שלומוביץ, סורקין ושות', חברת עורכי דין

מקרקעין, התחדשות עירונית

שלומוביץ, סורקין ושות', חברת עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1995
תחום: מקרקעין, התחדשות עירונית
כתובת: רח' קלאוזנר 2, רעננה, קומה 3, 4336701
טלפון: 077-3429508, 09-7740016
פקס: 09-7710269
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.shlomovitz.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אילן שלומוביץ, שלומוביץ, סורקין ושות', חברת עורכי דין

  אילן שלומוביץ

  שותף מייסד

  שלומוביץ, סורקין ושות', חברת עורכי דין

  לפרופיל המלא

  אילן שלומוביץ
 • ירון שלומוביץ, שלומוביץ, סורקין ושות', חברת עורכי דין

  ירון שלומוביץ

  מנהל פיתוח עסקי

  שלומוביץ, סורקין ושות', חברת עורכי דין

  לפרופיל המלא

  ירון שלומוביץ
 • אדם סורקין, שלומוביץ, סורקין ושות', חברת עורכי דין

  אדם סורקין

  שותף מנהל

  שלומוביץ, סורקין ושות', חברת עורכי דין

  לפרופיל המלא

  אדם סורקין
אייקון אודות

אודות שלומוביץ, סורקין ושות', חברת עורכי דין

שלומוביץ, סורקין ושות' הינו משרד עורכי דין ונוטריון מוביל אשר הוקם בשנת 1995 ומתמחה ב-15 השנים האחרונות בתחום ההתחדשות העירונית ועסקאות המקרקעין.
המשרד הוקם על ידי עו"ד אילן שלומוביץ, עורך דין ותיק ומנוסה מאוד בתחומי המקרקעין והמעמד האישי ובשנים האחרונות חברו אליו בנו עו"ד ירון שלומוביץ, ועו"ד אדם סורקין, אשר הינם שותפים במשרד.
שילוב זה בין המשפטנים הצעירים לבין השותף המייסד ובעל הניסיון המעמיק, מייחד את המשרד כבעל ניסיון וידע משפטי ברמות הגבוהות ביותר, לצד אנרגטיות, רוח צעירה ותודעת שירות עמוקה. 

הכרת תחום ההתחדשות העירונית על בוריו

המשרד החל לעסוק בתחום ההתחדשות העירונית עוד בשנת 2007, כשהתחום היה עדיין בחיתוליו, ועד היום ליווה ומלווה המשרד קרוב ל-90 פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי. הניסיון העשיר והידע המשפטי העצום שנצבר למשרד לאורך השנים, מקלים על המשרד לקדם פרויקטים ולשמור על האינטרסים של הדיירים המיוצגים על ידו. יתירה מכך, המשרד בחר להתמקד בעיקר באזור השרון והמשרד רכש במשך השנים הכרה מעמיקה של השטח, הגורמים המקצועיים ברשויות וצרכי הרשויות.
כל אלו מאפשרים למשרד לבנות את החוזים הטובים ביותר עבור לקוחותיו ולקדם במהירות את הפרויקטים השונים. 

מייצגים דיירים בלבד

המשרד חרט על דגלו את ערכי השקיפות והנאמנות ללקוחות כערכי מפתח ולכן המשרד מייצג אך ורק דיירים, תוך שמירה אידיאלית על האינטרסים שלהם. המשרד פועל מול הדיירים מרגע בו עלתה בהם המחשבה הראשונית להיכנס לתהליך ההתחדשות, והוא מלווה ומדריך אותם בכל שלבי הפרויקט החל מבניית הנציגות, דרך יציאה למכרז יזמים והכנת החוזה וכלה במעקב שוטף אחר הבנייה המבוצעת בהתאם לחוזה ועד לרישום הבית המשותף ואף מעבר לכך.

צוות המשרד

עו"ד אילן שלומוביץ, שותף מייסד
עו"ד אילן שלומוביץ הינו איש חינוך בעברו, אשר החל את דרכו בעריכת הדין כמומחה לדיני המשפחה והמעמד האישי ובהמשך התמקצע בתחום ההתחדשות העירונית. ההתמחות תרמה רבות למשרד ומיצבה אותו כמשרד אשר ביכולתו להבין את צרכיו האמיתיים של הלקוח במרכז ההליך, ולהעניק לו פתרונות חדשניים ויצירתיים לצד אוזן קשבת בכל שלב. בהשכלתו, הוא בעל תואר ראשון במשפטים מהמכללה למנהל, ובנוסף משמש כמגשר ובורר. כמו כן, מכהן עו"ד שלומוביץ כדירקטור בחברה קדישא רעננה וכנציג הציבור בוועדת מכרזי כח אדם בעירית רעננה.

עו"ד ירון שלומוביץ, שותף
עו"ד ירון שלומוביץ אחראי במשרד על הנעת תהליכי הפיתוח העסקי וההתקשרות הראשונית עם הדיירים והיזמים. ירון בוגר תואר ראשון במשפטים ממכללת שערי משפט ואת התמחותו עשה במשרד המשפחתי תוך שהוא עובר תכנית הכשרה מקיפה וייחודית לייצוג דיירים במסגרת התחדשות עירונית. טרם הצטרפותו למשרד שימש כמנהל מכירות בחברת נדל"ן גדולה.

עו"ד אדם סורקין, שותף
עו"ד סורקין מתמחה בתחום האזרחי-מסחרי והוא אחראי במשרד על ליווי הדיירים מול היזמים בכל היבטי העסקה החל משלב המו"מ הראשוני וכלה ברישום הבית המשותף. עו"ד סורקין הוא בוגר לימודי משפטים במכללה למנהל ולימודי תחום ההגבלים העסקיים באוניברסיטת אוקספורד. אדם התמחה במשרד עורכי דין זיו לב ושות’ והגיע למשרד לאחר שהיה עו"ד במחלקת הנדל"ן ובמחלקה המסחרית במשרד עו"ד גולדמן, ארליך,אדלשטיין, אביגד ושות'. עו"ד אדם סורקין מכהן אף כיו"ר פורום עצמאים דוברי צרפתית בארגון העצמאיים – להב.

פועלים כמנטורים ומדריכים

המשרד מאופיין באווירה משפחתית ונעימה השוררת בין השותפים ומוקרנת ליחסים עם לקוחות המשרד. תפיסת העולם של המשרד היא לפעול לא כטכנאי חוזים אלא כמנטורים צמודים ומסורים המדריכים את הלקוחות לאורך כל הדרך. טרם כניסת המשרד לתחום ההתחדשות העירונית עסק המשרד בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי במשך עשור שנים, והכלים והתובנות אותם רכש במהלך הדרך מסייעים לו רבות כיום להבין את צרכי הדיירים ולהעניק להם את הפתרונות האופטימאליים ביותר. ראיה טובה לכך היא העובדה שבאף בניין אותו ליווה המשרד עד היום לא נוצר מצב בו נאלץ המשרד לפנות למפקח על הבתים עקב סרבנות דיירים.

מינהלת "התחדשות לאומית לישראל"

כחלק מהתמחותו העשירה בתחום ההתחדשות העירונית והכרת כל המוקשים המתעוררים במהלך הדרך, בנה המשרד יחד עם חברת ניהול הפרויקטים יגאל אלון גוף מארגן שנקרא התחדשות לאומית לישראל. ייעודו של גוף זה הוא ללוות פרויקט מהשלב הרעיוני ועד לקבלת טופס 4 תוך ביצוע כל התהליך בצורה שקופה ביותר. גוף זה הוקם בעקבות הלקחים של המשרד לאורך השנים והוא מהווה סיפור הצלחה של ממש.

מומחיות בחילוץ פרויקטים תקועים

במהלך השנים יצא שמעו של המשרד כמומחה בתחום ההתחדשות העירונית והוא מטפל כיום גם בדיירים שפנו אליו בעקבות פרויקטים שנתקעו באמצע הבנייה. צוות המשרד מעניקים לאותם דיירים אשר נתקעו בסיטואציה הלא פשוטה אוזן קשבת, שירות מקצועי ומלווה אותם במסירות אל עבר עלייה מחודשת על דרך המלך.

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

אייקון מאמרים

מאמרים מאת שלומוביץ, סורקין ושות', חברת עורכי דין

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ניהול סיכונים אכיפה וציות – חשיפת תאגידים להליכים פליליים

  תוכנית האכיפה והציות בתאגיד הם קו ההגנה הראשון של החברה ושל נושאי המשרה מפני אחריות פלילית

  ניהול סיכונים אכיפה וציות – חשיפת תאגידים להליכים פליליים

 • NIMBY: המלחמה החמקמקה של הרשויות במפעלי התעשייה

  אחד הסימפוטמים של נימב"י כנגד מפעלי תעשייה הוא "צרות המגיעות בצרורות". כיצד לזהות האם זו פעולה מכוונת של הרשות המקומית?

  NIMBY: המלחמה החמקמקה של הרשויות במפעלי התעשייה

 • כיצד צריכים חברות ועסקים להיערך נכון לשנה החדשה על רקע הקורונה?

  תחילת שנת תשפ"א זהו זמן מתאים ל"חשבון נפש" עסקי וכלכלי, במיוחד עבור בעלי חברות ועסקים שהקורונה ערערה את עולמם בשנה החולפת. הסגר שנכפה על כולנו ופסק הזמן שכולנו לוקחים בחגים מהווה הזדמנות להפיק לקחים, למזער נזקים –ולבחון כיצד נכון להיערך לשנה הכלכלית המאתגרת שלפנינו? הנה כמה עצות:

  כיצד צריכים חברות ועסקים להיערך נכון לשנה החדשה על רקע הקורונה?

 • דירה ביהודה ושומרון – ההזדמנות הנדל"נית הבאה

  הנוף הפתוח, חיי הקהילה העשירים והאוויר הצלול גורמים בעשור האחרון ליותר ויותר ישראלים, דתיים וחילוניים, לעבור לגור בשטחי יהודה ושומרון, נכון להיום מתגוררים באזור קרוב לחצי מיליון בני אדם והמספרים רק הולכים ועולים מדי שנה

  דירה ביהודה ושומרון – ההזדמנות הנדל"נית הבאה