FWMK – (פירט וילנסקי מזרחי כנעני)

משפט מסחרי, הייטק, ליטיגציה, חדלות פרעון, נדל"ן, דיני עבודה

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2006
תחום: משפט מסחרי, הייטק, ליטיגציה, חדלות פרעון, נדל"ן, דיני עבודה
כתובת: מרכז עזריאלי 1, הבניין העגול, קומות 35 ו-41 תל אביב 6702101
טלפון: 03-6070800
פקס: 03-6097797
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.fwmk-law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אודי כנעני

  אודי כנעני

  שותף מייסד

  FWMK – (פירט וילנסקי מזרחי כנעני)

 • ארז מזרחי

  ארז מזרחי

  שותף מייסד

  FWMK – (פירט וילנסקי מזרחי כנעני)

 • עפר פירט

  עפר פירט

  שותף מייסד

  FWMK – (פירט וילנסקי מזרחי כנעני)

אייקון אודות

אודות FWMK – (פירט וילנסקי מזרחי כנעני)

משרד FWMK מייצג חברות גדולות ומובילות במשק הישראלי, לקוחות בינלאומיים, חברות ציבוריות, חברות היי טק, יזמים וחברות הזנק מתחומים שונים, חממות טכנולוגיות, משקיעים פרטיים ומוסדיים, אנשי עסקים בארץ ובחו"ל ועוד. ב-FWMK, נצבר ניסיון רב בניהול תיקים מורכבים, הן בבתי המשפט והן בחדרי העסקאות.

צוות המשרד מצטיין בהבנה וחשיבה אסטרטגית ומנוסה בהתמודדות עם אתגרים עסקיים ומשפטיים, הדורשים גמישות מחשבתית, חדשנות ומקצועיות. המשרד נמצא בחוד החנית של העשייה המשפטית, ומשלב מקצוענות חסרת פשרות, חשיבה יצירתית ומומחיות במגוון תחומים משפטיים, לצד יחס אישי ובלתי אמצעי ללקוחות המשרד.

ב-FWMK מעמידים את ההצלחה העסקית של הלקוח במרכז ומחפשים בכל עת את התוצאה המסחרית המיטבית. הסינרגיה בין המחלקות השונות ב-FWMK, החשיבה המסחרית והיכולת לנהל עסקאות והליכי ליטיגציה מורכבים, מעניקים יתרון מובהק ללקוחות המשרד.

משרד FWMK מדורג דרך קבע בדירוג ה-500 Legal כאחד ממשרדי עוה"ד המובילים בישראל. המשרד מוזכר בדירוג, כמשרד המעניק "שירות יוצא דופן ללקוחותיו וכבעל ידע והבנה מעמיקים של התעשיות בהן פועלים לקוחותיו", "כישורי עריכת דין יוצאי דופן ויכולת למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות מורכבות", כמו גם "יכולת להוביל לסגירת עסקאות".

תחומי התמחות

מסחרי
המחלקה המסחרית של FWMK נמנית על המחלקות המסחריות המובילות בישראל וצברה ניסיון מקיף בביצוע עסקאות מורכבות של מיזוג ורכישה רכישת מניות ונכסים, הסכמי שיתוף פעולה, מימון והסכמים מסחריים מגוונים עבור לקוחות ישראליים ובינלאומיים. עורכי הדין במחלקה המסחרית הינם "Deal Makers", הממוקדים בהובלה, ביצוע והשלמת כל עסקה בה המחלקה מעורבת, תוך הצפת הפתרונות המשפטיים והמסחריים שיסייעו לקיומה ותוך שימת דגש רב על שילוב חשיבה מסחרית יצירתית, כחלק בלתי נפרד מעבודתם המשפטית.

היי-טק
מחלקת ההיי-טק של FWMK, הינה מהמובילות בישראל בתחום הטכנולוגיה. המחלקה מתמקדת בליווי משפטי לחברות היי-טק וטכנולוגיה בשלבים שונים של התפתחותן. לעורכי הדין במחלקה ניסיון רב בביצוע עסקאות טכנולוגיה וקניין רוחני מסוגים שונים ומגוונים, שותפויות והשקעות אסטרטגיות, עסקאות מימון וגיוסי הון, עבודה מול רשות החדשנות ועוד. המחלקה מלווה קרנות הון סיכון ומשקיעים, כמו גם חברות הזנק ויזמים. עורכי הדין ב-FWMK "חיים ונושמים" את עולם ההיי-טק ובעלי הבנה רחבה במגוון הסוגיות המשפטיות והעסקיות המאפיינות את התחום. בזכות הראייה הרחבה, מהווים עורכי הדין של המחלקה גורם מאזן ומסייע בפתרון קונפליקטים בין הגורמים השונים המעורבים במיזמים מסוג זה. לצד השותפים המייסדים ארז מזרחי ואודי כנעני, מובילים את פעילות המחלקה המסחרית ומחלקת ההייטק השותפים ענבל סוסתיאל, תומר טור, איילת אוסקר, איתי פרקש, ניר שדה, יאנה פלוטקין-קורן, אריאל זיו ועמית הירש.

ליטיגציה
מחלקת הליטיגציה של FWMK הנה מהמובילות בתחום הליטיגציה המסחרית בישראל. לליטיגטורים של FWMK ניסיון מעשי עצום בניהול סכסוכים בכל תחומי המשפט האזרחי/מסחרי, בפני כל הערכאות. ב-FWMK רואים בליטיגציה כאמצעי, שמטרתו לסייע להגיע לפתרון המסחרי המיטבי עבור הלקוח. תחומי ההתמחות של מחלקת הליטיגציה כוללים את דיני החברות, שוק ההון, דיני החוזים, קניין רוחני, בנקאות, תקשורת ומדיה ותובענות נגזרות וייצוגיות - תחום בו המשרד נמנה על המשרדים הבודדים המייצגים הן תובעים והן נתבעים. בנוסף על פעילותה בקרב לקוחותיה הישראלים, מחלקת הליטיגציה מייצגת בסכסוכים בהם מעורבים לקוחות זרים בהליכים בישראל ובניהול וליווי הליכים משפטיים בחו"ל. מחלקת הליטיגציה מנוהלת ומובלת על ידי השותף המייסד עפר פירט, השותף המנהל של הפירמה, אור נוי ושותפי הליטיגציה דוד סולמא, אלי שמעון, דני בלנקין ולירון ליברמן.

חדלות פירעון
מחלקת חדלות הפירעון של FWMK מייצגת תאגידים ואנשים פרטיים, הן ישראליים והן זרים, בהליכי פירוק, כינוס, הסדרי נושים והליכי שיקום והבראה. בראש המחלקה עומד השותף ליאור דגן, המתמנה על-ידי בתי המשפט, כבעל תפקיד בתיקים מורכבים ויוקרתיים ונחשב כבר סמכא בתחומו ובפרט בתחום ה-Cross border Insolvency ולצידו מובילה את המחלקה השותפה עידן אדלר-רייס. עורכי הדין במחלקה משמשים מטעם בתי המשפט כמפרקים, מנהלים מיוחדים, כונסים ונאמנים בהסדר, בחברות, ארגונים ואיגודים שנקלעו להליכי חדלות פירעון.

נדל"ן
מחלקת הנדל"ן של FWMK, אותה מוביל השותף שלומי הלר, מייצגת יזמים וקבלנים מובילים בתחום. צוות המחלקה מעניק ייעוץ במגוון ההיבטים העסקיים והמשפטיים בעסקאות מורכבות ומלווה פרויקטים בכל ההיקפים, הן של מגורים ומסחר והן בתחום ההתחדשות העירונית.

דיני עבודה
מחלקת דיני עבודה של FWMK מעניקה ייעוץ וליווי לחברות מקומיות ובינלאומיות במגוון רחב של סוגיות במשפט העבודה הפרטי והציבורי, לרבות הליכי סיום העסקה, הסכמי יעוץ ושירותים, תוכניות תגמול, בדיקות נאותות וטיפול בכל הקשור לעובדים והעסקתם במסגרת עסקאות מיזוגים ורכישה וליווי בהליכים בבית הדין לעבודה. המחלקה מקפידה על מתן יעוץ פרקטי הלוקח בחשבון את מאפייניה הייחודיים של סביבת העבודה של הלקוח. בראש המחלקה עומדת השותפה יעל בן נעים ולצדה מוביל את המחלקה השותף אלעד אסטרו.

השותפים המייסדים

עו"ד אודי כנעני
אודי מתמחה בייצוג וליווי לקוחות מקומיים ובינלאומיים בתחומי המיזוגים והרכישות, גיוסי הון, השקעות ועסקאות בתחומים נלווים. במהלך שנות עבודתו צבר אודי ניסיון רב בעסקאות מימון מורכבות ונרחבות, בארץ ובחו"ל. בזכות מומחיותו הרבה בתחום החשבונאות, מעניק אודי ללקוחות המיוצגים על ידו שירות מקיף, הכולל גם ייעוץ אסטרטגי ותכנוני מס.

עו"ד ארז מזרחי
ארז מתמחה בייצוג ומתן ליווי משפטי ועסקי שוטף למגוון רחב של חברות היי-טק, עם דגש על ליווי חברות הזנק בכל שלבי החיים של החברה. בנוסף, עוסק ארז בליווי והובלת שיתופי פעולה והשקעות אסטרטגיות, מיזוגים ורכישות של חברות היי-טק, הסכמי רישוי ותוכנה ועסקאות טכנולוגיה במעורבות רשות החדשנות, בנוסף לייצוג משקיעים וקרנות בהשקעות טכנולוגיות ובחברות הזנק שונות.

עו"ד עפר פירט
עפר מתמחה בייצוג לקוחות מהארץ ומחו"ל בליטיגציה מסחרית, בדגש על דיני חברות, תוך הבנה מעמיקה וניסיון רב בניהול מאבקי שליטה, סכסוכי בעלי מניות וסכסוכים אזרחיים וחוזיים בין חברות.
בנוסף, לעפר ניסיון רב וידע נרחב בכל תחומי המשפט המסחרי, לרבות מכרזים, חוזים ותובענות ייצוגיות.

אייקון דירוגים

דירוגים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גילוי מרצון – קריפטו 2024

  בשורה לציבור המחזיקים במטבעות הדיגיטליים – נוהל גילוי מרצון על החזקה ורווחים שלא דווחו לרשות המיסים

  גילוי מרצון – קריפטו 2024

 • למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל

  נוכח קיומם של מספר צווארי בקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל הוקמה וועדת היגוי לצורך גיבוש פתרונות יעילים. עד כה גובשו מספר דרכי פעולה אך המלאכה עדיין לא תמה וטיפול עומק בסוגיות שצפות יביא לקיצור ניכר בהליך הפלילי בישראל

  למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל

 • צילום עדי מילר

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית

  בוחן פטנטים אמריקאי אנונימי חיווה את דעתו השלילית על ישראל במסגרת בחינת פטנט של חברה ביטחונית ישראלית. אסור לנרמל תופעה שבה מערבבים שיקולים פוליטיים ואידיאולוגיים בתהליכים מקצועיים מובהקים, שכן מעבר לצד המוסרי והערכי גלומה בכך סכנה מוחשית לכלכלה העולמית, הנשענת על תהליכי בדיקה ובחינה אובייקטיביים

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית

 • הכירו את – ערן סלע

  הכירו את – ערן סלע