שירה שואף דגן, עו"ד ומגשרת

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

כתובת: רח' בר כוכבא 23, מגדל ויטאוור, קומה 14, בני ברק
5126002
טלפון: 03-6133225
פקס: 072-2571347
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.Shiradaganlaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שירה שואף דגן

  עו"ד שירה שואף דגן

  בעלים ומייסדת

  שירה שואף דגן, עו"ד ומגשרת

  עוד על שירה שואף דגן

  שירה שואף דגן
אייקון אודות

אודות שירה שואף דגן, עו"ד ומגשרת

מזה כ-20 שנה שעו"ד שירה שואף דגן חיה ונושמת את תחום דיני המשפחה. כבר בתקופת לימודיה באקדמיה הבינה שירה כי ייעודה כעורכת דין נמצא בתחום המעמד האישי על מורכבותו המשפטית והאנושית ועל בסיס תשוקה ואהבה זו לתחום מושתת משרד הבוטיק שבבעלותה. את המשרד היא הקימה רק לאחר שצברה שנות ניסיון רבות בתחום כטרום מתמחה, מתמחה ולאחר מכן כשכירה  במשרדים מובילים, ולקוחותיה זוכים לליווי מסור ממשפטנית בעלת ניסיון וידע משפטי עשירים במיוחד. במקביל לפעילותו השוטפת של המשרד מקפידה עו"ד שואף דגן לטפל אחת לשנה בשני תיקי פרו בונו מלאים בתחום דיני המשפחה וכמו כן היא מעניקה מעת לעת ייעוץ  משפטי וולנטרי  למשפחות מעוטות יכולות במועדון ויצ"ו ברמת השרון.

הישגים משפטיים דרמטיים

שירה שואף דגן הנו משרד עורכי דין אשר עוסק בקשת הנושאים הרחבה של המעמד האישי וזאת לרבות נישואין, גירושין, הסכמי ממון, ירושות, צוואות, התנגדות לצוואות, עיזבונות ועוד. המשרד מתייחד בשילוב אופטימאלי בין ניסיון עשיר, ידע משפטי מקיף וחשיבה מחוץ לקופסא ואלו הביאו אותו להישגים משפטיים דרמטיים במהלך השנים בין היתר בפסיקת כתובות לנשים בבתי דין רבניים,  פסקי דין הקובעים כי דינו של סעד דחוף למזונות להתבטל עם מימושו החד פעמי, ועוד ועוד.

ייצוג נשים וגברים כאחד

במהלך 20 שנות ניסיונה הצליחה שירה ומשרדה למצב את עצמם כמשרד ייחודי המצליח לפתור סוגיות מורכבות בתחום משמורת הילדים, המזונות והרכוש תוך ייצוג נשים וגברים כאחד. עו"ד שואף דגן קנתה לה שם  כמשפטנית המסורה לחלוטין ללקוחותיה והיא  וצוות משרדה מעניקות ללקוחות זמינות מלאה של לילות כימים, גם בסופי שבוע ובחגים. המקצועיות העמוקה, הליווי המסור, היחס האישי והביטחון הנפשי שהמשרד מביא לכל לקוח הפכו זה מכבר לדגלו של המשרד והוא צומח באופן עקבי מדי שנה. כמו כן, לרשות המשרד עומדת סוללת אנשי  מקצוע וותיקה הכוללת בין השאר שמאים, כלכלנים, אקטוארים, חוקרים פרטיים וכיו"ב. כלל אנשי המקצוע והמומחים נבחרים על ידי שירה בקפידה והינם מהשורה הראשונה בתחומם והשימוש במומחים חיצוניים אלו מוכיח את עצמו פעם אחר פעם באיכות, במקצועיות ובתרומה לכלל צרכי הלקוחות.

רגישות עמוקה בכל תיק, בייחוד באלו המערבים ילדים

במשרד מאמינים כי העיסוק בדיני משפחה מחייב את צוות עורכי הדין ברגישות שיא לכל לקוח, להבין אותו ולהיות קשובים לליבו ולסיטואציה המיוחדת בה הוא נמצא. תפיסת המשרד היא שכל לקוח הוא עולם ומלואו, סיפור אישי ומיוחד שנמצא בלב הסערה בחייו האישיים, והמשרד פועל לעטוף את הלקוחות, נשים כמו גם גברים, באהבה, לחזק אותם ולצאת ביחד איתם למסע המשותף כדי להבטיח את עתידם ועתיד משפחתם.

טיפוח המשפחה כתמונת מראה לטיפול המסור בלקוחות

לצד העבודה המאומצת במשרד ומתוך הרצון לתת ללקוחותיה את הטוב ביותר מקפידה עו"ד שואף דגן לטפח את משפחתה על ארבעת ילדיה מתוך אמונתה כי  השילוב הנכון בין המשפחה לקריירה מעניקים לה את האיזון, הרגישות ותחושת השליחות גם בטיפול המסור אותו היא מקפידה לתת ללקוחותיה.

ליווי הוליסטי – משפטי ואישי כאחד

המשרד חרט על דגלו להעניק ללקוחותיו שירות בסטנדרט העבודה הגבוה ביותר, תוך שימת צרכי הלקוח במרכז, בניית אסטרטגיה נכונה ומתן מענה מקצועי ומהיר בכל רגע נתון.  עו"ד שואף דגן מייעצת בעצמה ללקוחותיה ומלווה אותם אישית לכל אורך ההליך המשפטי, תוך זמינות מלאה 24-7 ותודעת שירות מפותחת, חמה ומכילה. היא בעלת ניסיון רב בהופעה כמייצגת בבתי הדין הרבניים, בבתי המשפט לענייני משפחה, כמו גם בתי המשפט השונים, ויכולתה וניסיונה בליטיגציה מעניקים לה יתרון רב  כל הדרך לניצחון לקוחותיה בתיק.

יתירה מכך, לקוחות המשרד זוכים לליווי הוליסטי הנוגע לא רק לפן המשפטי אלא גם לזה האישי, הנפשי והכלכלי. ליווי עוטף זה מעצים את הלקוחות ומאפשר להם להכיל ולצלוח את הסיטואציה בצורה קלה יותר. במקרים רבים, במיוחד כאלו המערבים ילדים, שואפת עו"ד שואף דגן המשמשת גם כמגשרת מוסמכת להביא  את הצדדים היריבים להסכמות ופשרות בדרכי נועם ובזמן קצר, ואכן במהלך השנים רשם המשרד אחוזי הצלחה גבוהים במישור זה.  מאידך, במקרים בהם פני הצד השני למאבק חריף נוקטת שירה באסרטיביות ונלחמת מכל הלב עבור הלקוח עד לניצחון בתיק. לאורך כל הטיפול בתיק היא מקשיבה לצרכי הלקוח, עוברת יחד עימו על האפשרויות המשפטיות העומדות בפניו ובוחרת יחד איתו ועל פי העדפתו את המסלול המשפטי אשר ייתן לו את התוצאה המשפטית האופטימאלית מבחינתו.

 

 

אייקון מאמרים

מאמרים מאת שירה שואף דגן, עו"ד ומגשרת

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פרופיל שר המשפטים גדעון סער

  ב- 13.6.2021, בעקבות השבעת הממשלה ה-36 של מדינת ישראל, מונה ח"כ גדעון סער, יו"ר מפלגת תקווה חדשה, לשר המשפטים. לכבוד מינויו לתפקיד, להלן מספר עובדות מעניינות שייתכן שלא ידעתם על שר המשפטים החדש.

  פרופיל שר המשפטים גדעון סער

 • הליך 1782 והחלתו בהליכי בוררות מסחרית בינלאומית

  הליך 1782 והחלתו בהליכי בוררות מסחרית בינלאומית

 • השוק מתקדם לכיוון הגנה חזקה יותר על פרטיות ומידע

  השוק מתקדם לכיוון הגנה חזקה יותר על פרטיות ומידע

 • אוטם ראש עצב ראיה

  ירידה פתאומית בראייה ללא כאב יכולה להיות סימפטום של אוטם ראש עצב הראייה. לרוב הירידה היא רק בחלק משדה הראייה.

  אוטם ראש עצב ראיה