4 ברמה

יזמות נדל"ן, בניה וניהול פרויקטים

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2019
תחום: יזמות נדל"ן, בניה וניהול פרויקטים
כתובת: רחוב נחלת צדוק 8, ירושלים
טלפון: 02-5001812
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://www.4barama.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • זאב וקסברגר

  זאב וקסברגר

  מייסד ובעלים

  4 ברמה

 • חנוך וינברג

  חנוך וינברג

  סמנכ"ל

  4 ברמה

 • נפתלי סילברמן

  נפתלי סילברמן

  מנהל פרויקטים

  4 ברמה

 • אליהו וקסברגר

  אליהו וקסברגר

  מפקח בנייה

  4 ברמה

אייקון אודות

אודות 4 ברמה

חברת 4 ברמה הינה חברה ירושלמית משפחתית העוסקת ביזמות, בנייה וניהול פרויקטים. החברה הוקמה פורמלית בשנת 2019 אך מנהליה עסקו בייזום וביצוע פרויקטים שונים ומגוונים תחת שם אחר שנים אחורה. למנכ"ל החברה זאב וקסברגר ניסיון עשיר של כ-20 שנה בעולם הבנייה. 4 ברמה מתמחה ביזמות ובניית פרויקטים ייחודיים ומאתגרים, הן מבחינת מיקומים והן מבחינת מורכבות הנדסית ותכנונית והיא עוסקת בבניית בנייני בוטיק, בניית והרחבת בניינים לשימור וכן בבניית פרויקטים למגורים במסלולי התחדשות עירונית - תמ"א 38/1 (חיזוק ובניה), תמ"א 38/2 (הריסה ובניה) ופינוי בינוי.

יזמות וביצוע תחת קורת גג אחת

יתרונה המובהק של 4 ברמה הוא ללא ספק היותה יזמית ומבצעת כאחד. שילוב זה מעניק לחברה את יכולת הבקרה המוחלטת על כל פרויקט אותו היא יוזמת ומבצעת תוך עמידה בלוחות זמנים קפדניים וצמצום עלויות, המתגלגלות לבסוף לטובת הדייר הסופי. כן מעניק שילוב זה שקט נפשי ללקוחות החברה היודעים כי כל מבוקשם נמצא תחת קורת גג אחת כך שיש להם כתובת יחידה, לאורך כל התהליך (תכנון, ביצוע ואף בתקופת הבדק) לסיוע ומענה בכל שאלה או דרישה.

חברה ירושלמית שורשית

כחברה ירושלמית שורשית מתמחה 4 ברמה בבנייה בכל רחבי עיר הבירה, בדגש על מרכז העיר. החברה חרטה על דגלה לספק ללקוחותיה איכות בנייה בלתי מתפשרת, שמירה על סטנדרטים גבוהים ביותר, מקצוענות, שקיפות לאורך כל התהליך, שירותיות ואמינות. כמו כן 4 ברמה שמה לה ליעד להמשיך ולהוות חברת בוטיק המתמקדת מדי שנה במספר פרויקטים מצומצם תוך דאגה לכל פרט, ולו הקטן ביותר, ומתן שירות אישי ומסור לדיירים וללקוחות.

בונים את ירושלים מחדש

חזונה של 4 ברמה הוא להביא ערך מוסף לדיירים, לא רק בפן הכלכלי אלא גם בפן האסתטי והעיצובי הייחודי. כפועל יוצא מכך החברה משלבת ברבים מהפרויקטים שלה בין חדש לישן, ובונה למעשה פרויקטים המתייחדים בסגנון הקלאסי של אבן ירושלמית לצד אלמנטים עיצוביים חדשניים. שילוב זה יוצר בניינים אסתטיים ומרהיבי עין המחדשים ומקשטים את העיר.

הנהלת החברה

זאב וקסברגר, בעלים ומייסד - זאב הקים יחד עם חבריו לצוות ההנהלה את חברת 4 ברמה, לאחר נסיון של שנים בחברות העוסקות ביזמות ובנייה. זאב הינו בעל תעודת מנהל פרויקטים בבנייה מטעם "הטכניון", בעל תעודת יועץ השקעות מ"האוניברסיטה הפתוחה" וכן בעל תעודת נדל"ן חו"ל מ"האוניברסיטה העברית". כיו"ר ומנכ"ל החברה הוא מלווה באופן אישי את כל הפרויקטים תוך מתן שירות אישי ללקוחות ולדיירים. כמו כן זאב מקפיד לתרום לקהילה ופעמיים בשבוע הוא מתנדב במד"א כראש צוות ונהג אמבולנס טיפול נמרץ.

חנוך וינברג, סמנכ"ל - חנוך בעל רשיון הנדסאי בניין ובמסגרת תפקידו בחברה מנהל ומקדם פרויקטים החל משלב תחילת היזמות ועד מסירת המפתחות לדירה. לאורך השנים צבר ניסיון עשיר בפרויקטים של תמ"א 38 ובנייני יוקרה והוא מלווה את הפרויקטים תוך שקיפות ונגישות מלאים ללקוחות.

נפתלי סילברמן, מנהל פרויקטים - נפתלי בעל ניסיון של 15 שנה בתחום הבנייה ובהכשרתו הוא הנדסאי בניין ומנהל עבודה מוסמך. בעל התמחות בביצוע עבודות קונסטרוקציה ושלד, חפירות ודיפוני קרקע ומקפיד ללוות את הדיירים והשכנים בשטח באופן צמוד תוך טיפול בכל הנדרש במהלך הביצוע.

אליהו וקסברגר, מפקח בנייה - אליהו מתמחה בעבודות פנים ובמיוחד בעבודות יוקרה והוא בעל נסיון של 13 שנה בתחום הבנייה. במסגרת תפקידו הוא מלווה ומנהל את בעלי המקצוע וקבלני המשנה בפרויקטים השונים תוך תיאום בין גורמי התכנון והביצוע ופיקוח הדוק על איכות עבודה וביצוע ברמות הגבוהות ביותר. 

חלק מהפרויקטים לדוגמא

תמ"א 38

תורה מציון 4, שכונת רוממה - פרויקט התחדשות עירונית שהסתיים ואוכלס ומהווה את אחד מפרויקטי הדגל של החברה. זהו פרויקט קלאסי גדול של חיזוק ובנייה לפי תמ"א 38/1, לבניין בן למעלה מ–70 הסמוך לכיכר אלנבי. במסגרת הפרויקט חיזקה ושידרגה החברה 20 דירות קיימות והוסיפה 16 דירות חדשות. הפרויקט כלל את חיזוק המבנה והיסודות לרעידות אדמה, ציפוי באבן חדשה וחידושן של כלל המערכות והתשתיות תוך הוספת 2 מעליות לרווחת הדיירים.

רשב"ם 5, שכונת מקור ברוך - פרויקט רשב"ם 5 הינו בניין בוטיק יחודי בן 5 קומות. הבנייה כללה פירוק המבנה הישן בן 2 הקומות, וסימון האבן ב-3 מהחזיתות לשימור ולהחזרה. הבניין כולל 9 דירות, בהם סטודיו מיוחד, מספר יחידות דיור, ודירות יוקרה יחודיות.

את האדריכלות והעיצוב הובילה האדריכלית הנודעת ברברה ברזין. עבודות החוץ והפנים נעשו ברמה הגבוהה ביותר. מדובר בפרויקט יחודי ויוקרתי מאוד הן ברמת גימור ובניית פנים הדירה, והן בשימור המבנה.

חגי 21, שכונת גאולה - פרויקט תמ"א 38/1 אשר כלל תוספת 2 וחצי קומות (מסחר ומשרדים) על בניין קיים. בפרויקט זה הובא ע"י החברה פתרון הנדסי ייחודי לבנייה על גג המבנה הקיים. פיתרון זה איפשר את מהלך הבנייה ללא עמודים בקירות המבנה הקיים כך שלא נגרמה הפרעה לפעילות השוטפת של הבנק הפועל בתוך המבנה.

פרוש 9, שכונת שערי חסד – פרויקט תמ"א 38/2 המשולב עם שימור חזית ייחודית בעלת קשתות מעוגלים אשר פונה לרחוב אוסישקין המיתולוגי. המבנה הינו מבנה בוטיק אשר נבנה עבור משפחת יזמים פרטית והוא מחולק ל-4 דירות יוקרה גדולות וייחודיות. הפרויקט מאופיין ברמת יוקרה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים בשוק, עד רמת הפרט הקטן ביותר.

הל"ה 34, שכונת קטמון – פרויקט תמ"א 38/1 הכולל תוספת 2 קומות מעל מבנה קיים בעל 2 כניסות, תוספת ממ"ד וחדר לכל דירה קיימת, חידוש התשתיות, הוספת מעליות ושיפוץ הבניין.

ים סוף 6, שכונת רמת אשכול – פרויקט תמ"א 38/1 בבניין גדול בן 3 כניסות הכולל תוספת של 15 דירות ב-3 קומות מעל המבנה קיים, תוספת ממ"ד וחדר לכל דירה קיימת, חידוש התשתיות, הוספת מעליות ושיפוץ הבניין והשטחים הציבוריים.

יזמות ופינוי בינוי

החברה פעילה כרגע בכעשרה פרויקטים של יזמות בתמ"א 38 א' (חיזוק המבנה ובניית ממדי"ם וקומות חדשות) ותמ"א 38 ב' (הריסת המבנה ובניית מבנה חדש תחתיו) בשכונות רחביה, מקור ברוך, קטמון ובית וגן.

בין הפרויקטים: בן מיימון 16, הברון הירש 20, הנציב 3, רש"י 113, הרב עוזיאל 76, הרב עוזיאל 40, בית וגן 23 ועוד.

על מנת לתת מקסימום שירות וליווי הן לדייר והן לרוכשי הדירות החברה קיבלה החלטה אסטרטגית להתמקד בבנייני בוטיק ירושלמים בלבד.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך