שירה שואף דגן, שירה שואף דגן, עו"ד ומגשרת
שירה שואף דגן

עו"ד שירה שואף דגן

בעלים ומייסדת

שנת לידה: 1976
דוא"ל: [email protected]
Facebook: לחץ לצפייה
תחומי התמחות: דיני משפחה, מזונות, רכוש, משמורת, הסדרי שהייה, הסכמי ממון, ירושה, צוואות
תפקיד: בעלים ומייסדת
ותק בתפקיד: 20 שנים
השכלה: לימודי משפטים, המכללה האקדמית נתניה, LLB (חברה בלשכת עו"ד משנת 2003)
שפות: עברית, אנגלית

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?

התקופה האחרונה היא תקופה מאוד מאתגרת בכל המובנים, העולם כולו חווה מגיפה בריאותית, המגיפה פוגעת בכלכלה ולא פוסחת גם על המשק בישראל. אני מרגישה עוד יותר שהתפקיד שלי והאחריות של משרדי בתחום הכל כך רגיש שבו אנחנו עוסקים, הוא לנסות להוביל את לקוחותיי ואת מי שמתייעץ איתי קודם כל לקחת נשימה עמוקה ולנסות להגיע לשיח ולהבנה – אפילו זמנית, בתקופה כל כך מורכבת מכל כך הרבה בחינות. אני שמחה שבהרבה מקרים הצלחתי לגרום לצדדים להנמיך את הלהבות להתגייס ולשלב כוחות, לצלוח את המשבר ואני בטוחה שגם שמשבר הקורונה יחלוף לצדדים האלה יהיה הרבה יותר קל להתגבר על המחלוקות שהיו להם טרם תחילת המשבר.

מהן החזקות המשמעותיות של החברה בעינייך ?

כמו בכל מקום שמורכב מצוות החוזקה הכי משמעותית זה הצוות, צוות האנשים שעובדים איתי הוא צוות שמשלים אחד את השני. גם עורכי הדין שאיתי וגם צוות היועצים המקצועיים הקבועים שאני נוהגת לעבוד איתם בלווי הטיפול המשפטי בלקוחותיי זה קודם כל צוות איכותי, מגובש ומקצועי שביחד אנחנו תמיד מנסים להגיע לפתרונות יצירתיים, לחשוב מחוץ לקופסא ולהביא ללקוחות משרדנו את התוצאה הטובה ביותר. רק מחשבה, מקצועיות, בחינת אסטרטגיה נכונה וניתוח עמוק של המקרים שעומדים בפנינו הם המפתח להצלחה עבור הלקוחות שלנו.

מהם האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות?

התמודדות מול עולם שקצב השינויים בו הוא מטורף (אקספונונציאלי), הרחבת השימוש היעיל והחכם בטכנולוגיות ובעולם הדיגיטל אך לא לאבד את המגע ואת ההבנה האנושית שהיא הליבה של תחום דיני המשפחה בעיני.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?

לשמור על הערכים שלך, ללמוד מטעויות, להתמיד ובעיקר לעבוד קשה, אין לזה תחליף.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?

את הערכים שלך, את הדרך, להאמין בדרך ולהמשיך לעבוד קשה כי תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר.

"להגיע לקו הגמר עם הסכמה בין בני זוג זה אתגר"