שטרנברג עורכי דין

משרד עורכי דין המתמחה בתחומי הנזיקין והביטוח

שטרנברג עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2002
תחום: משרד עורכי דין המתמחה בתחומי הנזיקין והביטוח
כתובת: משרד בגבעתיים
רח' אריאל שרון 4 מגדלי השחר, גבעתיים
משרד בחיפה
שד' הפלי"ם 16, בית שערי משפט, חיפה
טלפון: 076-8845402
פקס: 076-8845401
דוא"ל: info@osl.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עודד שטרנברג, שטרנברג עורכי דין

  עודד שטרנברג

  מנכ"ל ומייסד

  שטרנברג עורכי דין

  לפרופיל המלא

  עודד שטרנברג
אייקון אודות

אודות שטרנברג עורכי דין

משרד שטרנברג עורכי דין נמנה על צמרת המשרדים בישראל בתחום הביטוח, הנזיקין והרשלנות הרפואית.

התמחויות המשרד כוללות טיפול לתגמולי ביטוח במקרים של אי כושר עבודה, נכות, מחלות קשות, סיעוד, מקרי פטירה, ניתוחים, תרופות ועוד. רשלנות רפואית, תביעות בגין נזק לרכוש (עסק/בית/דירה/רכב) תאונות עבודה, תאונות ספורט, משכנתא, תביעות מול המוסד לביטוח לאומי, תביעות לקרנות פנסיה, תביעות לקצין התגמולים/משרד הביטחון.

התמחויות המשרד

בשטרנברג עורכי דין אנו שמים דגש על תחומי הנזיקין והביטוח ושוקדים כל העת להעמיק ולפתח את מומחיות המשרד בתחומים אלו.

לאורך השנים הצליח צוות המשרד לצבור ידע משפטי וניסיון רב וכתוצאה מכך גם אלפי סיפורי הצלחה וזאת בשל סטנדרטים בלתי מתפשרים של לוחמנות, מקצועיות ומודעות שירות.

נוסף לסיוע מצוות אדמינסטרטיבי, עורכי הדין של המשרד מקבלים ייעוץ שוטף מקשת של מומחים מובילים בתחומם לרבות  מנהלי מחלקות בבתי חולים, שמאים, אקטוארים וכלכלנים.

זמינות מלאה ויחס אישי לכל לקוח

בשטרנברג עורכי דין רואים כחלק בלתי נפרד מהתפקיד גם את החובה להיות זמינים ולתת יחס אישי לכל לקוח, אשר דווקא בשעתו הקשה נתקל במכשולים רבים המונעים ממנו לממש את זכויותיו ולקבל את המגיע לו – מהמזיק, מחברות הביטוח או ממוסדות המדינה.

לכן, מרגע הפנייה למשרד, מלווים עורכי הדין את הלקוח ובני משפחתו צעד אחר צעד, עד מימוש זכויותיהם וקבלת הפיצוי. יתרה מכך, מתוך אמון מוחלט בצדקת הדרך והניסיון הרב שנצבר במשרד, שכר הטרחה נגבה בסוף ההליך ובכפוף להצלחתו כאשר חברת הביטוח או הגוף המוסדי הם אלו שמשלמים אותו.

תחומי הפעילות

אובדן כושר עבודה ותאונות עבודה
המשרד דואג למיצוי זכויותיהם של נפגעי עבודה ותובע בשם לקוחותיו את חברת הביטוח, קרן הפנסיה והמוסד לביטוח לאומי. במקרים בהם נקבעה לעובד דרגת נכות על ידי ועדה רפואית מטעם המוסד לביטוח לאומי, דואג המשרד כי הלקוח יקבל את הקיצבה המגיעה לו כדין ובכלל זה מענקים וזכויות נוספות.

רשלנות רפואית
המשרד מעניק שירות משפטי ללקוחות אשר נפגעו מהליך רפואי אותו עברו בין אם בגין רשלנות של הרופא ובין בשל פעולות הצוות המטפל. המשרד נהנה מיתרון בולט בניהול תביעות בתחום זה לאור הניסיון הרב שצבר ולאור קשת המומחים הבכירים אשר מעניקים לו ייעוץ שוטף. לאורך השנים נוהלו במשרד בהצלחה תביעות רבות בתחום זה הנוגעות, בין השאר, לרשלנות בלידה, הולדה בעוולה, איחור או אי אבחון של גידולים, מתן תרופות במינון לא נכון, אי מתן הסברים, מעקב רשלני אחר הריון, ניתוחים פלסטיים ועוד.

תביעות ביטוח לאומי
תביעות מול המוסד לביטוח הלאומי אינן פשוטות וכרוכות בהבנת מערכת מורכבת של חוקים ותקנות שונות. בתביעות אלו נאלצים הנפגעים לא רק למלא טפסים מורכבים, אלא גם להופיע ולטעון בפני וועדות רפואיות החוקרות אותם ועורכות להם בדיקות מעמיקות. שטרנברג עורכי דין מלווה באופן צמוד את הלקוחות ונמצא יחד איתם בהופעה בפני הוועדות הרפואיות וכן אצל רופאים מומחים בכדי לוודא כי כל זכויותיהם מתממשות.

תביעות סיעוד
הגעה למצב סיעודי קשה הינה סיטואציה מורכבת הן לאדם הפגוע והן לבני משפחתו. למרות החשיבות בסיוע כלכלי דווקא כאשר המבוטח מגיע למצב סיעודי, המבטחות והביטוח הלאומי אינם ממהרים לשלם תגמולים או לאפשר את ההטבות ואת העזרה המגיעה למבוטח לבני משפחתו. בשטרנברג עורכי דין מאמינים כי מיצוי כל הזכויות המגיעות לתובעים תלוי קודם כל בידע מוקדם ובהכנה טובה לקראת הליך התביעה מול חברת הביטוח, קופת החולים או הביטוח הלאומי. המשרד מטפל מדי יום ביומו בעשרות תביעות סיעוד ומקרי סיעוד בהצלחה רבה.

תאונות דרכים
זכויות נפגעי תאונות הדרכים מוסדרות במסגרת חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים. בכדי שהנפגע ובני משפחתו ימצאו את זכויותיהם יש לתת את הדעת לסוג הפגיעה, צרכי הנפגע ובני משפחתו, שווי עלויות עזרה להם יזדקקו הנפגע ובני משפחתו, נכויות שתיוותרנה, זהות המומחים שממנה בית המשפט, סיווג התאונה ומרוץ סמכויות מול הביטוח הלאומי (במקרה ומדובר בתאונת עבודה) תקופת ההתיישנות, ועוד. המשרד מלווה את הנפגע ומשפחתו לאורך כל ההליך עד למיצוי זכויותיהם.

קצין תגמולים
המשרד מלווה משרתים בצבא ובכוחות הביטחון אשר נפגעו פיזית או נפשית במהלך שירותם. למשרד ניסיון רב מול מערכות הביטחון, הועדות השונות והחלטות קצין התגמולים וערעור עליהן.

עו"ד עודד שטרנברג, מנכ"ל ומייסד

עו"ד עודד שטרנברג מייסד המשרד הקים את המשרדים בתל אביב ובחיפה כשמטרה אחת לנגד עיניו: לתת לנפגעים ולמבוטחים את השירות המעולה והבלתי מתפשר לו הם ראויים בדרך הצודקת לקבלת ומימוש הזכויות המגיעות להם.

עו"ד שטרנברג חבר בלשכת עורכי הדין משנת 1996. בעל ידע רב וניסיון של למעלה מ 20 שנים בניהול תביעות ביטוח ונזיקין בכל הערכאות, כולל תיקים מורכבים ומתוקשרים ושותף לפסיקות המשמשות כאבני דרך בתחומים אלה.

נוסף לטיפולו השוטף בתיקי המשרד, משמש עו"ד שטרנברג כמ"מ יו"ר ועדת הביטוח הארצית של לשכת עו"ד, יו"ר ועדת עררים מכוח חוק מס רכוש, חבר בוועדת ערר בלשכת עורכי הדין ומגשר בתיקים מורכבים בתחום הביטוח והנזיקין. כמו כן עו"ד שטרנברג משמש כמרצה בהשתלמויות וכנסים של הרשות השופטת, אוניברסיטאות ומכללות, לשכת סוכני הביטוח וכותב בענייני משפט וביטוח בעיתונים מקצועיים ובמדורי משפט שונים במדיות וכן מייעץ לסוכנויות ביטוח רבות בכל רחבי הארץ.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • התייחסות בית משפט עליון להגבלת הזכות לפרוש מהאגודה

  בתי המשפט נדרשו לסוגיית זכותו של חבר אגודה לפרוש ממנה ולהמשיך להתגורר בביתו ביישוב. לאור כך בוטלו סעיפים בתקנוני האגודות אשר התנו את הפרישה מהאגודה בוויתור על זכות הקניין ביישוב או בסילוק חובות לאגודה

  התייחסות בית משפט עליון להגבלת הזכות לפרוש מהאגודה

 • נדל"ן בעידן שאחרי

  החזון של רוני מזרחי, נשיא לשכת הקבלנים ובעלי קבוצת "מזרחי ובניו" לשוק הדיור בעידן שלאחר הקורונה.

  נדל"ן בעידן שאחרי

 • לא בונים על העתיד

  בצל משבר הקורונה ועל רקע אתגרי השעה של ענף הנדל"ן, נערך השבוע פורום בכירי הנדל"ן של DUN'S 100. הפורום איגד רבים מהאנשים המחזיקים בניסיון הרב ביותר בענף הנדל"ן בישראל, מה שהוביל לשיח על הסוגיות המרכזיות הנמצאות על 'שולחנם' של בכירי הנדל"ן. מפגיעת הקורונה ועד לתוכניות שאמורות להחליף את 'מחיר למשתכן' ותמ"א 38, מהירידה במכירות ועד הירידה במלאי הדירות החדשות ועיכוב במסירת וקידום פרויקטים, ממציאות משברית אל עבר עתיד לא ברור. סיקור מיוחד

  לא בונים על העתיד

 • עושים חשבון לקורונה

  בימים כתיקונם, רואי החשבון ומבקרי הפנים מחזיקים בתפקיד משמעותי המסייע בשמירה על היציבות הפיננסית של החברות, הארגונים והעסקים במשק. אולם, בזמן חירום ובעתות מצוקה, כמו בתקופה הנוכחית בה נגיף הקורונה מכה בעוצמה בכלכלה הגלובלית והמקומית, תפקידם עשוי להפוך למכריע, עד כדי כך שהישרדותם של עסקים מסוימים תלוי באיכות תפקודם של רואי החשבון. כמה מבכירי רואי החשבון בישראל מתארים את האתגרים והפתרונות האפשריים העומדים בפני רואי החשבון ומבקרי הפנים אשר מנסים לייצר וודאות, יציבות ואופק, בתקופה שבה חוסר הוודאות שולט בענפים רבים במשק

  עושים חשבון לקורונה