4 ברמה

יזמות נדל"ן, בניה וניהול פרויקטים

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2019
תחום: יזמות נדל"ן, בניה וניהול פרויקטים
כתובת: רח' פרוש 9, ירושלים
טלפון: 02-5001812
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://www.4barama.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • זאב וקסברגר

  זאב וקסברגר

  מייסד ובעלים

  4 ברמה

 • חנוך וינברג

  חנוך וינברג

  סמנכ"ל

  4 ברמה

 • נפתלי סילברמן

  נפתלי סילברמן

  מנהל פרויקטים

  4 ברמה

 • אליהו וקסברגר

  אליהו וקסברגר

  מפקח בנייה

  4 ברמה

אייקון אודות

אודות 4 ברמה

חברת 4 ברמה הינה חברה ירושלמית משפחתית העוסקת ביזמות, בנייה וניהול פרויקטים. החברה הוקמה פורמלית בשנת 2019 אך מנהליה עסקו בייזום וביצוע פרויקטים שונים ומגוונים תחת שם אחר שנים אחורה. למנכ"ל החברה זאב וקסברגר ניסיון עשיר של כ-20 שנה בעולם הבנייה. 4 ברמה מתמחה ביזמות ובניית פרויקטים ייחודיים ומאתגרים, הן מבחינת מיקומים והן מבחינת מורכבות הנדסית ותכנונית והיא עוסקת בבניית בנייני בוטיק, בניית והרחבת בניינים לשימור וכן בבניית פרויקטים למגורים במסלולי התחדשות עירונית - תמ"א 38/1 (חיזוק ובניה), תמ"א 38/2 (הריסה ובניה) ופינוי בינוי.

יזמות וביצוע תחת קורת גג אחת

יתרונה המובהק של 4 ברמה הוא ללא ספק היותה יזמית ומבצעת כאחד. שילוב זה מעניק לחברה את יכולת הבקרה המוחלטת על כל פרויקט אותו היא יוזמת ומבצעת תוך עמידה בלוחות זמנים קפדניים וצמצום עלויות, המתגלגלות לבסוף לטובת הדייר הסופי. כן מעניק שילוב זה שקט נפשי ללקוחות החברה היודעים כי כל מבוקשם נמצא תחת קורת גג אחת כך שיש להם כתובת יחידה, לאורך כל התהליך (תכנון, ביצוע ואף בתקופת הבדק) לסיוע ומענה בכל שאלה או דרישה.

חברה ירושלמית שורשית

כחברה ירושלמית שורשית מתמחה 4 ברמה בבנייה בכל רחבי עיר הבירה, בדגש על מרכז העיר. החברה חרטה על דגלה לספק ללקוחותיה איכות בנייה בלתי מתפשרת, שמירה על סטנדרטים גבוהים ביותר, מקצוענות, שקיפות לאורך כל התהליך, שירותיות ואמינות. כמו כן 4 ברמה שמה לה ליעד להמשיך ולהוות חברת בוטיק המתמקדת מדי שנה במספר פרויקטים מצומצם תוך דאגה לכל פרט, ולו הקטן ביותר, ומתן שירות אישי ומסור לדיירים וללקוחות.

בונים את ירושלים מחדש

חזונה של 4 ברמה הוא להביא ערך מוסף לדיירים, לא רק בפן הכלכלי אלא גם בפן האסתטי והעיצובי הייחודי. כפועל יוצא מכך החברה משלבת ברבים מהפרויקטים שלה בין חדש לישן, ובונה למעשה פרויקטים המתייחדים בסגנון הקלאסי של אבן ירושלמית לצד אלמנטים עיצוביים חדשניים. שילוב זה יוצר בניינים אסתטיים ומרהיבי עין המחדשים ומקשטים את העיר.

הנהלת החברה

זאב וקסברגר, בעלים ומייסד - זאב הקים יחד עם חבריו לצוות ההנהלה את חברת 4 ברמה, לאחר נסיון של שנים בחברות העוסקות ביזמות ובנייה. הוא בעל תעודת מנהל פרויקטים בבנייה מטעם "הטכניון", בעל תעודת יועץ השקעות מ"האוניברסיטה הפתוחה" וכן בעל תעודת נדל"ן חו"ל מ"האוניברסיטה העברית". כיו"ר ומנכ"ל החברה הוא מלווה באופן אישי את כל הפרויקטים תוך מתן שירות אישי ללקוחות ולדיירים. זאב מקפיד כמו כן לתרום לקהילה ופעמיים בשבוע הוא מתנדב במד"א כחובש בניידת טיפול נמרץ.
חנוך וינברג, סמנכ"ל - חנוך בעל רשיון הנדסאי בניין ובמסגרת תפקידו בחברה מנהל ומקדם פרויקטים החל משלב תחילת היזמות ועד מסירת המפתחות לדירה. לאורך השנים צבר ניסיון עשיר בפרויקטים של תמ"א 38 ובנייני יוקרה והוא מלווה את הפרויקטים תוך שקיפות ונגישות מלאים ללקוחות.
נפתלי סילברמן, מנהל פרויקטים - נפתלי בעל ניסיון של 15 שנה בתחום הבנייה ובהכשרתו הוא הנדסאי בניין ומנהל עבודה מוסמך. בעל התמחות בביצוע עבודות קונסטרוקציה ושלד, חפירות ודיפוני קרקע ומקפיד ללוות את הדיירים והשכנים בשטח באופן צמוד תוך טיפול בכל הנדרש במהלך הביצוע.
אליהו וקסברגר, מפקח בנייה - אליהו מתמחה בעבודות פנים ובמיוחד בעבודות יוקרה והוא בעל נסיון של 13 שנה בתחום הבנייה. במסגרת תפקידו הוא מלווה ומנהל את בעלי המקצוע וקבלני המשנה בפרויקטים השונים תוך תיאום בין גורמי התכנון והביצוע ופיקוח הדוק על איכות עבודה וביצוע ברמות הגבוהות ביותר.

חלק מהפרויקטים לדוגמא

תמ"א 38

תורה מציון 4, שכונת רוממה - פרויקט התחדשות עירונית שהסתיים ואוכלס ומהווה את אחד מפרויקטי הדגל של החברה. זהו פרויקט קלאסי גדול של חיזוק ובנייה לפי תמ"א 38/1 , לבניין בן למעלה מ–70 הסמוך לכיכר אלנבי. במסגרת הפרויקט חיזקה ושידרגה החברה 20 דירות קיימות והוסיפה 16 דירות חדשות. הפרויקט כלל את חיזוק המבנה והיסודות לרעידות אדמה, ציפוי באבן חדשה וחידושן של כלל המערכות והתשתיות תוך הוספת 2 מעליות לרווחת הדיירים.
רשב"ם 5, שכונת מקור ברוך - פרויקט רשב"ם 5 הינו בניין בוטיק יחודי בן 5 קומות. הבנייה כללה פירוק המבנה הישן בן 2 הקומות, וסימון האבן ב-3 מהחזיתות לשימור ולהחזרה. הבניין כולל 9 דירות, בהם סטודיו מיוחד, מספר יחידות דיור, ודירות יוקרה יחודיות.
את האדריכלות והעיצוב הובילה האדריכלית הנודעת ברברה ברזין. עבודות החוץ והפנים נעשו ברמה הגבוהה ביותר. מדובר בפרויקט יחודי ויוקרתי מאוד הן ברמת גימור ובניית פנים הדירה, והן בשימור המבנה.
רש"י 56, שכונת מקור ברוך - פרויקט תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה) במסגרתו נהרס בניין ישן בן 12 דירות ובמקומו נבנה בניין מודרני ומעוצב הכולל 22 דירות חדשות. בפרויקט זה באו לידי ביטוי יכולותיה ההנדסיות של החברה שכן הבנייה שילבה בתוכה הריסה של מבנה קיים וחפירת קומת חניה, תוך שמירה על קירות חזית הבניין המחויבות בשימור, כולל חזית אלכסונית ייחודית בגובה 2 קומות.
חגי 21, שכונת גאולה - פרויקט תמ"א 38/1 אשר כלל תוספת 2 וחצי קומות (מסחר ומשרדים) על בניין קיים. בפרויקט זה הובא ע"י החברה פתרון הנדסי ייחודי לבנייה על גג המבנה הקיים. פיתרון זה איפשר את מהלך הבנייה ללא עמודים בקירות המבנה הקיים כך שלא נגרמה הפרעה לפעילות השוטפת של הבנק הפועל בתוך המבנה.
פרוש 9, שכונת שערי חסד - פרויקט תמ"א 38/2 המשולב עם שימור חזית ייחודית בעלת קשתות מעוגלים אשר פונה לרחוב אוסישקין המיתולוגי. המבנה הינו מבנה בוטיק אשר נבנה עבור משפחת יזמים פרטית והוא מחולק ל-4 דירות יוקרה גדולות וייחודיות. הפרויקט מאופיין ברמת יוקרה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים בשוק, עד רמת הפרט הקטן ביותר.

יזמות ופינוי בינוי

החברה פעילה כרגע במספר פרויקטים של יזמות בתמ"א 38 א' (חיזוק המבנה ובניית ממדי"ם וקומות חדשות) ותמ"א 38 ב' (הריסת המבנה ובניית מבנה חדש תחתיו) וכן נכנסה בשנה החולפת גם לתחום הפינוי בינוי והיא בתהליכי קידום מתחמי פינוי בינוי בוטיקיים. נכון לעכשיו, בין היתר מקדמת 4 ברמה כמה בניינים במסגרת תמ"א 38 וכן פרויקט פינוי בינוי ביזמות בשכונת הקטמונים. במסגרת פרויקט זה תהרוס החברה 3 בניינים קטנים סמוכים ובמקומם תבנה מגדל מגורים מודרני ויוקרתי.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022