FWMK – (פירט וילנסקי מזרחי כנעני)

משפט מסחרי, הייטק, ליטיגציה מסחרית, חדלות פרעון, נדל"ן, דיני עבודה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2006
תחום: משפט מסחרי, הייטק, ליטיגציה מסחרית, חדלות פרעון, נדל"ן, דיני עבודה
כתובת: מרכז עזריאלי 1, הבניין העגול, קומה 35 ו-41 תל אביב 6702101
טלפון: 03-6070800
פקס: 03-6097797
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.fwmk-law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • בועז וילנסקי

  בועז וילנסקי

  שותף מייסד

  FWMK – (פירט וילנסקי מזרחי כנעני)

 • אודי כנעני

  אודי כנעני

  שותף מייסד

  FWMK – (פירט וילנסקי מזרחי כנעני)

 • ארז מזרחי

  ארז מזרחי

  שותף מייסד

  FWMK – (פירט וילנסקי מזרחי כנעני)

 • עפר פירט

  עפר פירט

  שותף מייסד

  FWMK – (פירט וילנסקי מזרחי כנעני)

אייקון אודות

אודות FWMK – (פירט וילנסקי מזרחי כנעני)

משרד FWMK מייצג חברות גדולות ומובילות במשק הישראלי, לקוחות בינלאומיים, חברות ציבוריות, חברות היי טק, יזמים וחברות הזנק מתחומים שונים, חממות טכנולוגיות, משקיעים פרטיים ומוסדיים, אנשי עסקים בארץ ובחו"ל ועוד. ב-FWMK, נצבר ניסיון רב בניהול תיקים מורכבים, הן בבתי המשפט והן בחדרי העסקאות.
צוות המשרד מצטיין בהבנה וחשיבה אסטרטגית ומנוסה בהתמודדות עם אתגרים עסקיים ומשפטיים, הדורשים גמישות מחשבתית, חדשנות ומקצועיות. המשרד נמצא בחוד החנית של העשייה המשפטית, ומשלב מקצוענות חסרת פשרות, חשיבה יצירתית ומומחיות במגוון תחומים משפטיים, לצד יחס אישי ובלתי אמצעי ללקוחות המשרד.
ב-FWMK מעמידים את ההצלחה העסקית של הלקוח במרכז ומחפשים בכל עת את התוצאה המסחרית המיטבית. הסינרגיה בין המחלקות השונות ב-FWMK, החשיבה המסחרית והיכולת לנהל עסקאות והליכי ליטיגציה מורכבים, מעניקים יתרון מובהק ללקוחות המשרד.
משרד FWMK מדורג דרך קבע בדירוג ה-500 Legal כאחד ממשרדי עוה"ד המובילים בישראל. המשרד מוזכר בדירוג, כמשרד המעניק "שירות יוצא דופן ללקוחותיו וכבעל ידע והבנה מעמיקים של התעשיות בהן פועלים לקוחותיו", "כישורי עריכת דין יוצאי דופן ויכולת למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות מורכבות", כמו גם "יכולת להוביל לסגירת עסקאות".

תחומי התמחות

מסחרי
במחלקה המסחרית של FWMK, הנמנית על המחלקות המסחריות המובילות בישראל, נצבר ניסיון מקיף בביצוע עסקאות מיזוג ורכישה מורכבות, עסקאות רכישת מניות ורכישת נכסים, הסכמי שיתוף פעולה, הסכמי מימון והסכמים מסחריים מגוונים עבור לקוחות ישראליים ובינלאומיים. עורכי הדין במחלקה המסחרית הינם "Deal Makers", אשר ממוקדים במתן ייעוץ ללקוחות המחלקה על מנת להוביל לביצוע והשלמת כל עסקה בה המחלקה מעורבת, תוך הצפת הפתרונות המשפטיים שיובילו לקיומה ותוך שהם שמים דגש רב על שילוב חשיבה מסחרית יצירתית, כחלק בלתי נפרד מעבודתם המשפטית.

היי- טק
מחלקת ההיי-טק של FWMK, הינה בין המחלקות המובילות בישראל בתחום הטכנולוגיה. המחלקה מתמקדת במתן ליווי משפטי לחברות היי-טק וטכנולוגיה בשלבים שונים של התפתחותן. לעורכי הדין בצוות המחלקה ניסיון רב בכל הקשור לביצוע עסקאות טכנולוגיה וקניין רוחני מסוגים שונים ומגוונים, שותפויות אסטרטגיות, השקעות אסטרטגיות, עסקאות מימון וגיוסי הון, עבודה מול רשות החדשנות ועוד.
המחלקה מלווה קרנות הון סיכון ומשקיעים בתחום, כמו גם חברות הזנק ויזמים. עורכי הדין ב-FWMK "חיים ונושמים" את עולם ההיי-יטק, והינם בעלי הבנה עסקית רחבה במגוון הסוגיות המשפטיות והעסקיות המאפיינות את התחום. בזכות הראייה הרחבה, מהווים עורכי הדין של המחלקה גורם מאזן ומסייע בפתרון קונפליקטים בין הגורמים השונים המעורבים במיזמים מסוג זה.

ליטיגציה
מחלקת הליטיגציה של FWMK הנה בין המחלקות המובילות בתחום הליטיגציה המסחרית בישראל. לליטיגטורים של FWMK ניסיון מעשי עצום בניהול סכסוכים בכל תחומי המשפט האזרחי/מסחרי, בפני כל הערכאות. ב-FWMK רואים בליטיגציה אמצעי ולא מטרה, כאשר המטרה היא להוביל את הלקוח לפתרון המסחרי המיטבי באמצעות כלי הליטיגציה.
תחומי ההתמחות של מחלקת הליטיגציה כוללים את תחום דיני החברות, שוק ההון, דיני החוזים, קניין רוחני, בנקאות, תקשורת ומדיה ותובענות ייצוגיות - תחום בו המשרד נמנה על המשרדים הבודדים המייצגים הן תובעים והן נתבעים.
בנוסף על פעילותה בקרב לקוחותיה הישראלים, מחלקת הליטיגציה מייצגת בסכסוכים בהם מעורבים לקוחות זרים בהליכים בישראל ובניהול וליווי הליכים משפטיים בחו"ל.

חדלות פירעון
במחלקת חדלות הפירעון של FWMK מטפלים במגוון תחומים, ביניהם פירוקים, כינוסים, הסדרי נושים והליכי שיקום והבראה. בראש המחלקה עומד עו"ד ליאור דגן, המתמנה על-ידי בתי המשפט, כבעל תפקיד בתיקים מורכבים ויוקרתיים ונחשב כבר סמכא בתחומו. עורכי הדין במחלקה משמשים מטעם בתי המשפט כמפרקים, מנהלים מיוחדים, כונסים ונאמנים בהסדר, בחברות, ארגונים ואיגודים שנקלעו להליכי חדלות פירעון.

נדל"ן
במחלקת הנדל"ן של FWMK מיוצגים גופים מובילים בתחום הנדל"ן וצוות המחלקה מעניק ייעוץ ללקוחותיה במגוון ההיבטים העסקיים והמשפטיים בעסקאות מורכבות. במחלקה מלווים פרויקטים בכל ההיקפים, הן של מגורים ומסחר והן בתחום ההתחדשות העירונית.

דיני עבודה
מחלקת דיני עבודה של FWMK מעניקה ייעוץ וליווי לחברות מקומיות ובינלאומיות במגוון רחב של סוגיות הנוגעות ליחסי העבודה, לרבות בעניין ביטוחים פנסיוניים, הליכי סיום העסקה, משפט העבודה הקיבוצי, הסכמי יעוץ ושירותים, תוכניות תגמול וכן ייצוג בבתי הדין לעבודה, עריכת בדיקות נאותות וטיפול בכל הקשור לנושאי העובדים והעסקתם במסגרת עסקאות מיזוגים ורכישות.
המחלקה מקפידה על מתן יעוץ פרקטי הלוקח בחשבון את מאפייניה הייחודיים של סביבת העבודה של הלקוח.

השותפים המייסדים

עו"ד בועז וילנסקי
בועז מתמחה בניתוח וטיפול עומק בתיקי ליטיגציה סבוכים ומורכבים ומציע ללקוחותיו הבנה אסטרטגית מעמיקה, הן בצרכיהם העסקיים והן בנבכי ההליך המשפטי. לבועז, ותק וניסיון רבים בהופעה בבתי המשפט והוא מתמחה בייצוג לקוחות רבים מהארץ ומחו"ל בתחומי ליטיגציה תאגידית, מכרזים, רישיונות, חוזים, בנקאות, ני"ע, תובענות ייצוגיות, ליטיגציית מקרקעין, עיזבונות ועוד.

עו"ד אודי כנעני
אודי מתמחה בייצוג וליווי לקוחות מקומיים ובינלאומיים בתחומי המיזוגים והרכישות, גיוסי הון, השקעות ועסקאות בתחומים נלווים. במהלך שנות עבודתו צבר אודי ניסיון רב בעסקאות מימון מורכבות ונרחבות, בארץ ובחו"ל. בזכות מומחיותו הרבה בתחום החשבונאות, מעניק אודי ללקוחות המיוצגים על ידו שירות מקיף, הכולל גם ייעוץ אסטרטגי ותכנוני מס.

עו"ד ארז מזרחי
ארז מתמחה בייצוג ומתן ליווי משפטי ועסקי שוטף למגוון רחב של חברות היי-טק, עם דגש על ליווי חברות הזנק בכל שלבי החיים של החברה. בנוסף, עוסק ארז בליווי והובלת שיתופי פעולה והשקעות אסטרטגיות, מיזוגים ורכישות של חברות היי-טק, הסכמי רישוי ותוכנה ועסקאות טכנולוגיה במעורבות המדען הראשי, בנוסף לייצוג משקיעים וקרנות בהשקעות טכנולוגיות ובחברות הזנק שונות.

עו"ד עפר פירט
עפר מתמחה בייצוג לקוחות מהארץ ומחו"ל בליטיגציה מסחרית, בדגש על דיני חברות, תוך הבנה מעמיקה וניסיון רב בניהול מאבקי שליטה, סכסוכי בעלי מניות וסכסוכים אזרחיים וחוזיים בין חברות.
בנוסף, לעפר ניסיון רב וידע נרחב בכל תחומי המשפט המסחרי, לרבות מכרזים, חוזים ותובענות ייצוגיות.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פוטנציאל השבחה של עשרות אחוזים

  מגורים לצד נוף ירוק או כחול מובילים לזינוק של עשרות אחוזים במחירי הנדל"ן

  פוטנציאל השבחה של עשרות אחוזים

 • "מקרה זדורוב הוא ההוכחה שעניין הספק הסביר הוא השקר הגדול ביותר במשפט הישראלי"

  "לכאורה, שיטת המשפט הישראלית קובעת שאם יש ספק סביר צריך לזכות, אבל העיקרון הזה יפה לתיאוריה ולא קורה במציאות", טוען עו"ד אלון אייזנברג, העוסק בתחום המשפט הפלילי ואשר ייצג לקוחות כגון, יונתן היילו, סטפן מנדל, מארי פיזם ועוד, "היום התחושה היא שבתור סניגור אתה לא צריך להוכיח שיש ספק, אתה צריך להוכיח שהנאשם במאה אחוז לא אשם, מקרה זדורוב הוא הדוגמה המובהקת לכך"

  "מקרה זדורוב הוא ההוכחה שעניין הספק הסביר הוא השקר הגדול ביותר במשפט הישראלי"

 • איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

  אחרי תקופה ארוכה שהמשקיעים נהנו מהגאות שאפיינה את השווקים הפיננסיים, נראה כי ההשלכות הכלכליות שהנחיתה מגפת הקורונה מאיימות שוב לשנות את חוקי המשחק ולהכניס את השווקים לתקופה של סיכון גובר ותנודתיות עמוקה. עבור מי שמחפש להימנע מהרפתקאות ולהתאים את תמהיל ההשקעות למציאות החדשה, עולם ההשקעות האלטרנטיביות מסתמן כחלופה אטרקטיבית ויציבה שמייצרת תשואה נאה גם כשהשווקים רועדים

  איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

 • אל תבטלו לנו את ההסתמכות

  אנחנו עומדים בפני מהפכה צפויה של דיני הירושה, מהפכה שרובה חיובית וחשובה, התאמת דיני הירושה אל מציאות החיים הנוכחית. לצד החיוביות, דומה שבשינוי אחד, דרמטי ומהותי, המחוקק בחר בנתיב לא נכון

  אל תבטלו לנו את ההסתמכות