FWMK – (פירט וילנסקי מזרחי כנעני)

משפט מסחרי, הייטק, ליטיגציה מסחרית, חדלות פרעון, נדל"ן, דיני עבודה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2006
תחום: משפט מסחרי, הייטק, ליטיגציה מסחרית, חדלות פרעון, נדל"ן, דיני עבודה
כתובת: מרכז עזריאלי 1, הבניין העגול, קומה 41 תל אביב 6702101
טלפון: 03-6070800
פקס: 03-6097797
דוא"ל: office@fwmk-law.co.il
אתר החברה: http://www.fwmk-law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • בועז וילנסקי, FWMK – (פירט וילנסקי מזרחי כנעני)

  בועז וילנסקי

  שותף מייסד

  FWMK – (פירט וילנסקי מזרחי כנעני)

 • אודי כנעני, FWMK – (פירט וילנסקי מזרחי כנעני)

  אודי כנעני

  שותף מייסד

  FWMK – (פירט וילנסקי מזרחי כנעני)

 • ארז מזרחי, FWMK – (פירט וילנסקי מזרחי כנעני)

  ארז מזרחי

  שותף מייסד

  FWMK – (פירט וילנסקי מזרחי כנעני)

 • עפר פירט, FWMK – (פירט וילנסקי מזרחי כנעני)

  עפר פירט

  שותף מייסד

  FWMK – (פירט וילנסקי מזרחי כנעני)

אייקון אודות

אודות FWMK – (פירט וילנסקי מזרחי כנעני)

משרד FWMK מייצג חברות גדולות ומובילות במשק הישראלי, לקוחות בינלאומיים, חברות ציבוריות, חברות היי טק, יזמים וחברות הזנק מתחומים שונים, חממות טכנולוגיות, משקיעים פרטיים ומוסדיים, אנשי עסקים בארץ ובחו"ל ועוד. ב- FWMK, נצבר ניסיון רב בניהול תיקים מורכבים, הן בבתי המשפט והן בחדרי העסקאות.
צוות המשרד מצטיין בהבנה וחשיבה אסטרטגית ומנוסה בהתמודדות עם אתגרים עסקיים ומשפטיים, הדורשים גמישות מחשבתית, חדשנות ומקצועיות. המשרד נמצא בחוד החנית של העשייה המשפטית, ומשלב מקצוענות חסרת פשרות, חשיבה יצירתית ומומחיות במגוון תחומים משפטיים, לצד יחס אישי ובלתי אמצעי ללקוחות המשרד.
ב-FWMK  מעמידים את ההצלחה העסקית של הלקוח במרכז ומחפשים בכל עת את התוצאה המסחרית המיטבית. הסינרגיה בין המחלקות השונות ב- FWMK, החשיבה המסחרית והיכולת לנהל עסקאות והליכי ליטיגציה מורכבים, מעניקים יתרון מובהק ללקוחות המשרד.

תחומי התמחות

מסחרי
במחלקה המסחרית של FWMK, הנמנית על המחלקות המסחריות המובילות בישראל, נצבר ניסיון מקיף בביצוע עסקאות מיזוג ורכישה מורכבות, עסקאות רכישת מניות ורכישת נכסים, הסכמי שיתוף פעולה, הסכמי מימון  והסכמים מסחריים מגוונים עבור לקוחות ישראליים ובינלאומיים. עורכי הדין במחלקה המסחרית הינם "Deal Makers", אשר ממוקדים במתן ייעוץ ללקוחות המחלקה על מנת להוביל לביצוע והשלמת כל עסקה בה המחלקה מעורבת, תוך הצפת הפתרונות המשפטיים שיובילו לקיומה ותוך שהם שמים דגש רב על שילוב חשיבה מסחרית יצירתית, כחלק בלתי נפרד מעבודתם המשפטית.

היי- טק
מחלקת ההיי- טק של FWMK, הינה בין המחלקות המובילות בישראל בתחום הטכנולוגיה. המחלקה מתמקדת במתן ליווי משפטי לחברות היי-טק וטכנולוגיה בשלבים שונים של התפתחותן.
לעורכי הדין בצוות המחלקה ניסיון רב בכל הקשור לביצוע עסקאות טכנולוגיה וקניין רוחני מסוגים שונים ומגוונים, שותפויות אסטרטגיות, השקעות אסטרטגיות, עסקאות מימון וגיוסי הון, עבודה מול רשות החדשנות ועוד.
המחלקה מלווה קרנות הון סיכון ומשקיעים בתחום, כמו גם חברות הזנק ויזמים. עורכי הדין ב-FWMK "חיים ונושמים" את עולם ההיי-יטק, והינם בעלי הבנה עסקית רחבה במגוון הסוגיות המשפטיות והעסקיות המאפיינות את התחום. בזכות הראייה הרחבה, מהווים עורכי הדין של המחלקה גורם מאזן ומסייע בפתרון קונפליקטים בין הגורמים השונים המעורבים במיזמים מסוג זה.

ליטיגציה
מחלקת הליטיגציה של FWMK הנה בין המחלקות המובילות בתחום הליטיגציה המסחרית בישראל. לליטיגטורים של FWMK ניסיון מעשי עצום בניהול סכסוכים בכל תחומי המשפט האזרחי/מסחרי, בפני כל הערכאות. ב- FWMK רואים בליטיגציה אמצעי ולא מטרה, כאשר המטרה היא להוביל את הלקוח לפתרון המסחרי המיטבי באמצעות כלי הליטיגציה.
תחומי ההתמחות של מחלקת הליטיגציה כוללים את תחום דיני החברות, שוק ההון, דיני החוזים, קניין רוחני, בנקאות, תקשורת ומדיה ותובענות ייצוגיות - תחום בו המשרד נמנה על המשרדים הבודדים המייצגים הן תובעים והן נתבעים. בנוסף על פעילותה בקרב לקוחותיה הישראלים, מחלקת הליטיגציה מייצגת בסכסוכים בהם מעורבים לקוחות זרים בהליכים בישראל  ובניהול וליווי הליכים משפטיים בחו"ל.

חדלות פירעון
במחלקת חדלות הפירעון של FWMK מטפלים במגוון תחומים, ביניהם פירוקים, כינוסים, הסדרי נושים והליכי שיקום והבראה. בראש המחלקה עומד עו"ד ליאור דגן, המתמנה על-ידי בתי המשפט, כבעל תפקיד בתיקים מורכבים ויוקרתיים ונחשב כבר סמכא בתחומו. עורכי הדין במחלקה משמשים מטעם בתי המשפט כמפרקים, מנהלים מיוחדים, כונסים ונאמנים בהסדר, בחברות, ארגונים ואיגודים שנקלעו להליכי חדלות פירעון.

נדל"ן
במחלקת הנדל"ן של FWMK מיוצגים גופים מובילים בתחום הנדל"ן וצוות המחלקה מעניק ייעוץ ללקוחותיה במגוון ההיבטים העסקיים והמשפטיים בעסקאות מורכבות.
במחלקה מלווים פרויקטים בכל ההיקפים, הן של מגורים ומסחר והן בתחום ההתחדשות העירונית. 

דיני עבודה
מחלקת דיני עבודה של FWMK מעניקה ייעוץ וליווי לחברות מקומיות ובינלאומיות במגוון רחב של סוגיות הנוגעות ליחסי העבודה, לרבות בעניין ביטוחים פנסיוניים, הליכי סיום העסקה, משפט העבודה הקיבוצי, הסכמי יעוץ ושירותים, תוכניות תגמול וכן ייצוג בבתי הדין לעבודה, עריכת בדיקות נאותות וטיפול בכל הקשור לנושאי העובדים והעסקתם במסגרת עסקאות מיזוגים ורכישות. המחלקה מקפידה על מתן יעוץ פרקטי הלוקח בחשבון את מאפייניה הייחודיים של סביבת העבודה של הלקוח.

השותפים המייסדים

עו"ד בועז וילנסקי
בועז מתמחה בניתוח וטיפול עומק בתיקי ליטיגציה סבוכים ומורכבים ומציע ללקוחותיו הבנה אסטרטגית מעמיקה, הן בצרכיהם העסקיים והן בנבכי ההליך המשפטי. לבועז, ותק וניסיון רבים בהופעה בבתי המשפט והוא מתמחה בייצוג לקוחות רבים מהארץ ומחו"ל בתחומי ליטיגציה תאגידית, מכרזים, רישיונות, חוזים, בנקאות, ני"ע, תובענות ייצוגיות, ליטיגציית מקרקעין, עיזבונות ועוד.

עו"ד אודי כנעני
אודי מתמחה בייצוג וליווי לקוחות מקומיים ובינלאומיים בתחומי המיזוגים והרכישות, גיוסי הון, השקעות ועסקאות בתחומים נלווים. במהלך שנות עבודתו צבר אודי ניסיון רב בעסקאות מימון מורכבות ונרחבות, בארץ ובחו"ל. בזכות מומחיותו הרבה בתחום החשבונאות, מעניק אודי ללקוחות המיוצגים על ידו שירות מקיף, הכולל גם ייעוץ אסטרטגי ותכנוני מס.

 

עו"ד ארז מזרחי
ארז מתמחה בייצוג ומתן ליווי משפטי ועסקי שוטף למגוון רחב של חברות היי-טק, עם דגש על ליווי חברות הזנק בכל שלבי החיים של החברה. בנוסף, עוסק ארז בליווי והובלת שיתופי פעולה והשקעות אסטרטגיות, מיזוגים ורכישות של חברות היי-טק, הסכמי רישוי ותוכנה ועסקאות טכנולוגיה במעורבות המדען הראשי, בנוסף לייצוג משקיעים וקרנות בהשקעות טכנולוגיות ובחברות הזנק שונות.

עו"ד עפר פירט
עפר מתמחה בייצוג לקוחות מהארץ ומחו"ל בליטיגציה מסחרית, בדגש על דיני חברות, תוך הבנה מעמיקה וניסיון רב בניהול מאבקי שליטה, סכסוכי בעלי מניות וסכסוכים אזרחיים וחוזיים בין חברות.
בנוסף, לעפר ניסיון רב וידע נרחב בכל תחומי המשפט המסחרי, לרבות מכרזים, חוזים ותובענות ייצוגיות.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אלה הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק הישראלי בשנת 2018

  דירוג DUN'S 100 של חברת דן אנד ברדסטריט חושף מי הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק. מי שממשיך להוביל את הענף הוא משרד רואי החשבון 'EY ישראל' עם 1868 עובדים ו – 215 חברות ציבוריות מבוקרות. אחריו ממוקם משקד רואי החשבון 'סומך חייקין' עם 1,189 עובדים ו – 89 חברות ציבוריות מבוקרות. אחריהם ממוקמים Deloitte, PwC ו – BDO. משרד בן דוד שלוי קופ ושות' נכנס לראשונה לעשירייה הראשונה בדירוג. חמשת משרדי רואי החשבון הגדולים מבקרים כ – 87% מהחברות הציבוריות המבוקרות בישראל. עליה עקבית במספר רו"ח המועסקים במשרדים הגדולים.

  אלה הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק הישראלי בשנת 2018

 • ירשתם דירה, האם היא שייכת גם לבני הזוג?

  ירשתם דירה בעת נישואיכם, חשוב לדעת כי על אף שהיא רשומה על שמכם, בית המשפט עשוי לראות בה נכס בבעלות משותפת עם בן או בת הזוג | מהם הקריטריונים לקביעה שכזו וכיצד ניתן לפעול על מנת להתגונן מפניה?

  ירשתם דירה, האם היא שייכת גם לבני הזוג?

 • אנרגיה סולרית: גם אתם יכולים כיום לייצר חשמל בעצמכם

  לאחרונה פרסמה רשות החשמל הסדרה בנוגע לייצור חשמל ומכירתו בהיקפים שונים באמצעות מערכות סולריות ● דב קוטלר, מנכ"ל חברת סולגל, מקבוצת ח.י. , מסביר כיצד התקנות הללו ישפיעו על הצרכנים: "למעשה, כל בעל בית פרטי בישראל יכול להתקין מערכת סולרית על גג ביתו ולייצר חשמל לצריכה עצמית לאחר השקעה ראשונית לא גדולה"

  אנרגיה סולרית: גם אתם יכולים כיום לייצר חשמל בעצמכם

 • מדוע חשוב להסדיר את מערכת היחסים בין בני המשפחה בעסק משפחתי?

  מרבית העסקים הפועלים כיום במשק הישראלי הינם בבעלות משפחתית. בין אם מדובר בחברות ענק משפחתיות ובין אם מדובר בעסק משפחתי קטן. המשותף לכולם הינו הגרעין המשפחתי ועובדה זו בעלת חשיבות רבה מאוד בכל הנוגע להסדרת מערכת היחסים בין בני המשפחה הפועלים בעסק המשפחתי.

  מדוע חשוב להסדיר את מערכת היחסים בין בני המשפחה בעסק משפחתי?