שובל - יושע, משרד עורכי דין ונוטריון

התחדשות עירונית, נדל"ן, בנייה ותשתיות

שובל - יושע, משרד עורכי דין ונוטריון
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2009
תחום: התחדשות עירונית, נדל"ן, בנייה ותשתיות
כתובת: רח' מצדה 9 בני ברק, מגדל ב.ס.ר 3
amit@sylaw.co.il
roi@sylaw.co.il
טלפון: 03-6914444
פקס: 03-6914440
אתר החברה: http://www.sylaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רועי שובל, שובל - יושע, משרד עורכי דין ונוטריון

  עו"ד רועי שובל

  שותף מייסד

  שובל - יושע, משרד עורכי דין ונוטריון

  לפרופיל המלא

  רועי שובל
 • עמית יושע, שובל - יושע, משרד עורכי דין ונוטריון

  עו"ד עמית יושע

  שותף מייסד

  שובל - יושע, משרד עורכי דין ונוטריון

  לפרופיל המלא

  עמית יושע
אייקון אודות

אודות שובל - יושע, משרד עורכי דין ונוטריון

משרד עוה"ד ונוטריון שובל-יושע. מאז 2009 עוסק משרד שובל יושע, עורכי דין ונוטריון בתחום ההתחדשות העירונית. הליווי הצמוד שהוא מעניק ללקוחותיו, הידע הרב והניסיון המקצועי העשיר שצברו עורכי הדין במשרד לאורך השנים מציב אותו בצמרת המשרדים העוסקים בתחום. עם עשרות פרויקטים מאחוריו שהסתיימו בהצלחה, ומעורבות בפרויקטים רבים אחרים כיום – שבהם צפויות להיבנות אלפי יחידות דיור חדשות – מציג המשרד יכולות שיש כמותן רק למשרדים בודדים.
משרד שובל יושע מדורג כמשרד מוביל בתחום ההתחדשות העירונית בכל דירוגי משרדי עורכי הדין, ולאחרונה דורג במקום הראשון בישראל על ידי החברות מדל"ן ומרכז הנדל"ן, בדירוג משרדי עורכי דין בתחום ייצוג בעלים בעסקאות התחדשות עירונית.
המשרד מספק שירותים משפטיים וליווי בכל סוגי הפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית – תמ"א 1/38, תמ"א 2/38 ופינוי בינוי. משרד שובל יושע הינו מבין החלוצים בתחום ההתחדשות העירונית, ונחשב למשרד מנוסה מאוד ובעל מוניטין בפרויקטים אלו.
עד היום הוביל המשרד יותר מ־200 פרויקטים של התחדשות עירונית, בעיקר באזור מרכז הארץ, ויותר מ-60 מהם מצויים בשלב הביצוע או שכבר הושלמו. במרביתם הגדול של הפרויקטים מייצג המשרד את בעלי הדירות ולא את היזמים.

למשרד שובל יושע שני עקרונות מרכזיים המובילים ומנחים אותו לאורך כל פעילותו:
האחד – הימנעות מניגודי עניינים. המשרד מקפיד על יושרה, הגינות ועל הימנעות מניגודי עניינים ומנסיבות העלולות ליצור ניגודי עניינים, ובהתאם לכך לעולם לא ייַצג בעלי דירות בפרויקט מול יזם הנמנה עם לקוחות המשרד.
העיקרון השני הוא אקטיביות ומעורבות פעילה ורציפה בפרויקטים שבהם מעורב המשרד.
עורכי הדין במשרד שובל יושע מעורבים בניהול וקידום העסקה גם מעבר להיבטיה המשפטיים, עומדים לצד בעלי הדירות ומייעצים להם בכל עניין, ובכך מביאים לשיעור גבוה מאוד של פרויקטים שנחתמים על ידי הרוב החוקי הדרוש ומושלמים ומאוכלסים בהצלחה.
המשרד מנוסה מאוד גם בליווי מיזמי פינוי־בינוי, אשר כמותם עדיין אין רבים בנמצא. המשרד מתגאה בליווי של כמה וכמה פרויקטים מסוג זה, כולל מתחם פינוי־בינוי גדול בשכונת קריית יובל בירושלים שעבר בהצלחה את כל הליכי התכנון, הליווי הבנקאי והפינוי, ומצוי כעת בשלב הביצוע - לאחר שבעלי הדירות קיבלו את כל הערבויות הבנקאיות הדרושות, פינו את הדירות הישנות והבניינים נהרסו.
הידע והניסיון המעשיים והעשירים של המשרד מתבטאים לא רק בליווי פרויקטים, אלא גם בהזמנתם של עורכי דין מהמשרד להרצות בפורומים שונים העוסקים בנושא, בפרסומים רבים של מאמרים במדיה ובמעורבות בחקיקה ובתיקוני חקיקה הנוגעים לתחום ההתחדשות העירונית על כל היבטיה.
הודות לשנות הפעילות הרבות של משרד שובל יושע בתחום ההתחדשות העירונית, נחשבים השותפים בו למומחים בכל היבט הקשור בהתחדשות עירונית – כולל היבטי מיסוי, הליכים משפטיים נדרשים אצל הגורמים השונים, התנהלות מול ועדות התכנון, הסדרי מימון, שעבודים ובטוחות.
משרד שובל יושע דוגל ביסודיות, במקצוענות ובמצוינות, המתבטאים בין היתר בניסוח דקדקני של חוזים ומסמכים רלוונטיים, הן במסגרת ההתקשרות החוזית שבין בעלי הדירות ליזם והן בהתקשרות החוזית מול הגורמים הפיננסיים המעניקים ליווי לפרויקט. כך מצליח המשרד פעם אחר פעם להשיג הסכמות רחבות הן בין בעלי הדירות ליזם, והן בין בעלי הדירות לבין עצמם, ולאפשר את יציאת הפרויקט לפועל.
שילוב הניסיון הרב שצבר המשרד עם הטיפול האישי והיכולות המקצועיות הראשונות במעלה של השותפים, מאפשר למשרד להוביל עסקאות רבות לסגירה מוצלחת בתוך זמן קצר, על בסיס הסכמה רחבה מצד בעלי הדירות.

תחומי מומחיות נוספים

מקרקעין - המשרד מלווה לקוחות עסקיים ופרטיים רבים בענף הנדל"ן, ומייצג אותם במגוון עסקאות מקרקעין מורכבות ופרויקטים בתחום הנדל"ן, ובעסקאות מכר של דירות ונכסים מניבים, לרבות רכישות מכונסי נכסים.
למשרד ניסיון עשיר בעסקאות קומבינציה ובליווי קבלנים בפרויקטים לבניית דירות מגורים, לרבות מכירת הדירות, ורישום הבניינים הנבנים כבתים משותפים.
המשרד דוגל במעורבות גבוהה בעיצובן המסחרי של העסקאות המטופלות על ידו, ומלווה את לקוחותיו בכל שלבי העסקה, החל משלב תכנון העסקה והפרויקט, דרך שלב ההשבחה והרישוי, המימון ורכישת הקרקע, ועד להשלמת העסקה ורישום הזכויות, תוך שילוב מתמיד של מקצועיות רבה עם מציאת פתרונות מהירים ויצירתיים לעשייה מהירה ויעילה של עסקאות.

 

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • כרוניקה של כשל ידוע מראש: קיצורי הדרך שיפילו אתכם בדרך לחדשנות מצליחה

  יש משפט נהדר שאומר "אי אפשר להגיד לצ'יפס על האש - נו!". ישנם דברים שצריכים את הזמן שלהם כדי להיות מוצלחים. בתרבות המהירה ודורשת התוצאות בה אנו חיים, גם ניהול חדשנות שהוא מקצוע בהתהוות, מייצר תבניות של מנהלים המחפשים קיצורי דרך להחזר על השקעה בפעילות הנתפשת כחדשנית

  כרוניקה של כשל ידוע מראש: קיצורי הדרך שיפילו אתכם בדרך לחדשנות מצליחה

 • הסדרת פעילות הברוקר–דילר: החוליה החסרה במעטפת ההגנה על המשקיעים

  בעקבות קריסת ברוקרים בתחילת השנה, יזמה רשות ניירות ערך הצעת חוק להסדרת פעילות הברוקר-דילר. ההצעה תגביר את ההגנה על משקיעים ותתרום לעידוד ופיתוח התחום, תוך יצירת הרמוניה חקיקתית בין ישראל לעולם

  הסדרת פעילות הברוקר–דילר: החוליה החסרה במעטפת ההגנה על המשקיעים

 • ברוכים הבאים לשנת אי הוודאות הכלכלית

  נכנסנו לאחרונה לשנת 2019, והדבר הכי בטוח לגבי שנה זו הוא ששום דבר לא נראה בטוח וקשה מאוד לחזות לאן נושבת הרוח בתחומים שונים

  ברוכים הבאים לשנת אי הוודאות הכלכלית

 • נסטינג: היבטים כלכלים של נסטינג ושל גירושין – לא לעשירים בלבד

  אין זה סוד שלגירושין יש היבטים כלכלים ולכן לפעמים אנשים נשארים נשואים רק בשל שיקולים כלכליים

  נסטינג: היבטים כלכלים של נסטינג ושל גירושין – לא לעשירים בלבד