תימור שוורץ אדריכלים בע"מ

תימור שוורץ אדריכלים בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

כתובת: בית זילברמינץ קומה 4,
רח' שלם 3, רמת גן
טלפון: 03-7267809
פקס: 03-7267418
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://www.ts-arch.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רוני תימור

  רוני תימור

  אדריכל שותף

  תימור שוורץ אדריכלים בע"מ

 • אמיר שוורץ

  אמיר שוורץ

  אדריכל שותף

  תימור שוורץ אדריכלים בע"מ

אייקון אודות

אודות תימור שוורץ אדריכלים בע"מ

תימור שוורץ אדריכלים בע"מ הינו משרד אדריכלים מוביל המתמחה במגוון רחב של תחומי תכנון, בהם מגורים, מלונאות ועירוב שימושים, מעורב בתהליכי התחדשות עירונית במרכז הארץ ומביא לשולחן גישה הוליסטית וייחודית. המשרד נוסד על ידי אדריכל רוני תימור ואדריכל אמיר שוורץ בשנת 2011.

תכנון ב"גובה העיניים"

תימור שוורץ מספק ליווי מקיף ללקוחותיהם לאורך כלל התהליך, ועובדים תמיד ב"גובה העיניים". תהליכי התחדשות עירונית מחייבים מעורבות גבוהה והבנת הצרכים והאינטרסים של כל בעליי העניין, בין אם מדובר באתגר השכיח להגיע להבנות עם כלל הדיירים מצד היזם, ובין אם בהתאמת התכנון כך שיענה על הצרכים מצד הדיירים.

בהקשר של התחדשות עירונית, התכנון האדריכלי של המשרד מבטא הלכה למעשה את ההיבטים הכלכליים והקונסטרוקטיביים, ומספק מענה לדרישות הרשויות והדיירים, תוך מיקום האדריכל כשחקן מרכזי בתהליך.

"אנחנו מהווים את הדבק שמחבר בין העירייה, ליזם ולדייר. אנחנו משקללים את כל האספקטים האלה ומסדרים את המשתנים לכדי משוואה אחת ויצירה אחת," מסביר רוני תימור, שותף-מנהל במשרד.

התשוקה שלנו היא ההצלחה שלכם

תימור שוורץ פועל לאור המוטו "התשוקה שלנו היא ההצלחה שלכם", המקפל בתוכו תפיסה מקצועית וחברתית ייחודית. מהותה של התחדשות עירונית היא יצירת סביבות חיים מיטביות, תוך הקפדה על חיבור לסביבה הקיימת ושימור המארג העירוני. זהו אתגר תכנוני המצריך לחזות מרכיבים שונים בראייה עתידית ולהבטיח שהם ישתלבו בתהליך העכשווי. בעקבות השפעות הקורונה, למשל, מקפידים לתכנן בתימור שוורץ שטחים משותפים ירוקים ופתוחים בכל בניין שיאפשרו לדיירים להיפגש ולחזק את קשרי הקהילה ולעודד אינטראקציות חברתיות. "התשוקה שלנו היא להבין את הדינמיקה הרב-ממדית בכל מקום," מציין רוני תימור, ומוסיף "לכל אחד יש סיפור לגבי מקום המגורים שלו והעבודה שלו. מארג הסיפורים הוא זה שמהווה את הבסיס למחשבה, לתכנון וליצירה." התשוקה להכיר את הסיפור של כל אחד ואחת מייחדים את תימור שוורץ והם מאמינים שזו הדרך הנכונה לתכנן בניין בו השלם גדול מסך חלקיו.

רוני תימור, אמיר שוורץ, אדריכלים ובעלים

מעבר לעיסוקו כאדריכל, רוני תימור הוא בעל תואר שני במנהל עסקים בהתמחות של יזמות ואסטרטגיה ומגשר. אמיר שוורץ מלמד בבתי ספר ליזמים והנדסאים. עיסוקיהם הנוספים מבטאים את התשוקה שלהם למקצוע ולמאפייניו בהקשרים הרחבים. הם מכירים בבירוקרטיה המסועפת שעלולה לשחוק את התהליכים, כמו גם את האנשים בדרך, ולכן רואים בתשוקה כמנוע שבכוחו להשפיע באופן חיובי על כלל הגורמים המעורבים בתהליך, בדרך לשיפור סביבת החיים העירונית.

בנוסף אולי יעניין אותך