שטרנברג עורכי דין

משרד עורכי דין המתמחה בתחומי הנזיקין והביטוח

שטרנברג עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2002
תחום: משרד עורכי דין המתמחה בתחומי הנזיקין והביטוח
כתובת: משרד בתל אביב
רח' הארבעה 28, מגדל צפוני, תל אביב
משרד בחיפה
שד' הפלי"ם 16, בית שערי משפט, חיפה
טלפון: 076-8845402
פקס: 076-8845401
דוא"ל: [email protected]
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עודד שטרנברג

  עודד שטרנברג

  מנכ"ל ומייסד

  שטרנברג עורכי דין

  עוד על עודד שטרנברג

  עודד שטרנברג
אייקון אודות

אודות שטרנברג עורכי דין

משרד שטרנברג עורכי דין נמנה על צמרת המשרדים בישראל המובילים בתחום הביטוח, הנזיקין והרשלנות הרפואית.
התמחויות המשרד כוללות טיפול בתביעות לתגמולי ביטוח במקרים של אי כושר עבודה, תאונות עבודה, תאונות דרכים, נכות, מחלות קשות, סיעוד, מקרי פטירה, ניתוחים ועוד. רשלנות רפואית, תביעות בגין נזק לרכוש (עסק/בית/דירה/רכב), תביעות מול המוסד לביטוח לאומי, תביעות לקרנות פנסיה, תביעות לקצין התגמולים/משרד הביטחון, תאונות ספורט.

התמחויות המשרד

בשטרנברג עורכי דין אנו שמים דגש על תחומי הנזיקין והביטוח ושוקדים כל העת להעמיק ולפתח את מומחיות המשרד בתחומים אלו. לאורך השנים הצליח צוות המשרד לצבור ידע משפטי וניסיון רב וכתוצאה מכך גם אלפי סיפורי הצלחה וזאת בשל סטנדרטים בלתי מתפשרים של לוחמנות, מקצועיות ומודעות שירות.
נוסף לסיוע מצוות אדמינסטרטיבי, עורכי הדין של המשרד מקבלים ייעוץ שוטף מקשת מומחים מובילים בתחומם לרבות מנהלי מחלקות בבתי חולים, שמאים, אקטוארים וכלכלנים.

זמינות מלאה ויחס אישי לכל לקוח

בשטרנברג עורכי דין אנו רואים כחלק בלתי נפרד מהתפקיד גם את החובה להיות זמינים ולתת יחס אישי לכל לקוח, אשר דווקא בשעתו הקשה נתקל במכשולים רבים המונעים ממנו לממש את זכויותיו ולקבל את המגיע לו – מהמזיק, מחברות הביטוח או ממוסדות המדינה.
לכן, מרגע הפנייה למשרד, מלווים עורכי הדין את הלקוח ובני משפחתו צעד אחר צעד עד מימוש זכויותיהם וקבלת הפיצוי. יתרה מכך, מתוך אמון מוחלט בצדקת הדרך והניסיון הרב שנצבר במשרד, שכר הטרחה נגבה בסוף ההליך ובכפוף להצלחתו כאשר בחלק מן המקרים הנתבעים- חברת הביטוח או הגוף המוסדי הם אלו שמשלמים אותו.

תחומי הפעילות

אובדן כושר עבודה ותאונות עבודה
המשרד דואג למיצוי זכויותיהם של נפגעי עבודה ותובע בשם לקוחותיו את חברת הביטוח, קרן הפנסיה והמוסד לביטוח לאומי. במקרים בהם נקבעה לעובד דרגת נכות על ידי ועדה רפואית מטעם המוסד לביטוח לאומי, דואג המשרד כי הלקוח יקבל את הקיצבה המגיעה לו כדין ובכלל זה מענקים וזכויות נוספות.

תאונות דרכים
זכויות נפגעי תאונות הדרכים מוסדרות במסגרת חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים. בכדי שהנפגע ובני משפחתו ימצאו את זכויותיהם יש לתת את הדעת לסוג הפגיעה, צרכי הנפגע ובני משפחתו, שווי עלויות עזרה להם יזדקקו הנפגע ובני משפחתו, נכויות שתיוותרנה, זהות המומחים שממנה בית המשפט, סיווג התאונה ומרוץ סמכויות מול הביטוח הלאומי (במקרה ומדובר בתאונת עבודה) תקופת ההתיישנות, ועוד. המשרד מלווה את הנפגע ומשפחתו לאורך כל ההליך עד למיצוי זכויותיהם.

רשלנות רפואית
המשרד מעניק שירות משפטי ללקוחות אשר נפגעו מהליך רפואי אותו עברו בין אם בגין רשלנות של הרופא ובין בשל פעולות הצוות המטפל. המשרד נהנה מיתרון בולט בניהול תביעות בתחום זה לאור הניסיון הרב שצבר ולאור קשת המומחים הבכירים אשר מעניקים לו ייעוץ שוטף. לאורך השנים נוהלו במשרד בהצלחה תביעות רבות בתחום זה הנוגעות, בין השאר, לרשלנות בלידה, הולדה בעוולה, איחור או אי אבחון של גידולים, מתן תרופות במינון לא נכון, אי מתן הסברים, מעקב רשלני אחר הריון, טיפולים מורכבים ועוד.

תביעות ביטוח לאומי
תביעות מול המוסד לביטוח הלאומי אינן פשוטות וכרוכות בהבנת מערכת מורכבת של חוקים ותקנות שונות. בתביעות אלו נאלצים הנפגעים לא רק למלא טפסים מורכבים, אלא גם להופיע ולטעון בפני וועדות רפואיות החוקרות אותם ועורכות להם בדיקות מעמיקות. שטרנברג עורכי דין מלווה באופן צמוד את הלקוחות ונמצא יחד איתם בהופעה בפני הוועדות הרפואיות וכן אצל רופאים מומחים בכדי לוודא כי כל זכויותיהם מתממשות.

תביעות סיעוד
הגעה למצב סיעודי קשה הינה סיטואציה מורכבת הן; לאדם הפגוע והן לבני משפחתו. למרות החשיבות בסיוע כלכלי דווקא כאשר המבוטח מגיע למצב סיעודי, המבטחות והביטוח הלאומי אינם ממהרים לשלם תגמולים או לאפשר את ההטבות ואת העזרה המגיעה למבוטח לבני משפחתו. בשטרנברג עורכי דין מאמינים כי מיצוי כל הזכויות המגיעות לתובעים תלוי קודם כל בידע מוקדם ובהכנה טובה לקראת הליך התביעה מול חברת הביטוח, קופת החולים או הביטוח הלאומי. המשרד מטפל מדי יום ביומו בעשרות תביעות סיעוד ומקרי סיעוד בהצלחה רבה.

תביעות רכוש
המשרד מייצג גופים מוסדיים ולקוחות פרטיים בתביעות לקבלת פיצוי בגין נזקים שנגרמו לרכוש מול חברות הביטוח ומול המזיק שפגע וגרם לנזק. למשרד נסיון רב בניהול תביעות סבוכות בליווי מיטב המומחים בתחום לרבות שמאים, מהנדסים, חוקרים ויועצים שונים על מנת לקבל את הפיצוי המלא.

עו"ד עודד שטרנברג, מנכ"ל ומייסד

עו"ד עודד שטרנברג מייסד המשרד הקים את המשרדים בתל אביב ובחיפה כשמטרה אחת לנגד עיניו: לתת לנפגעים ולמבוטחים את השירות המעולה והבלתי מתפשר לו הם ראויים בדרך הצודקת לקבלת ומימוש הזכויות המגיעות להם.
עו"ד שטרנברג חבר בלשכת עורכי הדין משנת 1996. בעל ידע רב וניסיון של למעלה מ 26 שנים בניהול תביעות ביטוח ונזיקין בכל הערכאות, כולל תיקים מורכבים ומתוקשרים ושותף לפסיקות המשמשות כאבני דרך בתחומים אלה.
נוסף לטיפולו השוטף בתיקי המשרד, משמש עו"ד שטרנברג כמ"מ יו"ר ועדת הביטוח הארצית של לשכת עו"ד, יו"ר ועדת עררים מכוח חוק מס רכוש, חבר בוועדת ערר בלשכת עורכי הדין ומגשר בתיקים מורכבים בתחום הביטוח והנזיקין. כמו כן עו"ד שטרנברג משמש כמרצה בהשתלמויות וכנסים של הרשות השופטת, אוניברסיטאות ומכללות, לשכת סוכני הביטוח וכותב בענייני משפט וביטוח בעיתונים מקצועיים ובמדורי משפט שונים במדיות וכן מייעץ לסוכנויות ביטוח רבות ועמותות שונות בכל רחבי הארץ.

בנוסף אולי יעניין אותך