו, הידע הרב והניסיון המקצועי העשיר שצברו עורכי הדין במשרד לאורך השנים מציב אותו בצמרת המשרדים העוסקים בתחום. עם עשרות פרויקטים מאחוריו שהסתיימו בהצלחה, ומעורבות בפרויקטים רבים אחרים כיום – שבהם צפויות להיבנות אלפי יחידות דיור חדשות – מציג המשרד יכולות שיש כמותן רק למשרדים בודדים.

משרד שובל יושע מדורג כמשרד מוביל בתחום ההתחדשות העירונית בכל דירוגי משרדי עורכי הדין, ובנוסף מדורג משרדנו כבר שנה שלישית ברציפות במקום הראשון בישראל על ידי החברות מדל"ן ומרכז הנדל"ן, בדירוג משרדי עורכי דין בתחום ייצוג בעלים (להבדיל מיזמים) בעסקאות התחדשות עירונית.

המשרד מספק שירותים משפטיים וליווי בכל סוגי הפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית – תמ"א 1/38, תמ"א 2/38 ופינוי בינוי. משרד שובל יושע הינו מבין החלוצים בתחום ההתחדשות העירונית, ונחשב למשרד מנוסה מאוד ובעל מוניטין בפרויקטים אלו.

עד היום הוביל המשרד יותר מ-250 פרויקטים של התחדשות עירונית, בעיקר באזור מרכז הארץ, ויותר מ-100 מהם מצויים בשלב הביצוע או שכבר הושלמו. במרביתם הגדול של הפרויקטים מייצג המשרד את בעלי הדירות ולא את היזמים.

למשרד שובל יושע שני עקרונות מרכזיים המובילים ומנחים אותו לאורך כל פעילותו:

האחד – הימנעות מניגודי עניינים. המשרד מקפיד על יושרה, הגינות ועל הימנעות מניגודי עניינים ומנסיבות העלולות ליצור ניגודי עניינים, ובהתאם לכך לעולם לא ייַצג בעלי דירות בפרויקט מול יזם הנמנה עם לקוחות המשרד.

העיקרון השני הוא אקטיביות ומעורבות פעילה ורציפה בפרויקטים שבהם מעורב המשרד.

עורכי הדין במשרד שובל יושע מעורבים בניהול וקידום העסקה גם מעבר להיבטיה המשפטיים, עומדים לצד בעלי הדירות ומייעצים להם בכל עניין, ובכך מביאים לשיעור גבוה מאוד של פרויקטים שנחתמים על ידי הרוב החוקי הדרוש ומושלמים ומאוכלסים בהצלחה.

המשרד מנוסה מאוד גם בליווי מיזמי פינוי־בינוי (להבדיל מהריסה ובנייה במסגרת תמ"א 38), אשר כמותם עדיין אין רבים בנמצא. המשרד מתגאה בליווי של כמה וכמה פרויקטים מסוג זה, כולל מתחם פינוי־בינוי גדול בשכונת קריית יובל בירושלים שעבר בהצלחה את כל הליכי התכנון, הליווי הבנקאי והפינוי, ומצוי כעת בשלב הביצוע - לאחר שבעלי הדירות קיבלו את כל הערבויות הבנקאיות הדרושות, פינו את הדירות הישנות והבניינים נהרסו.

הידע והניסיון המעשיים והעשירים של המשרד מתבטאים לא רק בליווי פרויקטים, אלא גם בהזמנתם של עורכי דין מהמשרד להרצות בפורומים שונים העוסקים בנושא, בפרסומים רבים של מאמרים במדיה ובמעורבות בחקיקה ובתיקוני חקיקה הנוגעים לתחום ההתחדשות העירונית על כל היבטיה.

הודות לשנות הפעילות הרבות של משרד שובל יושע בתחום ההתחדשות העירונית, נחשבים השותפים בו למומחים בכל היבט הקשור בהתחדשות עירונית – כולל היבטי מיסוי, הליכים משפטיים נדרשים אצל הגורמים השונים, התנהלות מול ועדות התכנון, הסדרי מימון, שעבודים ובטוחות.

משרד שובל יושע דוגל ביסודיות, במקצוענות ובמצוינות, המתבטאים בין היתר בניסוח דקדקני של חוזים ומסמכים רלוונטיים, הן במסגרת ההתקשרות החוזית שבין בעלי הדירות ליזם והן בהתקשרות החוזית מול הגורמים הפיננסיים המעניקים ליווי לפרויקט. כך מצליח המשרד פעם אחר פעם להשיג הסכמות רחבות הן בין בעלי הדירות ליזם, והן בין בעלי הדירות לבין עצמם, ולאפשר את יציאת הפרויקט לפועל.

שילוב הניסיון הרב שצבר המשרד עם הטיפול האישי והיכולות המקצועיות הראשונות במעלה של השותפים, מאפשר למשרד להוביל עסקאות רבות לסגירה מוצלחת בתוך זמן קצר, על בסיס הסכמה רחבה מצד בעלי הדירות.

תחומי מומחיות נוספים

מקרקעין - המשרד מלווה לקוחות עסקיים ופרטיים רבים בענף הנדל"ן, ומייצג אותם במגוון עסקאות מקרקעין מורכבות ופרויקטים בתחום הנדל"ן, ובעסקאות מכר ועסקאות שכירות של דירות ונכסים מניבים, לרבות רכישות מכונסי נכסים.
למשרד ניסיון עשיר בעסקאות קומבינציה ובליווי קבלנים בפרויקטים לבניית דירות מגורים, לרבות מכירת הדירות, ורישום הבניינים הנבנים כבתים משותפים.
המשרד דוגל במעורבות גבוהה בעיצובן המסחרי של העסקאות המטופלות על ידו, ומלווה את לקוחותיו בכל שלבי העסקה, החל משלב תכנון העסקה והפרויקט, דרך שלב ההשבחה והרישוי, המימון ורכישת הקרקע, ועד להשלמת העסקה ורישום הזכויות, תוך שילוב מתמיד של מקצועיות רבה עם מציאת פתרונות מהירים ויצירתיים לעשייה מהירה ויעילה של עסקאות.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת שובל - יושע, משרד עורכי דין ונוטריון

בנוסף אולי יעניין אותך