שמואל מורן - משרד עו"ד

דיני משפחה וירושה

שמואל מורן - משרד עו"ד
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1987
תחום: דיני משפחה וירושה
כתובת: רח' וייצמן 2, תל אביב-יפו, 6423902
טלפון: 03-6932013
פקס: 08-6932012
דוא"ל: mail@moran-law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שמואל מורן, שמואל מורן - משרד עו"ד

  שמואל מורן

  מייסד ובעלים

  שמואל מורן - משרד עו"ד

  לפרופיל המלא

  שמואל מורן
 • אלון עמירם, שמואל מורן - משרד עו"ד

  אלון עמירם

  שותף

  שמואל מורן - משרד עו"ד

 • יפעת שרון-הדס, שמואל מורן - משרד עו"ד

  יפעת שרון-הדס

  שותפה

  שמואל מורן - משרד עו"ד

 • עמרי דרור, שמואל מורן - משרד עו"ד

  עמרי דרור

  שותף

  שמואל מורן - משרד עו"ד

אייקון אודות

אודות שמואל מורן - משרד עו"ד

משרד עורכי הדין שמואל מורן מתמחה בדיני משפחה וירושה למעלה מ-30 שנה. כמו כן מתמחה במשפט פרטי בינלאומי ופתרון סכסוכים משפטיים. משרד עורכי הדין שמואל מורן מתמחה בדיני משפחה וירושה למעלה מ-30 שנה. כמו כן מתמחה במשפט פרטי בינלאומי ופתרון סכסוכים משפטיים. 
במהלך שנות פעילותו, המשרד השיג תקדימים רבים בתחום דיני המשפחה, החל מנושאים הנוגעים לסוגיות נכסים בולטות ועד למשמורת, אימוץ, פונדקאות ונושאים אחרים, וכן שני תקדימי מפתח בתחום דיני האימוץ.
עו"ד שמואל מורן צבר ניסיון רב וידע נרחב במהלך שלושת עשורי פעילותו המשפטית בתחום דיני המשפחה והירושה, לרבות תיקי נכסים מורכבים הכוללים עיזבונות בגודל משמעותי. 
הרקע המקצועי של עו"ד מורן בתור עובד סוציאלי מספק לו מומחיות ייחודית בנושאי משמורת, גישור, רילוקיישן וחטיפות, וכן בתיקי דיני משפחה בינלאומיים מורכבים.
כמשרד אשר חרט את ההגינות על דגלו, פתרון הסכסוכים המשפחתיים לוקח בחשבון בכל עת את הקשרים המשפחתיים הייחודיים שנשארים גם לאחר הסדרת הנושאים המשפטיים.
בנוסף, המשרד מטפל בהיבטים הרגשיים של הלקוח ועובד דרך קבע עם אנשי מקצוע מהתחום הטיפולי.
המשרד מדגיש הגעה לפשרה מחוץ לכתלי בית המשפט במידת האפשר, מתוך אמונה כי על אנשים לשלוט בחייהם ולעצב את גורלם בכוחות עצמם. למשרד מיומנות מיוחדת בתיקים הנוגעים לילדים, והוא רואה את העבודה על תיקים כאלו כשליחות.
המשרד נודע בשל יכולותיו בטיפול בנושאים בינלאומיים המערבים נכסים או עיזבונות מורכבים בחו"ל, חטיפות, רילוקיישן, קרנות נאמנות בינלאומיות ודיני חברות, והוא צבר מומחיות בנושאי משפט פרטי בינלאומי ודיני משפחה בינלאומיים. 
למשרד יש שיתופי פעולה קבועים עם משרדי עריכת הדין הגדולים בישראל.
המשרד מעסיק 7 עורכי דין, אשר שלושה מתוכם עובדים בו מזה כ-25 שנה: עו"ד אלון עמירן, עו"ד עומרי דרור ועו"ד יפעת הדס.
עם לקוחות המשרד ניתן למנות פוליטיקאים בכירים, שופטים, אנשי עסקים, אמנים ועוד.


עו"ד שמואל מורן

ממייסד המשרד, עו"ד שמואל מורן, כיהן במגוון תפקידים ציבוריים, לרבות ראש ועדת הילדים והנוער של לשכת עורכי הדין. עו"ד מורן היה חבר בוועדת רוטלוי, אשר בחנה את עקרונות היסוד הנוגעים לילדים ואת ההשלכות החקיקתיות הנגזרות מהם. עו"ד מורן שימש כנציג לשכת עורכי הדין ב"ועדת שנהב", אשר המליצה על שינויי חקיקה בתחום דיני המשפחה.
עו"ד מורן שימש גם כנציג הלשכה ב"ועדת שניט", אשר פרסמה בשנת 2012 את מסקנותיה לגבי האחריות ההורית ותיקוני חקיקה שונים בתחום דיני המשפחה.
עו"ד מורן הוא מחבר משותף של הספר "היבטים פסיכולוגיים ומשפטיים של רילוקיישן וחטיפת ילדים", ופרסם מאמרים שונים בכתב העת "הון משפחתי", לרבות מאמר על צמצום פערי הכנסות וסיום מערכות יחסים רומנטיות, וכן רילוקיישן של ילדים.
עו"ד מורן מרצה בבית הספר לעבודה סוציאלית מזה שנים רבות, מלמד קורסים שונים, כגון גישור, ומרצה בהכשרות של לשכת עורכי הדין.

בנוסף אולי יעניין אותך