D-BLK ברעלי לויצקי כסיף דה לה פונטיין אדריכלים בע"מ

אדריכלות ובנוי ערים

D-BLK ברעלי לויצקי כסיף דה לה פונטיין אדריכלים בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1989
תחום: אדריכלות ובנוי ערים
כתובת: רח' החילזון 3, רמת גן 5252226
רח' תובל 11, רמת גן
טלפון: 03-7355060 | 03-6123040
פקס: 03-6123050
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.d-blk.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רפאל דה לה פונטיין

  רפאל דה לה פונטיין

  שותף בכיר

  D-BLK ברעלי לויצקי כסיף דה לה פונטיין אדריכלים בע"מ

 • מוטי כסיף

  מוטי כסיף

  שותף בכיר

  D-BLK ברעלי לויצקי כסיף דה לה פונטיין אדריכלים בע"מ

 • קובי לויצקי

  קובי לויצקי

  שותף בכיר

  D-BLK ברעלי לויצקי כסיף דה לה פונטיין אדריכלים בע"מ

 • אורי ברעלי

  אורי ברעלי

  שותף בכיר

  D-BLK ברעלי לויצקי כסיף דה לה פונטיין אדריכלים בע"מ

 • שגיא מורשטיין

  שגיא מורשטיין

  שותף עמית

  D-BLK ברעלי לויצקי כסיף דה לה פונטיין אדריכלים בע"מ

אייקון אודות

אודות D-BLK ברעלי לויצקי כסיף דה לה פונטיין אדריכלים בע"מ

משרד האדריכלים D-BLK נמנה כיום עם משרדי האדריכלים המובילים במדינה ופועל הן בישראל והן בחו"ל.

התמחותו הראשית של המשרד הינה בתכנון אדריכלות מטרופולינית ובמציאת פתרונות אדריכליים יצירתיים באזורים מרכזיים בעלי חשיבות היסטורית ועירונית, תוך שימת דגש על גישה הוליסטית, שיח ושיתוף פעולה הדוק עם צוותי התכנון הבכירים בעיריות וועדות תכנון בכל רחבי הארץ. הפרויקטים מתאפיינים בתכנון בצפיפות גבוהה, אתגרים עירוניים, עירוב שימושים והתחדשות עירונית. תוך השתלבות במגמה הבינלאומית המושתת על חשיבות הבניה הירוקה ורגישות סביבתית.
המשרד מעסיק כ-120 אדריכלים ומעל 500 פרויקטים ב20 מדינות. המשרד מציע ליזמים בארץ ובעולם עבודה מקצועית ואיכותית ביעילות מרבית ועיצוב יוצא דופן. המשרד מתכן פרויקטים גדולים ומורכבים בארץ ובעולם. המשרד פועל בשיתוף פעולה עם אדריכלים בעלי מוניטין בינלאומי כגון ריצ'רד מאייר ושות' (RMP) פיי קוב פריד ושות' (PCF-P) ואדריכלים רבים בארץ כגון רני זיס אדריכלים בע"מ.

אודות השותפים

המשרד נוצר כתוצאה ממיזוג בין משרד BLK משרד אדריכלים בעל מוניטין רב, בהנהגת השותפים הבכירים אורי ברעלי, קובי לויצקי ומוטי כסיף, לבין משרד DASH ARCHITECTURE המתמחה בעיצוב וקונספט פורצי דרך, בהנהגת רפאל דה לה פונטיין.

רפאל דה לה פונטיין - אדריכל בעל תואר שני מטעם אוניברסיטת ייל. בעל ניסיון בינלאומי במשרדים מהנחשבים בעולם כמו KPF, PELLI CLARKE PELLI, SANTIAGO CALATRAVA. על בסיס הניסיון רפאל הקים את D-BLK הבנוי על עקרונות העיצוב הבינלאומי תוך שימוש בכלים והטכנולוגיות המתקדמות בעולם כולל בניית מידול מידע ( BIM), תכנון פרמטרי ועוד.

מוטי כסיף - אדריכל בעל תואר ראשון בהצטיינות מטעם הטכניון ותואר נוסף במשפטים. השלים למעלה מ-200 פרויקטים שונים בשיראל, אירופה וצפון אמריקה. מוטי מנהל במשרד את מרבית הפרוייקטים העירוניים המורכבים.

קובי לויצקי - אדריכל בעל תואר ראשון בהצטיינות מטעם הטכניון, נחשב לאחד האדריכלים המיומנים ביותר להתפתחויות קמעונאיות בארץ.

אורי ברעלי - אדריכל בעל תואר ראשון בהצטיינות מטעם הטכניון, עבד למעלה מעשור באירופה תכנן מגוון רחב של בנייני מגורים ומשרדים. אורי מוביל במשרד את שלבי התכנון המפורטים ותיאום התכנון בין הצוותים השונים.

שגיא מורשטיין - אדריכל בעל תואר ראשון מטעם הסיטי קולג' בניו יורק ותואר נוסף בעיצוב מטעם מכללת הסדנה. שגיא מוביל את סטודיו המגורים ומתמקד בהתחדשות עירונית כמו גם בפיתוחים חדשים למגורים.

תכנון ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר

BLK-D מביא סטנדרט אדריכלי בינלאומי ללקוחותיו, לשם כך הוקמו צוותים העוסקים בעיצוב יוצא דופן, פיתוח קונספט ייחודי וביצוע מוקפד המותאם לכל פרויקט ופרויקט.
סטודיו עיצוב וקונספט – מעבדה עיצובית בה רפאל מלמד ומקדם תהיליכם מהכשרתו ולימודיו באוניברסיטת ייל אצל אדריכלים מהטובים בעולם כמו פרנק גרי ופיטר איזנמן. לצד שותפיו שמביאים את הניסיון רב השנים בזירה הישראלית.

צוותי תכנון רישוי וביצוע - הידע והניסיון המוכח של האדריכלים אורי ברעלי, קובי לויצקי ומוטי כסיף באים לידי ביטוי תכנון רישוי וביצוע ברמה הגבוהה ביותר בפרויקטים הבולטים בישראל כמו מגדל סיטי טאואר, מגדל מאייר ברוטשילד, מגדלי אלון, שכונת נווה סביון ועוד.

תהליך

הארכיטקטורה שלנו נובעת מתוך ניתוח מדוקדק של התפתחות והשתנות של החיים העכשוויים. תהליך התכנון הקפדני שלנו כולל שלושה אלמנטים עיקריים לפיתוח מוצלח של פרויקט:

חֲקִירָה:
אנו מפתחים מחקרים אנליטיים יסודיים עבור כל פרויקט במטרה לשמור על הזהות והקשר למקום תוך יצירת תוכנית המתאימה לחיים עכשוויים. אנו משתמשים בטכנולוגיה העדכנית ביותר לחקירת אקלים והשטח.

תיקון וחזרה:
אנו כל הזמן מעריכים מחדש ומשנים את העיצובים שלנו על מנת לממש מושגים בצורתם הטהורה והפשוטה ביותר. במסגרת תהליך זה אנו מקדישים תשומת לב רבה לפרטים על מנת להביא את הפרויקט לרזולוציה הטובה ביותר שלו.

שילוב:
פיתוח מטרופולין עכשווי מאפשר לנו לחשוב מחדש על תפקיד צוות העיצוב והפיתוח. יזמי נדל"ן, עיריות ומתכננים דורשים כל אחד מהם לבצע את תפקידו ביצירת מרחב ציבורי בר קיימא. הפלטפורמה הדינמית שלנו מזמינה חילופי-תחומים כחלק מרכזי למימוש הפוטנציאל המלא של הפרויקט.

תחומי התמחות

- עירוב שימושים
- מגורים
- תעסוקה
- מלונאות
- מסחר
- בניין ערים
- מבני ציבור
- האבים תחבורתיים ושדות תעופה
- לוגיסטיקה

 

בנוסף אולי יעניין אותך